Minimálka nebo plné IVF v lednu 2014

rendy73
7. led 2014

Ahoj,právě začínám s minimálkou je tu někdo kdo bude nervózní se mnou?Můžeme probrat vše co s tím souvysí.

cicinky
7. led 2014

Ahoj, tišše závidím, mám dlouhý protokol, už stimuluji a podstupujeme ICSI, vůbec nervózní nebuď, ale těš se 🙂

rendy73
autor
7. led 2014

Mám už něco za sebou,ale naposled mě to dost zklamalo a tohle je naše poslední šance.Dětí mám 5(tři jsou dospělá), z1. IVF mám 9.letá dvojčata.Vdala jsem se znovu a manžel děti nemá,nikdy nenaléhal,ale jednou by ho mohlo mrzet že vlastní nemá, tak to prostě zkusíme.První minimálka v září nevyšla.
Já začínám pozítří,tak snad tentokrát budeme mít štěstí a tobě ho také moc přeji,to je první pokus?

cicinky
10. led 2014

@rendy73
Ahoj, ano první pokus, mám hrozně moc informací, už ať od paní doktorky, či od holek tady 🙂
Zítra jdu na odběr vajíček, a za týden snad na transfer 😝

rendy73
autor
10. led 2014

@cicinky To je super tak písni kolik jsi jich měla,ono je stejně důležitější aby byla kvalitní,určitě budou.Já to asi celé budu mít během příštího týdne,takže budeme čekat na testíky společně.

cicinky
12. led 2014

@rendy73
7 oocytů, 6 vajíček, ve zprávě mám napsáno bez komplikací, a v pondělí mi budou volat 🙂
Takže v podnělí písnu, co a jak 🙂
Sama jsem napnutá, ale v dobrém, tak snad i moje vajíčka a mužského ocásky,jsou také v dobrém rozmaru 🙂