• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky "nestandardních" dětí. Poruchy komunikace

25. května 2017 
@sisstin motanicu som aj dnes šla kúpiť do maritnusu a vypredané, a to sú už tri časti v predaji
6. srp 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@juliska182 tak to jsme měli něco podobnýho, akorát to bylo o moc větší..měli jsme to půjčené z RP a Tygra to vůbec, ale vůbec nebavilo...hlavně asi proto, že ty čudle šly fakt strašně blbě..šlo to blbě i mně...s tím hýbat...takže se na to radši hned vyprděl :wink:

s těma pomůckama mě napadá jedině to, že bych ti to koupila tady, dala to MP a on by to poslal z Národní banky rovnou, mají to zadarmo tuším :confused: takže by se neplatilo poštovný na SK, on by to poslal přímo z Bratislavy..odkud jste přesně? :wink:
7. srp 2011 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin ďakujem za ponuku, ak zase niečo objavíš čo u nás nezoženiem ani podobné, rada využijem. Včera v noci som sa, ale zaťala a prehľadávala net, tak som čo to našla a už aj objednala, aj som to prehnala, ale ostane mi na Riškove narodeniny a aj vianoce sa blížia :slight_smile:))))
7. srp 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ranko :slight_smile:

včera jsme byli v Zoo a super, Tomáškovi se to líbilo a zvířátek si všímal, ukazoval na ně a smál se. Nejvíc se mu líbili kačeny a kozy-mezi ty dokonce i šel což jsem fakt nečekala, kačenám házel jídlo a lítal od jedné strany rybníku ke druhé, byl moc šikovný. Bál se opic, ony jsou tam dost hlasité tak těch se bál

8. srp 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Bre ranko Jani fotecky super jste hezounka rodinka jinak já v sobotu naučila danika stipanou pusu :grinning: dneska je nějak výživny protivný až hrůza hold jede po vzoru tatínka
8. srp 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcaaaaaa díky :slight_smile:

jo a Tomík měl poprvé v životě nanuk-lízal ho sám, lízal ho do té doby než mu začal téct a kapnul mu na ruku, pak se rozbrečel a dal ho dědečkovi
8. srp 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Brý den,

@evcaaaaaa tak super, Tygra zvířátka vůbec nezajímaj, takže pro nás je ZOO trošku pasé :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak jsem právě koukala, jak má Tomášek nanuka, Tygr by ho nedal do pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tady zase hnusně, takže budeme celej den pracovat...klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes: a odpo už jdu konečně na tu poštu :wink:
8. srp 2011 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! jsme zpět z dovolené. byli jsme na klasickém stanovém táboře a fakt supr! dětí přes 20, 8 maminek a 4 tatínci :slight_smile: klukům se tam strašně líbilo, Adam při odjezdu plakal :wink: jinak má 4 nová slovíčka - dům, mu=mamut, átup=nástup a opakoval hutututu když děti hráli. byl opět hodně úzkostlivý, ale sem tam spolupracoval. byla tam dvouletá holčička a ta byla fakt v poho. Adam oproti ní kňoura obecná.. holt se dost viditelně vymyká...ale vařila nám Janička, která dělala speciální pedagogiku a prý to s ním ještě není tak hrozný :wink: jinak než si některé maminky zvykly, tak bylo docela vysvětlování. Adam totiž oblíbené osůbky zdraví plácnutím po zadku :grinning: prostě přijde třeba ke kamošce a plácá jí jednu přes zadek nebo stehno, aby na sebe upozornil :grinning:
8. srp 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sisstin tak Tomík má rád zmrzlinu a tu jí i ted jak mi nechce jíst, dám mu ji trošku do jeho kornoutku a sní ji i kornoutek tak aspon něco snědl, no a včera jsme si koupili nanuk a Tomášek ho zabavil
8. srp 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik Adam taky rád zmrzku. na táboře jedl i polívku! sice jen dva dny, ale krásně jedl :slight_smile:
8. srp 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, hezké fotky;o)

Tobís zmrzku rád, chodíme na kopečkovou :slight_smile:
8. srp 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak danula včera lizal melounovou zmrzku
8. srp 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak ten hrad je fakt super...Tygr se díky němu naučil AKTIVNĚ říkat slova : dlouhá, krátká a prostřední...a ještě i předložky...říká zelená, na ni modrá... nebo oranžová, na ni zelená...super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a už jsme postoupili do toho složitějšího levelu ze 4 kostek :dizzy_face:
8. srp 2011 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
jinak doufám, že to nezakřiknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale Tygr je v poslední době hrozně hodnej...absolutně se nevzteká, neječí, neřve...na všem se s ním dá v klidu domluvit.... tak snad to vztekání bylo jenom 14denní období a už je po něm...doufám :sweat_smile:
8. srp 2011 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin to by bylo supr :slight_smile: hodně dětí má období vzdoru jen 14 dní..
8. srp 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá, posielam vám prvú fotku malého Matyho od Jolinky, je tam ešte taký trošku opuchnutý od pôrodu, Jolinka potom určite dám lepšie foto z malého. V utorok by už mali Jolinku pustiť z pôrodnice. Zatiaľ sa má dobre, boli na začiatku trošku problémy s mliečkom, predsa len malý je veľký "chlap" , tak mu na začiatku bolo málo, trochu ho dokrmovali glukózou, ale už pekne papá od Jolinky :wink:.
8. srp 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@bodka70 jůůůůů..tak ji vyřid, že ji pozdravujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krásnej je :dizzy_face:

holky, já zjistila, že má Tygr docela problém s porovnávání velikostí :confused: jako umí ukázat, co je malý, co je velký, co je dlouhý atd., s tím problém není....

ALE

když má obrázek v určité velikosti, a vedle jsou ty samé obrázky...jen větší a menší....tak už mu dělá docela problém ukázat, který autíčko je větší než to první, který je menší než to první... :confused:

takže s určováním pojmů problém není (malý, velký, dlouhý, krátký)...ale pokud to má porovnávat s určitou velikostí, tak to už docela problém je :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže na to se budeme teda muset víc zaměřovat, toho Soba Boba budeme muset dělat každej den :pensive:
8. srp 2011 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejdamane ten je úžasný teda úplně mě to vrátilo o dva roky zpátky tu brdo to už ani není pravda že byl Danik takovej
Dnes mě z něho trefi furt kramuje v lince a tak vůbec má dneska hnusnou náladu
8. srp 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady pro představu, se to blbě vysvětluje takhle :wink:
8. srp 2011 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin ale to je dost tazke :wink: To by Luky nedal, on mi akurat roztriedi napr male lopty a velke lopty.
zmrzku by inak taktiez nedal, pre neho je prilis studena :sweat_smile:
@bodka70 pozdravuj Joli, maly je nadherny :wink: :slight_smile:
@smardik pekne fotky, to je co za zoo, ze sa tam moze medzi zvieratka?
8. srp 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andreabe no ptala jsem se v termínu, a neumí to dost "standartních" dětí, takže ono to je asi spíš až od 4let, tyhle pojmy: co je větší než xy, co je menší než xy, co je stejně velký jako xy atd. :wink:
8. srp 2011 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin som si myslela, ako ja si to samozrejme neviem ani predstavit, ze by mi maly vobec rozumel :sweat_smile: ale znie to tazko aj pre standardikov :wink:
8. srp 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolinka gratuluju k malému, je nádherný :wink: :slight_smile:
8. srp 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreabe je to Zoo Ostrava. Ted mám udělali nový koutek-na statku právě tam jdeš mezi kozy a ovce a můžeš jim dát i najíst-ty jejich granule co koupíš za 5 korun, děcka je hladí super. No a pak tam jsou ještě morčátka, malí králičci, kuřátka-ty jsou v kleci ale vidíš je, jsi hned u nich, krávy-ty si taky můžeš pohladit. je to nově udělané a fakt moc hezké, tady je víc fotek http://www.zooostrava.cz/cz/zoo-pro-deti/expozice-na-statku/
8. srp 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreabe tohle je zoo v ostrave maji tam "statek" pro deti kozy prasatka a spol. :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik vyzera to moc dobre :wink: ja som pocula velmi dobre referencie na Lesnu (v Zline), sa tam s malym chystam, mame to asi o 150 km blizsie:slight_smile:
8. srp 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj vlesne jsem byla a musim doporucit :wink:
8. srp 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin To porovnavanie je dost tazke :wink: Mne dosiel ten sob bob v maji,tak som to s Leou robila a ked som si tu ulohu pozrela,tak som bola presvedcena,ze ju neda,ale na moje prekvapenie ju dala :sweat_smile:Ale je strasia od tigra o 7 mes.takze tiger ma este cas :wink: Tam je dost tazke,to niektorym detom vysvetlit,co vlastne po nich chces :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@andreabe U nas to je v zoo Bojnice,neboli ste? :wink:
8. srp 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susik77 Zuzka,Teba som sa chcela spytat,kedze Verca je Lei dost podobna :slight_smile: Ci si aj Tvoja napr. nezamiena slova ESTE a UZ :wink: Toto Lea vravi naopak,napr.Ked treba ist spat ,Nechcem uz spinkat,namiesto nechcem este spinkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Alebo tym ako rozprava viac,ako rozumie,tak si napr. niekedy myli slova ZABUDNUT a POMYLIT SA :angry: Napr. jej nieco zabudnem priniest,ona mi to pripomenie a povie mi,mamka,ty si sa pomylila,namiesto,ty si na to zabudla :sweat_smile:
8. srp 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreabe do Lešné určitě jedte, je tam super. My byli loni, letos to už asi nestihneme. v tom září jak budeme v Praze chceme jít do Troji
8. srp 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek