Maminky od 25 let

cindy01
2. kvě 2009

Ahojky...

když jsem tady zahlédla, že je tu téma pro mamky do 25 let, proč by nemohlo být i pro ty starší? 😉

Nevím ale, jestli tu už taková diskuse byla... 😒

A něco o mně?
Je mi přes 30 let, mám 2 krásné děti...

Přidáte se některá? 😉

moniska24
3. kvě 2009

Ahoj je mi 31 a mám jednoho patnáctiměsíčního rošťáka

jinak super nápad

cindy01
autor
4. kvě 2009

Ahojky..

no moc nás tu není, že?
Asi jsou tu samé mladice... 😒 , ikdyž já si někdy připadámi i jako náctiletá! 😀

monisko..neste také lednátka? Vojta má také 15 měsíců 🙂

kejka
4. kvě 2009

🙂 Ahoj mě je ještě víc 🙂 🙂

liviky
4. kvě 2009

ahoj,mě je 30 a mám dvě cácorky 😀 ....ale taky někdy blbnu jako puboš 😎

moniska24
4. kvě 2009

Ahojky cindy01 jsme 29.leden,nedáš nějaký fotečky? 🙂

jinak ahoj všem příchozím 🙂

peppapig
4. kvě 2009

Ahojky, me tahne na 28 a moje micinka oslavila 2 roky minuly tyden 🙂

leryl
4. kvě 2009

ahoj, mě je 29,ale prý vypadám na 15 😀

moniska24
4. kvě 2009

peppapig- myslím,že jsme se (obrazně)potkaly na diskuzi ohrádka. 🙂

jakoubka
4. kvě 2009

ahoj-taky mě táhne na 28 let a mám 21 měsíčního lumpíčka 🙂

cindy01
autor
4. kvě 2009

monisko..my jsme 22. leden..

Fotečky tu dávat neumím, ani jsem to nezkoušela, ...mám je udělané na estránkách, no, ale už né aktuální 😒

jakoubko..ty jsi přímo z Olomouce?
Já bydlela dřív poblíž 🙂

peppapig
4. kvě 2009

monis...asi jo jak rikas, ja si absolutne nepamatuju prezdivky, ale fotka malyho je mi povedoma, a kaslem uz na ohradky 😉

leryl...ja chci taky vypadat aspon na 20, cece uz to na sobe vidim, neni to to co bejvalo, tak zacinam shanet dobry krem na udrzeni pevnejsi pleti 😨 Fakt, ma nekdo zkusenost?

soanpe
4. kvě 2009

A mně je skoro 32 a mám 5ti měs. princeznu
takže kdo je tu nejstarší??? 😉

cindy01
autor
5. kvě 2009

Ahojky..

tak mně je 33...je tu zatím někdo starší? 😉

peppaping...no, s krémem ti například já neporadím...používám kde co asi už od 20 let..nemám vyhraněnou značku, ale dávám přednost rozjasnujícím..vážně to funguje, plet je taková jakoby víc zářivá - mladistvější 😉

cindy01
autor
5. kvě 2009

..a pořád mi nejdou do hlavy, ty vaše ohrádky... 😒

kejka
5. kvě 2009

Holky ahojjjjjj,já jsem tu nejstarší-je mi 42 😖 😖 😖
Co se týče krému-bomba na oční krém je od Oriflame- Lift expert a k tomu noční a denní krém.Sice to vyjde na tágo,ale fakt nemám vůbec vrásky. 😉 😉
Mám tři kluky-letos 24,20 a 4 roky 🙂 🙂

jakoubka
5. kvě 2009

cindy-jsem z Olomouce-Holice 🙂

pepapig-jednou za čas investuji do krémů Chanel a spokojená maximálně 🙂

skurinka
5. kvě 2009

ahoj tak se pridavam -je my 31let a mam 4 leteho syna a skoro 3 letou dceru 😀

soanpe
5. kvě 2009

ty jo,tak já dělala ve free shopu na letišti,a tam jsem vyzkoušela ledaco, ale Chanel neberu.je tak pafemovanej,že jsem si tím nemohla mazat ani ruce.hned jsem měla vyrážku 😖

skurinka
5. kvě 2009

ja teda nemusimLòreal pletova voda pletove mleko-jsem si to taky kdysi koupila a vypadala jsem po tom jak pubos vsude sama vyrazka.a plet jsem davala do hromady asi pul roku.ja pouzivam i Biotherm a jak dobrej 🙂

soanpe
5. kvě 2009

já miluju biodermu.po dlouhý době nemám červený fleky,pleť o číslo menší atd. 😀

soanpe
5. kvě 2009

jinak boitherm fialový s křemíkem nemá chybu. na školeních sme dostávali dost krémů ta jsemm něco zkusila 😉

skurinka
5. kvě 2009

ja jsem mela modry

mayya
5. kvě 2009

čauky taky se k vám přidám já letos oslavím 30, a moje cácorky 10 a 3 🙂

peppapig
5. kvě 2009

caute, tak me kdyz dojde krem, tak zas nejaky vyzkousim, porad jsem nenasla tu svoji znacku, ale proti vraskam jsem jeste nic nemela. Navic ja s akne jeste obcas vypadam jak pubertak 😠 ma nekdo zkusenost s vichy na zpevneni pleti?

cindy, 'ohradky' (pro deti v obyvaku) byla mensi diskuze, no a ne vsichni se shodnou, ze ale to je prave ta diskuze 😀

moniska24
5. kvě 2009

Čauky já používám co kdo dá,kromě oriflame,po těch mám vyrážku(a špatný zkušenosti se samotnou firmou). 😢
já mám hodně zkušeností spíš s přípravkama přes vlasy 🙂

cindy01
autor
5. kvě 2009

monisko..a co bys doporučila na jemné , řídké a hodně mastící se vlasy?

Dnes jdu ke kadeřníkovi, tak jsem zvědavá, co mi s tím udělá...ale nerada bych byla ostříhaná nakrátko jako punťa 😒 Také si nechám udělat nějakou svetlejší barvu ..bude mi to dělat chlap, ještě jsem u něj nikdy nebyla.

peppapig
5. kvě 2009

Nevim proc, ale oriflame ani avon me nelakaji. Mama tu minule nechala sprchac od avonu a krasne voni.

moniska jak to myslis, ze mas hodne zkusenosti pres vlasy..? Porad, me se masti, cely zivot, kazdy den se samponuju, nejak mi kazdy sampon prijde stejny, na jemne, na mastne, na barvene, pro lesk bla bla bla.

cindy01
autor
5. kvě 2009

...také mi připadá, že jsou všechny šampony stejné...musím ale pak používat balzámy, jinak bych to nerozčesala.. 😒

moniska24
5. kvě 2009

Cindy01-tak chlapy jako kadeřníci jsou super,s pár jsem dělala 🙂 a vždy to byly machři na práci,úplně jinak tě viděj,než ženský.Já mám nejradši na vlasy značky LOREAL jako šampony a péči A SCHWARZKOPF barvičky a konečnou péči.

cindy01 nevím jakej máš účes,jemné a mastící-určitě sestříhat ,protože nejvíc se mastěj vlasy,které leží na pokožce,vlas sám o sobě se nemastí.Nemít si vlasy moc teplou vodou-podpora tvorby mazu.Místo klasického balzámu,bych používala hodně jemný v rozprašovači.Na konečnou úpravu né klasický pěnový tužidla,ale buď ve spreji a nebo v pěně,ale jen ty co se dávaj jen do pěšinky ke kořínkům.

peppapig určitě se vyplatí kupovat kosmetiku v kadeřnictví,hlavně tam se ti na vlasy podívají a poraděj co potřebujou a jak s nima zacházet

cindy01
autor
5. kvě 2009

monisko...poslala jsem ti fotečku mého účesu, je sice rok stará, ale mám to podobné..neumím si představit krátké vlasy...úplně dlouhé mi nenarostou, to vím, je to škoda, ale co nadělám..

A víte co nechápu?
Když si nechám udělat v kadeřnictví trvču, tak mi to nedrží! Vlnité to mám tak max.3 týdny, mnohdy ani to né...stalo se mi také, že mi držela jen 3 dny...
Nechala jsem si ji dělat asi 3 krát.. v životě.

Ale když mi ji dělala mama - tu levnou obyčejnou před X lety, tak ta mi vážně držela, dokud neodrostla...čím to může být?