• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky, snažilky, těhulky

10. května 2015 
Ahojky holky tak jsem vyrtvorila forum kde muzeme kecat my mlade snazilky,tehulky ale uz i maminky a sbirat tak informace :slight_smile: V kolikatem jste tydnu ? :slight_smile:)
20. kvě 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mladá maminko :slight_smile: Tak přidávám první prázpěvek, je to moc ,moc dobrej nápad a děkuji za něj :slight_smile:... Jsem 20+2 :slight_smile:*
20. kvě 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lenculina no ja sem prave nemohla tady nic takovyho najit :slight_smile: a bylo by fajn si pokecat s nekym mladym jako sem ja a jak to ma :slight_smile: tak budu rada kdyz sem par lidi dojde :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciinka001 To určitě :slight_smile: Je to skvělej nápad, takhle mezi sebou můžem pokecat :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
mozna by bylo jeste lepsi vytvorit i soukromou i kdyz ono je to asi jedno :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já si myslím, že soukromá je zbytečná :slight_smile: stejně tu jsme jen maminky :slight_smile: ,nebo budoucí maminky :slight_smile:
@luciinka001
20. kvě 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lenculina to je pravda :slight_smile: tak pokud nekoho znas tak ho sem nalakej :slight_smile: hlavne abysme meli teda o cem kecat no :Daby se to hnedka "nerozpadlo" :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciinka001 dobře já sem pozvu holky našeho věku :slight_smile:) ... A doufám, že nerozpadnem :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciinka001 @lenculina : a jaký máte wěkowý limit holky ? :slight_smile: :slight_smile: Mi je čerstwě 23 ( powažuji se ještě za mladou maminku :slight_smile: ) a w lednu se nám narodil Matyášek (omlouwám se za ,w, - nefunguje mi jednoduché)
20. kvě 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@lenculina to ja taky doufam :slight_smile: pak to tady muzem "rozjet" :D
20. kvě 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ange_de_la_morte tak asi do tech 26 priblizne :D nerikam ze pak uz jsou ty maminky stary :D ale samozrejme ze sem muzou prispivat i starsi :slight_smile: ale chtela jsem to spis jen pro ty hooodne mlady maminky..takze ty zapadas :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciinka001
@ange_de_la_morte
¨

Tak neurčujeme asi kdo může a nemůže, ale tímhle je dobrý si pokecat s těma mladýma ,což jsi i ty :slight_smile:)
20. kvě 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj děvčata, mě je teda čerstvých 22 :confused: a jsem 35+3
20. kvě 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@ange_de_la_morte a jinak gratuluju k Matyaskovi.. to je jeste prcek malej :slight_smile: a jak to zvladas ?
20. kvě 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciinka001 @lenculina : tak to sem ráda že se k wám můžu připojit :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucinka_016 neboj se porad zapadas :dizzy_face: :grinning:
20. kvě 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to k Vám ještě můžu :grinning: :grinning: :grinning: 26 mi bude až v listopadu a to se mi má narodit druhý mimčo :wink: doma už mám chlapečka ( 2 roky a 9 měs.)
20. kvě 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@terrytess jasne ze joo :grinning: jee a jak se jmenuje ? to uz je velkej chlapak! :dizzy_face:
20. kvě 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už nejsem 2.trimestr :( už mám kousek do porodu :confounded:
20. kvě 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@lucinka_016 to nevadi :D ja sem to dala omylem do druhyho ..ale ono se to stejne zobrazuje i na ty hlavni strance takze snad sem budou chodit i ty uplne na zacatku a nebo uplne na konci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciinka001 : děkuji :slight_smile: zwládám to jak můžu, až se wrátím do školy bude hůř :slight_smile: je toho na mě teď docela dost, kdybych neměla tak zlaté miminko a skwělého manžela tak newim :grinning: ale je to to nejúžasnější co mám a jak ty těhotenstwí ?
20. kvě 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinka_016 : já taky nejsem 2.trimestr, už mám malého na swěte :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ange_de_la_morte jee tak snad budu tohleto taky rikat ze to zvladam..jsem na sebe velmi zvedava :grinning:..no ja tehotenstvi mam celkem klidny...jen dvakrat jsem zvracela a jinak to celkem jde..akorat me teda casto boli hlava :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ange_de_la_morte a jak to zvládáš s prckem? já mám teď poslední měsíc před porodem úplné deprese, že to nezvládnu :unamused:
20. kvě 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky preju vam dobrou noc .. :dizzy_face: pokud mate koho poslete sem dalsi mlade maminky at nas je vic .. :slight_smile: zejtra se zas ozvu :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciinka001 dobrou maminoo :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciinka001 : užíwej si dokud můžeš :slight_smile: a třeba budeš mít taky štěstí a miminko bude hodné, já měla i těhotenstwí pohodowé, akorát u toho porodu sem si to wyžrala ale stálo to za to :slight_smile: ... dobrou noc :slight_smile:

@lucinka_016 : taky jsem se hrozně bála, já jsem od přírody panikář a stresař, říkala sem si že nebudu wědět co s malým, že ho nebudu umět ani chytit :slight_smile: w porodnici mi sestričky moc pomohly, fakt byly skwělé a když jsme odcházeli tak už jsem si mohla s malým házet z ruky do ruky ( s nadsázkou) ale taky jsou dny kdy fakt newim co mu chybí , to zwládneš, každá máma to zwládne když chce a má miminko ráda :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zeny, ja se k vam pridam :slight_smile: 21 a 2 holky. 2r3m a 5t. obe tehu na prd, ale stalo to za to :slight_smile:
me treba vzdycky zajimalo, co vede takhle mlady holky poridit si dite. kdyz uz sme tady vsichni mlady, tak mi snad nekdo odpovi :slight_smile: ja nemela na vyber. mam endometriozu a rekli mi co nejdriv, takze nebylo o cem premyslet a mozna to bylo i dobre. neumim si predstavit, ze bych mela dite treba ve 35, 35 - to uz clovek nema tolik sil. teda ne ze by to byly stary maminky, ale uz je to jiny si myslim :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj děvčata, mě je dvacet a těhotná ještě nejsem. Ale už se na to moc těším, podle mě to krásné a vím, že jako mladá budu mít na všechno víc síly a nebudu tak úzkostlivá, ale spíš fajn mamina. :slight_smile:
21. kvě 2013 v 00:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sarriku ale taky to nemusi byt pravda. po prvnim porodu to bylo dobry a vsechno v pohode, ale ted po druhym, se to se mnou neda pry vydrzet. sem uzkostliva az to neni hezky. hrozne se bojim, ze se holkam neco stane, musim je porad hlidat a nejradsi bych si tu starsi venku privazala na voditko aby se ji nic nestalo... :unamused: no detsky hriste je ted pro me zazitek. spat nemuzu, porad je kontroluju, prikrejvam a ani nanny me neuklidni a koukam porad jestli blika, co kdyby dosly baterky? :astonished:
navic mam hrozny predstavy, ze mi je nekdo ukradne, ze se starsi ztrati, ze se mi neco stane a ony by zustaly samy... no dneska to zavrsila perla: predstava, jak pada led z letadla na barak, kde holky spej... fakt mi trochu sibe
no snad to sou jenom hormony, ale jako uz by se pomalu mely uklidnovat, ne se to jeste zhorsovat :frowning2:

a jinak snad to miminko budes brzo mit, je to krasny a preju vsem miminka, miluju miminka a kdybych vedela, ze se nezblaznim a preziju tehu, tak mam 10 miminek :grinning:
21. kvě 2013 v 01:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj :slight_smile: mě bude 20 a mám tříměsíční holčičku :dizzy_face: ráda se k vám přidám :sunglasses:
21. kvě 2013 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 8
Tvůj příspěvek