• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky "nestandardních" dětí. Poruchy komunikace

30. listopadu 2016 
@ivular ja se do toho moc nechci michat, protoze mam sama gulas, ale vim, ze nereagovani na jmeno je nekdy i ADHD :wink: Znama ma takoveho experta, ted uz 11 let, a ten snad do 4 let se otocil na kazde 10 zavolani, ale jako jinak byl samozrejmne docela v pohode. Zustal jen tak trochu akcni :wink:
12. srp 2013 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivular
@sisstin to znamena, ze kdyz uz jednou tu VD daji, at tedy tu smisenou, tak uz by to v Autismus prelezt nemelo? :sweat_smile: Pan dr. sice procital zpravu z rijna minuleho roku, kdy mi tam ve Stuttgartu dali zatim jen OVR na zaklade dvojjazycneho prostredi, ale stejne se tedy nakonec priklonil k posledni zprave klinicke logo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ze se mu asi neco uplne nezdalo :frowning2: i kdyz rekl, ze opravdu vaha, proto to chce nechat jeste vykristalizovat do tech 3,5 :unamused:
12. srp 2013 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mvmk tak hlavne to, co popisuje ivular je diametralne odlisne od toho, co popisuje ladida ze :wink: proste nulova reakce na jmeno je pruser jak mraky :pensive:
12. srp 2013 ve 22:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mvmk no neznam nikoho, kdo by mel z VD auti, vzdycky jen opacne :confused: coz teda netvrdim, ze nemuze byt, ale teda nesetkala jsem se s tim :confused:
12. srp 2013 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sisstin @mvmk Tak já už teda fakt nevím.. Zrovna dnes jsem na něj volala, když se zaujatě díval na pohádku. Byla jsem od něj cca 1,5 metru a ani po mně nemrknul. Musela jsem mu strčit hlavu do zorného pole, jinak ignorace. Jdu googlovat příznaky ADHD :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2013 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@sisstin Musi byt ta reakce, ze se dite otoci a Diva se ti do oci,? A nebo staci nejaka reakce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , moje treba kdyz neco dela nebo ma nekam namireno a ja na ni zavolam, tak se nekdy neotoci, ale jen zavrci heem?
12. srp 2013 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivular No to ale nereaguje, ani muj syn, na toho bych kolikrat musela vzit hlasnou troubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyz je do neceho zazranej v TV :wink:
12. srp 2013 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@ivular on muze byt tak zaujatej, ze nevnima, to je proste normos v jeho veku, ale kdyz dite VUBEC nereaguje na jmeno, to teda neznaci nic dobryho :unamused:

@mvmk no staci i odpoved, coz je v jejim pripade zvuk, ale proste reakce, ze registruje, ze na ni volas.
12. srp 2013 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Navic, co jsem pochytila, tak u ladidy by pripadne slo o regresni autismus, kterej je mezi 15-20mesicem a spoustec muze byt cokoliv :confounded:
12. srp 2013 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sisstin musim tedy rict, ze za ten Mesic od narozenin, opravdu dela milove kroky, doufam, ze to neni jen nachvili :wink: Docela uz dobre uziva slova jako: Sem tam tady tamhle :wink: zacala rikat i moje, tvoje, ukazuje na druhe a rika ty. Ja uz taky super funguje.
Ale treba dnes si vzala golfky otocila je a tocila si koleckem, sice ne dlouho, ale dokazete si predstavit jak ve me hrklo :sweat_smile:
12. srp 2013 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@sisstin Hmm, to je docela blby, ze? Ja kdyz ted videla na ty neurologii ty pripady, tak jsem opravdu mela cerny svedomi, ze nejsem s moji Emickou spokojena. A diky tomu, ze hned vedle byla detska psychyatrie tak jsem mela bohuzel moznost videt, ze Autismus neni tak ojedinelou zalezitosti :unamused: Coz me jako fakt pridelava vrasky.
12. srp 2013 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pac ladida psala, ze snad do 18 mesicu byl pomerne ok. To tak bohuzel u autismu je, ze dite mezi tim 15-20 mesicem jde do regresu- spoustec muze byt nemoc, ockovani, stresovy zazitek atd. Pokud se dite zhorsi, tak je to zavaznejsi, nez kdyz je opozdeny od zacatku :unamused:
12. srp 2013 ve 22:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mvmk u nas v praci auti trida praska ve svech, by potrebovali jeste dalsich min. deset trid :wink:
12. srp 2013 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dřív ale reagoval. Holky já fakt vim, že je to asi blby, ale všechna ta vyšetření se tak vlečou a ja tak strašně tápu. Do tech Pci jsme už objednání, volal tam dnes doktor rovnou při vyšetření.
@sisstin
@ivular
12. srp 2013 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@sisstin No to me bohuzel take hned napadlo :cry: , ale tak nadeje umira posledni, mala taky nekdy mela trochu horsi obdobi, ale ona byla hrozne opozdena hned od zacatku, to je fakt. To co do 2 let se posouvalo jako snek, tak se to docela rozbehlo, za tenhle rok. Diky bohu :wink:
12. srp 2013 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladida.l Ja te opravdu chapu, jako ona ta maminka vzdycky nejak podvedome citi, ze neco neni OK. No a kdyz potom nevis co to je, tak je to stav :zipper_mouth:
12. srp 2013 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ladida.l no jak chces, ale chovani hrozny a my klientce napriklad nerozpoznali skryty rozstep a takovych zkazek ruznych mam o nich hodne, ja bych v Pce nesla s nicim nikam :confounded:
12. srp 2013 ve 22:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sisstin Hele a jak je to u Dysfatiku s prijimanim cizi identity? Treba ty jsi moje princezna, nebo ty muj broucku. Male treba dnes dedecek rekl, Naschkatze- mlsna kocko, a ona se skoro rozplakala, ze neni Katze ze je Emma. Neni to taky trochu nejak ujete aut.?
12. srp 2013 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@sisstin díky za info, to jsem netušila. Zkusim zjistit tu Zitnou.
Fakt mám hroznej strach
12. srp 2013 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mvmk tak to mnohdy nechapou ani normos deti :sweat_smile: jinak Tygr to nejak neresi tohle zrovna :sweat_smile:
12. srp 2013 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladida.l A jak to mate daleko do Ceskych Budejovic, tam jsou pry hrozne dobri v Arpide?
@sisstin Ale divny ze jo?
autor
@ladida.l zkouselas tu Ranou peci? :wink:
12. srp 2013 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mvmk divny to neni :wink: jinak Tygr mi rika "ty moje milovana" :sweat_smile:
12. srp 2013 ve 22:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Nezkousela, zkusim
12. srp 2013 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@mvmk - tím bych se neznepokojovala - u nás před časem "ty jsi můj brouček, viď?" "Já nejsem brouček, já jsem Jiřík!" :slight_smile:, teď už to chápe a vymýšlí si, co je ještě moje... ale tenkrát se fakt kvůli tomu rozčiloval...
12. srp 2013 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mvmk jsem z Pardubic, do Budějovic je to daleko, ale děkuji za tip
12. srp 2013 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladida.l Ja nevim jestli to fakt funguje, ale cetla jsem si takove pojednani o Autismu a byly to americke stranky. Treba ze kdyz se autistickemu ditku foukne za krk, ze se neprikrci plus nejakou reakci treba, ze se otoci a rekne ne, nebo se zacne smat. Ja to zkousela a mala mela reakce primereny, jenom tim ze nemam nikoho ze znamych co maji podezreni na PAS, tak jsem to nemohla vyzkouset. :sweat_smile: Treba by to byl takovej dobrej hromadnej test ne?
12. srp 2013 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@sisstin No to je sladoucky :slight_smile: mala rika Mama Nyny :grinning: odpovida jeji urovne reci :sweat_smile:
12. srp 2013 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladida.l Ja mam spojeny Pardubice s pernikem, ale nevim presne kam bych ho dala, ale nekam na Jih :sweat_smile: :sweat_smile:
12. srp 2013 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek