• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky "nestandardních" dětí. Poruchy komunikace

25. května 2017 
autor
@kajiszek to ma podle me proste oslabeny t dilci dovednosti :wink:
25. led 2013 ve 23:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin tak az tam bude mit jen jeho,tak si to snad otestuje,ne????
25. led 2013 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lojzina no to si prave nejsem tak jista,spousta paychologu neumi otestovat porozumeni u nemluviciho ditete :wink:
25. led 2013 ve 23:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abbie vidim, ze ta dibarborova je v petrzalke na strecnianskej, super, prosim ta nevies ci sa tam plati a ako dlho sa caka na termin, dakujem
25. led 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teravo Hh já taky moc čtu, z toho si nic nedělej :grinning: :grinning: :grinning: On prostě fakt divnej byl a nevím proč... Ještě mi lidi říkali, že občas děti špatně nesou příchod sourozence a začnou se opožďovat a chovat se jako miminka... Ale jako jestli tohle s tím mělo něco společnýho... who knows. Já jsem hlavně ráda, že už je normoš. Jo dělá bugr a je vzteklej, ale to soudě dle okolí minimálně půlka stejně starejch dětí :grinning:
25. led 2013 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abbie auto nemam, nie je problem ist na kramare, povedz kto je najlepsi a idem tam :sweat_smile: len andreas nemozem, nemam na to
25. led 2013 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lojzina jako treba jo,pak ae na to cilene zeptej,na klik mesicu ro porozumeni ma :wink:
25. led 2013 ve 23:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajiszek To asi jo, to není nic výjimečnýho :wink: . Hele já na tý svý malý taky furt něco hledám, tak už jsem z toho asi zblbla. Už mám taky občas dojem, že mají fakt ostatní pravdu, a já sem jen hysterická (a kéž by :slight_smile: )..... no snad se taky rozjede.
25. led 2013 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strawberry17 daco cez 20-30 € ak si dobre pamatam, ale Matuskova je king :grinning: a u nej sa nic neplati
25. led 2013 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@abbie tak idem k matuskovej :slight_smile: dufam ze nas zoberie a co najskor :slight_smile:
baby dakujem za rady :slight_smile:
25. led 2013 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin zas si rikam,kdyz je zackou Kr.,tak to udela??? :sweat_smile:
25. led 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lojzina jako fakt netusim,me zarazilo ,ze lenajsek dala auti kvuli tomu,ze rval
25. led 2013 ve 23:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin ako pozri, ona je diagnostik rovnako ako Janosikova ... ci pojdes tam tej alebo hentej, obe vas poslu do Andreasu, pretoze tvoj maly potrebuje terapiu, ktoru robia len v nom ...
25. led 2013 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sisstin ??? :confused: .ta psychol.da hned po prvni navsteve diagnozu????
25. led 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lojzina to se nevi, na Kr.cekaji,od Jahnove maj auti
25. led 2013 ve 23:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lojzina respektive jim rekla,ze dle jeo reakce to asi auti bude a maji prijit za cas znova
25. led 2013 ve 23:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin no tak to su zvedava s cim odejdeme my.
25. led 2013 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lojzina jako nemuzu hodnotit,my u ni nebyli a v te bide,co CR nabizi spatna nebude :wink:
25. led 2013 ve 23:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin dle jake reakce,ze rval?tak to my mame taky :sweat_smile: :pensive: .dneska byl v pyzamu do pul 3,ne a ne prevlict,sceny jak prase,sem ho vzala a jak hystercil,poroklouzaval me z ruk normalne,strasny.tak sem hoi nechala-starsi lezi s horeckou a chudak byl z toho vedle.Pak asi za dalsi 2 hodky-uplne hladce se nechal prevlict,jeste i pomahal.co by sis myslela?
25. led 2013 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lojzina my meli od Kr.zaver vzdycky hned
25. led 2013 ve 23:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lojzina jo,ze pry rval tak strasne,ze to je auti,ale zeptej se radsi @lenajsek :wink:
25. led 2013 ve 23:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin jo tak Jahn rikala ze ho vysetri,pak udela zaver a pro ten si prijdem s manzelem sami dva,a zrovna nam rekne co a jak,a co bude dal...
25. led 2013 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin jen dle revu?to sme teda jak vysiti :confused: :confused: .tam tech kriterii musi byt vic,ne?
25. led 2013 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lojzina jako to neni uplne bezny,ke Kr proste prijdes,vaetri ho,rekne zaver a jdes domu
25. led 2013 ve 23:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lojzina hele,lenajsek to psala takhle,ze z toho co ji rekla a jak tval to auti bude,ale zeptej se radsi ji jeste :wink:
25. led 2013 ve 23:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sisstin s tim revem-nekolikrat usnul venku v kocare,a vzdycky po probuzeni pul hod rev.a vsechno spatne.chces napit-rev,hlad?rev.proste stal a rval a rval.obcas me bouchnul,a jen rval.po pulhod to nejak ustalo samo.ale pokazdy stejnej scenar
25. led 2013 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lojzina ale ona Kr je fakt spicka,je mozny,ze jiny psychologove si to promysleji a bavi se s rodici predtim,Kr tohle vubec nedela ,nemusis ji rict o diteti ani slovo
25. led 2013 ve 23:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lojzina a @dezyre fekla,ze momentalne nevi a maji prijit za dva meaice
25. led 2013 ve 23:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin jj,ja tam byla sama ted v tydnu,pristi tyden:dovedte Sebika a pripravte ho ze si bude hrat s tetou Hanou,a vy si pro nej pak prijdete(to myslim ze projde-doufam)...ja ho vysetrim,pak vas zavolam a dam vam termin kdy si s manzelem prijdete pro zaver a rady co jak delat a event.dalsi termin navstevy...
25. led 2013 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin jo tak me rekla,kdyz sem se ji pri louceni ptala,jestli by me mohla alespon nastinit na cem jsme,tak pry v hlave uz nejaky zaver ma,ale musi jeste videt dite nazivo...pro jistotu.
25. led 2013 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek