Maminky "nestandardních" dětí. Poruchy komunikace

sisstin
28. pro 2009

ahoj holky 🙂 ráda bych založila pokec mamin, které mají jakýmkoliv způsobem "nestandartní" děti 😉 at už jde o opožděný vývoj, fyzické postižení či psychické 😉 ty denní starosti a radosti jsou přece jenom trošku jiné, než mají ostatní maminky "klasických" dětí a je dobré vědět, že v tom člověk není sám 🙂

syn má pravděpodobně vývojovou dysfázii s poruchou receptivní složky řeči, tudíž se u něj řeč nevyvíjí přirozeně jako u běžných dětí, zatím velmi málo rozumí, co mu kdo říká..jen odhaduje, nemluví vůbec... 😉 více zde https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... jinak je v podstatě jako běžné dvouleté dítě, co se týče projevů, sebeobsluhy atd. Ale stejně je to dost náročné...

takže maminky dětí s jakýmkoliv problémem šup sem 🙂

sisstin
autor
25. led 2013

@kajiszek to ma podle me proste oslabeny t dilci dovednosti 😉

lojzina
25. led 2013

@sisstin tak az tam bude mit jen jeho,tak si to snad otestuje,ne????

sisstin
autor
25. led 2013

@lojzina no to si prave nejsem tak jista,spousta paychologu neumi otestovat porozumeni u nemluviciho ditete 😉

strawberry17
25. led 2013

@abbie vidim, ze ta dibarborova je v petrzalke na strecnianskej, super, prosim ta nevies ci sa tam plati a ako dlho sa caka na termin, dakujem

kajiszek
25. led 2013

@teravo Hh já taky moc čtu, z toho si nic nedělej 😀 😀 😀 On prostě fakt divnej byl a nevím proč... Ještě mi lidi říkali, že občas děti špatně nesou příchod sourozence a začnou se opožďovat a chovat se jako miminka... Ale jako jestli tohle s tím mělo něco společnýho... who knows. Já jsem hlavně ráda, že už je normoš. Jo dělá bugr a je vzteklej, ale to soudě dle okolí minimálně půlka stejně starejch dětí 😀

strawberry17
25. led 2013

@abbie auto nemam, nie je problem ist na kramare, povedz kto je najlepsi a idem tam 😅 len andreas nemozem, nemam na to

sisstin
autor
25. led 2013

@lojzina jako treba jo,pak ae na to cilene zeptej,na klik mesicu ro porozumeni ma 😉

teravo
25. led 2013

@kajiszek To asi jo, to není nic výjimečnýho 😉 . Hele já na tý svý malý taky furt něco hledám, tak už jsem z toho asi zblbla. Už mám taky občas dojem, že mají fakt ostatní pravdu, a já sem jen hysterická (a kéž by 🙂 )..... no snad se taky rozjede.

abbie
25. led 2013

@strawberry17 daco cez 20-30 € ak si dobre pamatam, ale Matuskova je king 😀 a u nej sa nic neplati

strawberry17
25. led 2013

@abbie tak idem k matuskovej 🙂 dufam ze nas zoberie a co najskor 🙂
baby dakujem za rady 🙂

lojzina
25. led 2013

@sisstin zas si rikam,kdyz je zackou Kr.,tak to udela??? 😅

sisstin
autor
25. led 2013

@lojzina jako fakt netusim,me zarazilo ,ze lenajsek dala auti kvuli tomu,ze rval

abbie
25. led 2013

@sisstin ako pozri, ona je diagnostik rovnako ako Janosikova ... ci pojdes tam tej alebo hentej, obe vas poslu do Andreasu, pretoze tvoj maly potrebuje terapiu, ktoru robia len v nom ...

lojzina
25. led 2013

@sisstin ??? 😕 .ta psychol.da hned po prvni navsteve diagnozu????

sisstin
autor
25. led 2013

@lojzina to se nevi, na Kr.cekaji,od Jahnove maj auti

sisstin
autor
25. led 2013

@lojzina respektive jim rekla,ze dle jeo reakce to asi auti bude a maji prijit za cas znova

lojzina
25. led 2013

@sisstin no tak to su zvedava s cim odejdeme my.

sisstin
autor
25. led 2013

@lojzina jako nemuzu hodnotit,my u ni nebyli a v te bide,co CR nabizi spatna nebude 😉

lojzina
25. led 2013

@sisstin dle jake reakce,ze rval?tak to my mame taky 😅 😔 .dneska byl v pyzamu do pul 3,ne a ne prevlict,sceny jak prase,sem ho vzala a jak hystercil,poroklouzaval me z ruk normalne,strasny.tak sem hoi nechala-starsi lezi s horeckou a chudak byl z toho vedle.Pak asi za dalsi 2 hodky-uplne hladce se nechal prevlict,jeste i pomahal.co by sis myslela?

sisstin
autor
25. led 2013

@lojzina my meli od Kr.zaver vzdycky hned

sisstin
autor
25. led 2013

@lojzina jo,ze pry rval tak strasne,ze to je auti,ale zeptej se radsi @lenajsek 😉

lojzina
25. led 2013

@sisstin jo tak Jahn rikala ze ho vysetri,pak udela zaver a pro ten si prijdem s manzelem sami dva,a zrovna nam rekne co a jak,a co bude dal...

lojzina
25. led 2013

@sisstin jen dle revu?to sme teda jak vysiti 😕 😕 .tam tech kriterii musi byt vic,ne?

sisstin
autor
25. led 2013

@lojzina jako to neni uplne bezny,ke Kr proste prijdes,vaetri ho,rekne zaver a jdes domu

sisstin
autor
25. led 2013

@lojzina hele,lenajsek to psala takhle,ze z toho co ji rekla a jak tval to auti bude,ale zeptej se radsi ji jeste 😉

lojzina
25. led 2013

@sisstin s tim revem-nekolikrat usnul venku v kocare,a vzdycky po probuzeni pul hod rev.a vsechno spatne.chces napit-rev,hlad?rev.proste stal a rval a rval.obcas me bouchnul,a jen rval.po pulhod to nejak ustalo samo.ale pokazdy stejnej scenar

sisstin
autor
25. led 2013

@lojzina ale ona Kr je fakt spicka,je mozny,ze jiny psychologove si to promysleji a bavi se s rodici predtim,Kr tohle vubec nedela ,nemusis ji rict o diteti ani slovo

sisstin
autor
25. led 2013

@lojzina a @dezyre fekla,ze momentalne nevi a maji prijit za dva meaice

lojzina
25. led 2013

@sisstin jj,ja tam byla sama ted v tydnu,pristi tyden:dovedte Sebika a pripravte ho ze si bude hrat s tetou Hanou,a vy si pro nej pak prijdete(to myslim ze projde-doufam)...ja ho vysetrim,pak vas zavolam a dam vam termin kdy si s manzelem prijdete pro zaver a rady co jak delat a event.dalsi termin navstevy...

lojzina
25. led 2013

@sisstin jo tak me rekla,kdyz sem se ji pri louceni ptala,jestli by me mohla alespon nastinit na cem jsme,tak pry v hlave uz nejaky zaver ma,ale musi jeste videt dite nazivo...pro jistotu.