Mimísci 2009. Přidejte se

kapunka
8. pro 2008

ahoj holky - z téma ivf 28.října se přesouváme sem - většině z nás to nevyšlo a tak snad z pověrčivosti...ted huráá za další šancí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kapunka
autor
8. pro 2008

takže já ted čekám na ms - měla přijít včera ☹ ☹ a 12tý den na uz a pak se uvidí jestli KET ano nebo ne... 😝

raadunka
8. pro 2008

ahojky kapunko, ja taky cekam na MS dnes uz spinim takze asi zitra 12.12. mam jit na KO. mam 13 ted po ET a mela jsem jen /

kapunka
autor
9. pro 2008

ahoj radu - to jsem taky prožila..ale 13 den je docela brzo..ještě vydrž..a máš mrazáčky? 😲

jinak já dnes trochu špinila ale zase to přestalo...sakra...asi jsem rozhozená z tý stimulace 😝

kapunka
autor
11. pro 2008

hmm tak ms zatím nikde..to asi není uplně normální že jo...ale ten cyklus je asi totálně rozhozenej...takže to v prosinci KET asi nestihnem...29 jedeme prač do zahraničí, tak to asi není nej nápad... ☹

raadunka
11. pro 2008

kapunko ja uz treti den krvacim sice malo ale cervene testy mam slabe // ale nevim co se deje mam bolesti v podbrisku tak nevim zitra jedu na KO tak se uvidi. Mrazacky nemam mela jsem jen 3 embryjka a ty mi dali takze asi 2IVF, pokud to spazne dopadne chtela bych jit co nedrive to pujde at na to nemusim porad myslet

endzi30
12. pro 2008

ahojte babulky 😉

raadunka, tak ty mas //? no skveleeeeeeeee 😀 😀 a ako dopadla krvicka? hned nas informiiiruj 😉

kapunka moja, a ty ako? MS uz dorazila? prosim ta mne este NIEEEE!!! 😠 😠 dnes som uz 36 DC!!!!
a vobec sa neciiitim, ze by mala nejaka teta MS priiist na navstevu! mne to siice vzdy meskalo, ale vzdy som ciitila ze ma dorazit, teraz totalka NIC!
asi budem rada ked voobec v decembri dorazi! 😠 to po tych hormonoch zvykne blbnut, jednej kocke meskala az 3 mesiace, sa rovno obesim! ked do tyzdna nedostanem, tak brnkem dr. nech mi da vyvolaavacku, alebo ja neviem co 😖 och jo
ako sa mi inac mas? vsetko ok? 😉

raadunka
12. pro 2008

endzi ja jsem sice mela // jenze krvacim a dne na ut tam dr. nic nenasla, vzali mi krev a bude vysledek v pondeli. Ale myslim ze to nebude k usmevu proste prisla mrcha i s //. Uz jsem si to i oplakala a ted premyslim jak udelat aby 2 IVF bylo OK

endzi30
13. pro 2008

radunka, este nie je vobec nic stratene, pekne lezkaj...bolo tu koooopec baab co krvacali trosku a uz chodia s kotliikom 😉 nic sa nebojkaj, len oddychuj a opatrujte sa 😵

kapuuuu, ja este nemaam tu MS 😠 😠 😠 ma slahne 🙄

kapunka
autor
16. pro 2008

ahoj Endzi!!! já mám ms ted třetí den, pěkně silnou a hnusnou..takže vánoční kET už nestihneme - ale co aspon můžu ještě jet na prkno... v lednu to zkusíme a uvidíme.. mám jich tam 10, tak snad to aspon nekteří mrazíci přežijou.. 🙂

a co ta - už přišla mrška??

radunko..držím palečky!! 😒

endzi30
17. pro 2008

ahoj kapunka....asi mi neuverissssssssss 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja mam MS TIEZ dnes 3.DEN 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak sme to dostali naraz hihi

a tiez lialo prve dva dni zo mna 😠 😠 takze teraz musim cakat na dalsiu MS v januaari, co urcite bude zasa trosku meskat, takze ak priratam k zaciatku januarovej MS zhruba 2 tyzdne, tak den KETu az vo februari 🙄 co uz, treba cakat, ine nezbyyva 😉
ty mas 10 mrazaaacikov, to maaaas uuplne skvele, ja len dva hraasky, tak uvidim ci to budu silaaaci 😵
pekne si uzi sviatky, vyblaaazni sa na prkne 😀 😀, nieze si hnaaaty dolaames, davaj pozor 😝 😀 😀

radunka, tak ako moja? myslime na teba 🤐 🤐

miky123
19. pro 2008

ahojte,jestli se k vam mužu přidat?
ja jsem byla na punkci ve středu,a na transfer mám jít v pondělí ale že mi upřesnující info. zavolají v neděli.
Vajuch jsem měla 30,tuž sem zvědavá kolik jich chuděrek přežije.

kapunka
autor
20. pro 2008

ahojky holky!!!!!!!!!!!!! Miky vítám te a moc držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!! hlavně nás informuj jak to jde!!! myslíme na tebe!! 🙂

Endzi - na prkno se teším - a taky doufám, že to bude na dlouhou dobu naposledy.. 😝

ja doufám, že ta ms dorazí aspon jako ted...kolem 14.1. a do konce ledna se to stihne....

užívej svátky!!!! 😎

endzi30
24. pro 2008

Kapunka, Raadunka, MIky 😉

Zelam Vam kocky kraaasne a pokojne Vianoce a aby sme mali Novy ROK 2009 hooodne plodny 😀 😵 😵 😵
Nech sa aj nam postasti vonavucke zdravucke babatko 🤐 😵 😵

Papaaaaa 🙂

endzi30
9. led 2009

Kapuuuuu, no ako? MS uz prisla, ci este cakas, tak ako ja? 😀 😀 mne by podla plaaanu mala prist niekedy v utorok, ale ako ju poznam, tak ma pride pozriet az neskor 😠 😠

Dufam, ze sa maj ok, napis 😉 pa

kapunka
autor
11. led 2009

ahojky - já taky ještě čekám...snad tento týden..máme ted trochu nervy - vážné onemocnění v rodině 😔 tak snad to zvládnu....

kapunka
autor
13. led 2009

tak ahojky Endzi - dnes dorazila ms - jsem objednaná na 24 na UTZ tak snad mi řeknou termín.. 😲

kapunka
autor
13. led 2009

teda ale ta mrcha bolí jako mrcha...nejak se začínám bát, že to nikdy nevyjde...nemám z toho dobrý pocit..obdivuju holky, co to zkoušejí znovu a znovu..nevím jestli na to mám. 🙄 ..očividně to přirozenou cestou nejde.... ☹

zuuuzana
14. led 2009

ahoj kapunka, Teba som tu uz dlho nevidela. 🙂
my mame termin vo februari ohladom ivf. tak sa uz tesim. 😵

ale ako citam ty si tak nejak pesimisticky naladena hlavu hore, zachvilku budes mat mrnuskov opat v brusku tes sa na to. a predsa to tentokrat klapne muuuuuusiiii. takze ako sa to tu stale dokola pise pozitivne myslenie je 50% uspechu. prajem krasny den.

ja leeeeeeeeeeeeetim do prace 😉

kapunka
autor
14. led 2009

ahoj zuuu..díky za podporu ale ta psychika je furt horší...pořád si říkám, že není samozřejmostí mít dítě..člověk tomu prostě chce veřit a nepřipouští si, že jsou prostě ženský, který děti nikdy mít nebudou...vždycky jsme si říkala. že IVF je výhra - a vidíš není...

kapunka
autor
14. led 2009

halo Endzi - kde jsi?? a co je nového?? 😎

zuuuzana
14. led 2009

hmmm kapunka tak tymto sa ja zaoberam. je to pre mna neuveritelne skor som si myslela, ze mat dieta je samozrejmost. a potom nastalo to mimomaternicove tehu, ok to som nejako casom prekonala a povedala som si po roku tak fajn stalosa, ideme znovu do toho, ale co cert nechcel ono sa to zopakovalo.
az potom som si uvedomila, ze dieta neni samozrejmost a ze sa asi niektore pary k tomu dietatku musia doslova prebojovat. a ivf je absolutny pokrok a neuveritelna pomoc ale aj napriek tomu v bozich rukach ak to tak mozem napisat.
vies ja si stale hovorim tehu sme uz boli, len to celkom neklaplo. a aj to je svojim sposobom nejake pozitivum to znamena, ze by nase vajka a spermosky mohli byt aspon na 90% kvalitne.
zober si druhe pary. je tu tolko vela dievcat ktore mju ovela, ovela zlozitejsiu diagnozu a aj napriek tomu sa to ivf podari aj ked niekedy je potrebne viacej cyklov. kapunka sme len na zaciatku bola.
ALE MY TO DOBOJUJEME DO STASTNEHO KONCA!!!

kapunka
autor
14. led 2009

zu - díky za taková slova..člověk to všechno má v hlavě jen to asi potřebuje slyšet od druhých...to víš, že stále věřím, že to jednou vyjde..jen to zklamání je každý měsíc velké a dostavuje se se železnou pravidelností, že člověk už na tu druhou možnost nevěří ani trochu... ☹
Mám pocit, že potřebuju vejít do té další etapy života..být maminkou...už jen přešlapuju.. 🙄
Navíc mám bráchu, tomu v životě vyjde na co sahne..ne že bych mu to nepřála probůh, naopak - jeho žena taky - bez problémů pracují za spoustu peněz, cestují, řekli si - že chtějí mimčo a šup napoprvé to vyšlo..vedle toho my se samýma rozbitýma nadějema...člověk se ptá proč zrovna on, ale má to tak být...něco se tím vrací... 😔

endzi30
16. led 2009

ahojte zuzi, kapunka 😉

tak vam holky drzim obom palceky na IVFko aj KETko 😉 😉

kapu, tak tebe prisla MS nacas....moja este nic 😠 😠 ked mi pride az po nedeli, tak pojdem na KET asi az na dalsi cyklus, lebo chceme ist na dva tyzdne prec si oddychnut, takze nebudem doma 😠
ved uvidime...
kazdopadne, myslim na vas babulky a UUURCITE vam to vyjde 😵 😵 😵 😵 😵

luly3
16. led 2009

radunka poteším ta nevadi ak krvacaš ked maš // jednoducho maš zvíšene HCG
a to znamena že si tehotná......, možno si potratila skus si spravit test ak tam
budu // taaaaaaaaaak pekne odpočivaj
babulka tiež den pred kontrolou začala krvacat a je tehula a krvacala asi tyžden

endzi30
16. led 2009

a co to co to luliiik? nezmyyylila si si teeeemicku 😀 😀 😀

ale ty to mas teraz povolene, nesmie sa kricat na tehule 😀 😀 😀

endzi30
16. led 2009

aha, prijmi moje ospravedlnenie lulistek 😀 😀 😀 😀

si reagovala v spraavnej teme, ale akosik neskoro 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎

luly3
16. led 2009

jaj endzi ja vždy reagujem neskoro 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
a to maš zato že namna kričíš 😝

zuuuzana
16. led 2009

hellou baby, tak konecne nam zacina weekend 🙂

luly uz som v nejakej inej teme citala o tvojom testiku. tak tfuj tfuj tfuj vela stasticka aby vam to tentokrat vyslo. luly ak sa mozem spytat preco ste boli na ivf?

kapunka ako je? dufam, ze sa mas fajn 🙂

endzi a kde idete dovolenkovat? jeee aj ja by som chcela issssssssssst. niekde na hory snowbordovat, ale manzel mal pred rokom pri snowbordovani dost blbu nehodu tak sa zatal a uz nechce chodit a to bol moj jediny snowbordacky spolocnik. 😠 😠 😠 no asi si na snowbord musim najst iny doprovod hi hi hi

zuuuzana
16. led 2009

a kapunka ja si nemyslim, ze sa nieco tym vraci. proste ja sa to snazim brat ako skusku a vsetko ci uz pozitivne alebo negativne je skola. asi mame za ulohy byt vynimocne maminky tym, ze musime o nase miminka tak bojovat. asi to ma vsetko svoj zmysel. 🙂
ja ked som sla na laparku pri mimomaternicovom tehu (druhe, lekar ma este presviecal den pred laparkou, ze je to vsetko v poriadku a ze je uz aj bodka v maternici, ale ja som citila, ze nieco neni v poriadku) tak moja svagrina sla rodit. bolo to hrozne vsetko mi prislo tak nespravodlive. zazila som taky sok, ze nastal v mojej hlave nejaky blackout. do dnes som to jej mimi nevidela, nedokazala som, ale cas je najlepsi liek a uz to tak neboli. a o dva tyzdne ma svadbu takze uvidim aj mimi. mam pred tym strach, nechcem aby sa tie rany v srdci otvorili, ale mam pocit, ze dalej sa nepohnem ak tuto kapitolu neuzavriem.
a chcem tym povedat, ze mam pocit, ze som sa naucila nieco. a to branit svoje vlastne zaujmy a pred nikym sa nebat a hlavne sa naucit hovorit NIE. predtym som to nedokazala a stale som si tymto pritazovala zivot. a hlavne co sa tyka manzelovej rodiny stale nieco vymyslali a ja skakala ako piskali. az teraz som si uvedomila, ze by som ani svoje mimi vtedy nedokazala pred hektickou svokrou ubranit... ale dnes ma svokrusa respekt 😉
a hlavne uz netrapim nad banalitami ako skor. na vela veci sa pozeram s nadhladom.
takze vsestko zle je asi na nieco dobre 😉 a uz ked nastane to dobre tak sme pripraveny nase miminka prijat 🙂
teda baby som sa rozpisala idem si daj cajik a okolo 12 po manzela, ma dnes pansku jazdu 😝

kapunka
autor
17. led 2009

ahoj holčičky - teda vy jste se rozepsaly - to je super!!! 🙂 🙂

Endzi - ms přišla, snad bude UTZ ok a snad KET taky - na UTZ jsu 12.den cyklu to je 24.1. - nevím za jak dlouho je pak ten KET????????

Endzi a kdy by ti měla přijít ms??? 😠

Zu - jsi fakt statečná..já jsme laparku mela dve měsíce před tím, než se bráchovi narodila holčička..taky se mi to vždycky když jí vidím připomene...ale už jsme taky silnější..

Jenom už bych chtela stopnout takové ty věčné pohledy - chudinka, ono se jim to furt nevede.... 😨

luly - a ty jsi kdy byla na ifku??? 🙂