• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máme náhradní matku. A co vy?

22. července 2017 
@jahnavi no já jsem nečekala že nám nevihový.prý darované vajíčko nelze vložit do nm.prý to nedělaj.
23. kvě 2016 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra40 řekli nám kolem 100 000, ale já se obávám, že to ve výsledku bude víc... no uvidíme, IVF by mělo proběhnout v druhé půlce června, tak už budem vědět přesně.
23. kvě 2016 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiina_k tam i hodně záleží na věku protože do 39let to hradí pojištovna,
23. kvě 2016 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra40 no to teda nevím. Náhradní matce to pojišťovna nehradí, protože ona je normálně plodná. Naší NM je 31 a pojišťovna jí to teda nehradí.
23. kvě 2016 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra40 Tak jak je možné,že mi vložili darované vajíčko a jsem NM?Tam byl asi jiný problém s p,primářem.Znám ještě jednu NM a ta to taky s párem podstupovala v Iscare.
JInak další klinika,kde to dělají,je Prague Fertility Centrum ve Vysočanech.
24. kvě 2016 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiina_k NM to nehradí,celé to jde na pojišťovnu té ženě,co chce dítě,takže pokud jí je víc než 39,pojišťovna to nehradí.Takže k IVF se počítá ještě úhrada darovaných oocytů,což má každá klinika ve svým ceníku.Přeji,ať to v červnu vyjde. :slight_smile:
24. kvě 2016 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nm mi nábydla přimej sex s mim mužem když nám iscare nevihový no udělali by jsteto.
24. kvě 2016 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jako že by odnosila své vlastní dítě ze svých vajíček?To by nějaká NM udělala?Od takové utečte co nejdál,o sexu s vaším mužem nemluvě.Aby to nedopadlo jak v americkým filmu,že spolu budou vychovávat své dítě.
24. kvě 2016 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahnavi no musela bych ji tojejí vajičko zaplatit.ona je zároven i dárkyně vajec.upřímě stoho šílim
24. kvě 2016 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: @petra40 tak to už nemá s náhradním mateřstvím nic společného. bože co někteří lidi vymyslí
25. kvě 2016 v 05:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra40 sex??? a do toho by tvůj manžel šel? To je mazec... ještě bych pochopila, kdyby si nějakým způsobem vsunula jeho sperma, ale sex??? To je trošku hodně přes čáru.
25. kvě 2016 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiina_k to je přesčáru anikdy bych jse stim nesmířila
26. kvě 2016 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “nabídka ve fóru”
31. kvě 2016 v 15:51 • nicollka
@martiina_k teda tak to je hodně divná nabídka, a dost pochybná ... moc bych nevěřila této nabídce :(
31. kvě 2016 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicollka no my máme NM, která od začátku říkala, že s vlastními vajíčky by si to neuměla představit a nešla by do toho. Máme darovaná vajíčka a příští měsíc (asi za tři týdny) by mělo dojít k transferu embrya, tak se těšíme, že už bude za chvíli mimčo na cestě. Takovouhle nabídku bych považovala za hloupý vtip a s takovou ženou bych asi dál nekomunikovala. Neumím si ani představit, že by na tohle manžel kývnul.
31. kvě 2016 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Marti
@martiina_k já označila špatně jména. A vám tfuj tfuj hodně stesticka at je vše napoprvé a brzy se tesite z miminka. My jsme na pul cesty.
31. kvě 2016 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra40 A zkusit jenom "vsunout" sperma do ženy? Já v tom vidím, že když už jste si ji našly, chce "vydělat" peníze právě tím, že vám dítě odnosí a teď se úplně nechce vzdávat toho příjmu. Jen by se to muselo ověřit právně. Z hlediska legislativy ČR to funguje podobně jako v případě "přímé adopce". Prostě nikdy nevíte, kdy se "kousne" a dítě nedá. Ale zase pokud je i dárkyně vajíček a vlastní děti nechce, tak těžko bude potom vymáhat z manžela alimenty a mohla by kývnout k osvojení.
31. kvě 2016 ve 20:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merope to už mě také napadlo.jeto těžká věc
2. čer 2016 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “poptávka ve fóru”
12. čer 2016 ve 21:01 • maruul
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “nabídka ve fóru”
17. čer 2016 ve 13:24 • ivana_nm
Toto téma se mě osobně netýká (naštěstí), chápu ženy, co třeba nemají dělohu a touží po dítku, že tuto možnost vítají. Ale absolutně nechápu ženu, co za úplatu nosí dítě, které není její (nebo je?) a porodí ho a odnesou ho a nikdy ho neuvidí, vzdá se ho. I kdybych to rozumem pochopit mohla, srdcem ne. Všem samozřejmě přeju dítě, jen píšu, jak to cítím. A kdybych neměla dítě a chtěla ho, asi bych chtěla nějaké z kojeňáku, ačkoli nevím, jak to chodí a jaké jsou čekací lhůty a tak.
19. čer 2016 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneriska dobrý den,no tobyjste to musela prožít aby jste to pochopila neni to jednoduché.tomi věřte žit s pocitem že nemužete mít děti a adoptované vám nedaj jeto strašlivý proces a dlouho čekáte.nm je šance ale jeto drahé.
19. čer 2016 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petra40 já chápu, ty co nemohou mít dítě a chtějí i tuto možnost. Já nechápu tu náhradní matku, co jim dítě nosí :slight_smile:. Ano, naštěstí nemusím tuto otázku řešit a proto si mohu dovolit i takový méně tolerantní názor. S těmi adopcemi je to asi složité, protože chudáci dětičky jsou sice v ústavech, ale biologické matky o ně občas projeví "zájem" a tak nemůžou být volné. Že je to tak?
19. čer 2016 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “naídka ve fóru”
19. čer 2016 ve 23:19 • blanitta
@aneriska já jsem tim prošla nevýte o čem mluvíte jeto jeden velký byznis.litájj vtom takové penize toby jste koukala.každý ustav dostáváva na ditě dotace a to nemalé proto jsi udržuji stav dědí.posílaj i dědi k adopci do ciziny.
21. čer 2016 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra40 ach, to je smutné :frowning2:
21. čer 2016 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aneriska no bohužel jeto tak.navýc mám zjištěno od právníka že v lonském roce prošlo 50 procent žadatelů na adopci a toje podlemě špatné.
22. čer 2016 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, tak si nějak tady čtu vaše příběhy a jsem také jedna z vás jen s tím rozdílem, že se nám narodil chlapeček před třemi měsíci a cesta k němu byla pro nás velmi trnitá ... Píšete tady, že některé kliniky darované vajíčko vloží do dělohy NM a některé ne, my jsme také měli darované vajíčko, které vložili do NM, ale bylo nám také řečeno, že to není legální a tak opravdu záleží na klinice a také na lékaři, který to s vámi konzultuje. Nevím, jaká rizika z toho plynou pro tu kliniku, kdyby se to provalilo a upřímně se o to nezajímám, raději... Myslím si, že každá, která si prochází tou svou cestou, ví nejlépe, co jí to všechno stojí a tím nemyslím jen finance.
A co se týká adopce anerisko, je to váš názor, ale mám z vás pocit, že vůbec nevíte o čem mluvíte. Je jiné radit druhým a jiné, když se to týká vás a je kolem toho hodně jiných okolností proč ano či ne. Mě je 44 let a mám první miminko po 10 letech snažení a cesta to byla dlouhá a kdyby to nevyšlo, nikdy bych si miminko neadoptovala, k této cestě jsem nikdy nedošla a měla jsem v tom jasno docela brzy, prostě jsem to tak cítila.
Chci vám všem moc popřát hodně štěstí při výběru NM a ať se dočkáte toho vytouženého štěstí, je to opravu nádherný pocit, když ten uzlíček držíte v rukách a ono se to na vás usmívá a žvatlá, prostě nepopsatelné ... Nevzdávejte to !!!!
26. čer 2016 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@motan no nám to druhá klinika odmitla prý darované vajíčko nejde do nm.Prý tam je velké riziko že jse narodí postižené dítě prý geny jse prou.a jetam riziko že pak budou čelit soudnímu stihání,takhle nám to bylo řečeno.Prý to musí být částečné nm.a musí to byt inseminací.
27. čer 2016 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra40 Jaký je rozdíl darované vajíčko do nm a vlastní vajíčko do nm - myslím jako z hlediska genů. Vždyť přírodě je jedno, kterého chlapa která žena má ráda a chce s ním dítě (jako že by to mělo být stejné v obou případech).
28. čer 2016 v 01:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek