Maminky po čtyřicítce. Jste tu nějaké?

iloha
22. kvě 2009

Ahoj maminky, jste tu vůbec nějaké po čtyřicítce? 🙂

iloha
autor
16. čer 2009

Holky, holky, nějak to tu vážně vázne ......že by vedro či děšť, kde zase drbete? 😉

iloha
autor
23. čer 2009

Tak si tady budu povídat asi sama 😅
Tak o čem si pokecáme?

iloha
autor
23. čer 2009

Nazdárek Iloha, tak už ti Terezka baští? 😉

iloha
autor
23. čer 2009

JJ, už je to dobrý, když celý den lítá, tak má občas i hlad a dokonce si řekne, že má hlad. A nejradši baští v pizzerii pizzu...... 😀

iloha
autor
23. čer 2009

Tak to se vám to asi prodrží, chodit na obídky a večeře....

iloha
autor
23. čer 2009

jj...........zatím chodíme jen občas....No nic pořád nikdo, tak konec samomluvy a jdu se mrknout, co dnes budeme vařit 😅

iloha
autor
24. čer 2009

DObré ránko děvy, kdepak jste Kejko, Mojmaciku, Bereniko a další??????????
Copak víte o robotickém vysavači http://www.irobot.cz/index/clanek/foto_video
je i víc druhů roomba či scooba (ta dokonce i vytírá).
Začínám se zaobírat myšlenkou na koupi? už jsem šťourala v jiných diskuzích a tam jsou s nima moc ženský spokojeny 🙂

ladybird391
24. čer 2009

Ahojky mamči, dneska jsem náhodně kvůli úplně jinému problému narazila na vaši diskuzi a nedá mi to se neozvat. Jsem naprosto nadšená, že nejsem sama exot, i když u nás na vsi jsem za něj považována... 😉 . Loni mi bylo 40 v červenci a v srpnu se nám narodila dvojčátka, páreček 😀 , dneska je nám 10m pryč a je to záhul, ale jsme moc rádi, že je máme. Jo a jinak já mám 20ti a 14tiletou dceru, manžel také 14tiletou. Věcičky po prckách už schovávám holce, sice ještě studuje vysokou, ale člověk nikdy neví.Jsem moc ráda, že jsem vás početla, moc mě to potěšilo 🙂 . Tak pokud možno hezký den, i když je teda hnusně 😖 😖 😖 . 😔

jabluncanka
24. čer 2009

Ahojte vespolek,

chvíli jsem tu nebyla = bojujeme se zubama... 😝 😝

Iloha,

vypadá to náramně dobře,jen jsem se nikde nedopařila k ceně... 😀 😀 😉

iloha
autor
25. čer 2009

Ahoj mamískové, konečně zas někdo 😅
Jabluncanko, cena je podle verze, ale nejdražší je 13000,-Kč..jsou i jiné přístroje
třeba tenhle http://www.robzone.cz/cz/roomy-gold/ a prý od této firmy je v Praze i možná i návstěva doma a ukázka, nevím jak venku.........docela o předváděčce uvažuju. Dcera üž si to nechala předvést a začíná šetřit 😉
Zuby jsou naprd, my naštěstí už máme všechny, takže nám už zbývá jen poslední očkování (měly jsme odloženou 2.vakcínu priorixu) a to 27.8.
Ladybird, neboj nejsi sama, "exoťaček" je nás určitě víc, jen se nehlásí.........škoda bylo by tu víc zábavy. Páreček je přímo úžasný, ikdyž je to záhul, já si nedovedu představit, že bych Terezku měla dvakrát........to by bylo snad na mašli 😀
u nás (momentálně v Nymburce) je slušnej slejvák, ale jinak vedro k padnutí, takové to prádelnové, tak snad se to vyčistí a bude fajn. Chystáme se na kačenky, co vy? Tak koukejte alespoň občas napsat, ať tu netrpím samomluvou 😉

ladybird391
26. čer 2009

Ahojky, u nás jsou zuby na cestě, ale zatím žádná tragedie se nekonala, a to už jich máme celkem dost, kluk asi 8 a holčina 2 dole a nahoře jí teď rostou 2 , ale špičáky, vypadá jak upíreček 🙂 . Iloha, na mašli to někdy je, ale zase je to paráda, když se na sebe smějou v postýlkách, je to legrace. Kradou si dudlíky, hračky atd., ale v podstatě jsou zvyklí, že když se obléká jeden, druhý musí počkat , to u starších dětí bylo horší, žárlilo se na mladší a řvalo, tihle jsou od břicha zvyklí , že jsou dva 🙂 🙂 🙂

jabluncanka
27. čer 2009

Iloha,

vysavač se mi líbí moooc...JENŽE přítel tomu nevěří...chtělo by to předváděčku,ale nejsme z Prahy...má pořád pocit,že je to jen nějaká hračka a že to nemůže fungovat tak jak to píšou...Já si otevřela dokonce i ten na mokré vysávání Scooby...jsou dobré obě varianty,ale kterou zvolit a halvně kdo nám to předvede!? 😒 😕

iloha
autor
28. čer 2009

No Jabluncanko, jedině zkusit napsat, jestli nemají nějaké dealery, co jezdí předvádět, jinak mě nenapadá, jak to zjistit....

iloha
autor
5. črc 2009

tak zase nikdo nikde, halo??????????

jabluncanka
5. črc 2009

Iloha,

ale jo...já dneska plavu v jahodách = o marmeládě se mi bude i zdát... 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😉

iloha
autor
5. črc 2009

no konečně 😵 , ale zase budeš mít voOňavou pleť 😀

jabluncanka
6. črc 2009

No...to jo... 😀 😀 😀 ...se divím,ž nemám kopřivku,jak jsem pořád ulizovala a kontrolovala... 😝 😝

Pořád přemýšlím nad tím vysavačem robotem...jenže te´d děláme do baráku světlovody,což taky není zadarmo,že!? 🙂 😉

iloha
autor
6. črc 2009

já taky, jen teď jedeme na dovolenou a nemáme kdy zkusit předváděčku, takže budu muset počkat...ale dcera o něm neustále mluví, že si ho po prázdninách koupí, je prý úžasný. ....
u nás marmeládu dělá moje maminka, mě to děsně nebaví.......

jabluncanka
7. črc 2009

Ahojky Iloha,

mně marmeládu dělala pekárna = mám tam na to takový prográmek...Takže já jen plnila a víčkovala,jinak pomáhal přítel,duše moje zlatá...chce marmeládu,tak se taky musí zapojit,jak jinak... 😅 😵 😉

Musím zjistit nějakou tu předváděčku a někoho,kdo ho má...ona ta předváděčka není všechno,ten dealer to samozřejmě vychválí až do nebes... 😅 😉

iloha
autor
7. črc 2009

Ahoj.......No zase vidíš jak to pracuje..........a tady na koníkovi je o tom diskuze, všechny to tam děsně chválí 🙂 My razíme akorát se psem a pak jdu žehlit, brrrrrr, ještě by bodla žehlička co sama žehlí, hlavně košile, ty mě úplně se.ou
😅 No nic tak zatím

jabluncanka
7. črc 2009

Moje bývalá švagrová měla žehličku-samožehličku....spíš teda takový mandlík = musela jsi to oblečení velice pečlivě složit a to bylo pak vtaženo dovnitř,nebo jak to výstižně popsat...ale košile se musely žehlit zvlášť,protože manžety a límečky holt nebyly ono... 😉
To už bsme asi chtěly moc,co !? 😀 😉

iloha
autor
8. črc 2009

asi ano, 😅 ale já nedávno někde viděla sušičku a ta si představ, že ty košile skoro vyžehlila, jenže za ní chtěli 30000,-Kč, tak to si myslím, že radši budu žehlit dál a pak je to hrozně velký....Pán co to předváděl, řekl, že je to prý vyrobeno pro muže, co žijí sami a určitě by košile nežehlili 🙂 nebo spálili
😀

iloha
autor
15. črc 2009

Ahoj ženský, vidím, že žádnou nevidím......asi se dovolenkujete 😉 tak krásnou dovolenou a já jdu taky připravovat, odlétáme úplně, ale úplně blbě, ve 23.15 na letiští v pátek a odlet 01.15, směr Grand Canaria, let cca 4,5hodiny a pak asi hodinu buskou...............jestli to dopadne jako loni, kdy jsme letěli do Bl a Tereza od půl třetí ráno nespala a usnula až když jsme přisli na pokoj (spala cca dvě hodiny), tak se asi picnu. 🙂 tak zatím čauky 😵

jabluncanka
16. črc 2009

Zdarec Iloha,

já tady jsem pořád...ono se 6ti měsíčním svištěm toho moc nenadovolenkuješ...A pak to vedro = jsme lednoví,tak to nemáme rádi...ještě,že bydlíme v baráku a je tady chládek...vylézáme jako u moře až tak po 17té hodině... 😝 😝

iloha
autor
16. črc 2009

Ty Jabluncanko, a kdy v lednu? Naše Terezka je 29. ledna a sluníčko má ráda, teda ona i zimu. Prostě je jí zatím putna jak je. Hlavně když je venku. 😀

jabluncanka
20. črc 2009

Iloha,

my jsme 21.1.,ale je pravda,že ani tatínek,ani já sluníčko moc nemusíme... 😝 😝

gejbule1
25. črc 2009

Ahojte všichni,můžu se přidat?Je mi 39 a ráda bych ještě Lucince pořídila sourozence ale bohužel jsem teď po revizi tak musím nějakou chvíli počkat ☹ .Je tu někdo kdo by ještě chtěl mimčo?

jabluncanka
25. črc 2009

Ahoj Gejbule,

je mi 38 a taky bych chtěla příští rok touhle dobou začít těhotnět...Jedno dítko je v srpnu dospělé a jedináčka už jsem měla...ráda bych,aby Ondra měl sourozence... 🙂 😉

gejbule1
25. črc 2009

Taky bych to chtěla hlavně kvůli Lucce ale nějak se to nedaří.Před Luckou jsem 3x potratila a teď znova v 8tt.Chci to zkoušet tak do konce roku a pak to asi vzdám kvůli věku a ty nervy jsou taky šílený..S Otěhotněním jsem problémy neměla ale potom to donosit.S velkýma holkama jsem ani nevěděla že jsem těhu ☹ .

jabluncanka
25. črc 2009

Gejbule,

to mě fakt strašně mrzí...ale nevěš hlavu,moje sestřenice otěhotněla teď ve 43 letech...zkus zatím popíjet čaje na úpravu cyklu = 1-14dc kontryhel a od 15-28dc(až do menses)zase maliník...a taky nějaké ty vitamíny...prostě tělo trošku předpřipravit...držím pěstičky... 😵