Máte platonickou lásku k nějaké celebritě?

mukynka
14. bře 2014

Ahoj. Mám na vás asi nevšední dotaz. Máte některá platonickou lásku k nějaké celebritě? Ptám se proto, že já na tyto lásky trpím odjakživa. Jsem tak nějak ale ve svém okolí jediná. Tyto lásky prožívám dost emočně, ale samozřejmě zůstávám nohama na zemi. Ale takové to snění je krásné. Setkávám se ale s nepochopením a často jsem označována za nevyzrálou ženu, která zamrzla v dobách puberty. V jednu dobu jsem z toho byla tak špatná, že jsem se po tom hodně pídila, jestli jsem opravdu divná 😀 Našla jsem několik názorů od psychologů, kteří psali, že platonická láska je normální v každém věku. Tak nevím, jestli ti ostatní to jen nechtějí přiznat anebo jestli psychologové kecají, abychom se my "zamilovaní" necítili tak blbě 😀 A pokud se tu někdo najde, kdo nějakou tu platonickou lásku má a nestydí se za to, klidně napište, o koho se jedná. Já mám v současnosti dvě PL. Jedna je Vojtěch Dyk a druhá je indický herec Shahrukh Khan.

bonavoxa
14. bře 2014

@mukynka Já taky potřebuju k životu být neustále zamilovaná. Herci a zpěváci mne přešli po pubertě...do té doby jsem hrozné milovala Vinnetoua a Old Shatterhanda..asi kolem té 15cky...chvílema jsme nevědéla kterého..brala bych oba. prostě hrdinové, chlapi. 😀 V životé jsme platonicky milovala nedostupné mže..takže pana faráře od nás z dědiny..to mi bylo taky tak 15 let...všechno bylo takové jiné...řešila jsem každé gesto..a plná emocí...a tááák...Mno..a ty opravdové lásky pro nás romantické duše...naplnění naplňuje, ale pak stereotyp,....jsem ráda za tu platoničnost, byly to nejkrásnější a nejčistší lásky. teď dávám všechnu lásku dceři, bez zájmu kouknu na chrápajícího ubrblaného muže a pustím si film....CHtéla bych umět milovat..ale meoje láska se asi bude soustědovat do obdivu k tomu, kdo si to zaslouží, přírody, cestování, Pékných věcí, lidí...jen tak obecně...

mukynka
autor
14. bře 2014

@bonavoxa je pravda, že ty platonické lásky asi opravdu vznikají, když už v životě není ta opravdová 😀 Já mám svého muže ráda, ale prošli jsme si velkou krizí a od té doby to není jaksi ono. A když to začalo skřípat, objevila se ta první platonická láska. Teď se to sice urovnalo, ale jak píšu, už je to jen o tom mít rád, ne milovat. A objevila se druhá PL.

bunny123
14. bře 2014

Ja platonicky miluji boxera Vladimira Klitschka, manzel o tom vi, dokonce jsem mu otevrene rekla, ze tohle je jediny chlap, ktereho by mi musel odpustit. On za Natalie Portman souhlasil 😀

mukynka
autor
14. bře 2014

@bunny123 Ano, můj partner o těch mých láskách také ví. Mám štěstí, že pro ně má pochopení. To předešlý partner neměl a bral to snad i jako nevěru, nebo já nevím 😒 Ale současný muž mě kvůli těm PL rád kočkuje, protože ví, že mě to točí 😀 O Dykovi říká, že vypadá jak teplouš, o Shahrukhovi zas: Víš, co se krásně rýmuje? Shahruhček, čů*áček. Líbí se mu, jak se pak vztekám, ale vím, že to opravdu dělá z legrace. Nicméně mě tím vytáčí 😀 Kolikrát mě mrzí, že on žádnou platonickou lásku nemá a já mu to nemohu vrátit 😀

bonavoxa
14. bře 2014

@mukynka Já si přijdu jako Škopková Maruš ze Slunce, seno,...Jak v té scéně čučí na Angeliku s natáčkama na hlavě..zrovna se tam schyluje k milostnému aktu...a koukne vedle,tam na gauči leží muž a chrápe jak otrávený potkan :D A vzpomněla jsme si na platonickou lásku..celekm čerstvou...tak 4 roky dozadu jsem milovala Evžena pljuščenka, ale to mé užzase rychle přešlo..čekám na nového hrdinu :D

mukynka
autor
14. bře 2014

@bonavoxa Tak to já zas až tak nemám 😀 Když se na něj podívám jak spí, tak si říkám, že mám přeci jen pěkného mužského (tedy pokud nechrápe, to mi tak pěkný nepřijde) 😀 Ale chápu Tě. Já jak začnu ve vztahu postrádat lásku, nejsem prostě šťastná. Vím, že každý vztah jednou zevšední, ale tak nějak pořbyla zamilovaná ád sním o tom, že jednou přijde někdo, koho budu milovat za deset let stejně jako na začátku ☹ Ono se to těžko vysvětluje. Někdo by mě mohl špatně pochopit. Když ta láska vymizí, tak to neznamená, že partnera kopnu někam a jdu hledat jinde. To ne. Prostě vím, že to zevšednění k tomu vztahu patří, ale prostě pak už to beru jen tak, že tedy spolu žijeme, jsme pár, ale "něco" mi chybí. A jsem smířená s tím, že to tak prostě bude. Na druhou stranu musím říct, že opravdové životní partnery jsem měla jen dva ( i s tím současným) a u obou ta láska začala uvadat až v době, kdy mi ublížili. Takže nejspíš kdyby v těch vztazích krize nenastala, možná bych opravdu byla zamilovaná x let.

anelka29
14. bře 2014

Ahoj, já na platonické lásky doslova trpím 😒 Jsem opravdu hrozná. Platonicky miluji Wladimira Klitschka...to je má nejvetší slabina 😔 . Pak Ondřej Sokol, Keanu Reeves, Hugh Laurie... Dokonce jsem blázen do Sherlocka z PC hry Sherlock Holmes: The Testament of Sherlock 😔. Když jsem to začala pozorovat...to mé zamilovávání, tak jsem zjistila, že jsou si všichni podobní a mají hodně shodné rysy... Dokážu se během jediného pohledu zamilovat do cizích mužů. Nedávno jsem potkala jednoho a ten vypadal jako můj "ideál". Vždy jsem si stála za tím, že bych mého nikdy nepodvedla, ale co máme malého, tak ačkoli nám vše klape, nehádáme se, stará se o nás, tak já mám co dělat abych se ubránila myšlenkám, že by přece o nic nešlo a člověk žije jen jednou, tak s nějakým úletem se svět nezboří... Takže s tímto náhodně potkaným "ideálem" bych snad byla schopná zalítnout někam do vchodu... Je to šílené ☹

kamilka007
15. bře 2014

Tak můj miláček č.1 (samozřejmě po manželovi 😀 ) je Michael Fassbender. Po tom, co jsem zkoukla Janu Eyrovou (2011) už nemyslím na žádného jiného. 🙂 Jinak taky dost vzdychám po Jetu Li, což je myslím docela úlet, ale ten chlap je prostě boží. Ale jste jediné, komu se přiznávám. 🙂

camelinka
15. bře 2014

Ahoj holky, ja na tohle byla vzdycky marna a asi vzdycky budu 😀 😅 , manzel je v pohode, vi ze jinak su docela normalni 😀 . Jen skoda, ze tohle neni soukroma diskuze 🙂

laurital
15. bře 2014

Christian Bale v mladsich letech-ten me muze pozadat kdykoliv o cokoliv 😀, mozna bych se nechala ukecat i od A.kutchera, kdyby se snazil...:D

bonavoxa
15. bře 2014

Teda se musím přiznat, že jsem kukala jako v tranzu na Erica Banu v Tróji a občas v telenovelách je na co koukat..teda krom děje :D Poslední dobou se dívám spíš po ženských, jak jsou odpočaté, namalované, upravené,...

laurital
15. bře 2014

@bunny123 To mi pripomina serial Pratele a Rossuv zataveny seznam herecek, se kterymi to ma povolene 😉

camelinka
15. bře 2014

@laurital taky s chlapem mame podobny "seznam" 😀 😀 😀 akorat jen v hlave, zatavit neni potreba 😀

laurital
15. bře 2014

@camelinka Je fakt, ze nejak mi ti kluci starnou, budu muset udelat upgrade seznamu 🙂

camelinka
15. bře 2014

@laurital no, upgrade je jednou za cas potreba 😀 , u me je stalice treba Bruce Willis, nebo Hugh Jackmann,ty tam budu mit dokud budou 😅 😀 , jednu dobu Vojta Dyk, pak sem se s nim parkrat potkala a pustilo me to, ikdyz sympos je to jako prase 😵 a Manu Bennett, s tim se uz nejakou pratelime a potkame se snad ted v dubnu, to je takova zvlastni kombinace kamaradstvi a obdivu, tak su zvedava 😵.
Jinak me asi nenapada nekdo "novej", kdo by mi v posledni dobe ucaroval....

laurital
15. bře 2014

@camelinka Dyk by nebyl marnej, ale koukam, ze ma pretlak, i kdyz by mu to nemuselo vadit, kdyz je evidentne na ty maminy 😉
Takze-Ch. Bale, A.Kutcher a Tomas Matonoha 🙂 a Dyk jako nahradnik na stridacce 😀

camelinka
15. bře 2014

@laurital 😀 me se k sobe Vojta s Tanou silene hodi, on trosku zfotrovatel, a ona jen mladne 😵 😵 . Tak seznam mas taky jasnej, z techhle nemusim ani jednoho, takze se o ne aspon nebudem hadat 😀 😀 😉 😉 😎

bilavlcice
13. srp 2020

Taky na to trpím celý život. Moje platonická láska je Vladimir Putin 🥰😍

katkas75
13. srp 2020

Taaaak.... Hugh Jackman, Heath Ledger (budiž mu země lehká) a Aragorn - ne herec, ale filmová postava!😂 Kvůli tomu poslednímu si připadám trochu divná 😁

jane46
13. srp 2020

Ja mam doma dovoleneho Bruce Willise... Tak az tu jednou zazvoni 😆 Ale uz me tak nebere. Musim si domluvit i povoleni pro Toma Hardyho. To je mazel... 😅 Ale neberu to jako platonickou lasku, je to jen fyzicka pritazlivost (vzdycky si rikam,buhvi jaci jsou v realu). Chlap ma taky par povolenych 😉 A az mu tady zastavi zrzka ze Hry o truny, tak at si to uzije 😆😆😆

jane46
13. srp 2020

@katkas75 Divna 😅 me se libi Predator a kvuli nemu strpim s chlapem vsechny dily. A z Pana prstenu se tesim az z toho blata vyroste ten obr co vede skrety 😆😆😆 Chlap ze me ma srandu (on sam ma dva metry)

antoinet
13. srp 2020

Super diskuze 🙂 Je to úplně normální! Myslím, že na tom stojí celý filmový průmysl 😀
Já jsem ještě nepřekonala úmrtí Alana Rickmana... Ale ráda taky kouknu na filmy s Ryanem Gosslingem, ale zároveň mu přeju rodinnou idylu s Evou Mendes 🙂
Ale zrovna film Zápisník jedné lásky je o tom ideálu celoživotní zamilovanosti, kterou zažije možná jeden člověk z tisíce.

beruna84
13. srp 2020

Moje platonicky lásky jsou Jason Mamoa, Alexander Dreymon a Travis Fimmel z Vikingů. Vlastně všechno takový velký, zarostlý, drevorubecky typy a musím teda říct, ze mam i doma podobný typ 😁😍

jane46
13. srp 2020

@beruna84 Ragnar 😋 a Khal Drogo kdyz mel projev, ze kvuli ni prepluje more 🤩🤩 Dobre, musim seznam rozsirit 😇