Mladé maminky, snažilky, těhulky

luciinka001
20. kvě 2013

Ahojky holky tak jsem vyrtvorila forum kde muzeme kecat my mlade snazilky,tehulky ale uz i maminky a sbirat tak informace 🙂 V kolikatem jste tydnu ? 🙂)

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@ange_de_la_morte jj sem a mamka je sice asi 20 minut cesty autem ale nemam porad na benzin abych jezdila sem a tam .. :(

ange_de_la_morte
21. kvě 2013

@luciinka001 : určitě nejsou wšichni mladí chlapi stejní, ale já prostě žádného zodpowědného potencionálního tatínka w mém wěku neznám 😀 😀

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@ange_de_la_morte no jak uz sem psala on dela doma pomalu vsechno a staral se i o svoje brasky 🙂 takze je uplne jinej..a hodne holek mi rika kde sem takoyho sebrala :D

ange_de_la_morte
21. kvě 2013

@luciinka001 : to je jasné, jezdit si jen tak autem není lewný špás - já jak jsme jezdila do školy 50km tam a zpět tak jsem pokud to šlo jela autem jen do sousedního města na wlak a pak wlakem, ale taky to nešlo wždycky - někdy bych se newrátila, ale s malým asi budu jezdit už jen autem abych ušetřila co nejwíc času, ale jako už teď se děsím kolik měsíčně projedu

nicolnik
21. kvě 2013

@luciinka001 tak to potom jooo

ange_de_la_morte
21. kvě 2013

@luciinka001 : tak to máš super chlapa, tak se nestará ani spousta ženatých chlapů 🙂

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@ange_de_la_morte no prave ja bych tam jezdila treba kazdej tyden ale kdz tam nemuzu ani zustat tak me to stve.. :(

nicolnik
21. kvě 2013

@aneta0707 tak u nás taky nefungujou žádný zíkazy, jen poslouvhám, že budu doma a v pytli, aby mu mně nikdo nevykoukal:D

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@ange_de_la_morte no ja sem na nej pysna .. 🙂 az si nekdy rikam ze bych mozna taky mela doma neco delat 😀

aneta0707
21. kvě 2013

@nicolnik tak to ja mam nastesti stesti - chce me predvadet 😀 takze kdyz vi, ze pojedem nekam kde ho znaj dobre, tak to je samy, tohle by sis brat nemela, namaluj se poradne a nechces tu rudou rttenku? vi, ze nesnasim malovani a porad se o to snazi 😀

ange_de_la_morte
21. kvě 2013

@luciinka001 : tak teď jsou wycházky jen nějak max 6 hodin ne ? ... užíwej si že nemusíš dělat nic, teď jsi těhotná tak ať se o tebe stará 🙂 šak až se miminko narodí tak se nezastawíš 🙂

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@ange_de_la_morte jj sest hodin no prave.. :/ jj to ja sem moc rada ze se stara 🙂 ale zas toho nechci moc vyuzivat :D

michaela_2
21. kvě 2013

Manžel je starší o 8 let a o žárlivosti bych taky mohla povyprávět 😀 ............kdykoliv protestoval když jsem měla někam večer sama jít s kamarádkama, tak mě tím trochu štval, když už to přeháněl...........no a když jsem se ho jednou naštvaně zeptala, jestli mi nevěří, tak odpověděl že mě jo, ale chlapům ne................Nejhorší je, že on ani nedělá nějaký scény ale dovede být uraženej a naštvanej pěkně dlouho..........

michaela_2
21. kvě 2013

Ale jako jo, když jde se mnou tak je to v pohodě, to je pyšnej když se za mnou třeba nějakej chlap otočí, to mu nevadí, protože když je u toho má to pod kontrolou 😀

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@michaela_2 mam to to samy :D

ange_de_la_morte
21. kvě 2013

@michaela_2 @luciinka001 : u nás je to stejné 🙂 i když teda mám pocit že teď po porodu žárlí nějak míň - na jednu stranu jsem ráda ale zas teda newim jestli wypadám tak blbě nebo co .... už mám swoji půwodní postawu tak newim, jestli si myslí že dítě je nějaká nemoc 😀 😀

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@ange_de_la_morte tak treba si mysli ze kdyz mas dite nic nezkusis :D

ange_de_la_morte
21. kvě 2013

@luciinka001 : no newim teda co se dítětem změnilo 🙂 🙂 ne teda že bych chtěla jít jinam, ale taky by si nemusel myslet že už mě má jistou na dosmrti

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@ange_de_la_morte joo to si ten muj mysli asi taky 🙂..nerikam z bych menila ale clovek nikdy nevi 🙂

ange_de_la_morte
21. kvě 2013

@luciinka001 : tak tak , jak si je chlap moc jistý tak se přestane snažit

omrlenka
21. kvě 2013

Ahoj maminky:_)
ctu tady same krasne veci🙂 My jsme doma v ocekavani, tak doufam, ze me v brisku roste prdolka - uz jen tohle me chybi ke stesti🙂

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@omrlenka ahojky..tak to preju hodne stesti 🙂 😵

omrlenka
21. kvě 2013

Dekuju🙂 mam 4 dni zpozdeni- jeste nikdy se me to nestalo ba naopak, vzdy menstruace prisla min. o 2 dny drive. Zatim test negativni, ale ja verim, ze tam roste prcek🙂 par dni me trne a boli bricho,jsem unavena a pali me zaha... Takze si ani nepripoustim, ze bych nebyla tehotna🙂 ale radsi pockam do patku a pak se objednam k doktorce-jsem tam stejne porad- lecila jsem se dlouho na chlamidie a taky me nasli na del. cipku vir HPV1( nic vazneho pokud se to hlida a behem 2 let samo vymizi, trpi tim kazda druha slecna v mem veku je mi 24) takze me miminko bylo doporuceno... jen doposud jsem mela zakazano otehotnet...zazemi mame-byt mam dobrou praci takze snad jen ten susinek🙂

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@omrlenka no ja mela zpozdeni 14 dni a porad sem to nechavala 🙂 asi sem cekala dlouho :D ale preju vam to 🙂 je to nadhernej pocit 🙂

omrlenka
21. kvě 2013

@luciinka001 to verim, ze je to krasne pocit🙂 Porad se bojim, ze dostanu menstruaci, ale zatim nic.-) Oba si miminko prejeme, ja jsem kazdy tyden chodila do nemocnice na Urologii a porad jsem byla na gynde...same leky, zakroky apodobne...Ted jsem rada, ze je to ok az na ten del. cipek...
Kdyby bylo na me deti mam davno🙂 ale zdrav. stav to nedovoloval... .-/
Takze cekam do patku a pak supky a uvidime:_)
Brali ti nejprve jen krev???Nekdo rika, ze jen krev a nekdo ze ultrazvuk a i krev...jsem zmatena...

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@omrlenka ja sem nejdriv chodila porad po 14dnech na kontroly jestli je tam vazne mimi(jako jestli roste) a az pak mi brali krev ..ja sem spis doufala ze ji nedostanu a splnilo se..

omrlenka
21. kvě 2013

@luciinka001 kazdy mi rika neco jineho- kazda maminka ma jinou zkusenost.... A ja jsem hodne poverciva, takze to nikdy nerikam ve svem okoli ale potrebuju to nekomu rict a odelit se o stesti, tak jsem se pridala sem🙂
Ja jsem rozhodla, ze ani pohlavi nechci znat- mam rada prekvapeni🙂 a taky dokud to nepujde videt tak to nebudu rikat- nema se to zakriknout...Sestrenice 4x potratila :-/ ihned, jak zjistila, ze je tam miminko, tak to roztroubila vsude a na popate uz to nikdo nevedel, krome rodiny a ma dvojcatka🙂
takze ja verim na stare babske povery🙂
Jinak jsem koukla na fotky a brisko ti krasne roste🙂 a ve kterym tydnu jsi byla, kdyz ti doktor potvrdil tehu?

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@omrlenka no ja sem to taky teda hodne lidem rekla 🙂 ale zatim vse v poradku 🙂 myslim ze asi 3-4tt 😀proto jsem tam chodila na zacatku tak casto 🙂

omrlenka
21. kvě 2013

To vis, ze bych se chtela ihned vsem pochlubit-treba taky to nakonec udelam🙂 ale zatim jeste nic nevim, takze radsi to tutlam...Ale mam hrozne nafoukle bricho uz asi 14 dni...
A tobe je kolik let vlastne?🙂

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@omrlenka tak muze to byt ono a nemusi..ja sem zadny priznaky nemela 🙂 az potom dyl 🙂 me bude 20 za par dni 🙂