Maminčin mazlíček. Co dělat, když se ode mě nechce hnout?

dilemma
25. črc 2011

Holky mate take doma diteko maminccina mazlicka bez maminky ani ranu porad ji stojim za zadkem... Holky momoc radu nejakou:( porad je jen semnou a nemuzu se odemne hnout nebo je hned revu jak na lesy:(

dilemma
autor
30. črc 2011

no ja nevim co to byvalo:D ale jinak jou myslim ze myslis to co ja vedle jsou cziupkovi (tupkovi) a na druhe strane preckovi mam pocit nejsme si jista protoze je tam mlada rodina

dilemma
autor
30. črc 2011

a jinak napravo nasikmo bydli kundělkovi @drahuskat

drahuskat
30. črc 2011

@dilemma Ahá, tak Kundělkovi mi už zní trošku povědomě, a vybavila jsem si i jedno příjmení - Molínkovi náhodou neznáš? Já si vybavuju jednu holčinu ještě, takovou trošku silnější nakrátko a blond vlasy, pamatuju si ji zhruba když nám bylo kolem 10-12 let myslím, že jsme si spolu hrávali.

drahuskat
30. črc 2011

@dilemma Ještě mě tak napadlo - holka s vlasama dlouhýma až po kolena, neříká ti to nic?

dilemma
autor
30. črc 2011

@drahuskat myslis magda? ta jedina ma dodneska vlasy pod kolena hnedy mam pocit je toi polka ale normalne mluvila cesky a molinkovy znam ten kludina byl starsi o rok jak ja a ta holka uz nevim ale byly mladsi:D a mylsim ze myslis karcu ta byla kratkovlasa a bydli kousek od tech molinkovych:D jinak ja sem taky byla baculka kdyz sme byla mala a do dneska mi to zustalo akorat ja mela vlasy delsi asi po ramena tak kolem tech 10let:D
mam pocit ze se jmenuje magdalena gruskovska ale karca nevim ja se jmenuje:D uz si to za ty roky vubec nepamatuji:D

drahuskat
31. črc 2011

@dilemma Myslela jsem sebe 🙂 Já totiž jako holka mívala vlasy po kolena, tak mě napadlo, že jako poznávací znamení by sis vzpomněla, jestli jsme se nepotkaly kdysi dávno 🙂 Jojo, myslím, že se jmenovala Karin, je to možný, opravdu jak je ten svět malej, že? 🙂
A jakpak se dneska máte?

dilemma
autor
31. črc 2011

@drahuskat jou takhle tak to ne to si bohuzel nevybavuji:( a dneska jsme se mely docela unudene porad je zima hnusne takze nic moc venku jsem byla si hodinu a pak sly domu a maly je takovy tuntik dneska byl fajny uz nebyl protivny ale i tak prijde mi vecer uplne grogy asi na neho neco leze:(

drahuskat
1. srp 2011

@dilemma Hezký večer přeju, jakpak se máte? Co mrňousek? Už se chystá do postýlky nebo je na něj zatím ještě brzy?
Chtěla jsem se zeptat, na kolikátý pokus se vám malej tehdy podařil? Bylo to rychlé nebo to chvíli trvalo?

dilemma
autor
1. srp 2011

@drahuskat Ahoooj🙂 malycky uz spinuska🙂 konecne dneska byl strasne protivnej:( chjoo to byl zase den:( uz sme rada ze spinka🙂 aspon chvili klidek🙂 a co tvuj mimisek? uz chrni?
A jinak nas malej se nam povedl na druhy pokus ja brala antinu asi cca 5let pak sem ji vysadila prvni mesic nic a druhy mesic uz to bylo🙂 no a ted porad nic a druhy mesic uz utekl:(

drahuskat
2. srp 2011

@dilemma Ahoojky 🙂 Tak to náš brouček včera šel spát drobet později, ale naštěstí přes den byl hodný, tak to ani nevadilo.
Kdyby tak člověk mohl vědět, jak dlouho mu snažení o mimíska potrvá, že... Tak třeba to teď bude do třetice všeho dobrého a prďolka se povede tentokrát 🙂

dilemma
autor
2. srp 2011

@drahuskat tak to mas fajn nam uz rostou ty posledni stolicky co rostou kolem 2 az po druhym roku a neni to s nim zadan slava des a hruza:( ale aspon ze spi v noci sice porad s nami ale spi az do pul 9 rana zaplat panbuh aspoin za ty dary🙂
No uvidime🙂 i kdyz ms mam posledni dva mesice uplne divnou:( dva dny minimalni spineni treti den no katastrofa a ctvrty den zase jen spineni:( tak je to takovy divny ale asi v poradku porad premyslim ejstli nemam zajit na gindu aby se podival jestli je vse v poradku:(

drahuskat
2. srp 2011

@dilemma Tak pokud máš pocit, že je to nějaké jiné, než běžně, tak pro klid duše si tam zajdi, za to nic nedáš, hm?

dilemma
autor
2. srp 2011

@drahuskat zkusim to hned jak mi to zkonci a uvidime:( no jako kdybych se nesnazila o mimi tak mi to prijde asi uplne normala ale jelikoz se snazim tak si to asi vice hlidam nebo ja nevim:(

drahuskat
2. srp 2011

@dilemma I to je možné, třeba se tím jen zabýváš více než jindy. Ale každopádně za návštěvu lékaře nic nedáš, a aspoň budeš sama klidnější...

dilemma
autor
2. srp 2011

@drahuskat to je fakt🙂 co mate dneska v planu s malickym?

drahuskat
2. srp 2011

@dilemma Půjdeme na procházku za neteřinkou, vezmeme tříkolku, ať se prďolka projede a unaví, aby se mu pak dobře spalo 🙂 Teď mu půjdu dát přesnídávku, uvařila jsem mu ze švestek ze zahrádky, tak doufám, že ji pěkně spapká 🙂 Jinak to počasí už je vážně na houby, zase se mračí, vypadá to i na déšť, ach jo, to je léto jako blázen...
A vy se s malým někam chystáte?

dilemma
autor
2. srp 2011

@drahuskat no tak snad prset nebude ma takhle byt asi 4dny jako pod mrakem a trosku uz konecne tohlo slunicka🙂 ty balho co ja bych dala za to mit zahradku a pestovat a pestovat🙂 bych z toho byla uplne nadsena jejda od mala sem vyrustala na baraku a ted mi to strasne chybi:(
No pockame do pul treti na tatku az prijde z prace dame mu obed🙂 a zeptame se ho jetsli pijde s namu nebo ne a kdyz ne tak pujdeme na prochazku do zamecky zahrady tam se trosku vybeha a vemem to pres kaufland kde neco malo nakoupime a pujdeme domu tak snad se mi po ceste co nejvice unavi🙂

drahuskat
2. srp 2011

@dilemma Já to mám zase naopak, od mala jsem bydlela a vyrůstala na bytě, proto teď, když bydlíme na baráčku, jsem za to moc ráda, nejlepší je to opravdu i pro ty děti, co si člověk sám vypěstuje a tomu malýma dá k jídlu, tak se nemusí bát, že mu z toho něco bude. Tak vám přeju příjemnou procházku, až půjdete 🙂

dilemma
autor
2. srp 2011

@drahuskat my vam taky prejeme peknou prochazku a uzivejte baracku i za nas :D vzdy kdyz jsme u prababi a pradedy tak sjme stastni jako blechyn an zahrade a to same u mojich rodicu ostamtud se nam vzdy nechce ani domu:D a jeste kdyz si vzpomenu na to jak mam sileneho souseda tak bych ten barak hned brala:D

susik77
2. srp 2011

@dilemma - Ahoj, aj ja mam mamanka🙂 cetla jsem v nejake vyvojove psychologii, ze deti tak od 20 do 24.mesice maji 2.obdobi separacni uzkosti. Tak mozna proto jsou tak na nas navazane 🙂
Ja Terezku jeste kojim, ona s mm nekdy vubec nechce byt. Kdyz se rano vzbudi a ja tam nejsem a uvidi hned jeho, tak strasne place a utika od neho. Ale jinak ho ma rada , mm se s holkami hraje, chodi s nimi ven...ale Terezka je proste navazana jen na mne 😎

dilemma
autor
2. srp 2011

@susik77 acha tak je to mozna tim ja jsem jeste nic takoveho necetla spise jsme nic takoveho jeste nehledala odborneho ja si myslela ze to je tim ze je porad jen semnou ze pritel chodi do prace a ze ho vidi malo ale taky kdyz nekam odejdu tak rve jen po me:D alke uz tak nejak sme si zvykli ze ho beru vsude semnou vy vysipat kos pred barak jen aby doma nerval protoze pritel se ho snazi necim zabavit ale nikd ynic nepomaha:(

susik77
2. srp 2011

@dilemma - aj starsi dcera byla v tomto veku podobna, akorat byla zvykla aj na mm a uz nebyla kojena, takze chtela byt bud se mnou nebos mm.Neboj, vyroste z toho. deti tak do 2.5 roku se jeaste aktivne nehraji s jinymi detmi tak je to normalni kdyz je navazana na nejblizsi-na rodice 😉

dilemma
autor
2. srp 2011

@susik77 dobre dekuji za radu aspon uz se nemusim strachovat ze muj maly zustane navzdy mazanek mamincin co ji porad beha z asukni🙂 i kdyz jsme rada ze je takhle na me fixovany bo je fakt pravda ze za par let me nebude potrebovat vubec tak si to uzivam i kdyz je to nekdy az moc svazujci:(:D

susik77
2. srp 2011

@dilemma - aj veru byla spis na mne navazana ale po 2 letech se nam narodila Terezka a od porodnice se navazala Veru na mm 😉

dilemma
autor
2. srp 2011

@susik77 no toho sme se taky bala protoze se snazime o mimiska aby pak nenastal ten zlom ze ja pujdu do porodnice a on zustane jen s tatkou nevim je nekdy hodne citlivy tak mam strach aby to doma bezemne prezily ale zatim se nam to nepovedlo takze se toho budu desit az na to prijde ale fakt ta myslenka tu byla🙂

dilemma
autor
17. srp 2011

@drahuskat ahoj ty uztady nechodis?:D nebo ses nekde na dovolene?:D dlouho ses tady nebobevila🙂

drahuskat
23. srp 2011

@dilemma Ahojky, omlouvám se, že jsem se tady dlouho neukázala, měli jsme teď v Sivicích hody, tak s tím byly velké přípravy a starosti, tak jsem neměla moc času... Jakpak se máte? Co je u vás nového? Co další snaženíčko, rýsuje se něco? 🙂

dilemma
autor
25. srp 2011

@drahuskat ahoj no ja tady ted mela rodice a maly slavil druhe narozeniny tak jsme byla v jednom kole jelikoz mu porad jeste malujeme smouly v pokojicku na zdi a de to silene pomalu a pekla sme mu dortika a strarala se o navstevu tak sem nevedela kde mi hlava stoji:D
Vcera sem si delala test tak je tam slaboulinka carka dneska je to 3 dne meskani ms a ted sme si zkousela jeste jeden a take uplne slaboulinecka carka tak nevim co si o tom mam myslet uvidime co nam prinese dalsi den🙂

drahuskat
26. srp 2011

@dilemma Ahojky, tak moc držím palečky, aby čárečka sílila 🙂

dilemma
autor
26. srp 2011

@drahuskat je dekuji tak snad se podari a bude to jak ma byt🙂 a co mate dneska v planu?.) konecne zaclo leto🙂