Maminčin mazlíček. Co dělat, když se ode mě nechce hnout?

dilemma
25. črc 2011

Holky mate take doma diteko maminccina mazlicka bez maminky ani ranu porad ji stojim za zadkem... Holky momoc radu nejakou:( porad je jen semnou a nemuzu se odemne hnout nebo je hned revu jak na lesy:(

drahuskat
28. črc 2011

@dilemma A prosím tě jak se jmenují tvoji rodiče? Jestli mi to příjmení nebude něco říkat?

dilemma
autor
28. črc 2011

Koubkovi🙂nasi tam bydli uz 20let🙂

dilemma
autor
28. črc 2011

@drahuskat jeste nevim co budeme delat bu pujdem na brusle a maly bude jezdit n odrazedlu jezdi jak drak a nebo pujdem k babicce konecne donatirat tu strechu vcera nam to nevyslo zaclo silene lit:(

ronaldo
28. črc 2011

Ahojte 🙂

no my taky dnes protivky 😝 Ale dopo jsme vyrazily do kryťáku, tak se krásně unavila a po obědě babičce pěkně spinkala 😵 😵

@dilemma ta tchýně to je teda masakr... Je to blbý, když se na ni člověk nemůže spolehnout.

@drahuskat já se snažím odbourávat kojo v noci, abych se už taky trošku vyspala. Moje mamča už mi dneska taky říkala, ať to začneme omezovat. No jo, ale jak to vysvětlit tomu prckovi, že 😅

drahuskat
28. črc 2011

@ronaldo Tak to určitě potom napiš, jak vám to jde, jestli se daří, ju? Já musím zatím odklepat, dnešní den bez kojení je za námi a zvládli jsme ho, malej si odpoledne ani nevzpomněl, tak teď v tom jen vytrvat. Je teď s tatínkem na hřišti a já si utíkám zazumbovat, už se těším, jak si zase trošku dám do těla 🙂

ronaldo
28. črc 2011

@drahuskat tý jo, malej ještě nechrní? Zumbu závidím, taky bych zašla, ale jaksi přes léto to u nás není a v týdnu to nezvládám ☹

dilemma
autor
28. črc 2011

@ronaldo ale to je slaby odvar proti tomu co nam uz kdysi vyvedla fakt skoda mluvit a tolik bych si prala aby aspon o toho malyho mela zajem:( no konec ona uz se nezmeni a ja dneskem sem sni definitivne skoncila...

ronaldo
28. črc 2011

@dilemma nestraš... Já teda musím ťukat, tchýně je fajn. Samozřejmě, že má pár "much", ale nikdo nejsme dokonalý, že? 😉

dilemma
autor
28. črc 2011

@ronaldo no to je fakt ze nikdo nejsme dokonaly ale ona je div se svete pro me jako muj nepritel pokud nemusim tak za ni nejdu ani ji o nic neprosim vsak si pocti v mych zpravak kratkych tam sem se o ni rozepsala vice

ronaldo
28. črc 2011

@dilemma je to těžký, tchýně si člověk nevybírá 😔 Jsem si všimla, jak jsi mlaďunká 😉 Tvůj přítel pochází z Vyškova?

dilemma
autor
29. črc 2011

@ronaldo no prave skoda ze si vybrat nemuze🙂 ano je z vyskova🙂

drahuskat
29. črc 2011

@dilemma Ahojky, tak dnes tady máme pátek a zase víkend před námi, to to zase uteklo! 🙂
Co testík? Zkoušela jsi?

dilemma
autor
29. črc 2011

Ahooooj🙂 ne ne nezkousela dneska je 24 dne a zatim Ms nedorazila ale necham to az napondeli nechci byt zase sklamana ze to nevyslo treba se mrska muze opozdit clovek nikdy nevi i kdyz je to mene prvdepodobne kdyz uz to pul roku mam takhle takze uvidime co se stane nebo nestane...-🙂 a ten tyden fakt rychle utekl nez se clovek nadal tak je patek to je fakt mazec ale co roky plynou a my starnem a nase deti rostou vzdycky rikam🙂 meni se pocasi tak me vcera silene bolela hlava a v noci mi bylo silene zle jednou je tak a pak je tak vcera rano krasne jak blazen a odpoledne radikalni ochlazeni s cernyma mrakama no des:( a co to primeni nerika ti nic?

anatanka
29. črc 2011

@dilemma Jak jsem tak zbezne precetla,l tak koukam, ze se tema trochu odklonilo... 😉 Prispivam tedy trochu mimo aktualni misu, ale presto k veci.
Ja mam totalniho mamanka, lidi mi rikali, ze ji to s nastupem do skolky prejde a bylo to naopak. Do skolky nesla, ale davala jsem ji na jedno dopoledne do jedny maly skolicky a to ji dorazilo, od ty doby se nenecha uspat ani od babicky.
Jedna psych. mi rikala, ze to nemam odbouravat nijak nasilne, ze je to proste citlivejsi dite a postupem casu se to bude vstrebavat samo. Tak jako to je mi taky jasny, ze jeste v 10 nebude schovana za posteli, nebude si odmitat vzit pyzamo, nenecha na sebe nikoho sahnout a bude jen hystericky jecet, ze chce meminku...Tedy doufam 😀

dilemma
autor
29. črc 2011

@anatanka dekuji za radu ja se dal timhle tematem zabyval ale s holkama uz sem si o tom hodne popovidaly tak to chtelo zmenit trosku tema🙂 jinak doufam ze ho to prejde protoze opravdu kam jdu ja on musi ji taky a moje rodina se ho boji vzit i na prochazku blbou ze by mel hysterak kdyz prijedou jednou za mesic ale mozna ze fakt nastupem do skolky se to zmeni🙂 uvidime me o tom prave nikdy nikdo moc nerekl:D ani o te skolce tak se nechame prekvapit a budeme to muset vydrzet:(

anatanka
29. črc 2011

@dilemma Tak ja abych se priznala, u nas je ta zavislost docela oboustranna...🙂 Ale myslim, ze je to taky hodne zpusobeny tim, ze jsme spolu samy. Tak na skolku mate jeste cas. Kazdopadne si to uzivej...🙂 Jak na to jejich "mami" budeme vzpominat v puberte... 😉

bufina
29. črc 2011

U nás je to teď taky veselý... Adámek je totální závisláček. Jakmile se zavřu na wc, tak mně buší na dveře a řve. I když je doma táta, když sme sami, tak se tam nezavírám. Když jdu třeba žehlit, tak si chvilku sám hraje, pak přijde, pověsí se mně na nohu a můžu skončit 🙂 V noci jsme s kojením skončili, ale když usíná přez den, večer a ráno po probuzení ho ještě kojím, ale kolikát přijde během dne, vyhrne mně tílko a je to, taková samoobsluha 😀 Ale jak se tu píše, až budou velcí, tak jak na to budem vzpomínat a bude nám to chybět 🙂 Tak si to užívám.

dilemma
autor
29. črc 2011

@anatanka to je fakt ja sme rada ze ho mam protoze se snazime o druhe miminko a zatim se nedari takze kdyz to vezmu tak muzu byt rada za to maminko ktere ted mam🙂 i kdyz kolikrat by si clovek pral trosku oddechu aspon na dve hodky:(

dilemma
autor
29. črc 2011

@bufina ja taky rikam ze si to uzivam ale chvili aspon par hodinek by ten oddych clovek fakt potreboval🙂

bufina
29. črc 2011

@dilemma Čtu tady že chcete další mimčo... Sem myslela s jedním taky jak je to chvílama náročný a že chcu občas klid... Teď mám dvě, starší je na prázdninách u babičky a já se nehorázně nudím 😀 Nebo možná je nuda blbej výraz, hrajeme si, chodíme ven atd., ale není to ten každodenní šrumec, protože jen s malým je to všechno víc v klidu, jindy nevím kam skočit dřív... To si asi každá mamina uvědomí až s dvouma dětma, že to jedno byla absolutní pohoda 🙂 Teď těchto 14 dní nazývám rodičovskou DOVOLENOU 🙂

dilemma
autor
29. črc 2011

@bufina tak to zavidim tak si ji poradne uzij:D no chceme jeste jedno ale nejak to zatim nevychazi teprve druhy mesic snazeni dneska ukoncila ms ktera prisla na den presne akorat odpoledne:( chjoo a ja myslela ze uz nedorazi vubec mrska jedna:( taky si mylsim ze dve deti jsou veci zaprah nez jedno:D

dilemma
autor
29. črc 2011

@dilemma a jinak holky ja to normalne dostala odpoledne takze zase nic:( chjooooo uz aby se zadarilo

dilemma
autor
29. črc 2011

je ja uz spem blba pisu to sama sobe:D

bufina
29. črc 2011

@dilemma No když byl malej miminko, tak to byla pohoda. To jsme to tady po čtrnácti dnech sladili a nemohla sem si stěžovat... Horší to začalo být po roce... Malej je takovej parchantík, věčně Nikolku provokuje, pak se mlátí, je tu řev, no hrůza 😀 Mně teď aspoň stihnou zregenerovat nervy... Ale tak 2 měsíce snažení je zatím nic ne? To máte ještě času dost... To je ale vždycky jak naschvál, my jsme druhý dítě zatím nechtěli a jednou sme si nedali pozor a bylo to. Po čem prd, to je hned 😀

dilemma
autor
29. črc 2011

@bufina taky si mylsim:D ten kdo to neceka tak se mu to poadri hned aten kdo ceka tak zase ma prd:( ale tak snad se nekdy zadari🙂 a jinak maly byl od malinka strasen divokej takze si mylsim ze by ho sklidnit mohlo snad jen to ze bude velkej bracha:D protoze strasny steknoun urazlivka a strasne akcni do vseho pohlave hlava nehlava no des:( kolikrat uz dal zabrat 4 lidem najednou takze si mylsim ze by se trosku sklidnil a mozna by me zacal i poslouchat protoze tim jak je semnou jen doma tak me moc neposloucha a lajdaci:( a kdyz zarve tata tak to je klidu ze by se jeden divil...

bufina
29. črc 2011

@dilemma To je jak u nás, když zařvu já, tak jenom vidím ten jeho výsměšnej pohled, jakože ty mně můžeš... A kyž zařve tata, tak je okamžitě klid...

dilemma
autor
29. črc 2011

@bufina no prave a ja si myslim ze on by se trosku sklidnil protoze je to takovej muj mamanek citlivej

dilemma
autor
30. črc 2011

ty ses zeno nase nejak sekla ne drahuskat ??? kde litas dovolenkovy vykend?

drahuskat
30. črc 2011

Ahojky, zdravím po kratší odmlce a zároveň se omlouvám, nějak jsem nestíhala, teď je venku zase škaredě, tak jsme doma, tak jsem i chviličku na počítač vyšetřila a dočetla vás 🙂

U nás už občas ani nepomáhá, když zařve nebo hukne na malýho tatínek, malej asi ví, že jsme oba tak mírumilovné povahy, že si z toho taky prd dělá, spíše z toho má srandu, dá se říct, takže u nás moc ani řvaní nepomůže, no co se dá dělat...

Jinak poslušně hlásím, že s denním kojením jsme opravdu za poslední 3 dny zatočili krásně, Mareček se přestal agresivně dožadovat, asi už pochopil, jaké z toho mám trápení... I s jídlem se to výrazně zlepšilo, obídky papá ukázkově, svačinky a vše ostatní taky, takže vypadá to, že jsme na dobré cestě, tak uvidíme... 🙂

drahuskat
30. črc 2011

@dilemma A prosím tě kdo bydlí napravo a nalevo od vás? Jak se ty rodiny jmenují? A bydlíte u té bývalé školky, je to tak?