• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte neustále zapnutou TV, když jste doma s mimčem?

18. června 2008 
zdravim vsechny,

mate nektera doma mimco + porad zapnutou TV, abyste taky slysela normalni lidske hlasy nez jen zvatlani?.... :wink:
17. čer 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme 1+1 a tak v té hlavní místnosti si malá hraje a je tam blízko její deky i tv. Dřív jsem ji měla puštěnou často, protože jsem měla depku,že jsem doma sama ale poslední měsíce ji mám vypnutou a zapínám ji až navečer na seriál Ulice. Jinak přes den je ticho anebo rádio :sunglasses:
17. čer 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemam, televizi mam skoro porad vypnutou, zapiname ji jen vecer a program si vybirame, nebereme telku jako kulisu
mame dvoumesicni mimco a uz ted se snazim aby nebylo pred televizi
ja si to zvatlani rada posloucham :wink:
17. čer 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Foxik tak u nás jak kdy, ráno většinou chvíli koukam a pak jí zapínam na Sama Doma a teď koukam na Gilmorova děvčata :slight_smile: Dřív si malej tv vůbec nevšímal, ale od té doby co se staví, tak na ní civí z 10cm :confounded: Což se mi tedy vůbec nelíbí, takže jí fakt moc nezapínam.
Když jsem ještě neměla malýho, tak u nás hrála tv skoro 24hodin denně, taky jsem nesnášela být sama doma v tom strašným tichu. Ale teď když malej usne, tak je to ticho ten nejlepší balzám na duši :grinning:
17. čer 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás hraje TV od rána do večera a malému to nevadí.
17. čer 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
TV zapíná teda hlavně manžel já si pustím raději rádio,ale taky stále něco poslouchám a malý se mnou...
17. čer 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
foxik: já to mám běžně..pže mám s malym jenom jeden pokoj..vůbec ho ta televize nezajímá, nekouká na to...takže to neřešim :wink:
17. čer 2008 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás by tv taky pořád zapínal manžel. Není ale dost doma. Ted u nás hraje rádio.
17. čer 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky ma zapnutou skoro furt, nemam totiz radio
17. čer 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám teda raději zapnuté rádio, manža TV, takže když odjede okamžitě vypínám obraz a přepínám na mluvené slovo :wink: Jinak Karlíkovi se líbí Kouzelná školka, na tu ho nechávám koukat - nemyslím si, že by děti měly být plně separovány od TV a půl hodiny denně (a ještě ani to není pravidlem) ho fakt nezabije.
17. čer 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
foxik mna bolieva sanka :grinning: lebo malo rozpravam som cely tyžden sama a to čo pokecam s malymi mi evidentne nestači,susedka ma male babo+ 2ročneho chclapca tak s tou iba 1-2xdo tyždna pokecame.Inač ja mam telku pustenu skoro stale ale idu nam tam auta,dostali to maly a od vianoc nam to ide nonstop :rolling_eyes: ja nechapem ved to musia poznat naspamet,aj dnes to išlo od 9. a teraz som to vypla ked hajaju. :angry:
17. čer 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je TV zapnutá přes den výjimečně. Už takhle je s malou blázinec, furt něco brebentí, s něčím bouchá a chrastí a já bych měla hlavu jak škopek :grinning: . Spíš ji chce zapínat manžel, jenže ten je teď pryč, takže je božský klid :slight_smile: .
17. čer 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás jak kdy,někdy je puštěná někdy jí zapínám až odpoledne. Malá při televizi klidně i usne a je fakt,že pak už jí teda žádnej zvuk nevzbudí :sweat_smile:
Jinak se jí tv líbí kor když je krteček,toho zbožňuje,tak ji občas nechávám ať se na něj kouká,řehtá se u něj jak blázen :grinning:
17. čer 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zkoušeila i bebe TV..kámoščina holčička je z toho pif paf...jeho to vůbec nezajímá :pensive: :sweat_smile:
17. čer 2008 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě v 1+1 také nezbývá nic jiného než skoro celý den mít zapnutou TV.V kuchyně,kde je malá na zemi a hraje si,tak radio nemáme,takže zapínám TV,ať je nějaký "šum"a ne ticho.Ale občas vypínám,když vidím,že sleduje malá TV než aby si hrála :wink:
17. čer 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jsem rada, ze se tady najde nekdo kdo ji ma taky zapnutou skorem porad - je to takova kulisa - casto treba ani presne nevim - co tam zrovna je, ale aspon mam pocit ze nejsem doma uplne sama dospelak :grinning: ,
malej na ni neni nalepenej - je mu 6 a pul mesice, vetsinou radi na dece, ale nekdy preci jenom chvili kouka na hybajici se obrazky - tak jsem si rikala, ze cim bude starsi tak abych z nej neudelala zavislaka :confused: a taky, aby si nekazil ocka....
17. čer 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme doma permanentně zapnuté 1-3 kompy, TV vůbec - nevedeme. Rádio občas poslouchám skrz nějaký ten počítač. V práci si musím dávat setsakra pozor, abych občas nezareagovala batolecím žárgónem bum, bác, ham nebo hačí, to by byl trapas teda :grinning:
17. čer 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame tiez zapnutu telku porad....som na to zvykla z koleje, aby som sa necitila tak sama...
ale iba ako kulisu, vacsinou na mtv alebo vh1 a pod.
17. čer 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi máme taky tv zapnutou celej den pokud nejsme na chatě. :grinning:
17. čer 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi pustime telku az vecer na zpravy a pak ji vetsinou vypnem protoze jsou tam klraviny :grinning:
17. čer 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
LCD nebo plazmy nezáří...Tak telku neřeším. Malou stejně nezajímá, vůbec si toho nevšimá, Zapínáme ji až mezi koupáním a kaší na zprávy :slight_smile:
17. čer 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná, až je dítě větší a kouká na pohádky, tak je třeba řešit, kolik času před ní stráví. Malé mimino přece na telku nekouká :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to musím oponovat. Já jsem si všimla, že náš dvouměsíční syn, když je v houpačce z které jde vidět na televizi, tak se sklidní a kouká na ní. Asi ho fascinují hlasy a že se tam pořád něco hýbe. I při krmení, když si zapnu TV, tak se někdy otočí a dokonce u toho kouká na TV! :wink:
17. čer 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám zapnutou ráno a někdy večer na zprávy, a malej čučí o stošest. Kolikrát se na půli cesty zastaví, sedne si, chvíli kouká a pak jde zase dál. Telka ho baví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naší malou telka taky baví ale jenom někdy
18. čer 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas jedou reklamy....
18. čer 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jí zapínám kolem poledne, do té doby vydržím žvatlat sama :sweat_smile: ... pak mi dochází inspirace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rádio nemáme a občas pustím nějaký písničky na noťasu, ať si prcek poslechne čisté tóniny :grinning:
18. čer 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si ji taky zapinam.. je mi hned lip, kdyz tu neni takove ticho - taky uz od rana smazim na netu :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslim, ze tim nijak Tonika netrapim - obcas ho taky zaujme jak se tam neco hybe, mrkne minutu...no co, nevidim na tom nic zleho :wink: :wink: jeho zvatlani sice taky posloucham rada, ale prece jenom tu nejsem tak izolovana, kdyz je pustena telka :sweat_smile:
18. čer 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek