• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky "nestandardních" dětí. Poruchy komunikace

22. října 2017 
@gtver
tak to taky moc gratuluju!!!!!
24. lis 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vážení rodiče, chtěla bych Vás poprosit o anonymní vyplnění dotazníku k diplomové práci na téma: ,,Logopedická intervence u dětí s autismem v předškolním věku“. Výsledky budou použity jen v rámci této práce. Děkuji velice za spolupráci a Váš čas.
https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dEZ3MXd1NjBtc0tnTEZmMDRPZy0zblE6MQ&ifq
24. lis 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@haninadvorakova ráda bych to vyplnila, ale syn autistický není... :wink: zkus to hodit na www.postizenedeti.cz :wink:
24. lis 2010 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak my zejtra ráno frčíme do toho Loga :wink: jestli bude takové suprové počasí jako dneska, tak nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tygr je sice nadšenej, já už teda méně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

hlavně nevím, co tam budeme v mezičase dělat. Foniatrický vyšetření máme na 11:00...nevím, jak dlouho to může trvat, ale předpokládám, že víc jak 30 minut ne. A logopedii tam máme až ve 13:00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak prej ta jejich logopedie nic moc...to jsem teda četla na webu u Žlababy, a ono asi záleží... dost často tam zkoušeli chodit s dětma autistickýma nebo s MR a tak, a tam na to oni nejsou zařízení :confused: respektive to s takovýma dětma neumí. Tam je to vyloženě pro dysfatiky, dysartrie a tyhle problémy. Tak jsem teda zvědavá, jak bude Tygr spolupracovat a jestli to bude podobné jako u naší logo :confused:

no, jinak že by se mi nějak strááášně chtělo, to jako fakt ne...ale nedá se svítit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska mi přišla ta Zvuková encyklopedie...a máma koupí Tygrovi Pana Bramboru s tím kufříkem doplňků, tak jsem happy..už to mám z USA, tady se to už delší dobu nedá sehnat..jen ten samotnej Brambora :confused:
24. lis 2010 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin ahojky, jak se ti toho pana bramboru podařilo sehnat, jestli se můžu zeptat? zrovna tohle by onďas potřeboval, nebo něco na cvičení té orientace v obličeji (jako kam patří oči, nos a tak) a vlastní výroba prosím nééééé :wink: díky za inspiraci.
btw. skládání těch zvířátek furt nic moc, furt cpe zadek před hlavu a podobný kusy, ale jinak to docela jde. teď je teda nemocnej, takže nějaký učení je záhul pro mý nervy.
24. lis 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romana hele, on byl bohužel poslední :unamused: je to na objednání z USA, je za skvělou cenu 650 Kč..tady už není k sehnání, zkus ebay nebo tak...ale to vyjde tak na litra :unamused: jinak obyč bramboru na MMB maj, ale je k tomu jen těch pár základních doplńků :unamused:
24. lis 2010 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romana hele, a to je dokonce pan a paní Bramborovi :grinning: :grinning:
24. lis 2010 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romana jé, no tak super :dizzy_face:
24. lis 2010 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romana akorát teda, co to je za aukci..co trvá měsíc :confused: :confused:
24. lis 2010 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romana a mrkni na to poštovný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
24. lis 2010 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romana tak já jsem z toho debil..ted koukám, že už je po aukci..to bylo kup hned nebo jak? :sweat_smile: Já se na aukru vůbec, ale vůbec nevyznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: a poštovný je teda těch 450 kč??? :confused:
24. lis 2010 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin akorát jsem teď na vážkách, má tam dvojí poštovné a to dražší (a prý spolehlivější) stojí skoro jak ta hračka. tak to budu muset konzultovat s mm :unamused: ježiš, a takovou jsem měla radost.
24. lis 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romana hele, já bych si to nechala poslat za těch 150 Kč :wink: mně teda z Amošky vždycky všechno došlo :wink: jako za 450, díky nechci :zipper_mouth:
24. lis 2010 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin už jsem právě mrkla :confounded:
jinak to je typ aukce, že to můžeš koupit hned, ona si ji za chvíli dá znovu, prostě jako na objednávku. a už jsem ji já blbec koupila :unamused:
24. lis 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin jak vidno, taky jsem tam nováček :wink: tak ten mě přetrhne.
24. lis 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romana navíc, když to nedojde, tak ti to pošlou znova... :wink: tam to funguje jinak, než u nás :wink: já bych teda riskla těch 150 Kč..ale jinak kámoška říkala, že to normoš vyjde na toho litra no :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten Brambora :wink:
24. lis 2010 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romana ale ta first class fakt stačí, mám vyzkoušeno..a to jsem měla balíky třeba za 100 USD :wink:
24. lis 2010 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin no, právě tam má napsáno, že to za těch 150 není pojištěné, takže bez reklamace. no, zábava :angry: holt je to tam, paní jsem napsala, tak uvidím, jak se ozve.
24. lis 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romana no podle mě baba kecá, páč za 150Kč to určitě pojištěné je...to má to poštovný jako náký divný :confused:
24. lis 2010 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin možná schválně děsí. vtipný je (teda spíš není), že ty prachy teď úplně nemám, takže buď mi počká nebo zruší ten příhoz. jsem debil, řeším to v práci, tak to mám.
24. lis 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
asi fakt nějaká dobrá konstalace hvězd :grinning: umíme první básničky- Pec nám spadla, Skákal pes přes oves a Běží liška k
Táboru :slight_smile: sice nějaký slova občas přehodí a zkomolí nebo vynechá ,ale je to paráda

@sisstin @gtver gratuluju k mega pokrokům :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
24. lis 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc gratuluju k pokrokum u deti - je to nadherny pocit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jen tak dal :wink: :slight_smile:
Ta figurka brambory je super tip na darek :slight_smile:
24. lis 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my už máme dárky pro Tygra všechny..a má jich až až :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi náhrada za loňsko...to neměl skoro nic a taky ho absolutně nic nezajímalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

proto se hrozně těšim na letošní Vánoce, půjdeme na trhy, podívat se na stromeček, na zvířátka :dizzy_face: :dizzy_face: loni jen seděl v kočáře a řval, a nechtěla tam vůbec bejt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@vojtisek2007 tak básnička je mazec, toho se asi nikdy nedočkám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. lis 2010 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,samozřejmě na ergoterapii se nikdo neozval ....logo se mi ptala, ale prý nic nic....tak já nevim, asi zas budeme na ni muset jezdit do toho Loga :confused:
24. lis 2010 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin no my darky uz taky nesmime kupovat. Terezka si snad uz tyhle vanoce taky uzije,loni taky nic moc :confused: .
Ale vcera byla nadsena ze stromecku a svetylek u nas v Tescu,pry mami koukej,stromecek,kulicky,balonky :grinning: Loni ji to jeste nejak nebralo
Urcite se vseho dockas a naopak Peta ti jeste vytre zrak :wink: :grinning:
My chodime na zpivanky a teprve ted po roce a pul se Terezka obcas k detem prida a max. slovicka,ne cely text. Ale uz nas zacina doplnovat a mam z toho taky moc fajn pocit
24. lis 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ještě mě celej Štědrej den prudil ex :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byly extra prudivé Vánoce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: což mi připomíná, že už se zase měsíc neozval :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: prachy poslal, ale jinak ticho po pěšině :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. lis 2010 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin - to me prijde hrozny :frowning2: ,me by to nevadilo kvuli me,ale kvuli holkam,kdyby se tak Ales choval :frowning2: rekla jsi mu ze by se mel snazit kvuli Petovi? Asi ano,ale nekdy jsou muzsky jak ....... :pensive:
24. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacici mně je to jako nák i jedno :confused: on ho Tygr stejně vůbec nezná a nikdy neznal, on to jako vůbec nepociťuje, že by bylo něco jinak :wink: já to neřešim, aspoň nás tu neprudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: on si stejně odsedí tady 4h na gauči a tím to hasne :sweat_smile:
24. lis 2010 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek