Maminky po čtyřicítce. Jste tu nějaké?

iloha
22. kvě 2009

Ahoj maminky, jste tu vůbec nějaké po čtyřicítce? 🙂

ledik
18. kvě 2010

Izi u nás to bylo okolo jednoho roku úplně stejné. Nelinka spala jen krátce, někdy jednou, někdy 2x přes den. I ty časy usínání jsme měly stejné. Postupně ale začala spát jen jednou a spaní se prodloužilo. Teď usíná většinou mezi 12 a 13 hod a spí max.2 hod. Ono se to opravdu upraví samo, podle toho jak malá bude potřebovat. 🙂
Nicol moje starší děti přestaly spát po obědě docela brzo, ve 2,5 letech, ale když začaly ve 4 chodit do školky, tak si zase zvykly na spaní, takže ono je to vlastně stejně fuk 🙂 🙂 🙂

nicoleta3
18. kvě 2010

....tak jsem si zrovna včera holky říkala, jak je to super, že malá chodí spát tak pozdě 😉)))...nikdy před tím mi to nikterak neseplo.... až když tu včera hulákal hokej, do toho úkoly a starší dcera chtěla řešit šikanu ve škole,...byl tu docela zmatek....no nedovedu si představit, že bych na všechny musela syčet pssss....ticho malá přece spí 😉)) Ta tu vesele pendlovala mezi tím vším ruchem 😀 a až kolem 10 společně s námi ulehla...až včera jsem si uvědomila, jak se mi spousta věcí tímhle usnadní...malá si dá své dvě až tři hodinky po obědě, když tu nikdo není a má naprostý klid a pak s námi může večer nerušeně žít 😉))

izina
19. kvě 2010

Ahoj holky,
my jsme dnes pořád ještě vzhůru. Jeden ze dnů, kdy se jí prostě spát nechce. Ale to je na zabití, protože stejně pořád vyžaduje kozu. Nejvíc mě štve, že pak musim ještě s čubinou a vlastně nic neudělám. Hlavně že je zdravá. Zítra jdeme na oční, protože já nosim brýle. Auto mě asi finančně zruinuje, ale 3 roky sekalo dobrotu, tak co bych nechtěla.

nicoleta3
20. kvě 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...jak vidím...samá pozitiva!! 😀 ..ale neboooj, zase bude líp! 😉)) My jsme se právě vrátily s malou z krůžku, najedly a na dvě hodinky snad zalehla...zatím tu musím trochu uvést do chodu domácnost, než se přižene hladové komando těch velkých dětí 😀 😀 😀 ...no ještě chvíli spočnu a pak snad vstanu 😀 😀 ...venku krásně svítí sluníčko...tak mám o 100 % i lepší náladu! 😉))

ledik
21. kvě 2010

ahoj holky, odpol vyrážíme na chatu, tak to tady doma musím trochu dát do pořádku. Nicol už máš za sebou první screening, nebo tě teprve čeká?

nicoleta3
21. kvě 2010

Ááááá...my se na chatu teprve chystáme 😉))...ale až ráááno 😉)..snad nebude zase lít jako z konve 😉)) Na odběry jdu příští středu, v pátek na dovču...tak se s výsledky nehodlám nervovat...až se vrátíme od moře, jsem objednaná na genetiku do Olomouce ...15.6.....ve skrytu duše doufám, že to snad dopadne dobře 😉

iloha
autor
23. kvě 2010

a my už jsme na naší bytochalupu vyrazili ve čtvrtek odpoledne 🙂
Teď se budeme večer zase přesouvat do Prahy 🙂, ale musíme stihnout hokej 😉
Nicoleta, neví důvod proč by nebyla, hlavně se tím vyšetřením nestresuj 😉

nicoleta3
23. kvě 2010

No holky to byl tedy povedený víkend...u nás opět lilo jako z konve...tedy několikrát nás sluníčko vylákalo ven, abychom posleze utržili výprask přívalem krup nebo alespoň řádně promokli...no kdyby byl apríl tak to chápu...ale v květnu nás počasí takhle tahat za nos? 😉))..to se prostě nedělááá!!! 😢
Honem se musíme vykoupat, připravit nějaké dobrůtky a huráááá na hokej!!! 😉

ledik
24. kvě 2010

Tak já taky dneska schytala spršku. To počasí se mění z minuty na minutu. 😖

izina
24. kvě 2010

Počasí je opravdu aprílové, ale nám vyšlo pěkně zrovna na taˇtkovu návštěvu. Přijel v pátek, to byla jen procházka. V sobotu jsme byli na dnu dětí, na tunning srazu aut a na folkovém posezení. Taťka se plácl přes kapsu, zašli jsme na jídlo, pak palačinku a nakonec zmrzlinový pohár. Malá byla celý den k neutahání. V neděli jsme absolvovali 2 větší procházky. Dnes/pondělí jsme si vyjeli na výlet na Kozí hrádek a odpoledne na kolo a brusle. Pak nám taťka zase odjel 😢 .

nicoleta3
26. kvě 2010

😀 Teda vy si užíváte! 😉))) Tolik radostí na jednou 😉 Já dneska byla na kontrole, zatím je vše o.k, tak jdu balit na tu dovču a mimčo pouštím z hlavy...tedy až do genetiky v půlce června...to zas budou nervy! 😀

izina
26. kvě 2010

Hlavně si dovču pořádně užij a neboj, fakt bude vše ok 😉 . To víš, snažíme se si společné chvíle co možná nejvíc užít, zvlášť, když je pěkné počasí. Jenže malou to nikdy moc neutahá, na rozdíl od nás. Večer je pak plná dojmů a nemůže usnout. Zato my býváme ko, to se pak špatně pracuje na mimi 😀. Včera jsem byla s malou na dalším dni dětí. Na rozdíl od soboty nic moc. V sobotu jsme-Kája-soutěžily a svezly jsme se i na koni. Dnes jsem Káju vážila a konečně jsme dosáhly na 9 kilo. Jak pořád lítá, přibírá pomalu, ale i výškově 😉. K sobě obě míry pasují 🙂. Příští měsíc nás čeká 70 mého taťky, na štěstí to nebude nic velkého 😠

ledik
31. kvě 2010

Ahojky, nicolet hezkou dovolenou! 🙂 🙂 🙂
My byli o víkendu také na dětském dnu, nelinka také jela na koni a "zvládla" pár soutěžních disciplín. No největší radost stejně měla z bonbónů a lízátek. 😀
Izi nelča měla v roce 8 kg a teď teprve se blížíme k 10kg. Teď jsem jí nějakou dobu nevážila, ale myslím, že už těch 10 máme. Je také drobnější, ale to je spousta dětí. Časem buřtíci zhubnou a tyhle drobci zase vyrostou a zesíllí a srovná se to. 🙂

janettka
2. čer 2010

ahojík holky tak mě je 41 a na své narozeniny jsem zjistila že jsem těhu....můžu se k vám přidat?

iloha
autor
2. čer 2010

Janettko, určitě, vítej a velká gratulace 😉

ledik
2. čer 2010

Ahoj janettko 🙂. Gratuluji k těhu! 😉

izina
6. čer 2010

Vítám tě janett a gratuluji k těhu.
Byli jsme v Praze na Ladronce na dni dětí. Škoda, že bylo ošklivé počasí, Bylo by to fajn. Jen jsme se trochu chytili s taťkou, který kvůli tomu za námi přijel. Konečně se umoudřilo na chvíli počasí

nicoleta3
7. čer 2010

Ahoj holky,tak jsme z dovči zase tu...ve zdraví jsme to zvládli...ale byla to fuška 😉)))...na chodbě stojí obrovská hromada tašek...nafukovacích kruhů a hlavně špinavého prádla...uuuu...pomoooc! 😀 😀 😀

nicoleta3
7. čer 2010

Zdravím novou těhulku😉...a držím palce 😉

janettka
8. čer 2010

@nicoleta3 ahojík nicol myslím že jsem tu někde četla,že jste byli na zahraniční dovolené,letěli jste?Jak jsi to snášela...nás to čeká 2.7. a mám tak trochu obavu...

nicoleta3
8. čer 2010

janettka...ahoj, byli jsme v Dalmácii a jeli jsme autem 😉 Cestovali jsme v noci, tak to šlo, nicméně letadlem bych určitě nepohrdla! 😎 😀 😀 😀

janettka
8. čer 2010

@nicoleta3 no já nevím,snad mě doki pustí...mám z toho obavu...ale to už budu nějaký 11tt,teda snad tak už by to nemělo ublížit...a jaká byla dovča?

ledik
8. čer 2010

izi a kdy jsi byla na ladronce? Já tam byla tuhle sobotu a bylo krásně. 🙂
Nicoleto jak bylo v chorvatsku? Měli jste tam hezky? 🙂
Janettko a kam letíte? 🙂

janettka
8. čer 2010

@ledik do Řecka na Rhodos,už se těším,ale leze mi to i do screningu,tak jsem zvědavá jak to vyřeší mudra.

iloha
autor
8. čer 2010

janettka, já letěla v 9 týdnu a pak v 18 před odběrem plodové vody a 28. týdnu...........moje mudra mi tehdy řekla, že pokud se nebojím já a nemám žádné zdravotní problémy a sklony k samovolným potratům (problém s otěhotněním jsem neměla nikdy a s udržením též ne, ) tak prý žádné komplikace nehrozí, jen nedoporučuje lety 12 a více hodin a pak ke konci těhotenství 🙂 Tak se vůbec neboj....a hlavně se moc neopaluj, mohly by se ti nadělat skrvny, v těhotenství je prý kůže hodně citlivá a náchylná 😉

janettka
8. čer 2010

@iloha dík za odpověď já taky nemám sklon k potratům ale k MA,což nemá nic společného s lítáním...tak uvidíme,zatím jsem si nakoupla trička břez bříško(aspoň nebude vidět špek..je úděsný!!! no a budem mít sebou slunečník,já co se tak ráda opaluju to mám bez,ale což hlavně aby bylo mímo jak říká neteřinka v pohodě...

iloha
autor
8. čer 2010

neboj bude a krásně si to užiješ 🙂

izina
9. čer 2010

ledi,
my tam byli 1. na den dětí. Michal Nesvadba se snažil, byl fajn. Dětem se líbil. Naší malé se líbila trampolína, nemohli jsme ji z ní dostat. Teď, když jsou taková horka, by to bylo trochu o něčem jiném, ale malá byla v poho a o to mi šlo 😀 . Myslim, že si to užila.

nicoleta3
10. čer 2010

Dobré slunečné ránko! 😉
Tak jen ve zkratce, Chorvatsko bylo v pohodě, měla jsem z toho obavy, protože než jsme jeli, byla tu kosa jako blázen...tak jsem fakt přemýšlela o teplých zimních bundách 😀 😀 😀 ...ale je to přece jen kus cesty na jih.... 😎
Holky pokud vážně nemáte zdravotní problémy, myslím, že dovča vám jen prospěje😉...tak žádný strach!
Skoro celé dny jsme teď venku, vytáhli jsme malé bazének...ale velcí se bouřej, že chtějí taky 😀 😀 😀 ..tak musím sjet dneska na chatu a dovézt jim ten obří na jejich velká těla 😀 😀 😎 😎 ....o víkendu plánujeme oslavu a má prý být pořád vedro 😎 😎

izina
10. čer 2010

Ahoj,
my budeme v sobotu slavit tátovo 70 a protože jen v kruhu rodinném u našich na zahradě, přemýšlim, že malé koupim také nějaký malý bazének. Chci tam s ní zůstat na víkend a pak ho můžeme vzít na krátkou dovču, až pojedeme na Lipno. Nevim, jak to tam vypadá s koupáním batolat. Teda snad nám to vyjde. Ještě pořád nemám auto a nevim, kdy bude 😒 . Já bych letět těhu nemohla, určo bych potratila. Ale ani by mě to asi nelákalo. Už jsem párkrát u moře byla a stačí mi naše krásná příroda 🙂