• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máme náhradní matku. A co vy?

19. března 2017 
ebony,
dakujem za trpezlivost pri odpovedani na moje otazky.
pises, ze nahradna matka uz ma po IVF, uz viete, ci bolo uspesne? alebo ste prave v tej faze niekolkodnoveho cakania?
6. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsme ve fázi čekání. A je dlouhé :frowning2: . Na krev půjde příští středu. Ale domácí testík má v plánu už zítra, protože je stejně napnutá a zvědavá jako my. Tohle je už 2. transfer, první byl neúspěšný. Ještě máme pár mrazáčků, ale pokud by to nevyšlo, museli bychom znovu vyrábět embrya. No ani to není problém. Teda kromě peněz :wink:
6. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu, zajtra? :dizzy_face: to je vzruso! :slight_smile:
budem tu nakukovat, ake spravy napises :wink:

v akom meste v USA sa to cele deje?
napises mi prosim (aspon do IP) webku na tu agenturu?
6. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zitra mám dovolenou, tak asi nic nenapíšu, ale v pondělí to určite napíšu.
Celé se to děje v Houstonu v Texasu. Jen pár států USA má ty potřebné zákony. Nejlepší jsou v Californii a v Texasu. Do Californie jezdí hodně hvězdy, tak je to tam dražší. Link ti pošlu.
6. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak moc vám fandím, ať se zadaří. Známá má takto krásnou dcerušku :wink: Ona teda v Americe žije a dítě jí tam donosila náhradní matka, která má sama už asi 3 děti :wink: . A ta její malá je myslím už druhé nebo snad dokonce i třetí dítko, co ta náhradní maminka donosila. Takže když ta možnost je, tak proč ne? :wink: Držím pěsti :wink: :dizzy_face: .
6. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ebony. no ako dopadlo testovanie? asi sme viacere zvedave. velmi drzim palce!!! :wink:
10. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, testování z pátku bylo negativní :frowning2: . Ještě se uklidňuju tím, že to bylo dost brzo. Nemám zkušenosti s tím jak dlouho to trvá, než se to na testu projeví.
10. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ebony, vnaozaj nic nie je stratene. vzdy to v tychto pripadoch pisem, ze raz jedna kocka, kt. mala potvrdene tehu a bola v druhom mesiaci ocikala test a vysieel jej negativny. vela bab tu pise, ze preplakali para dni a uz nechceli ist ani na krv, potom predsa sli a bola pozitivna. este treba vyckat. naozaj. :wink:
10. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ebony, vidíš, kolik holek na Tebe myslí a drží Ti palce? Drž se, buď silná a uvidíš, jednou to musíí být dobré.
10. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ebony, držím moc a moc palce, aby se druhá čárečka na testíku objevila!!!
10. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všem vám moooooc děkuju za podporu, moc si toho vážím. Myslím, že dneska bude další testík, tak zítra dám vědět. :wink:
10. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tuto diskusi sleduju,protože mě to prostě zajímá.....
Ebony.......držím pace at se testík umoudří :slight_smile: a byl pozitivní......
Já sama mám miminko po umělém oplodnění a budeme zvažovat dárcovství embryí....máme jich v mrazáčku dost..
10. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ebony, myslím, že ešte nič nie je stratené :slight_smile: držím palčeky !!!
10. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ebony, taky sem občas mrknu a dívám se co nového. Také ti moc a moc přeji, aby se vám to povedlo a držím palce i na nohou. :wink:
10. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno. Tak jsme se s tou naší paní - to zní hrozně neosobně - s naší Jessicou včera dohodli, že nebudeme dělat další domácí testy, abychom se zbytečně nestresovali. Prostě počkáme do zítra a bude to jasné ano, nebo ne.
11. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ebony, tak budu čekat co zítra napíšeš, snad to bude dobré a vyjde to. Přeji mnoho štěstí.
11. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, omlouvám se, je to trochu od věci, ale: prosím, jak je možné, že zmizely některé "takypříspěvky" (které se mi osobně nelíbily)? Písněte mi prosím do IP, jak je to technicky možné. Díky.
11. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to úžasné, že je něco takového možné. Kamarádka se vdala do Texasu za muže, co podstoupil v minulosti vasektomii, protože další děti už nechtěl. Ona zase problémy s anovulačními cykly. Se vším si tamní dotkoři poradili a před měsícem se jim narodil Nicolas. Neodsuzuju a když vím, že je to právně ošetřeno a nehrozí potenciální boj o vlastní dítě, šla bych do toho i kdybych měla prodat dům.

Ebony - je to u nich také omezeno počtem pokusů na IVF, nebo lze "vyměnit" matku, pokud se to po X pokusech nepodaří? Je možné nedospět ke zdárnému cíli, i pokud je dost peněz?
11. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Qipa, po 3 neúspěšných pokusech můžeme vyměnit matku, to je ve smlouvě, ale nemusíme. Teoreticky je to možné dělat tak dlouho, až se to povede. Naše embrya jsou naštěstí kvalitní, takže by to měla být pouze otázka času (a peněz). Osobně by mě to dost mrzelo, kdybychom ji museli vyměnit, protože je to úžasná ženská, dobře si rozumíme a máme v ní důvěru.
11. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ebony...tak at to dopadne a budu čekat samo na pozitivní zprávičku..... :wink:
11. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem tu s výsledkama a jsou bohužel negativní :frowning2: . No ještě nám zbývají 2 mražená embryjka na 3. pokus, tak se snažíme zůstat optimisty. Další přenos by mohl být už cca za měsíc, tak budeme mít na co se těšit.
14. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ebony :frowning2: :cry: držím palce do ďalšieho boja :cry:
14. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ebony :frowning2: ,natrafila som na túto tému a zaujalo ma to ,držím všetkým palce a budem sledovať aj dalej vaše príbehy,dúfam ,že budú aj radostnejšie správy.
14. srp 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je skoda, velke sklamanie. :pensive: musi to byt obrovsky psychicky tlak na vsetkych zainteresovanych.
prajeme vela sil do dalsieho boja :dizzy_face:
3. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukam co je tu za téma a ani jsem nevěděla že to tu už jde aby vám miminko odnosila jina žena a vy pak měli miminečko viděla jsem to jen USA serialech nebo filmech tak pokud už je tady ten pokrok a už je tady ta možnost moc vám přeji at vam to vyjde a máte u sebe malinké miminečka :wink:
3. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ebony....mrzí mě to....
ale bojujte dál,stojí to za to...
Mimochodem,snad se ted uvažuje,že se to u nás zlegalizuje ne???
3. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, už jsem sem chodila.To jsem ale byla těhotná. Po dlouhém snažení se nám povedlo ohotnět.Před 3 dny ve 13 tt nám sdělili, že dítě má vzácnou vývojovou vadu neslučitelnou se životem. A museli mi ukončit těhotenství. Jsem celé dny v slzách. Strašně mi chybí to tlačení v břiše. Připadám si šíleně prázdná. Strašný pocit.Asi se ubrečím. Nemůžu pochopit proč matky alkoholičky dítě donosí a ani nechtějí a mně prostě není přáno. :frowning2:
Dnes mi ségra řekla, že pokud chci, tak mi moje dítě odnosí. Prosím jde to tady u nás? Nebo budeme muset do ciziny? Co Slovensko? Kde jsou náhradní matky povoleny?Ještě mě napadlo jestli by to nešlo nějak obejít.
Vím, že už se upínám k blbostem,ale nemůžu jinak. Tonoucí se stébla chytá. :frowning2: :cry:
27. zář 2009 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet pročítám to tady a je mi to moc líto. mám taky miminko po IVF a nedovedu si to představit, drž se
ebony moc vám fandím, je dobře že ta možnost je a opravdu stojí za všechny peníze, za miminko bych taky dala všechno - máme naštěstí chlapečka po IVF, držím pěsti aby to napotřetí dopadlo dobře
27. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ebony moc vám držím pěsti :slight_smile:
27. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pet. to je mi strasne lito, ta bolest musi byt hrozna. Presto doufam, ze to nevzdate a drzim vam palce do lasiho boje! S tim, jak to funguje v Cechach nemam zkusenosti. Tady na diskuzi je ale jedna pani, co nosi dite pro kamaradku a byla na IVF v Cechach, tak to asi prakticky jde.

Ja dekuji vsem za podporu. Minulou stredu 7.10. byla nase Jessica na 3. IVF, takze pristi stredu jde na krevni testy. Podle doktora je pravdepobnost 30-40 %, tak uvidime. Tentokrat ani nejsem nervozni, nejak verim, ze to vyjde.
14. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek