Maminky od 25 let

cindy01
2. kvě 2009

Ahojky...

když jsem tady zahlédla, že je tu téma pro mamky do 25 let, proč by nemohlo být i pro ty starší? 😉

Nevím ale, jestli tu už taková diskuse byla... 😒

A něco o mně?
Je mi přes 30 let, mám 2 krásné děti...

Přidáte se některá? 😉

peppapig
5. kvě 2009

moniska, ja uz jsem na doporuceni karednika zkousela i redken a jine a kvalita vlasu, mastne po jednou dni se nezmenila, jen me to stalo hodne penez, tak nevim nevim. Ty jsi kadernice?
Me to umyvani hlavy kazdy den hlavne zabere cas, ja totiz fenuju a zehlim, ale objevila jsem suchy sampon ve spreji, tak aspon si to ted o jeden den prodlouzim bez real myti.

soanpe
5. kvě 2009

dříve ty trvalý byly větší dryáky. dnes jsou šetrnější k vlasům
jo a po trv.se nesmí 48hod. namočit vlasy.probíhá tam ještě nějaká chem.reakce, kterou bys zastavila 😉

soanpe
5. kvě 2009

moniska
a nemáš zkušenosti s vlas.kosmetikou matuschka?

cindy01
autor
6. kvě 2009

Nazdar kočky...

..kde jste kdo?

Tak jsem se včera vrátila od kadeřníka a manžel si mně rozpačitě prohlížel..a že si musí zvyknout..Nat mi zase říkala, že nejsem její maminka - vtipálek...
Akorát Vojta byl v pohodě 🙂

Dost mi to prostříhal, děla mi i melír - blond a měd na oživení. No, místo mědi to spíš ta barva vypadá jako sušená mletá paprika - je to hodně výrazné, ale zajímavé - takovou změnu jsem ještě neměla..

soape..jak jsem měla tu trvču, tak jsem to nemokřila, umyla jsem si vlasy tak 3. den, po učesání jsem tam dala trošku gelového tužidla.

mayya
6. kvě 2009

taky vás všechny zdravím 🙂 cindy01 tak nám tu hoď nějakou novou fotečku od kadeřníka, určitě to může být zajímavé soanpe- já mám od matuschky teď nějaký šampon na melírované a blond vlasy a jsem s ním spokojená

skurinka
6. kvě 2009

ahoj maminy-jak se mate dnes rano?
normal tady kosa 😝
holky jakej pouzivate ocni krem jako zatim nemam vrasky kolem oci ale pro tu elasticnost 🙂

moniska24
6. kvě 2009

Ahoj holky

ano jsem kadeřnice.S matuschkou zkušenosti nemám.Loreal,Wella,Schwarzkopf,Redken a Klier tak s těma jsem dělala.

Trvala je začarovanej kruh,jak říká soanpe dřív to byly dryáci.Jak kterej vlas přijme tu trvalou,já osobně trvalou moc nemusím a když už tak opravdu jen hodně slabou.Jen co to začne odrůstat tak to není ono.Objemový se vymývaj jsou jen na podržení účesu jemnejch vlasů,vydrží tak kolem dvou měsíců(záleží,jak si kdo často meje hlavu)

Jinak dneska je úžasný počasí,musím běhat do kotelny,aby jsme nezmrzly a prcek jakmile nemůže ven,je podrážděnej a u nás od rána prší ☹

cindy01
autor
6. kvě 2009

No s těma fotkama...včera mně fotila Nat, ale to už nebylo denni světlo, takže to vypadá tmavší...dám si nějakou fotku na estránky, když tak můžu poslat odkaz SZ.

Tady je také hnusně, zima a prší , ani se nedá jít ven...nerada tahá pláštěny a deštníky, ještě že tu školku nemáme daleko..asi tak max do 10 min.

Oční krémy nepoužívám, ale také o nějakém uvažuji...ale nevím, který je nejlepší.
Já totiž když si krémuji plet, tak vezmu i kolem těch očí, včetně krku a trochu dekoltu...

peppapig
6. kvě 2009

Cau holky, u nas nic noveho, mela bych se ucit, ale konik me nechce pustit haha.

cindy sup sem s fotkou, jsme vsechny zvedave jak male holky. No aspon mal;ej te teda pochvalil 😀 Ja jsem mela vzdy dlouhe vlasy a pak me radikalne ostrihali na mikado, barva skoro stejna, mala mela tenkrat 9 mesicu a cece nemohla me poznat, koukala na me s vyrazem 'mami, kde jsi?', ted kdyz prijdu o kadernika rika 'nice' 😵

skuri, taky jsem se ptala na kremy, tak baby radte 😉

nobody
6. kvě 2009

a proč není thread pro mamniky, který mají 25 let? Co? 😀

peppapig
6. kvě 2009

hele ty tatinku, kolik je tobe 🙂

moniska24
6. kvě 2009

Čauky tak u nás pořád prší,snad už bude hezky,jako naschvál když jsme koupily bazén a napustily ho.Malej miluje vodu viz fotoalbum.Máte někdo zkušenosti se solárnímy plachtamy na bazén? 😀

cindy01
autor
6. kvě 2009

nobody...protože už tu diskuse taková je a ta je pro maminy do 25 let 🙂

Tak tady u nás také prší...co jinak podnikáte?
Já si asi půjdu zdřímnout..včera jsem toho moc nenaspala...

ladek
6. kvě 2009

Take se hlasim 😉 Je mi 36 a mam 2 leto chlapce 🙂

A leje tu jak z konve 😀 😝

bajnokova
6. kvě 2009

Ahoj pětadvacítky a starší
Mě je 32 mám 6,5 letou Natálku a 20ti měsíční Sabinku

soanpe
6. kvě 2009

nobody je bezpohlavní 😀

soanpe
6. kvě 2009

já jsem úchyl na šampony,vůně....
naštěstí s těhotenstvím jsem začala být alergická na všechno 😀

ale těhotenství je za mnou a já se vracím do normálu 😉

skurinka
6. kvě 2009

hele zeny a co ty kremy ?nam jako nikdo neporadi bo co? 😀 😀

soanpe
6. kvě 2009

skuri,
já letím v biodermě 😉

jinak hodne lidí kupovali od clinique .Ty jsou dobrý,že i třeba antiwrincle krém je dělanej na suchou ,mastnou...pleť
ale je to všechno o vyzkoušení. V douglas parf.maj testry mimo dosah zákazníků,takže nejsou kontaminovaný ,tak si řekni o vzorečky a zkoušej,zkoušej...

soanpe
6. kvě 2009

už si toho moc nepamatuju, ale když se postavím před regál,tak se rychle zorientuju.
někdo nedá dopustit na La Prerie nebo jak se to píše, ale tam bacha na kombinaci některých výrobků. Mají různá séra, dělená na aktivní a nekaktivní a ty se nesmí kombinovat

jinak český Ryor má taky kaviarovou řadu a lenější 😉 sice nebude tak koncentrovaná, ale zase si nevyvoláš reakci.Májí serum na oči s efektem lymfodrenáže,takže bys neměla mít oteklé oči

ladek
6. kvě 2009

to sem tu jako nejstarsi jako 😀 😀 😀

soanpe
6. kvě 2009

asi jo.
jsem ráda,že to nejsem já 😀 😀 😀 😀

příjemná změna 😉

bajnokova
6. kvě 2009

Né myslím že je tu někdo přes 40cet 😉

soanpe
6. kvě 2009

jj
zahlídla jsem tu někde bílou vránu 😉

ladek
6. kvě 2009

A kde ta bila vrana jeeee 😀
Teda ja se citim na min ,nez mi je 😀 😀 😀 😉

soanpe
7. kvě 2009

bílá vrána někde lítá 😀 😀 😀
a maskuje se, jako že je černá 😉

soanpe
7. kvě 2009

kejka je ta bílá vrána 🙂

holky nějak to tu vázne ☹

peppapig
7. kvě 2009

teda holky vy valite 😀 😀 😀

Skuri, s kremama na nas prdi co?! 😝 ja si asi koupim nocni od Clinique nebo Lancome, navic letime v lete do CR tak na letisti me to vyjde levneji

peppapig
7. kvě 2009

Jinak u nas nic noveho, mala mi usla na houpacim koni viz. album 😀 , doprala me pracka, ale venku je dusno a cerno tak se rozhoduju kam ze to povesim, obed na plotne (my jime trosku pozde), muzik v praci a uz po 4. mi tu dneska vletel obrovsky cmelak 😠

cindy01
autor
7. kvě 2009

Ahojky...

holky..to je dnes den. 😖
..děcka zlobí - teda ta starší, dělala mi ve městě divadlo.
😒

Co jinak u vás ?