Máte neustále zapnutou TV, když jste doma s mimčem?

foxik
17. čer 2008

zdravim vsechny,

mate nektera doma mimco + porad zapnutou TV, abyste taky slysela normalni lidske hlasy nez jen zvatlani?.... 😉

janicka.ziv
17. čer 2008

My máme 1+1 a tak v té hlavní místnosti si malá hraje a je tam blízko její deky i tv. Dřív jsem ji měla puštěnou často, protože jsem měla depku,že jsem doma sama ale poslední měsíce ji mám vypnutou a zapínám ji až navečer na seriál Ulice. Jinak přes den je ticho anebo rádio 😎

alterna
17. čer 2008

nemam, televizi mam skoro porad vypnutou, zapiname ji jen vecer a program si vybirame, nebereme telku jako kulisu
mame dvoumesicni mimco a uz ted se snazim aby nebylo pred televizi
ja si to zvatlani rada posloucham 😉

petraluk
17. čer 2008

Foxik tak u nás jak kdy, ráno většinou chvíli koukam a pak jí zapínam na Sama Doma a teď koukam na Gilmorova děvčata 🙂 Dřív si malej tv vůbec nevšímal, ale od té doby co se staví, tak na ní civí z 10cm 😖 Což se mi tedy vůbec nelíbí, takže jí fakt moc nezapínam.
Když jsem ještě neměla malýho, tak u nás hrála tv skoro 24hodin denně, taky jsem nesnášela být sama doma v tom strašným tichu. Ale teď když malej usne, tak je to ticho ten nejlepší balzám na duši 😀

janaboris
17. čer 2008

U nás hraje TV od rána do večera a malému to nevadí.

janaboris
17. čer 2008

TV zapíná teda hlavně manžel já si pustím raději rádio,ale taky stále něco poslouchám a malý se mnou...

sisstin
17. čer 2008

foxik: já to mám běžně..pže mám s malym jenom jeden pokoj..vůbec ho ta televize nezajímá, nekouká na to...takže to neřešim 😉

janicka.ziv
17. čer 2008

u nás by tv taky pořád zapínal manžel. Není ale dost doma. Ted u nás hraje rádio.

kristi
17. čer 2008

ja taky ma zapnutou skoro furt, nemam totiz radio

kacerka
17. čer 2008

Já mám teda raději zapnuté rádio, manža TV, takže když odjede okamžitě vypínám obraz a přepínám na mluvené slovo 😉 Jinak Karlíkovi se líbí Kouzelná školka, na tu ho nechávám koukat - nemyslím si, že by děti měly být plně separovány od TV a půl hodiny denně (a ještě ani to není pravidlem) ho fakt nezabije.

womenne
17. čer 2008

foxik mna bolieva sanka 😀 lebo malo rozpravam som cely tyžden sama a to čo pokecam s malymi mi evidentne nestači,susedka ma male babo+ 2ročneho chclapca tak s tou iba 1-2xdo tyždna pokecame.Inač ja mam telku pustenu skoro stale ale idu nam tam auta,dostali to maly a od vianoc nam to ide nonstop 🙄 ja nechapem ved to musia poznat naspamet,aj dnes to išlo od 9. a teraz som to vypla ked hajaju. 😠

berynka
17. čer 2008

U nás je TV zapnutá přes den výjimečně. Už takhle je s malou blázinec, furt něco brebentí, s něčím bouchá a chrastí a já bych měla hlavu jak škopek 😀 . Spíš ji chce zapínat manžel, jenže ten je teď pryč, takže je božský klid 🙂 .

lenkazdenek
17. čer 2008

tak u nás jak kdy,někdy je puštěná někdy jí zapínám až odpoledne. Malá při televizi klidně i usne a je fakt,že pak už jí teda žádnej zvuk nevzbudí 😅
Jinak se jí tv líbí kor když je krteček,toho zbožňuje,tak ji občas nechávám ať se na něj kouká,řehtá se u něj jak blázen 😀

sisstin
17. čer 2008

já jsem zkoušeila i bebe TV..kámoščina holčička je z toho pif paf...jeho to vůbec nezajímá 😔 😅

jandalinka
17. čer 2008

mě v 1+1 také nezbývá nic jiného než skoro celý den mít zapnutou TV.V kuchyně,kde je malá na zemi a hraje si,tak radio nemáme,takže zapínám TV,ať je nějaký "šum"a ne ticho.Ale občas vypínám,když vidím,že sleduje malá TV než aby si hrála 😉

foxik
autor
17. čer 2008

tak to jsem rada, ze se tady najde nekdo kdo ji ma taky zapnutou skorem porad - je to takova kulisa - casto treba ani presne nevim - co tam zrovna je, ale aspon mam pocit ze nejsem doma uplne sama dospelak 😀 ,
malej na ni neni nalepenej - je mu 6 a pul mesice, vetsinou radi na dece, ale nekdy preci jenom chvili kouka na hybajici se obrazky - tak jsem si rikala, ze cim bude starsi tak abych z nej neudelala zavislaka 😕 a taky, aby si nekazil ocka....

johanda
17. čer 2008

my máme doma permanentně zapnuté 1-3 kompy, TV vůbec - nevedeme. Rádio občas poslouchám skrz nějaký ten počítač. V práci si musím dávat setsakra pozor, abych občas nezareagovala batolecím žárgónem bum, bác, ham nebo hačí, to by byl trapas teda 😀

sue24
17. čer 2008

my mame tiez zapnutu telku porad....som na to zvykla z koleje, aby som sa necitila tak sama...
ale iba ako kulisu, vacsinou na mtv alebo vh1 a pod.

nensy
17. čer 2008

mi máme taky tv zapnutou celej den pokud nejsme na chatě. 😀

barunka81
17. čer 2008

tak mi pustime telku az vecer na zpravy a pak ji vetsinou vypnem protoze jsou tam klraviny 😀

kalo
17. čer 2008

LCD nebo plazmy nezáří...Tak telku neřeším. Malou stejně nezajímá, vůbec si toho nevšimá, Zapínáme ji až mezi koupáním a kaší na zprávy 🙂

kalo
17. čer 2008

Možná, až je dítě větší a kouká na pohádky, tak je třeba řešit, kolik času před ní stráví. Malé mimino přece na telku nekouká 😀 😀 😀

kulich
17. čer 2008

No tak to musím oponovat. Já jsem si všimla, že náš dvouměsíční syn, když je v houpačce z které jde vidět na televizi, tak se sklidní a kouká na ní. Asi ho fascinují hlasy a že se tam pořád něco hýbe. I při krmení, když si zapnu TV, tak se někdy otočí a dokonce u toho kouká na TV! 😉

nikkos
18. čer 2008

Mám zapnutou ráno a někdy večer na zprávy, a malej čučí o stošest. Kolikrát se na půli cesty zastaví, sedne si, chvíli kouká a pak jde zase dál. Telka ho baví 😝

nensy
18. čer 2008

tak naší malou telka taky baví ale jenom někdy

kristi
18. čer 2008

u nas jedou reklamy....

andilek
18. čer 2008

já jí zapínám kolem poledne, do té doby vydržím žvatlat sama 😅 ... pak mi dochází inspirace 😝
rádio nemáme a občas pustím nějaký písničky na noťasu, ať si prcek poslechne čisté tóniny 😀

kachnicka01
18. čer 2008

ja si ji taky zapinam.. je mi hned lip, kdyz tu neni takove ticho - taky uz od rana smazim na netu 😝 myslim, ze tim nijak Tonika netrapim - obcas ho taky zaujme jak se tam neco hybe, mrkne minutu...no co, nevidim na tom nic zleho 😉 😉 jeho zvatlani sice taky posloucham rada, ale prece jenom tu nejsem tak izolovana, kdyz je pustena telka 😅