Máme náhradní matku. A co vy?

Milé snažilky,
bohužel jsou mezi námi i takové, kterým snažení nepomůže. Já třeba nemám dělohu. Jelikož jsem to zjistila už když mi bylo 16 let a to člověk po dětech zrovna netouží 😉 , měla jsem dost času se na řešení tohoto problému psychicky i finančně připravit. Teď už jsme ve fázi, kdy máme náhradní matku a ta už je po IVF. Pokud o náhradním mateřství některá uvažujete, nebo vás to prostě jen zajímá, podělím se o zkušenosti. Tahle možnost existuje i ve skutečnosti, nejen ve filmech.
jarkop
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
brokovich
18. lis 2015
Hojda ma pravdu, v danem pripade se jedna o adopci, nikoliv nm.
hojda
19. lis 2015
@jarkop Zkus zapřemýšlet, jak tohle tvoje vystupování působí na ostatní? Myslím, že dost maminek odradíš od čehokoliv......
davava
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pat39
2. led 2016
Ahoj, prosím, nemáte někdo zkušenost se zahraniční agenturou zprostředkovávající surogační mateřství? Budeme muset naši situaci řešit touto cestou a nechceme naletět. Vím, že je řada agentur v USA, stejně jako na Ukrajině nebo v Gruzii - kde je právně legální, aby na základě předem sjednané smlouvy žena po porodu předala dítě rodičům s tím, že ona není v rodném listě uvedena jako matka. Předem vám děkuji za jakoukoliv radu - tip - zkušenost.
jitapaja
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jansa30
12. led 2016
@ebony222
@ebony222 chtěla jsem se zeptat, jak to vše nakonec dopadlo. Ja sama bych chtěla ještě jedno dítě, ze zdravotních důvodu mi to moc nedoporučuji, tak jsem premyslela o náhradní matce... Kde ji mužu sehnat?
jansa30
12. led 2016
@davava prosim pošlete mi na sebe kontakt do mailu.
radunka87k
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anjelik1235
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radunka87k
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anjelik1235
21. led 2016
@radunka87k Poslané 🙂 Ak to nenájdete v prijatých emailoch, pozrite sa do priečinku spam prosím.
martiina_k
21. led 2016
Prosím ty z vás, které máte s náhradním mateřstvím zkušenosti, ať už máte svého prcka doma, nebo naopak špatnou zkušenost, mohli byste se mi ozvat do zpráv? Dneska jsme se s manželem dohodli, že tohle je pro nás ta cesta, kterou bysme se k miminku rádi dopracovali. Já mít děti nemůžu a do dalšího IVF jít nechci.
g014
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
g014
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
g014
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miminko2015
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anjelik1235
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitapaja
10. únor 2016
@anjelik1235 mockrát děkuji za zprávu, v tuto chvíli už máme NM , hezký den J.
jaro2m
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaro2m
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
babuken
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
g014
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dimoska
19. únor 2016
@martiina_k Dobrý den zkušenost pouze poloviční moje nahradní matka je ve 4 měsíci ale mam reference od pani která už má 8 měsíční miminko z nm a vše mi sdělila pokud máte zájem napište mi, hezký den
raduss1981
3. bře 2016
@dimoska velmi rada by somsa o nahradnom materstve nieco dozvedela. Zo zdravotnych dovodov babatko mat nemozem a tak s priatelom rozmyslame o nah.matke. Avsak mam aj strach ist do toho "s cudzou babou". Vopred velmi pekne dakujem.
dimoska
3. bře 2016
@raduss1981 pokud vám mimi nedonosí někdo z rodiny budete muset spoléhat na cizí ženu. proto je duležité velmi pečlivě vybirat pokud chcete víc info dejte otazky do soukromé zpravy děkuji
falkousek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jahnavi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rodice2017
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
laura75
Odpověď byla odstraněná
Zobraz