• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky "nestandardních" dětí. Poruchy komunikace

29. května 2017 
22. zář 2011 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera som filipovi rozbalila zahadny hrad, bol ochotny venovat mu chvilu pozornosti... :wink: dokonca sme postavili 3 hrady, ale ja som stavala, som to komentovala a filip potom zapichoval vezicky, myslim, ze sa mu to celkom pacilo.... matej zmastil experta za chvilu, master ho uz trochu potrapil... :slight_smile:
22. zář 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cmilka Zdravím kolegyni :slight_smile: Já jsem právě nikam s dítětem mimo domácí pracoviště ještě nikdy nemusela.
22. zář 2011 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. zář 2011 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leporelo no, my sme prave na "domacom pracovisku" pohoreli najviac, stratili najviac casu... :angry: :angry:
22. zář 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin jeeej, to mame doma v slovencine, to som kupovala este pre mateja, ked chodil do skolky, je fakt celkom dobra... :wink:
22. zář 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sisstin Tyhle dvě zase neznám já, toho Logopsa mám půjčeného z knihovny, ale můžu později vložit nějakou fotku (když to zvládla i @dadlenka :grinning: ) Nebo vám napíšu spíše nějaké otázky. Ale není to ten klasický výčet slov třeba na hlásku P.
22. zář 2011 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leporelo ta slova na procvičování hlásek mám z logopedonline :wink: to nepotřebuju :wink: ale kdyžtak prosím něco z toho čokla vyfot :grinning: díky :slight_smile:
22. zář 2011 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, mimo téma, ale která máte ráda jako oddech ujeté reality, tak doporučuji toto :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: http://www.mamaozenma.sk/mama-ozen-ma-epizody/detail/mama-ozen-ma-20-09-2011.html lepší jak Hledá se máma a táta :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. zář 2011 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin mas pravdu.Ja som malu odsledovala ze ked je velmi zla a nedokaze sa zabrzdit tak jej treba dat kusok cokolady.Nenormalne to na nu plati.Dnes som to rano testovala a cesta do skolky bola super.Bola tam skor ako ja.
22. zář 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bianca no čéče, cukry jsou právě pro ADHD děti peklo :confused:
22. zář 2011 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin ano peklo ale na malu to plati.Radsej to ako neake sedativa
22. zář 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@bianca no právě, to by je nemělo zklidnovat, ale způsobit ještě větší hyperaktivitu..ono je možný, že jakoby na chvilku ji to uklidní (asi jak rychle zafunguje ta změna cukrů v těle), ale právě pro ten dlouhodobější efekt by to mělo být spíš právě negativní :confused:

u ADHD se vyhýbat rychlým cukrům, aspartanu atd. :confused:
22. zář 2011 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bianca čokoláda na mě taky platí, nejlepší antidepresivum!
22. zář 2011 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. zář 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin Kdo to je, co to je, jakpak se to jmenuje mám doma a je to hezké. Vzala jsem to jedním vrzem s těmi sešity od bednářové.
22. zář 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jdu za chvíli pro Tygra, to to zas uteklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: odpo zkusíme ty cviky na pusu, jemu tohle moc nejde..tak budeme plazit jazyk :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

@ygreen nemohla bys mi pár stránek vyfotit prosím? :slight_smile:
22. zář 2011 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý voe mýho syna nebaví pohádky, max kouká po očkua modeluje nebo hraje na piáno, po dvou letech bezmezné závislosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :confused: :confused: :confused:

@cmilka onko :frowning2: Kamarádka dělala sestřičku na dětské onkologii a neustála to, šla na 6nedělí k Apolináři.

@leporelo
@cmilka já si teď připadám jako blbec, že jsem vás přesvědčovala o tom eye q apod :sweat_smile: :unamused:

ad ta dysf. křivka - jj to nám řekli na BERA - ale ve zprávě to není psané, je tam - vyšetření v klidném večerním spánku, Bilater. registrovaný odpovědi mozkového kmene od 30dB v.s. s prodlouženými latencemi (vpravo na 2 a 4 kHz odpovědi stabilnější). Závěr : periferní porucha sluchu není suspektivní.
A jelikož je EEG v normě, tak laicky si to vysvětluji tak, že to souvisí s tím vnímáním zvuků, že než mu ten mozek zpracuje to co slyší, tak to chvilku trvá a podle toho to poznala, že je dysfatik. Nebo melu nesmysly?

Já se orientuju jen přes zuby, jsem vyst. zuibní technik,a le nikdy jsem to nedělala, pak jsem šla pracovat a pak na VŠ veřejná správa a politika :wink:
22. zář 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin nemám šanci scanovat, ale můžu ti ho ofotit a poslat poštou
22. zář 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ygreen já tomu fakt nerozumím, ale nemyslím si, že opožděné vnímání a zpracování zvuku je přímo důsledkem té receptivní (smíšené) dysfázie :wink: tam jde spíš o to, že ta mluvená řeč nepřináší informaci - tj. dítěti strašně dlouh trvá, než si uloží slovo do pasivní slovní zásoby, než ho sluchově dokáže odlišit od jiných slov :confused:
22. zář 2011 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ygreen to nepotřebuju, jen normoš vyfotit pár stránek, abych viděla, jak je ta knížka dělaná :wink:
22. zář 2011 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin stačí :wink: samo to není řazené po sobě
22. zář 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě to přijde príma třeba do vlaku, nebo auta - na víkend k babče a tak :wink:
22. zář 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá jsme u našich, vzali jsme to přes knihkupectví a vzala jsem ty zábavné úkoly pro nejmenší a vypadá to super a ještě mi padla do oka tahle knížka http://www.albatrosmedia.cz/naucna-truhlicka.html a vypadá vevnitř báječně pro nás na učení tvarů, protikladů úžasný a měli tam to samé ještě na učení zvířat tak pro to asi odpoledne zajedu moc se mi to líbí
22. zář 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@smardik ta truhlička je fakt super, to byl dobrej kup :wink: i ty úkoly, tak hodně zábavy :slight_smile:

@ygreen díky moc :wink:

tak Tygr už je doma, jedl svačinu a poblivku, dle předpokladů šišky s mákem fakt neee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jinak kvízová otázka, kdo uhádne, co je " títí nýnunom" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. zář 2011 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik to je moc hezká knížka, akorát já mám ráda věci kreslené jasně a né takové ty dětské kresby kdy ani dospělí nepozná jestli je něco pes nebo ovce :grinning:
22. zář 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin svítí ..??..
22. zář 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ygreen já jsem spokojená na učení super :slight_smile: a zas nějaká změna než to co už máme a děláme

@sisstin mi se ta truhlička strašně líbila tak jsem ji vzala a doma koukla a fakt super a byla tam ten samý styl se zvířátky tak pro ni možná zajedu, je čtvrtek tak mají slevy na knížky. a Tomovi se tam líbila knížka s auty-jak jinak a byli tam samé samolepky tak mu ji možná vezmu na narozky at má radost,

dneska by mělo dojít to den a noc :slight_smile:
22. zář 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ygreen jéé, to se mi líbí ta knížka :slight_smile:

@sisstin hele dej nápovědu :grinning:
22. zář 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu uspat malý zvíře a starší pustit na pc
22. zář 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek