• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máme náhradní matku. A co vy?

19. ledna 2017 
Dobrý den,
Již před rokem jsem prodělala plnou hysterektomii.Hledáme tedy s přítelem
NM,která má nějaké zkušenosti,je seriozní...Prosím pište na mail:lucci.freedom@seznam.cz
Za odpověd předem děkujeme. :wink:
10. čer 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi Ahoj,mám taky takový problém,jsem po hysterektomii,tzn. že jsem v takzvaným přechodu,je mi 25 let....má ségra je o 7 let starší,má dvě děti 12 a 5 let.Také se mi nabídla že mi mimčo odnosí,tak jsem se těšila,chtěly jsme do toho jít,jenže asi před 2 lety dvakrát samovolně potratila a její gynekolog další těhotenstvý nedoporučuje...takže ted hledáme NM.Je to těžké,snažily jsme se o dítě 3 roky před operací,strašně jsem se těšila,když se mi zpozdila menstr. utíkala jsem si koupit těhu. test a nic :( takhle to bylo pokaždé.Bylo mi to divné a tak jsem řekla mému gyn. at mě pošle na profouknutí vaječníků,řekli mi že mám neprůchodné vejcovody.Tak jsme plánovaly umělé oplod. Ale ani né po roce mi zjistily nádor.Nepřála bych to ani tomu největšímu nepřítely... :( :(
11. čer 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás to snad konečně vypadá na dobré zprávy, 3. transfer se asi podařil, nechci to zakřiknout, zítra ještě na krev, držte pěsti...
22. čer 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krev teda dnes take nebyla uplne jednoznacna, takze znovu ve stredu...
23. čer 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ani na potřetí :frowning2:
25. čer 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarka1985 to je mi líto a řekli vám k tomu něco víc?
25. čer 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den.Mám zájem stát se náhradní matkou.Je mi 22 let,pravidelně daruji vajíčka,mám zdravého syna 4 roky přírodní cestou,nepiju,nekouřím,jsem z Karlových ||Varlů ale nedělá mi problém cestování do Prahy.Pište na akemi.distribuce@seznam.cz
Děkuji Pelichová
25. čer 2014 ve 14:01  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brunokrikri tak nějak nevím, co by k tomu ještě měli říkat, prostě někdy se to povede a někdy ne, zkoušeli jsme různé hormony a prostě se nedaří, asi by to jednou vyšlo, ale dá se to vůbec zkoušet donekonečna? I bez ohledu na finance je to hrozně náročné a to hlavně na psychiku...
25. čer 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den maminky,
Omlouvám se za vyrušení Vaší diskuse. Jmenuji se Ivana Fialková a jsem studentkou oboru Sociální práce na Univerzitě v Hradci Králové. Hledám touto cestou náhradní maminky a ženy či muže, kteří využili pomoci, nebo uvažují o této pomoci k donošení děťátka.
Neumím si představit, v jak těžké a složité situaci se nacházíte, ale přesto bych Vás chtěla poprosit o spolupráci. Vaše zkušenosti jsou pro mě velice cenné a důležité k vypracování mojí diplomové práce na téma „Vybrané sociální a právní aspekty náhradního mateřství“. Ujišťuji Vás o zachování naprosté anonymity. Pokud budete tak laskavi a podělíte se se mnou o své příběhy stejným způsobem, jako to někteří děláte zde, budu Vám nesmírně vděčná.
Již nyní Vám moc děkuji a věřím, že mi napíšete na email, kde Vám sdělím podrobnosti:
fialivana@gmail.com
Přeji Vám hodně štěstí a úspěchů ve Vašem počínání a ve splnění Vašeho přání.
Ivana Fialková
7. črc 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci se stát náhradní matkou viz muj profil :slight_smile:
3. srp 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifredom1
rada se stanu nm pro odnoseni vaseho miminka
kdyztak mi pisnete na email vseteckovamartina@email.cz
3. srp 2014 v 18:18  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já se ráda nabídnu jako NM - mám dva zdravé kluky 7 a 9 let. Jsem z Libereckého kraje.
petruse.s@centrum.cz
5. srp 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zdrava 28 leta mamina dvou zdravych kluku timto se nabizim jako nahradni maminka pro pary ktere nemuzuou mit vlastni cestou miminko.
muj email je vseteckovamartina@email.cz,
jsem z hradce kralove ale dalka neni problem
kdo ma zajem ozvete se
20. srp 2014 ve 12:43  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den, chtěla bych se stát náhradní matkou, kde se hledají rodiče?
6. zář 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Ahoj, vzhledem k tomu, že tento styl adopce je nelegální, tak neradi necháváme příspěvky tohoto typu veřejně viditelné. Děkujeme za pochopení.”
7. zář 2014 v 09:49 • viktorka4589
jsem 25letá nekuřačka s jedním dítětem z Hradce Králové. Ráda bych se stala náhradní matkou a pomohla nějakému páru ke štěstí. Kdo má zájem ozvěte se na mail viktorka4589@seznam.cz
12. zář 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
své uzlíčky štěstí již mám:slight_smile: Hledám slušné a milujíci rodiče, kterým bych porodila jejich vytoužene miminko. Jsem spolehlivá nekuřačka bíle pleti. Nyní jsem na mateřské a starám se o své krásne dětičky. Mé zájmy jsou má zahrada kde trávime většinu volného času a moji dva psi. Mám SŠ hotelovou školu tak ve volných chvílich ráda peču a vařím hlavně pro děti a přítele. Jinak mé těhotenství a porody byly úplně bez problémy spíš jsem vždy přenášela a pak porodila 4kg macky:slight_smile: Pokud možno bych ráda našla pár s Moravskoslezského kraje aby jsme mohly být během těhu v kontaktu, ale není to podmínkou. Chtěla bych aby miminko přišlo do harmonické štastné rodiny! Byla bych ráda kdyby oplodnění proběhlo nejdříve v únoru.
21. zář 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý deň
Je tu niekto so Slovenska, kto si nechal dieťatko vynosiť náhradnou matkou v Čechách? Zaujímali by ma veci ohľadom právneho doriešenia, kedy ste si mohli vziať dieťatko domov, kto bol na materskej - muž či žena, ... Ďakujem
18. říj 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem svobodná, 39 let. Odnosím vaše dítě. U.M.
20. říj 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den. Hledáme NM, prosím jen vážně, děkuji.
22. říj 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrá den...před 4 měsíci jsem porodila miminko jako náhradní matka a chtěla bych do toho jít znova..je mi 31 let a mám svoje 4 děti..nebo kdyby měl kdokoli z vás nějaké otázky nebo jste potřebovaly poradit ozvěte se na katerina.sterbova835@centrum.cz.
24. říj 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@camillax Dobrý den jsem zdravá 26 letá maminka dvou synů.Ráda bych vám pomohla s odnošením Vašeho děťátka.Potřebuji však více informací protože jsem to ještě nedělala,ale ráda bych pomohla těm co nemají to štěstí že nemohou mít své děti přirozenou cestou.Děkuji vám za odpověd pokud by jste chtěli cokoli o mě vědět ozvěte se. Nashledanou a přeji vám hodně štěstí Erika Königsmarková Grünerová
4. lis 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládej osobní kontakt, ten lze vyměnit v interní poště. Děkuji za pochopení.”
Dobrý deň,hľadám pár ktorému by som mohla pomôcť ako nahradna matka...pochádzam zo Slovenska.
24. lis 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš velkými písmeny".
11. pro 2014 ve 02:28 • rendag
Dobrý den, hledáme náhradní maminku pro naše vytoužené budoucí miminko. Přáli bychom si, aby nm byla zodpovědná vůči sobě i miminku, byla rozvedená nebo svobodná a měla už své dítě. Budeme se těšit na Váš e-mail. 9miminko@seznam.cz
22. pro 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry den.som maminka 6mesacneho synceka. rada by som bola NM lebo chapem pary co nemozu mat deticky.mam 23rokov. som slovenka ozvite sa:slight_smile:
3. led 2015 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý deň.Touto cestou hladam seriozny pár ktorému by som mohla pomôcť ako nahradna matka...som slobodna a mam jedno dieťa.
Pochádzam zo západného Slovenska.
15. led 2015 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
6. únor 2015 v 10:35 • nm_germany
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
6. únor 2015 v 10:36 • nm_germany
Ahojte! Som slobodná mamina mám 3 ročnú zdravú dcérku. Rada by som pomohla manž. páru vynosiť ich dieťa. Môj mail je : kecskemetyova34@gmail.com.
24. únor 2015 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek