• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky "nestandardních" dětí. Poruchy komunikace

30. listopadu 2016 
@sisstin vidíš to je super řešení, žádanku pro novou od pediara mám už doma, v pohodě ji dal :slight_smile: jen se zas ptal a co neumí za písmenka, jen jsem se teda smála už
23. led 2012 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@smardik ty jo, ale to by tam měl mít teda jako napsaný, že má Tomík smíšenou dysfázku..to je dost podstatná informace teda :astonished:
23. led 2012 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sisstin má to napsané ale Hanys hysterčil a on se nedíval do počítače co mu je, jen to rychle napsat at vypadnem. ale musela jsem se smát že to neví, už jsem to říkala víckrát a zprávu má
23. led 2012 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@smardik hm, no jo..pediatr...co bys chtěla...mě už fakt nepřekvapuje u nich nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2012 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sisstin no jo co se týče řeči bere to na lehkou váhu,jinak jsem spokojená tak to nějak neřeším a žádanky mi píše bez keců
23. led 2012 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@smardik jj, oni do toho stejně nemaj, co kecat...jen je to blbý, že to nehlídaj a není tam pak ta prevence u úplně malých dětí :unamused:
23. led 2012 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sisstin tak mohl dělat problémy s žádankama,být nepříjemný. Mělo by to být jinak ale už to neřeším, řešili jsme to včas i bez něj, makáme tak dobrý a u Hanyse už strach přestávám mít
23. led 2012 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Brý den,
tak Tygr má dneska divadýlko zas ve školce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přidávám nový pomůcky od Marti - skládání geo tvarů dle předlohy, skládání puzzle z různě rozstříhaných tvarů a rozlišování první hlásky ve slově :slight_smile:
24. led 2012 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sisstin ten trojúhelník se musí poskládat ze všech těch dílků, nebo se přikládají jenom dva k sobě. Protože jestli z více dílků, jsem ztracená i já:grinning:
24. led 2012 v 09:53  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dadlenka jeden je ze dvou, a ten druhý ze čtyř..mi tam jeden ten dílek chybí :wink: jako tohle je těžký..já Tygrovi nejdřív dám jen ten ze dvou :wink:
24. led 2012 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sisstin no pochybuju, že bych ten ze čtyř postavila:grinning::grinning: z pěti jo, ale fakt jsem na tohle jelito:grinning: Kryštof postaví ze dvou, nevím, jestli zrovna ten trojúhelník, ale kolo, čtverec a hvězdičku dá:slight_smile: tohle není těžký jenom pro dítě:grinning: doufám, že Marťa posílá i návod s nákresem:grinning:
24. led 2012 v 10:02  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dadlenka neposílá :sweat_smile: jinak Tygr uměl u Kr. právě jen to kolo, obdélník a trojúhelník ze dvou...víc už nezvládal :wink:
24. led 2012 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sisstin tak by měla:grinning::grinning: já tu prostorovou představivost nemám extra dobrou:grinning: řezy krychlí byly pro mě mučení:slight_smile: Ani netuším, jestli se to dá naučit. Můj brácha jenom přijde a udělá to, protože to vidí. Já do toho čumím jak husa do flašky a nic:grinning: Ale třeba kluci něco podědili i po tatínkovi:grinning:
24. led 2012 v 10:08  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dadlenka naučit se to moc nedá....já mám v tomhle taky obrovskej deficit..ve třetáku jsem díky tomu dělala repec z matiky..braly se zrovna ty krychle apod, a to jsem prostě nebyla schopná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jako u Tygra se ta prostorová zlepšila, jak jsme na tom začli makat...ale prostě i tak tam ten deficit trošku je :wink:
24. led 2012 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sisstin no to si právě myslím:slight_smile: proto by měla Marťa posílat i ty návody:grinning:
24. led 2012 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dadlenka jsem se taky právě Marti ptala, jak se to skládá...puzzle jsem teda zvládla i bez nápovědy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. led 2012 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sisstin :grinning: měla by napsat příručku pro tupé rodiče chytrých dětí:grinning:
24. led 2012 v 10:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sisstin jinak máme z RP půjčené ty obrázky složené ze dvou, tří a čtyř částí a maximálně složí ze tří. Ty čtyři ještě nedává. Největší problémy mu dělá míč:slight_smile: houbu a motýla složí v pohodě, asi jde líp odhadnout, jak to složit:slight_smile:
24. led 2012 v 10:36  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
počítání do 6...i snaha o mluvení :sweat_smile: http://www.youtube.com/watch?v=FbExwUMTp2Y&feature=youtu.be
24. led 2012 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoj siss a ahoj všem maminkám,
je tu někde nějaká co by popovídala o adhd? Co má zkušensti?
Ahoj siss, četla jsi mé příspěvky ze včerejška adresované tobě?Co si o tom myslíš?
24. led 2012 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@janaaminocure ahoj, naposledy - témata i příspěvky jsou ti mazány. Forum není pro firmy, ani pro lidi, co se tváří jako běžní uživatelé a "nenápadně" nabízí své služby či produkty, v tvém případě zázračná léčba aminokyselinami. Takový člověk si dá název svýho produktu do nicku, mísí se mezi běžné uživatele s tím, že on má taky problémy a to a to vyzkoušel, zakládá o tom témata atd. :wink:
24. led 2012 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
pro siss a osatatní maminy
no je vidět že i s adminkou mě máš asi za totální blbku. Já zde nevystupuji jako firma ale jako máma a tak blbá jak si o mě myslíte nejsem abych si dávala nick stejný s tím co chci propagovat. Na těchto stránkách je to zakázané. Když o to bude mít někdo zájem může mě kontaktovat soukromě. Mým cílem není tady někomu něc nutit nebo prodávat. Mým cílem je zjistit povědomí lidí o tom to způsobu léčby a případně jejich zkušenosti pokud už je někdo má. A také občas poradit. S adminem jsem toto probírala již nesčetněkrát i jsem navrhovala změnu nicku když tě to tolik popouzí ale já i nick i emailouvou adresu s těmito slovy v češtině- aminokyselinová léčba zvolila záměrně, aby si mě rodiče a mámy lépe zapamatovaly téma o kterém se chci bavit. Do teď jsi na mě působila jako fajn ženská a ráda bych si to o tobě myslela i nadále. S adminem jsme se dohodly že když nebudu zde nic nabízet a prodávat což nedělám, že mé příspěvky nebudou mazány tak jaktože k tomu dochází? Já přece nic neporušila!!!!
24. led 2012 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaaminocure a je nějaký problém si zaplatit za reklamu - udělat si tu profil Profesionál a pak můžeš řešit, co potřebuješ kolem svého byznysu? Momentálně je to snad i zadarmo, postupně za pár korun měsíčně. Ostatní platí, ty tu už jen tím nickem něco propaguješ a hledáš v diskusí potenciální zájemce. Tak to je, je zbytečné se rozčilovat. Vůči ostatním je to nefér.
24. led 2012 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
berenika 39 můžete si to myslet všechny já na tom že si chci povídat na toto téma nic špatného nevidím. Nic nikomu nenutím a neprodávám., To že můžu něco nabízet na profesionálech vím taky. Ale jak píšu tu jsem sama za sebe jako máma a ne jako firma a já se chci bavit s někým o té léčbě. Pokavaď to tady žádnou z vás nezajímá tak mi to všechny napište že se o tom nechcete dozvědět nic ani si vyměnit zkušenosti a já tu přestanou ztrácet čas. Jen i přijde zvláštní že vás všechny diagnosa vašeho dítěte fyzicky i psychicky vyčerpává a klasické metody lékařů jaksi nejsou zrovna progresivní tak jak by jste si přály a když přijde někdo s něčím novým byť jen se o tom pobavit tak se tomu některé bráníte jak čert kříži. A tak se právem domnívám, že to tedy není tak vyčerpávající a únavné s dětmi když je tu možnost a vy jí předem hážete některé k šípku aniž by jsste o ní cokoliv věděly. Čekám na vyjádření.
24. led 2012 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaaminocure už to tu holky psali, nikdo tady o to zájem nemá - aspon myslím, kdyby jo ozvou se ti. Pokud jsi tu jako matka bud, v tom nikomu nebráníme ale nepiš už o léčbě aminokyselinami.

já osobně na takový zázraky nevěřím, kdyby to tak fungovala není třeba psychologů, psychiatrů, každý si dá jen to a je to vyřešené, ale tak to není

a mimito tohle není diskuse o ADHD, ta existuje ale jinde
24. led 2012 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
smradík ok respektuji tvé přání a žádám aby se vyjádřily i všechny další pravidelně sem chdící účastnice, protože všechny mámy netvoříte vy 2 se sisstin.
24. led 2012 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaaminocure nepleteš si trochu pojmy s dojmy? tady jsi na veřejné diskusi, je jen na uživatelích, co napíší, působí to opravdu velmi arogantně (čekám na vyjádření, žádám, aby se vyjádřili....) :cry:

Jinak do Ip, protože tohle do diskuse nepatří.
24. led 2012 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janaaminocure taky nemám zájem o léčbu aminokyselinami:slight_smile: a přidává se k holkám, tvoje příspěvky, jejichž směřování je jasné, jsou zbytečné. Jestli máš nějaký problém s dítětem, které nemluví, určitě tě rády přivítáme, ale tahle trapná reklama na zázračnou kůru je obtěžující. Řešíme vážné problémy, jsme ochotny poskytnou radu, podporu i pomoc, jsme ochotny naslouchat, ale nejsme ochotny věřit rychlým zázračným metodám. Děkuji za pochopení:slight_smile:
24. led 2012 v 15:57  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janaaminocure také se tedy na tvé přání vyjadřuji a prosím jdi udávat své produkty na téma Profesionál. Člověk by se musel prolejvat rybim tukem, aloe vera, zelenym ječmenem a každym možnym hovnem, který je zrovna v kurzu, aby neměl pocit že něco zanedbal, nedej bože u svého dítěte. Takže je fajn že si přivyděláváš na mateřské, ale zkus to na jiném tématu, nebo webu.
Až nám lékaři sdělí převratný objev o účinku aminokyselin u dysfatických dětím, nasypeme si popel na hlavu a můžeš se poplácat po hrudi, že jsi nám to říkala.
24. led 2012 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek