• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky "nestandardních" dětí. Poruchy komunikace

25. května 2017 
@paolin takže jako masérka a psycholožka v jednom :sweat_smile: si to nedovedu představit :sweat_smile:
21. zář 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin anestezia urcite nebude spustac skor to vidim na traumu z nem.prostredia.Ja som ARO sestra a dnesne anestetika sa na vysokej urovni
21. zář 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@bianca tak to s tím vylučováním je dost častej problém, většinou teda jenom s kakáním :wink: na to radu moc nevím, chce to prostě čas a trpělivost...taky je fajn mít u záchodu schůdky, aby měla ty nožičky podložený :wink:
21. zář 2011 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bianca to musí být děsný s tím vylučováním :frowning2: malá nečurá celý den??? ježíš. A jaký má komunikační problém? Jen opožděnou řeč?
21. zář 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bianca jé sestřička a na vysoké úrovni (ARO) - ta se vždy cení v diskuzi o dětech :wink:
21. zář 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik chudáček :frowning2: říkali nám v PPP, že mají pacienta autistu. v 5ti letech začal zdravý kluk ve školce kolabovat, tak ho dovezli do nemocnice a půl dne tam byl sám. a tím zanevřel na celý svět a že ho nemá nikdo rád a bylo vymalováno. prý takových pacošů mají více.
21. zář 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bianca no právě u těch "našich" dětí je narkoza poměrně velkej problém a dost často mívají děti regresy..já bych to nepodcenovala :wink: :frowning2:
21. zář 2011 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatial nemame ziadnu Dg ale predpokladam ze budeme mat korigovany vek tak na 2 roky.Slovna zasoba chaba a kedze nema trpezlivost a mam pocit ze ani potrebu rozpravat tak sa zlepsujeme velmi pomaly
21. zář 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paolin no já bych to spíš viděla na tu dětskou dezintegrační poruchu :wink:
21. zář 2011 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ygreen :grinning: především se dotýká lehce prsty rukou a ptá se tvého těla. a to reaguje díky nervovým zakončením :wink: těžko vysvětlit :grinning:
21. zář 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin jo to znám :frowning2:
21. zář 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin ja to nepodcenujem ale skor by som to dala za vinu fakt tomu prostrediu
21. zář 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin to je spíš nějaká dezintegrační porucha, ne,. Kdy má dítě nějaký "regres" ve vývoji. Nebo epilepsie. zase jako u zdravého děcka půl den v nemocnici nezpůsobí autismus
21. zář 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin hmmm, a jsou i pěkný kineziologové, něco jako Hugh Jackmann :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by fakt zajímalo jak to tam probíhalo ty 3dny co jsem tam nebyla, bobek můj :frowning2: :frowning2: je mi zle jen na to myslím a vidím ho před očima jak ležel napojený na přístroje, všude hadičky, on kruhy pod očima
21. zář 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik určitě byl hodně unavený a spinkal
21. zář 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ygreen já bych tomu i věřila, myslím že zdravému dítěti den v nemocnici fakt asi autismus nezpůsobí ale pokud tam už ten základ pro něj tak věřím že to může být spouštěč a v tu chvíli se to projeví
21. zář 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadá to tak. něco jako po tom očkování. každopádně je to děsný :frowning2:
myslím, že narkoza může dítě neurologicky poznamenat. zvlášť pokud má k něčemu dispozice..
21. zář 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ygreen nevím operace byla v pondělí a do úterý byl na přístrojích a v umělém spánku a to jsem mohla být jen chvíli u něj - cca 5 minut, od středy jsme byli spolu. a vím jak jsem přišla k němu a sestra mi říká maminko my už se tady hodinu vztekáme a pláčeme, co s tím uděláte? dali mu hrazdičku a to bylo vše
21. zář 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik souhlasím. určitě spinkal. a určitě ho něčím utlumili. Vítek byl nedávno na nosních mandlích a celý den má poblbnutý. pamatuje si tak poslední dvě hoďky. říkal, že se probral a pak dostali sirupík a pak že neví :wink:
21. zář 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
oblbnutý byl ale vnímal
21. zář 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co vím, tak na JIP oblbují na dlouhodobou paměť. jakože si pacienti nic nepamatují, ale reagují.
21. zář 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už je po operaci, vypadal jak po flámu - kruhy pod očima
21. zář 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin fakt nevím, jen vím jak vypadal a jak se choval před a po operaci. ale díky bohu za operaci díky ní mi vedle spí
21. zář 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik musel být oblblý,a by byl v klidu. hele já na jIP po císaři si pamatuju pěkný kulový a byla jsem při "vědomí". člověk má dost a pospává, hnípe, sem tam narkotika, takže neboj. Třeba se jen Honzík dostává do období vzdoru :wink:
@smardik taky to musel být záhul. cháďátko malý :frowning2:
@ygreen kéžby. ale období vzdoru už od 7měsíců? on už v porodnici spal celou noc, položila jsem a spal a tak to bylo do operace. Po operaci jen jsem dala do postýlky a hysterák-nesměl plakat tak jsem ho vzala, po návratu domů jsem ho musela uspávat a to trvalo hodinu jen plakal a tisknul se ke mě, v noci vzhůru třeba 30x, řval ze spaní. nikdo mi nevymluví že to způsobila nemocnice, operace možná ne ale ta nemocnice. Přišli jsme první den na to předoperační a krev si nechal vzít s úsměvem, ještě nevěděl co se děje, pak už jen někdo prošel kolem v bílém plášti a plakal a plakal, věděl že mu někdo bude ubližovat
21. zář 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik nerostli mu taky zoubky. Thea spala do 6 měsíců celou noc a bez jídla, teď nechrápe a žere,prostě zuby
21. zář 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tomu teda věřím taky. zvlášť po zkušenostech :frowning2:
21. zář 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ygreen nene zoubky neměl a jak rostli tak v pohodě, jen stoličky mu dali zabrat

@paolin no jo, dr. ted probíhá tak že ho musíme 2 držet at se nechá vyšetřit, minulý týden na kardiu mi ho uspávali-teda snažili se o to, nepovedlo se
21. zář 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek