Mamky vědkyně

kajjinka
13. pro 2013

Ahoj, jsou-li tu nějaké, můžeme si popovídat občas o tom, jak to zvládáme, když to zrovna nezvládáme :D skloubit tu vědu a rodinu. Nebo taky o něčem úplně jiném...prostě si společně odfrknout 🙂

veruska007
13. pro 2013

No, s rodičákem šla věda docela do kytek. Píšu články a sem tam přednáším, nic moc, ale aspoň mám pocit, že až se vrátím do práce, budu moct říct: hele, tohle jsem všechno zmákla s dětma 😉

kluziste
14. pro 2013

Hezky den, prave jsem nastoupila na materskou, i kdyz doma uz jsem dele, asi tak za mesic se nam narodi prvni prirustek 🙂 no a rada bych do te doby jeste dopsala dizertaci...jde to hooodne ztuha 🙂 jakou delate praci?

dareen
30. kvě 2014

🙂 Cele své PhD.jsem dělala s dítětem....první zkouška ještě v sestinedeli.....trochu jsem to protahla(5let),ale v lednu obhájila a v červnu mám promoci a hrozne se tesim,ze na fotkách budu i s dcerou.... 😉

engelika
25. črc 2014

ahoj, zdravím vás. chtěla bych se vás zeptat, jak to řešíte, zda jdete na rodičovskou dovolenou nebo nechcete opustit akademický provoz ani po narození dítětě? Máte někdo i nějaké rady, jak to ošetřit právně?