• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky s tatínky "šífáky, tiráky, ..." jsou tu nejaké?

11. ledna 2012 
Ahojky jsou tu nejaka maminky ktere stejne jak ja valci se vsim vetsinu roku sami?
11. led 2012 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano ...my mame tatinka sifaka ...a muzu rict,ze je to pro me narocne :frowning2: nemam podporu,kterou bych obcas potrebovala a ted v tehotenstvi je mi to jeste vic lito,ze semnou neni doma :frowning2:
11. led 2012 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@mami29 ahojte , ano jsou :wink:
11. led 2012 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@tynka89 Me jezdil kdyz bylo mladsimu kolem roku a ted zacal jezdit zase pred skoro 2 lety takze taky cele tehu a tak. No je to boj :frowning2:
11. led 2012 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@vakiss A jak valcite?
11. led 2012 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@mami29 a kolik jezdi ?? nas tatka mesic a mesic.....:frowning2: je to strasne dlouhy ....
11. led 2012 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@tynka89 u nas po 3 tydnech ale ted meni lod a doma bude jen 5dni :frowning2:
11. led 2012 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mami29 valčíme dobře je to už o zvyku , ale to ty už víš :slight_smile: náš taťka jezdí už 7 let z toho jsme 9 let spolu, takže my jsme zvyklý být sami :wink:

a co vy?
11. led 2012 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@vakiss jo presne je to o zvyku ale ted chceme jit do domecku a mam z toho strach, budu na nej sama a dal od babicek :frowning2:
11. led 2012 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@mami29 u nas taky jezdil chvili 3 tydny,ale kapitanovi nevyhovovali takhle ty turnusy,takze po 3 mesicich zase na cely mesic :frowning2:....
@vakiss taky si rikam,ze si urcite zvyknu....ale ted me to ubiji....az se nam narodi mimisek,tak to zas asi budu brat taky jinak,budu mit jiny starosti a tak....ale zase me bude mrzet ,ze u vsech tech hezkych zacatku nebude :frowning2:
11. led 2012 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@mami29 my se před do baračku , a bála jsem máme toho hodně na rekonstrukci, ale je to v pohodě :slight_smile: neboj to zvládnete :slight_smile: zvládla jsi to do teď zvládneš to i tam :D

já nemám žádnou babičku po ruce naši nema zájem a od manžela pracuji , takže taky nic moc :(
11. led 2012 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynka89 jó to mě taky moc mrzelo, mala když ho pak viděla o víkendech brečela, já když videla jak tatinci vozi kočarky a maminky si doma odpocivaji nebo chodi spolu na vychazky bylo mi taky do breku, teď to beru s nadhledem, on to taky nema lehky na cestach. takže hlavu vzhuru ..říkam si on jim to jednou vynahradi, než se narodila Julinka moc se ji venoval ted se venuje obou a moc si to vsichni uzivame :slight_smile:
11. led 2012 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mami29 ježiš koukám že tam mám chybu : před rokem jsme se nastěhovali do baráčku :slight_smile:
11. led 2012 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek