Mladé maminky, snažilky, těhulky

luciinka001
20. kvě 2013

Ahojky holky tak jsem vyrtvorila forum kde muzeme kecat my mlade snazilky,tehulky ale uz i maminky a sbirat tak informace 🙂 V kolikatem jste tydnu ? 🙂)

terrytess
21. kvě 2013

Tak mi dnes konečně řekli výsledky ze screeningu, takže vše negativní 😉 UZ mi nedělala, takže si musim počkat 4 týdny a pak už se snad konečně dozvíme, jestli bude mít Toník ségru nebo brášku 😉

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@terrytess jee tak to je super! 🙂 no ja taky snad doufam ze uz mi to priste povedi 🙂

terrytess
21. kvě 2013

musim si počkat až na ten velkej UZ ve 20 tt. Tak doufám, že se ten náš miláček nebude schovávat a hezky se ukáže 😉

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@terrytess jj ja na nej jdu taky za mesic ale 13. jdu ke svymu tak treba to uvidi i on 🙂

terrytess
21. kvě 2013

No, mě už moje doktorka právě dnes UZ neudělala, takže jdu 18.6. na ten velkej 🙂 mě je to teda jedno, co to bude,ale jsem zvědavá...a hlavně teda manžel, ten doufal, že už nám to dr. řekne dneska 😀

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@terrytess no vsak pritel taky vzdycky se tesi a ja jen prijdu a ze nic ..tak snad mu priste udelam radost 🙂

pajinacz
21. kvě 2013

Ahojík právě jsem se registrovala a ráda bych se k vám přidala 🙂 jsem mamina 18 dcery a teď momentálně čekatelka na další těhu.Jsem po nevydařeném 1IVF a teď v červnu nás čeká KET 😉

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@pajinacz ahojky tak to preju hodne stesticka at se to podari 🙂

sarriku
21. kvě 2013

@aneta0707 Jo, to jsem říkala když mi bylo tak dvanáct, že chci mít padesát miminek a mamka se vždycky hrozně smála a říkala:" Tak abys začla" 😀. Momentálně je mi dvacet a vidím to tak na 3-4 děti. Co síly a finance dovolí.
Ta představa s letadlem je hustá!😀😀 Ale zkus to brát jak lidi ve středověku, Co má stát, se stane a Pán Bůh dal, Pán Bůh vzal. Třeba se ta hladina hormonů upraví, když přestaneš kojit. 🙂

sarriku
21. kvě 2013

Děvčata, mě je dvacet a od devatenácti jsem vdaná🙂 Moc se na děti už těším😀.
Můj manžílek má o rok víc a je z toho ještě víc udělanej jak já😀. Už se těší na "bachorek a buben".
Děti jsou dar a jsem moc ráda, že vidím, jak někdo chápe, v čem je smysl života.
Jsme oba pro rodinu🙂.

sarriku
21. kvě 2013

@luciinka001 🙂 přesně, já taky🙂.
Minule se k nám stavila kamarádka a hned ve dveřích se chytla za břicho a prej "Já čekám."
Hned jsem ji začala gratulovat, div se jsem neměla slzičky v očích dojetím a tím, jak jsem jí to malé přála a ona mě zpražila a říká: "Dělám si prd*l" 😀😀 Fakt mě úplně utřela a já jsem to myslela táák dobře +-).

aneta0707
21. kvě 2013

@sarriku ja uz skoro nekojim. od 3. tydne porad rvala, vydrzela sem to tyden a pul a zacala sem prikrmovat a ted poslednich par dni sice kojim, ale asi tak po minute hroznej protest, protoze to netece. mliko ji nestacilo od zacatku, ztracelo se mi uz od prichodu z porodnice a ja nejsem takova, ze bych ji trapila hlady a nechala ji mliko vytahat. to jsem delala u prvni - a stejne se mi mliko ztratilo i bez prikrmovani v 6-ti tydnech ☹ ja to jinak vidim jeste na jedno za takovych 10 mozna 15 let 😀 a ja si je vzit jen tak nenecham 😀
a zajimavy je, ze kdyz bylo me jeste 17, tak sem rikala, ze nikdy mit deti nebudu potom mi rekli, ze bych je fakt mit nemusela a jak rychle sem si je poridila 🙂

sarriku
21. kvě 2013

@aneta0707 jojo, tak to nevadí, že se ztratila, hlavně že nemalou nenecháváš hladovět jen kvůli dobrýmu pocitu z toho, že kojíš:-///.
Ségra má taky od doktora (ona má problémy s ledvinama), že by si je měla pořídit do nejdřív. jsem zvědavá, ještě nemá ani ženicha a to je jí 23. 🙂) Ale hrozně bych jí ho přála.

aklora
21. kvě 2013

Jak to tady pročítám tak taky musim napsat 🙂 Já otěhotněla plánovaně v 18ti letech po 3 měsících snažení. Ale i tak to byl šok když na mě vykoukly // :D Přítel má 22 let a je to super tatínek a ne žádný třeštidlo 😵.. Jinak okolí na to nic neřikalo :D teda aspon se to ke mě nedostalo, jako nějaké pomluvy atd. 😀 a i tak by mě to bylo jedno 😎 Oba dva jsme v té době byli studenti 😠 ale hned co jsem zjitila že jsem těhu tak si přítel našel práci a po třech měsících jsme se stěhovali spolu do pronájmu. Všichni jen čuměli jak jsme si to zařídili :D a jak jsme se dokázali postavit na vlastní nohy 😵

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@aklora taky budu mit vybornyho tatinka..vubec se niceho nebojim 😀..my teda oba dva uz pracovali ale jako byl kazdej prekvapenej ale nic negativniho nikdo nerikal 🙂

nicolnik
22. kvě 2013

@aklora
@luciinka001 tak to máte holky dobrý, z mojí strany ať přijdu těhotná v19cti nebo 25ti, tak mi moje máma bude řikat, že sem si zničila života, takže až otěhotním ona bude poslední kdo se to dozví,nehodlám se kvuli ní stresovat...

luciinka001
autor
22. kvě 2013

@nicolnik hele ale ja sem si to myslela taky a neni to tak .. 🙂 jeste se tedka tesi a hladi mi muj mini pupik 🙂

nicolnik
22. kvě 2013

@luciinka001 tak když ti vlastní matka řekne, jak mohla nosit pod srdcem takový dítě jako sem já a furt poslouchám, jak sem neschopná a blbá.

luciinka001
autor
22. kvě 2013

@nicolnik aha tak to by me mamka v zivote teda nerekla no :( hold je kazda ina :(

sarriku
22. kvě 2013

@nicolnik moje máma by mi nic takovýho taky neřekla... to je fakt hrůza, měla by se spíš ta tvoje zamyslet nad sebou.
Já teda těhotná nejsem, ale moje mamka o tom ví, že se nechráníme, někdy jí ukazuju kočárky a líbí se jí moc, takže já se moc těším🙂. ty nejsi ani blbá ani neschopná, jsi zodpovědná a je dobře, že si děti chceš pořídit dokud můžeš..to mi přijde hodně dospělé.

nicolnik
22. kvě 2013

@sarriku mně prostě přijde, že se snaží na mě převíst to co ona nedokázala, ale to u mě narazila protože stejnou myšlenku, já sní určitě nesdílím.

sarriku
22. kvě 2013

@nicolnik takovýmu člověku se nezavděčíš:-/ Nic si z toho nedělej, ona sama jednou pozná, jakou udělala chybu ve své mateřské výchově, bude z ní paranoidní histerka a navíc nesnesitelná.
Jak jsi na tom s cyklem?
U mě patrně dneska ovulaci, proběhl sex, tak uvidíme.
Bolí mě "ledvina" 😀 Abych ti to přiblížila, vždycky mám pocit, že je to spíš ledvina než vaječník, tak proto 😉.
(a třeba u ms mě než děloha bolí žaludek😀).

nicolnik
22. kvě 2013

@sarriku No u nas ted po zklamani, je pauza. Ja mam pristi tyden ustni maturitni zkousky a budeme kupovat byt,takze az se zabydlime, tak na to vlitneme se vsi paradou😀

sarriku
22. kvě 2013

@nicolnik tak ústní jo??🙂 ty mám už za sebou, naštěstí 🙂 už rok 😉😉
Kupovat byt?🙂 Husťáci🙂🙂 Držím palečky, ať se vám daří a ať zvládneš maturitu.

luciinka001
autor
23. kvě 2013

ahojda holky to vam povim byla dneska noc 😒 😒 vubec sem nemohla zabrat protoze se mi spatne dychalo(sem alergicka na roztoce,ktery sou mimichodem vic na jare a na podzim a vetsinou v chatach a tak) takze vubec nechapu z ceho to mam ..mam i takovy tezky plice a tlacej me a snazim se i trosku vykaslavat a mam takovej hnusnej kasel..ale jen nekdy..ale fakt me nenapada nic od ceho by to mohlo bejt..tak sem si foukla symbicort a trosku mi to pomohlo ... 😔

lucinka_016
23. kvě 2013

@luciinka001 zvykej si mamino :D za chvilku to bude normální..a ne z roztočů :D já už to chci mít za sebou..všechno tlačí, dýchat se nedá.. 😒

luciinka001
autor
23. kvě 2013

@lucinka_016 no to si nezvyknu :D

lucinka_016
23. kvě 2013

@luciinka001 ale zvykneš :D

sarriku
23. kvě 2013

@luciinka001 to by chtělo déšť a pořádně otevřít okno:-//// já zase nesnáším teplo když chci spát:-/ Mám pocit, že nemůžu dýchat.
Jinak setkal se někdo s tím, že má dlouho bílkový hlen?
Ještě jsem ani neměla ovulaci☹(((

luciinka001
autor
24. kvě 2013

ja vubec tohleto nehlidam.. takze nevim jak to chodi...
@sarriku a my okno mame otevreny ..nevim cim to bylo. ..