Mimísci 2009. Přidejte se

kapunka
8. pro 2008

ahoj holky - z téma ivf 28.října se přesouváme sem - většině z nás to nevyšlo a tak snad z pověrčivosti...ted huráá za další šancí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuuuzana
25. led 2009

hmmm no uvidim budem to riesit ked to tu bude.
myslim, ze idem do vane a sup k telke. pa zatim .
kapu zajtra cakame na info od teba ;- ) vela stasticka

kapunka
autor
25. led 2009

díky moc 🙂

kapunka
autor
26. led 2009

ahoj hezké ráno - tak já jedu na UTZ tak držte palečky!!!!!!! 🙂

kapunka
autor
26. led 2009

ahojky - takže nic - ovulace ještě nebyla - byl tam dnes jiný doktor - zase mi pochválil sliznici - ale folik má jen 20mm - v sobotu měl 19 😒 prej roste pomaleji, ale to se stává...takže ve středu večer znovu na UTZ a snad už bude po ovu...takže snad pátek nebo sobota KET 😨

dorra
26. led 2009

Ahojte holky, jen nakukuju, co je tu nového. Taky se chystám na zítřejší UZ. Dál zatím nic neřeším, až do pátku mám v práci blázinec. Ale když zítra dobře dopadnu, tak se nechám vypsat na marodku co nejdřív. Né že bych se chtěla doma válet a být ňáká choulostivá, ale cítím, že jsem mimo mísu s psychikou, že potřebuju vypadnout ze tresu a něco hezkého si přečíst, spát víc jak 4 hoďky denně a vybuchnout doma a né v práci (hormóny si se mnou dělají, co chtějí, neovládám se).
Snad už budu moct plánovat s kapunkou.

zuuuzana
26. led 2009

ahojte kocky, dorra tak cim najskor na pn 😉 aby si bola oddychnuta ked pojdes po mimi.
baby drzim vam palce na dalsiom utz. paaaaaaaaaaa

kapunka
autor
26. led 2009

tak to já si neodpočinu..ale nebudu se honit..pekne v klidku si udelam co musim a hotovo...jenom musim sedet za volentem, to je nejhorší, ty naše silnice...
😠
tak dorra - hned dej vedet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

zu - dík za palečky!! 😀

kapunka
autor
27. led 2009

haloooooooooooooooo !!!!! je tu někdo????????????????? 😨 😨 😨 😕

kapunka
autor
27. led 2009

dorra - jak jsi dopadla na UTZ???????????????????

zuuuzana
28. led 2009

baby tak 18.2. mame termin v car.

kapunka
autor
28. led 2009

ahoj zu - tak bezva a co pak dál už něco víš??

zuuuzana
29. led 2009

ahoj kapu, no zatial nemam ziadne podrobne info, mam priniest vsetky vysledky z operacii a manzel spg. ale ten este nemame. takze uvidim ako dlho to bude trvat.
ja dufam, ze potom v marci by sme mohli zacat so stimulkou.
kapu tak kedy ides po miminka ? zajtra dalsi utz?

kapunka
autor
30. led 2009

zu - zítra ráno KET..drý palečky.. 🙂

dorra
31. led 2009

Ahojte holky!! Nemůžu se dostat k netu, jak bych chtěla. Kapunko, moc na Tebe myslím!!!! Na UZ to bylo víc jak báječné. Kontryhel neskutečně zabral, peřinka byla neskutečných 9mm! Normálně mám 4mm a musejí ji zvětšovat injekcemi a náplastmi a prášky ve větších dávkách, prostě jsme byli s dr. PAFF 🙂 Takže v pondělí jede manžel oplodňovat vajíčka, budou-li ňáká, a nejdříve ve čtvrtek si pojedeme pro bublinky. Od pondělí už nejdu do práce. Teda holky, kdyby to mělo být jen na týden, tak jsem ráda. Cítím se mizerně, potřebuju chvilku vyskočít z rychlíku.

zuuuzana
1. únor 2009

kapuuunka drzim silno palce. 🙂 🙂 🙂

dorry uzastne tak super to zacina. 🙂 len tak dalej .
a z rychlika neskac. zachvilku budes tehulka to tehulky predsa nemoze 🙂

dorra
1. únor 2009

jj, bylo toho ale příliš a práce mě převálcovala, proto chci chvilku klid, a dovolenou si vzít nemůžu.

Kapunko, kde jsi a jaká???

kapunka
autor
1. únor 2009

ahoj ...tak od sobotty 2 sněhuláky - rozmrazili 4 ale 2 to nezvládli..jeden AH tak uvidíme...ted je to teda druhý den, nic mi není, jenom polehávám a občas mě píchne bříško, ale to je psychika...to jedno Embryjko mělo 4 dny a to druhý 3..tajk nevím, kdy se eventuelně uhnizdují..??

dorra
1. únor 2009

Neděs se pícháním v břiše, opravdu je to psychikou. Kolikrát Tě něco píchne a vůbec tomu pozornost nevěnuješ.To uhnízďování stejně neovlivníš. Teď Tě čekají 2 týdny pohodičky, i když dost nervózní pohodičky. Ale teď věř, že jsi těhotná a basta. Aspoň ty 2t. Bereš Utrogestan?

kapunka
autor
1. únor 2009

ahoj dorra - utroš beru dva ráno a dva večer....ale hodně ho vytejká ven 😒

dorra
1. únor 2009

Já od zítřejšího rána začínám jíst 3x2, to mi zas bude šoufl..

kapunka
autor
2. únor 2009

dorra a proč ho nezavádíš??? 🤐

dorra
3. únor 2009

Dělám to, co pískne dr.

dorra
3. únor 2009

Ahoj, koukám, že už máš fotečku. Taky se o to pokusím, ale jsem v tomhletom směru děsně hloupá. Rozhodla jsem se, že si vyklidím místnost, tam si dám počítač, abych u něj nemusela stát a pak si v tom počítači uklidím. Dobrý, co? Mám na to tři dny.
A co děláš Ty, kromě uhnízďování?

dorra
4. únor 2009

Kapunko, sím Tě, ptala jses na ten embryolep? Četla jsem tu někde diskusi, která pak byla zamknutá a posunutá na - tuším- čekání po transfére.