Mladé maminky, snažilky, těhulky

luciinka001
20. kvě 2013

Ahojky holky tak jsem vyrtvorila forum kde muzeme kecat my mlade snazilky,tehulky ale uz i maminky a sbirat tak informace 🙂 V kolikatem jste tydnu ? 🙂)

mitote
2. čer 2013

@sarriku tak za dva tri dny prvni moc rano 😉

sarriku
29. čer 2013

Děvčata, tak nakonec z toho nic nebylo😀
podívejte na mým blogu v albu až budu maminkou, mám tam tu svoji testovací mánii.
Je jasný, že něco tam bylo, ale pak už zase bez čárky, dostala jsem to o tři dny později než obvykle☹
Dva dny jsem byla hodně smutná, ale už jsem se otřepala, další cyklus, to jest tento, proběhl sex, tak uvidíme, teď jsem 5DPO.
Můžu se zeptat, jaké byly u vás důvody proto být mladou mámou???
U nás to, že prostě chceme být mladí rodiče, už jsme i sezdaní a vím, že naši s tím nemají problém.
Nemám žádné pracovní ambice, jenom chci být prostě máma, vím, že mě to bude naplňovat.

sarriku
7. črc 2013

Čauky děvčata🙂))
normálně jsem partnera ve slabé chvíli překecala na Mojmíra a Violu🙂)😀

sarriku
8. črc 2013

Děvčata, čauky🙂))
tak dneska ráno jsem zkoušela test a byl slabší☹(( naplnil mě smutek z to bude další biochemické
a po obědě jsem zkusila znovu, prostě mi to nedalo:(((( a
....je tam slabá čárka🙂))))))
není to žádnej duch, ale čárečka🙂))
takže děvčata, asi jsem v tom🙂
dnes 13.DPO, druhý den zpoždění

veruunek
8. črc 2013

@sarriku Tak to (potichu) moc gratuluju a držím palečky!!! My se budeme snažit znova po svatbě...

sarriku
8. črc 2013

@veruunek jéé, vy se budete brát??🙂) paráda, to abych pak jukla na beremku, co?🙂
gratuluju, Verunko

veruunek
8. črc 2013

@sarriku No jistě :D Já tě znám zrovna z beremka :D 27.7. 🙂 Už se to blíží... A taky se těším, že po svatbě bych měla mít MS a pak se můžeme začít akorát snažit 🙂 Takže to hezky vyjde...
Jinak mladí rodiče chceme být proto, abychom měli co pořádně nabídnout dětem a taky proto, že já nikdy nechtěla dělat kariéru, ale toužila jsem po spokojené rodince 🙂

sarriku
8. črc 2013

@veruunek jéé, tak to seš zrovna jak já🙂)
vdávala jsem se v 19, teď je mi 20, nikdy jsem nevěděla jakou chci mít práci, co chci vlastně studovat a tak, jenom to, že chci být báječná dcera(to se mi snad daří), báječná kamarádka, ségra, a teď i manželka a doufám, že i maminka🙂))))
to je můj věčnej sen.
Jinak samozřejmě chápu, že s tím rodinu neuživím i kdybych ji sebevíc milovala, vdala jsem se za budoucího zubaře, beru to jako bonus navíc🙂)) nebylo to vypočítavé
a sama chci ještě něco vystudovat, teď mě přijali na zkrácené studium čalouník, samozřejmě není to nic, co bych chtěla vášnivě dělat, ale myslím že mě to bude bavit a je to zase něco navíc🙂
Jinak jednou se chci živit jako ilustrátorka, pečení dortů, šití a nějaký manažérování, jsem prostě vůdčí typ🙂
a ty?

veruunek
8. črc 2013

@sarriku Přesně... 🙂 Já doufám, že manželkou a maminkou budu dobrá 🙂 Sestrou a dcerou jsem myslím taky dobrou, ale ne vždy 🙂 To já na studium nikdy nebyla, vystudovala jsem kosmetičku na zdrávce s maturitou jen proto, že slibovali, že matematika bude jen v prváku :D A čím se chci do budoucna živit? Jazykem- angličtinou 🙂 A to jakkoliv- ať už jako průvodkyně, překladatelka nebo jen operátorka někde ve firmě a příjmat objednávky...

sarriku
8. črc 2013

@veruunek jo to je pravda🙂)) jazyky to se mě taky týká, chci oprášit angličtinu i němčinu🙂)))
na to jsem byla dobrá, tak taky oprašuj oprašuj, těším se na svatbu a na vaše mimi🙂))
držím palce🙂

veruunek
8. črc 2013

@sarriku No ty musíš pak dát vědět, jak to s tebou dopadne, jestli 2v1 🙂 Moc ti držím palečky, taky se těším, abych znova byla... 🙂

purplin
4. srp 2013

Ahojte tak já se taky přidám 🙂 otěhotněla jsem už loni, ale bobek se nám narodil moc brzo (26+0) a po 2 měsících umřel...tak jsem si dali se snoubencem (v říjnu se budeme brát) pauzu, ať se mi zahojí jizva po císaři...no a najednou po 9 měsících jsem těhotná...mimčo jsme plánovali až příští rok, ale zadařilo se...zatím bych měla být v 6. týdnu, srdíčko zatím nebylo, ale za 3 týdny jdu na kontrolu, tak snad už dostanu průkazku 🙂

lstuchlova
28. zář 2013

Ahoj, za 2 týdny mi bude 18 a 3. 7. 2014 se budeme se snoubencem brát. První miminko plánujeme někdy na podzim/zimu za 3 roky, takže tady s vámi cca za 2 roky začnu trávit víc času. Už teď sem občas chodím a kochám se vašimi krásnými miminky 🙂

chancel18
1. říj 2013

Ahojky, je mi 22 a mám 3,5 letého syna. Teď se pokoušíme o druhé, ale moc nám to nejde 🙄 Co vy?

sarriku
2. říj 2013

@lstuchlova jé tak to jsi hodně mladá na vdavky, ale z toho si nic nedělej, mě bylo 19, když jsem se vdala, prostě někdy se to tak stane, že se pozná opravdu báječná s báječným a je z toho láska na celý život, není to žádný handicap 😉😀

lstuchlova
2. říj 2013

@sarriku jj, mně bude 18 a třičtvrtě... Tak víme, že spolu chcem strávit život, tak na co čekat... 🙂

sarriku
2. říj 2013

@lstuchlova tenhle přístup se mi líbí, prorodinný🙂))
přeji hodně dětí, už se na ně chystáte?

lstuchlova
2. říj 2013

@sarriku Tolik dětí zase být nemusí 😀 Budou stačit dvě... Začneme se snažit někdy v únoru 2016, až budu mít po maturitě a nějakou práci na plný úvazek... 🙂

lisacek55
10. říj 2013

Ahoj holky, jak to tu procitam...nemohla jsem odolat a nenapsat 🙂 jsem rada, ze tu je par lidicek, kteri se vzali jen tak z lasky a tak mladi ;) Vdavala jsem se kdyz mi bylo 20 let ( hodne lidi to nedokazalo pochopit :D nekteri si mysleli ze ,,musime" nebo ze jsme divni ) , ale proste jsme se jen meli moc radi a chteli zit svuj spolecny zivot 🙂 17. listopadu to bude rok od svatby. Letos od zari se snazime o miminko. Strasne moc se tesim az se to povede 🙂 Vim, ze to s vysokou nebude vubec lehke, ale nechci cekat az dostuduji ( jsem na lekarske )... hodne lidi rika, ze mame jeste cas a mam si prvne dodelat skolu, ale ta touha je proste silnejsi a moc se na miminko tesim.

sarriku
12. říj 2013

@lisacek55 ahojky, my jsme se vzali z lásky v 19 a 20 a už jsme oslavili první výročí🙂))), no vlastně teď je to rok a 1/4 a o miminko už se snažíme půl roku, ale bohužel bezvýsledně, manželovi teď zjistili neplodnost, nemá spermie a ty co má se mu moc nemelou:-/, takže to bude běh na dlouho trať, ale já jsem moc ráda, protože máme hromadu času na řešení a léčbu díky tomu, že jsme se vzali mladí.

lisacek55
13. říj 2013

@sarriku Verim, ze to pro vas musi byt velice tezke, ale moc obdivuji s jakou statecnosti a trpelivosti to zvladate. Drzim palce at se co nejdriv dostavi nejake reseni a s nim i vytouzene miminko...nastesti je dnesni pokrok v teto oblasti lekarstvi hodne znacny. A gratuluji k vyroci 🙂

michaels
28. črc 2014

Ahojky mě je 21 a mám 18 měsíčního chlapečka 🙂

nemenovana1999
10. kvě 2015

Ahoj aj ja som mladá tehulka rada by som si dva mi pokecala ktorá máte záujem pridajte si ma do priateľov na facebooku Jojuš Už Zadaná mám 15