Maminky "nestandardních" dětí. Poruchy komunikace

sisstin
28. pro 2009

ahoj holky 🙂 ráda bych založila pokec mamin, které mají jakýmkoliv způsobem "nestandartní" děti 😉 at už jde o opožděný vývoj, fyzické postižení či psychické 😉 ty denní starosti a radosti jsou přece jenom trošku jiné, než mají ostatní maminky "klasických" dětí a je dobré vědět, že v tom člověk není sám 🙂

syn má pravděpodobně vývojovou dysfázii s poruchou receptivní složky řeči, tudíž se u něj řeč nevyvíjí přirozeně jako u běžných dětí, zatím velmi málo rozumí, co mu kdo říká..jen odhaduje, nemluví vůbec... 😉 více zde https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... jinak je v podstatě jako běžné dvouleté dítě, co se týče projevů, sebeobsluhy atd. Ale stejně je to dost náročné...

takže maminky dětí s jakýmkoliv problémem šup sem 🙂

anarae
26. črc 2011

@susik77 my jsme kousek od \prahy ,ale s možností přijet je to nevalné....auto není a s mladýmcestovat je někdy dost o nerva 😉

smardik
26. črc 2011

@susik77 bohužel přesně opačný konec-Orlová, v Praze budeme v to září jak jdeme ke Krejčířové a nakonec pojedem asi všichni a chceme 3nebo4dny zůstat

sisstin
autor
26. črc 2011

@susik77 tak já jsem v Praze poměrně často 😉 z téhle diskuze znám osobně @romana @hanistepa a to je asi vše 😕

sisstin
autor
26. črc 2011

jo @zuzca Zuzkuuuuu...ta už tu stráááášně dlouho nebyla 😒 😕

susik77
26. črc 2011

@smardik - a kolikatyho? Ja sice zacinam pracovat, ale ctvrtky patky mam volno. 8. ve ctvrtek budeme mit firemni party ale dalsi tyden bych mohla 😉

susik77
26. črc 2011

@sisstin - tak se ozvi kdy se budete chystat do Prahy 😉

smardik
26. črc 2011

@susik77 máme to 16.9 - je to myslím čtvrtek, do Prahy přijedeme někdy ve středu kdy ti nepovím a do té soboty nebo neděle bychom rádi zůstali

susik77
26. črc 2011

@smardik - tak kdyby jste meli cas, mohli bychom skocit s detmi do cukrarny 😉

smardik
26. črc 2011

@susik77 ozvem se, myslím že čas budeme nemáme zatím nic jen se chci sejít s kamarádkou a to asi půjdeme všichni do Zoo ale jinak zatím v plánu nic není

susik77
26. črc 2011

Holky, ja bych tak sla do 3.mimca...ja mam holky 2 roky od sebe a Veru budou ted v srpnu ctyria Terezce 2..nostalgie 😔

sisstin
autor
26. črc 2011

ještě, že mě se teda biologické hodiny netýkají...no já nikdy nebyla dobrá "matka rodu"... 😅 😅 😅 😅 ani zrovna nejsem mateřský a rodinný typ 😅 😅 😅

smardik
26. črc 2011

@susik77 jsme dvě, zrovna dneska o tom mluvil i manžel že by šel do třetího ale není to reálné ted

smardik
26. črc 2011

ještě dotaz ke Krejčířové když jsme u té Prahy, jak dlouho to u ní asi trvá?

susik77
26. črc 2011

@sisstin - No ja jsem si rikala jak se nam nedarilo otehotnet, ze by mi ani nevadilo kdybych nemela deti...uz jsem se s tim smirila, cestovali sme, meli jsme konicky a tak...A ted me to zacalo bavit...Je to krasny sledovat jak rostou, jak se meni, uc nove veci 🙂

sisstin
autor
26. črc 2011

@smardik záleží, jak to dítě spolupracuje...takže od 20minut do jedné hodiny 😉 my tam byli poprvé fakt dlouho, páč Tygr odmítal něco dělat...ale od té doby vždycky tak max. 20-30minut 😉

anarae
26. črc 2011

@sisstin jj mám odkaz na ně na blogu ,někdy uvažuju že bych dotoho šla ale sem plachá 😀 jinak počítej s tím,že sona u tebe napíše jen že odejde ,tebe ještě nezná 😝

jolinka
26. črc 2011

@sisstin to som si i ja o sebe myslela 😉 keby ze mi niekto v mladi povedal ze skoncim so 4 detmi... 😀 😀 😀 dobry vtip

smardik
26. črc 2011

@sisstin dík takže hodina to jistí 😀 😀 😀 😀 ale fakt on spíš má problém než něco pochopí, z toho mám strach že než pochopí dá to pryč a půjde na jinou věc a on bude vypadat jak mačo

anarae
26. črc 2011

@sisstin jj mám odkaz na ně na blogu ,někdy uvažuju že bych dotoho šla ale sem plachá 😀 jinak počítej s tím,že sona u tebe napíše jen že odejde ,tebe ještě nezná 😝 možná přidá že si zlá

susik77
26. črc 2011

@smardik - My taky ne, taky jsme to dnes probrali. Uz si moc nemuzeme dovolit, a s tretim by to bylo jeste horsi. Tak pujdu do prace, poridime vecsi bydleni a auto...doufam...tak mozna za 5 let 🙂

sisstin
autor
26. črc 2011

@susik77 tak u mě je to daný i tím, že prostě já to druhý dítě mít nemůžu (finance, bydlení, náročnej Tygr atd.)..třeba kdybych měla tu situaci lepší, že bych třeba nějaký tužby měla...ale zatím v mojí situaci by mě to fakt vůbec ani nenapadlo 😉

já jsem zrovna ten typ, kterej jako hoooodně uvažuje nad tím, jaký jsou moje možnosti...když jsem otěhotněla s Tygrem, tak jsem nad tím vůbec nepřemýšlela a pak jsem čuměla jak puk 😉

smardik
26. črc 2011

@susik77 jo my to taky probírali ted fakt ne, máme 2roky půjček ještě, po rodičáku chci tak na 2roky do práce a pak pokud to dovolí finance proč ne

sisstin
autor
26. črc 2011

@anarae na koho máš odkaz na blogu? Ted jsem mimo...jinak nechápu, ale u tvýho blogu mi prostě nejdou aktualizarce..psalo mi to hned, jak jsem si tě přidala do oblíbených..že tam ten čas prostě nejde vidět, takže mně se tvoje nový posty nezobrazují, musím klikat na ten název blogu...a to si jako občas (dost často) prostě nevzpomenu 😒

ygreen
26. črc 2011

já, jáááááááááá jsem z Prahy a jsem pro sraz v září 😉

jolinka
26. črc 2011

@smardik neboj Krejcirova Tomiho dobre prekukne, zisti co vie i nevie

anarae
26. črc 2011

@sisstin mám tam odkaz jak na vás tak na ten blog s fotečkma dotek světla.Jinak nevím jestli nemám něo špatně nastavené ,protože ani mě na druhým se nezjevuje co jsem dávala na tisperion nového 😢 na tohle sem asik levá 😀

sisstin
autor
26. črc 2011

jinak holky, (co jste zasvěcené), jaký máte názor na tu Dr. Augistinovou? Jako já jsem v tomto fakt doooost skeptická 😝 už jenom proto, že milá paní Dr. je v Egyptě, kam na ni moc nemůžou naše české a slovenské úřady...tam si může dělat, co chce.... další věc, že ta léčba stojí 100.tis ...paní doktorka je asi hustě ve vatě... 😝

smardik
26. črc 2011

@jolinka v to doufám 🙂, ale fakt je že jak jsme byli u psycholožky žasla jsem jak hezky spolupracuje

sisstin
autor
26. črc 2011

@anarae no já právě tuším nic nenastavovala na blogu...a ještě mi to dělá u jednoho "modniho" blogu, to je fakt na prd..páč člověk si fakt nevzpomene na ty blogy klikat, když mu to nehlásí, že má novej příspěvek 😒

smardik
26. črc 2011

@ygreen super 🙂 kdo se ještě přidá, my tam budem na 100% tak jak se řekne že je sraz dojedem, máme to na 9:30 a pak jsme volní