Mladé maminky, snažilky, těhulky

luciinka001
20. kvě 2013

Ahojky holky tak jsem vyrtvorila forum kde muzeme kecat my mlade snazilky,tehulky ale uz i maminky a sbirat tak informace 🙂 V kolikatem jste tydnu ? 🙂)

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@lucinka_016 luci ja sem si vzdycky prala mit na svoji svatbe svy dite treba za druzicku nebo tak ..a to se mi splni! 😵 😵

prcek91
21. kvě 2013

@lucinka_016 promiň že jsem si přečetla tvou odpověd někomu jinému ale úplně jsi mi tam v tom připomněla mojí babičku když jsme v loni přišli s tím že se budeme brát a ona se ani nezeptala a začla plíst svetýrky a v rodině povídala že budeme mít miminko..:D no když zjistila že mimi nebude byla trošku v šoku..:D ale tedka už je spokojená..:D a plete dál..:D

nicolnik
21. kvě 2013

@luciinka001 šmarjaa, promiň, promiň , promiň,já sem si to spletla s @majinkaxd

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@nicolnik v pohodeee ja sem si to myslela 🙂 😀

prcek91
21. kvě 2013

@luciinka001 tak si aspon to mimi užije mojí mamce je 44 skoro teda a taky nejdřív říkala že hrozně zestárne ale její sousedka bude babka dřív než ona a je jí 36..:D kdybych měla čekat až se na to mamka bude cítit tak děti ani nemám..:D

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@prcek91 no ja myslela ze se a to moje mamka taky nebude citit ale je jak vymenena 😀 je to paradaaa!! no a ja mam jeste jednu pecku pritelova mamka je taky tehotna ma mladsiho pritele akorat my budem o dva mesice starsi 😀 😀

nicolnik
21. kvě 2013

@luciinka001 já už ve všem mám zmatek:D

lucinka_016
21. kvě 2013

@prcek91 no přesně, oni to brali automaticky, svatba=dítě 😀 ale já jsem jim ukázala, že už to tak nefunguje 😀

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@nicolnik to nevadi :D hlavne ze sme si to vyjasnily 😀

nicolnik
21. kvě 2013

@luciinka001 správně!🙂 tak to máš super, že budeš vozit mimčo s tchýní🙂

prcek91
21. kvě 2013

@luciinka001 no páni tak to je pěkný..:D takže vlastně váš prcek bude mít mladší tetu nebo strejdu..:D
@lucinka_016 tak za ně to byla asi ostuda mít mimi a žít na hromádce... tak to tak berou pořád..:D moje babička už teda spoustu věcí pobrala ale něco je v ní hold tak zabudovaný že je to pro ni svatý..:D

aneta0707
21. kvě 2013

@nicolnik ja taky ne, ale vyjimka potvrzuje pravilo, ze? manzel je ze me uplne rozsekanej, protoze nemuzu chodit do O2 😀 dela tam krasnej mladej kluk - a ma i svoji kopii 😀 . no ja sem unesena, jeden se cese napravo a druhej nalevo...
jooo, matka od vou deti se zblaznila do dvojcat. nastesti je manzel rozumnej a bere to jako srandu, akorad ti kluci nevedi ktera bije a nechapou moje zachvaty smichu.
ale jako neni to, ze bych s nima chtela bejt, ale spis takova ta platonicka laska a velice zajimavy sny 😀 😀 😀 no spis jen ty sny 😀

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@nicolnik jj aspon nekoho tady mam i kdyz je az na druhym konci pardubic :/ 😀
@prcek91 jo presne 😀 bude mit mladsiho strejdu nebo tetu 😀 bude to husty

nicolnik
21. kvě 2013

@aneta0707 jo sny říííkáš!:D

prcek91
21. kvě 2013

@aneta0707 takový sny jsem měla o jednom policajtovi nedávno...:D

prcek91
21. kvě 2013

@luciinka001 aspon si budou spolu hrát..:D a ty budeš s tchýní vozit kočárek..:D tady tedka vozí syn s matkou..:D

majinkaxd
21. kvě 2013

@nicolnik A co semnou?? 😀

nicolnik
21. kvě 2013

@luciinka001 já sem ted teda u rodičů ve Chvaleticích;) ale v červnu tradá už na stálo do Prahy

nicolnik
21. kvě 2013

@majinkaxd sem si to trošku popletla:D

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@prcek91 jj aspon budou kamosi no 😀 aspon neco 😀
@nicolnik no ja bych taky chtela k mamince ♥ :D ale mam neschopenku danou sem ..a do prahyy jee to je moje vysneny!♥bydlet v praze..

majinkaxd
21. kvě 2013

No, já jsem trošičku mimo,ale nevadííí 😀

nicolnik
21. kvě 2013

@majinkaxd já sem myslela,že @luciinka001, je stará jako ty:D ale nevadí, aspoň ses knám přidala:D

majinkaxd
21. kvě 2013

@nicolnik Né starsi o 2 myslim :D

nicolnik
21. kvě 2013

@luciinka001 no můj přítel, je pražák, takže ho nikam jinam ani nedostanu, bohužel byty na prodej jsou tam hrozně drahý, takže jsme se rozhodli pro Odolenou vodu, to je Prahy-východ.

nicolnik
21. kvě 2013

@majinkaxd řikám, že jsem popleta, ale třeba dostanu odpověď na to na co jsem se ptala nesprávné osoby:D Že tvoje těhu, bylo nejspíš neplánované;) nebo snad ne?🙂

majinkaxd
21. kvě 2013

@nicolnik Ano, ano moje bylo ale opravdu neplanované 🙂

aneta0707
21. kvě 2013

@nicolnik jasne ze sny 😀 ale jako chodili sme tam 2 roky a ani to se mnou nehlo a kdyz sem si prodluzovala smlouvu, tka sem myslela, ze vidim dvojmo 😀 od ty doby mam problem pred nima i promluvit a rudnu. si pripadam jak magor ale stejne s tim nic neudelam ☹ a jako manzel si nestezuje, u neko musim vychladnout, tak me v tom i tak trosku podporuje a porad me popichuje. a ja si porad rikam, ze to sou jeste hormony z tehu 😀

aneta0707
21. kvě 2013

@prcek91 jo policajt, stejnokroj 😀 bohuzel, tak to ja vychladnu i kdyby byl sebekrasnejsi... mama s jednim zije a nemuzu se zbavit pocitu, ze sou trosku magori

nicolnik
21. kvě 2013

@majinkaxd tak to byl asi prvotní šok, když si zjistila, že jsi těhu:D Já bych asi omdlela:D

nicolnik
21. kvě 2013

@aneta0707 a tak i chlapi mají představy, pochybuju, že by v hlavách měli jen nás:D