• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máme náhradní matku. A co vy?

19. března 2017 
Ahoj, tiez mam zaujem stat sa NM, mam 5r. dcerku, som slobodna. Snazime sa zdravo stravovat aj zit. A rada by som niekomu takto pomohla, je to ta najuzasnejsia vec na svete byt maminkou. Kludne piste Janka BA
25. únor 2015 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rada sa stanem NM
4. bře 2015 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezasur ahooj rada sa stanem nm
4. bře 2015 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holeckovalucia uz ste nasli nm?
4. bře 2015 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den.Moc prosíme o pomoc.Sháníme náhradní maminku která nám dopomůže k miminku.Jsem po několika neůspěšných IVFa miminko si moc přejeme.Je li tu někdo ochoten pomoci ozvěte se prosím na otakarek.feniklovy@email.cz
6. bře 2015 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pomuzu nejake mamince. Je mi 23 let, zdrava, nekuracka, abstinentka. co ocekavam ja? anonymitu, ze by nikdo nevedel - nejlepe ze by sme se s tou rodinu odstehovaly nekam do neznama na ten necely rok a vyplaceni meho dluhu kolem 500 000 abych ukoncila veskere sve zavazky a mohla odejit do sveta. Zarucuji ferovost a to i od vas. email nahradnimamka@post.cz
7. bře 2015 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.jota.cz/beletrie/o-zenach-a-o-lasce/
Velmi doporučuji všem, koho toto téma zajímá českou knihu o surogátním mateřství. Objasní mnohé otazníky a mnoho dalším otázek vyvolá...
7. bře 2015 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hledáme náhradní maminku ,raději svobodnou a s dětmi. Ostatní emailem. Máme dostatek informací i kliniku. Transfer ideálne duben 2015. Napište. ... soulkova.p@email.cz
11. bře 2015 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.
Teda, já úplně zírám, co je dnes na světě možné. A to i u nás. Neodsuzuji, nehájím, nesoudím. Jen zírám. Jsem teď těhotná, ale taky to nějakou dobu trvalo. Člověk nikdy nevím, jak by se zachoval.
16. bře 2015 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, sme manželia zo Slovenska a hľadáme náhradnú maminku. Vedel by nám tiež niekto poradiť, či je pre nás ako pre pár zo Slovenska lepšie mať NM zo Slovenska alebo z Čiech? Najmä čo sa týka právnych vecí.
Táto téma už nie je moc aktívna, tak dúfam, že sa znova otvorí, lebo tento problém náhradného materstva určite stále existuje a mnohým párom by nesmierne aj diskusia pomohla... :wink:
17. bře 2015 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim, najde sa tu niekto kto ma realnu skusenost s procesom nahradneho materstva v Gruzinsku alebo na Ukrajine?
24. bře 2015 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@repjan Ahoj, osobnú skúsenosť nemám, len som zisťovala rôzne informácie. Podľa mňa, je to zložité a problémy by mohli nastať najmä čo sa týka vydania pasu dieťaťa, keďže nie sú v shengene a v SR je proces NM zakázaný. Na Ukrajine majú síce agentúry, no dosť často sú tam podvody, aj keď to finančne nie je až tak moc náročné (čo je asi jediná výhoda).
24. bře 2015 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda se stanu NM, více info v emailu margiem@seznam.cz
31. bře 2015 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer hledám náhradní maminku už máme dva pokusy s nm za sebou ale neúspěšné jelikož nám nm onemocněla tak mám týden na to abych našla jinou nm díky moc za ochotu můj email laurina75@seznam.cz
18. dub 2015 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miminecko85 dobrý večer jste ještě volná jako nm jestli ano prosím napište mi děkuji můj email laurina75@seznam.cz
18. dub 2015 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky řešil jste někdo problém jako my? s prvním synem jsem byla do unora na rodičáku druhý syn se narodil v prosinci porodila nám ho náhradní maminka která má svojé dítě s kterým je taky na rodičáku manžel se zapsal do RL a čekali jsme na lhutu 6 týdnu a potom zažádali o rodičák na druhého syna jenže nám uřednice řekla že musíme vrátit peníze za prvního syna protože rodičák se bere na nejmladší dítě což je pravda ale v našem případě? sama řekla že se s takovým případem ještě nesetkala ale rozhodla pro tento postup máte někdo zkušenost?
27. dub 2015 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den všem, přidávám se k diskusi. Nemáme moc zkušeností v této oblasti, můžete nám prosím poradit jak najít slušnou nm? Případné informace prosím na email slunicko75@post.cz, předem moc děkuji
13. kvě 2015 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Jsem matka, která přišla tragicky o svou jedinou dceru. Nechci tady líčit svůj smutek a zoufalství. Je strašné nemít děti, ale je ještě horší je mít a přežít je.
Protože mám vyoperovanou dělohu, nemohu již mít sama dítě a jedinou možností je náhradní matka. Hledáme touto cestou slušnou, citlivou a nejlépe již zkušenou NM, která by nám pomohla k našemu dítěti. Jsme z Prahy.
Pište prosím na email: sanatko@email.cz nebo do zpráv.
Děkuji předem.
13. kvě 2015 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili1986 Dobrý den,
objevila jsem Vaši nabídku stát se NM. Bohužel jsem přišla o dělohu, ale s přítelem velice toužíme po dítěti, proto jsme se odhodlali k tomu kroku. Prosím, napište, zda Vaše nabídka trvá a za jakých podmínek.

Děkuji

Jana
21. kvě 2015 v 19:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ekg26

Dobrý den,
objevila jsem Vaši nabídku stát se NM. Bohužel jsem přišla o dělohu, ale s přítelem velice toužíme po dítěti, proto jsme se odhodlali k tomu kroku. Prosím, napište, zda Vaše nabídka trvá a za jakých podmínek.

Děkuji

Jana
21. kvě 2015 v 19:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alka1979 Dobrý den,

Děkuji

Jana
21. kvě 2015 ve 20:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem maminka 3 dětí a z Nm mám již zkušenosti.
Ráda se stanu ještě jednou NM. Pokud budete chtít další informace piště do zpráv. Děkuji Iva
24. kvě 2015 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jsem maminka dvou dětí,skoro 10 letého a ročního,další své už neplánuji a tak ráda pomohu BR k vytouženému miminku.Jsem svobodná,zodpovědná,vše zodpovím ve zprávách,jsem z Východních čech.
28. kvě 2015 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem po nespočetném ivf a právě jsem zjistila že ani to poslední před 14 dny nevyšlo. Nemusím asi popisovat jak hrozně se citim .Hledám touto cestou náhradní maminku. Moc prosím ozvěte se na dimulka@seznam.cz
1. čer 2015 v 08:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po ročním přemýšlení a zjišťování si informací o náhradním mateřství jsem se rozhodla, že se nabídnu jako náhradní maminka. Ráda bych ještě jednou prožila těhotenství :slight_smile:, ale opravdu jen těhotenství :slight_smile: Doma mám dvě sluníčka a ty mě plně zaměstnávají :slight_smile:
Děti jsou opravdový zázrak v životě, pokud díky mě přibude další budu za to velmi vděčná. Hledám komunikativní bio rodiče, ráda bych těhotenství sdílela. Kontakt kema.sl@seznam.cz
11. čer 2015 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den hladam NM ak sa niekto najde prosim napiste,kto by nam pomohol,som po tazkej operacii a zial uz nemozem mat deti.DAKUJEM
14. čer 2015 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den pomohu odnosit miminko jsem již dvakrát po NM vždy to vyšlo napoprvé.
28. čer 2015 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládej osobní kontakt.”
Dobrý den,
chci se stát náhradní matkou, mám tři zdravé děti, bezproblémové porody.
7. črc 2015 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládej osobní kontakt.”
Dobrý den,mám krásné zdravé dvě holčičky.Chtěla bych se stát náhradní maminkou jsem 6tydnu těhotenství a bohužel moje finanční situace mi nedovolí třetí miminko.Ráda pomuzu párů, který touží po dítěti.
10. črc 2015 ve 14:58  •  čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek