Maminky po čtyřicítce. Jste tu nějaké?

iloha
22. kvě 2009

Ahoj maminky, jste tu vůbec nějaké po čtyřicítce? 🙂

jabluncanka
29. črc 2010

@nicoleta3 tak to je v pohodě = taková základní udržovací dávčička...To je OK... 🙂 😉

ledik
1. srp 2010

@izina Krásné fotky 🙂

izina
1. srp 2010

@ledik děkuji. Ono tam toho moc neni, ale my byli v podstatě hlavně kolem chaty a já fotim nejvíc Káju. Ta měla předevčírem teplotu, teď pokašlává a má trochu ucpaný nosík. Ale v řádění ji nic nebrání. Jen když měla teplotu, byla zaraženější.

nicoleta3
6. srp 2010

@izina 😎 ...super fotečky. ....i my byli s dětma na 3 dny na výletě... v Českém ráji...bylo to super..kupodivu děti ani moc nezlobily...tedy hlavně pu´bertální syn 😎 ..ten má vždy a ke všemu připomínky 😀 😀 😀 ...jeli s námi pod stan známí se stejně starými dětmi...tak tam byli puberťáci dva a někde v koutku si notovali, jak jsou ti rodiče hrozní! 😀 😀 😀 😀

gejbule1
23. srp 2010

Ahoj holky,dlouho jsem tady nebyla tak vás jdu pozdravit a kouknout se jak se vám daří 🙂
!

gejbule1
23. srp 2010

@nicoleta3 koukám jak ti krásně přiskakujou týdny těhotenství 🙂
@jabluncanka Ahoj 🙂 jak se máš?
@ledik už jsi s nohou v pohodě?
@izina krásný fotečky,malá je pěkná princezna 😉

nicoleta3
25. srp 2010

@gejbule1 😀 😀 😀 ...týdny těhotzenství sice naskakují 😎 😎 😎 😎 ...ale mé tělo se začíná bouřit 😉))))...no už mi prostě není dvacet 😉)).....škoda! 😉)))

gejbule1
25. srp 2010

@nicoleta3 Nestraš,jsi ještě mladice 😉 .Taky bych to ještě jednou chtěla zkusit a to jsem starší 😠

nicoleta3
25. srp 2010

@gejbule1 😀 😀 😀 😀 ...no já tu denně tátovi tvrdím, jakou mladou ...krásnou ženu doma má....ale on se mi jen ironicky chechtá!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ...no snad mě již brzy nevymění za nějaký dvacetiletý kousek 😉)))
Nicméně já už vím, že tenhle potomek bude opravdu tím mým posledním 😉))) U třetíhopotomka jsem to sice taky tvrdila...ale to jsem se cítila naprosto v pohodě, ke konci těhu víceméně sama malovala byt...dělala cokoli a až na menší bolesti zad žádný problém 😉...teď je to jiné...bolí mě kolena,ramena, záda...nohy 😉)))....takový zdatný důchodce 😉))...tělo už opravdu asi nemůže a dává to patřičně znát 😉)))

gejbule1
25. srp 2010

já to taky neplánovala mít děti kolem 40let,no ale život to chtěl jinak 🙂 .Tak uvidíme jestli se nám podaří sourozenec pro Lucku 🙂 .Já mám doma mladšího mužíčka než jsem já,tak si ani nesmím na nic stěžovat 😀 😀 😀 .

izina
25. srp 2010

Ahoj děvčata,
dlouho jsem tu nebyla, většinu prázdnin jsme byli mimo signál a když už, tak jen na kukačku. Užívali jsme si, pokud to šlo, společné chvíle.
@gejbule1
Díky. Malá je sice princezna, ale vydá za kluka rošťáka 🙂 .
Teď měla pořád teploty a průjem, ale dr na pohotovosti nám neřekla nic konkrétního, jen že je to od růstu zubů. Já zjistila, že má pusu plnou aftů, proto nechce jíst a má kajdu. Naše dr má dovču ☹ .
Ani já neplánovala děti až po 40, ale také doufám, že se nám podaří ještě jedno. S Kájou jsem těhu prožívala v poho, krom 3tího měsíce a myslim, že by tělo zvládlo i to 2hé. A klidně si mému mladšímu partnerovi občas postěžuji, ale jen decentně 😀

nicoleta3
26. srp 2010

@gejbule1 😀 😀 😀 no to ne.... rozhodně nestěžovat! 😉))))...já mám mladšího jen o rok...ale vždy jízlivě a jedovatě neopomene na silvestra před půlnocí utrousit větu...připrav se ty má rachejtle! 😉))) 😀 ....Držím palečky ať se vám vše povede podle plánu 😉...my tedy všechny děti pečlivě plánovali...původně mělo zůstat jen u dvou 😀 😀 ...pak si vymyslela rodinka, že ještě jeden by se hodil...no a teď vidíme, že malá potřebuje nutně parťáka, protože ti dva velcí už mají svůj svět 😉))...tak snad bude vše o.k. i přes mé neustálé naříkání a hekání 😉)))) 😀 😀

izina
30. srp 2010

Já zase moc nehekám. Vidíme se málo, takže jen když chci udělat masáž 😉 . Aby si panáček nemyslel, že je to jen tak, být s malou pořád sama 😀 😀 😀

ledik
2. zář 2010

ahoj holky,
@gejbule1 noha docela dobrá, už jsem bez berlí, chodím na rehabilitace, tak doufám, že se snad do vánoc dám do kupy.
Jinak já si taky moc nestěžuju a nehekám, ale jednou za čas to neuškodí, v tom s izi souhlasím. @izina "Aby si panáček nemyslel" - to je dobrý. 😀 😀 😀

izina
21. zář 2010

Ahoj děvčata, nějak nám to tady vázne. Minulé pondělí jsme byly na očkování proti spalničkám atd. Dr nám vyhrožovala do týdne teplotama, krupičkou a nic. Je to možné?

jabluncanka
21. zář 2010

@izina Ono to rozpětí je je 8-14 dní,jka u koho...Třeba získala Kajka nějaké protilátky po rodičích 😉

izina
22. zář 2010

@jabluncanka Tak to bych byla moc ráda. Hlavně aby jí to nechytilo tuten víkend. Máme rodinou sešlost a pochybuji, že by mi někdo přivezl prasátko,pivko atd

izina
24. zář 2010

Děvčata, nemáte některá svatební oznámení, která nepotřebujete? Sbírám je a nějak mi sbírka stagnuje :(

jabluncanka
25. zář 2010

@izina Zatím jsem se nestačila vdát a při první svatbě jsem neměla... 🙂 😉

iloha
autor
25. zář 2010

@izina podívám se jestli nějaké najdu 😉
Holky tak naše malá chodí od čtvrtka do školky,.... stalo se to úplně náhodou; ve úterý dopoledne mi volali z městského úřadu, jestli mám ještě zájem o školku, že přešetřili stav ve školkách a jsou 3 volná místa. Tak jsem okamžitě řekla, že ano a oni jestli chodím do práce? ...tak jsem odpověděla, že jsem měla nastoupit 6.9. a pokud vím, tak nemám školku, ale že místo je ještě volné.........no a odpoledne mi volala paní ředitelka z jedné MŠ na druhé půlce našeho sídliště a domluvily jsme si spolu na středu schůzku. Ve středu jsem tam s Terezkou a manželem vyrazila, zaplatili jsme 600 za září a ve čtvrtek mazala Terezka do školky. 😉 Zvládla to docela dobře.....ráno prý chvíli kňourala, že tam nechce být, ale pak jí to přešlo a po obědě, když jsme šly domů, tak líčila, že má tři kamarádky a že to moc prima. No a já jsem zjistila, že do práce můžu nastoupit buď 1.11. nebo 1.12. pokud to místo schválí němci..........takže super.

izina
27. zář 2010

@jabluncanka To neva, příště 😉

@iloha Díky, budeš moc hodná 🙂 . Je fajn, že ti to takle vychází, tak ať se malé líbí ve školce a tobě v práci

ledik
28. zář 2010

@iloha tak to moc gratuluju, tak teď ještě aby vyšla ta práce. 🙂

@izina svatební oznámení si neschovávám, takže bohužel moc nepomůžu. To víš, sbírka se už nerozrůstá, protože už jsme ve věku, že se žádné kámošky moc nevdávají, no chtěla jsem tu napsat trochu černého humoru o tom co za oznámení nám začne za pár let chodit, ale radši nee, abych někoho neurazila... 😀

izina
28. zář 2010

@ledik Tak mne určitě neurazíš, jsem si toho vědoma 🙂. Ale oni ani příbuzní a mladší ročníky zrovna do chomoutu nespěchají.

jabluncanka
28. zář 2010

@izina Izi,když ono manželství v dnešní době není žádná právní jistota...spíš posunutí vztahu někam "výš"...ale s tím co si s mužem zažíváme teď,se ani nedivím,že nikdo do manželství nespěchá... 😉

izina
29. zář 2010

@jabluncanka Jj, to znám. Jedno spackané mám za sebou a do druhého se neženu, i když je tu malá. Takže je také chápu. Naše rodina je příkladem. Na sejšnu se sešlo 8 párů a z toho jen 2 manželské 😀

jabluncanka
9. říj 2010

Zdravím všechny!!Kde je Vás víc??

Já teď běhám po zubařích,protože mám po kojení(14 měsíců) zuby v zoufalém stavu a jak se říká,že každé dítě jeden zub,pak bych musela mít tentokrát nejmíň čtyřčata... 😀 😉

iloha
autor
14. říj 2010

Ahoj ženuchy, tak jsme dnes S Hani tvořily pro Káju k 2. narozeninám dort......... 😵

izina
15. říj 2010

@iloha pěkný, asi bych s tim neměla tu trpělivost

ledik
16. říj 2010

@iloha teda já zírám, neuvěřitelné.... jak dlouho jste to vyráběly?? 😝

@jabluncanka tak co zuby, už je máš všechny opravené? Já to absolvovala před 3 měsícema... ☹

jabluncanka
16. říj 2010

@ledik Ale kdepak...ještě asi 2-3 vytrhnout = kazí se mi pod dásní...Tak mě MUDra přemlouvala,ať si dáme od snažení na 3 měsíce pohov,hlavně kvůli anestezii = nevydržím ani vrtání bez inejkce na umrtvení...Stejně se nějak nedaří...Budu muset za gyndrem,abych se domluvila co dál...ovu je podle testů...že by byly zase líné rybičky!? 😖