Mladé maminky, snažilky, těhulky

luciinka001
20. kvě 2013

Ahojky holky tak jsem vyrtvorila forum kde muzeme kecat my mlade snazilky,tehulky ale uz i maminky a sbirat tak informace 🙂 V kolikatem jste tydnu ? 🙂)

majinkaxd
21. kvě 2013

@nicolnik Já furt tak nějak čekala na MS a furt nic, bolelo mě bricho tak sem furt doufala. Pak jsem si koupila test a pozitivni jsem ztuhl,jako že to není možný, že jsme se chranili 😀 tak jsem sla druhý den na gynekolog. a tam mi řekli že jsem v 8tt. No čumela jsem pekne až jsem se ho zeptala jestli si ze me nedela prdel 😀

nicolnik
21. kvě 2013

@majinkaxd no to věřim, já bych byla teda taky v šoku a jak na to reagovali doma? protože u nás i kdybych přišla v 25ti, že jsem těhotná, tak moje máma my řekne, že jsem se zbláznila...

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@nicolnik me by to stacilo taky na okraji prahy..ale praha♥to je moje mesto! :D

nicolnik
21. kvě 2013

@aneta0707 někdy mám i takovou myšlenku, že když má při sexu zavřené oči, jestli on náhodou nemyslí na nějakou tu krasotinku z plakátů:D

nicolnik
21. kvě 2013

@luciinka001 takže tě tam můžu někdy v budoucnu očekávat?🙂

majinkaxd
21. kvě 2013

@nicolnik tak moje mamka to vzala dost dobře, řekla mi že je to brzy ale vždy me podržela. Můj nevlastní tata trucoval, a můj vlastní tata to neví . 🙂 Přítel měl radost,že bude tata no ale aby se začal chovat zotpovedne toho jsem se nedočkala 🙂

majinkaxd
21. kvě 2013

@luciinka001 co máš z tou prahou?:D

nicolnik
21. kvě 2013

@majinkaxd jak too? vždyť věk už na to má dost dobrej:D

aneta0707
21. kvě 2013

@nicolnik me manzel vzdycky rika, ze az si najde jinaou, tak bude stara a senilni aby mel chvili klid 😀 ale kdyz nekde jdeme, tak se taky otaci, ne, ze ne 🙂 ony mu ty baby padaj k noham (vlastni zkusenost) a muze si vybirat, ale jak rika - uzil si uz dost a ma toho dost. prej mu uz neni 30 a ma vic rozumu 😀 to urcite 😀

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@majinkaxd libi se mi jak je hekticka :D a chci tam bydlet :D

majinkaxd
21. kvě 2013

@nicolnik ale věř mi ,že se tak nechová 🙂. On je takovej.. nechci pomlouvat nikdy jsem to nedělala ,ale je ulhanej až to bolí 🙂
@luciinka001 No bože!:D Já bydlím v Berouně, to je cca 25 km od Prahy a jsem ráda když tam nemusím 😀

nicolnik
21. kvě 2013

@aneta0707 nojasněěě, to řiká každej:D U nás teda ten můj ještě nepřekonal takovou tu samochválu, furt poslouchám jakej je nadsamec a že zplodí fobalový mužstvo lusknutím prstů:D Ale hlídá si mě dost, protože jeho kamarádi se semnou chtěj moooc kamarádit:D

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@majinkaxd to mi rika kazdej ale me to laka uz od detstvi a neivm proc :D pardubice mi jsou maly :D

prcek91
21. kvě 2013

@aneta0707 to je možný já se s ním nebavila..:D :D jen přijel na jeden zásah kde jsem byla svědek..:D

majinkaxd
21. kvě 2013

@luciinka001 Joo tak Pardubice se mi taky nelíbili :D Tam jsem jezdila a už nikdy víííc :D

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@majinkaxd me to jako nevadi ..ale je to tady divny.. 😀

aneta0707
21. kvě 2013

@nicolnik vid, koho si tak predstavujou 😀 jako historii v internetu mam zajimavou, tak uz si umim i trosku predstavit, ale me se to moc nepodoba, takze trosku zklamani. ale jako ktera zenska vypada jako ty z filmu? a rozhodne si kvuli tomu nebudu strihat vlasy 😀

majinkaxd
21. kvě 2013

@luciinka001 Mě se tam líbilo,ja nwm co to bylo jestli namesti ci co ,ale byli vsude kytkyyy :D

nicolnik
21. kvě 2013

@luciinka001 mně se líbí to, že ráno si můžu 10x říct, že ještě nevstanu a vim, že mi pokaždý něco jede:D to tady musim čekat hodinu, někdy i dvě:D Hlavně jsou tam celkově jiné možnosti, ale taky si za ně připlatíme v podobě toho bydlení🙂 jen se tam nastěhuj, ať mám skym jezdit s kočárem:D

nicolnik
21. kvě 2013

@majinkaxd tak to je pitomý! a jak jste se poznali?

nicolnik
21. kvě 2013

@aneta0707 no tak to každopádně, ono když se člověk podívá, jak pak vypadaj nenamalovaný a bez silikonů a nevim čeho,tak sem já ta playmate:D

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@majinkaxd to envim kde :D ja sem tady jen chvili :D

majinkaxd
21. kvě 2013

@nicolnik V létě, jsem byla u kamaradky a byli jsme vecer na zabave a pak jsme šli domů a ja se zapovidala v Praze na vaclavaku s nejakým klukem a ona pribehla že jí oslovila nejaka parta. Jako malem mi hrablo když tam bylo takhle ti staří :D a myslím,že zbyte večera si domyslís. A pak jsme si psali a schazeli jsme se a pak jsme se nejak dali dohromady a od te doby spolu jsme, ale tech nervůůů ti povím. Některi maminy mi tady rekli že jsem dobrá že snim jeste jsem 🙂

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@nicolnik ja bych tam sla ale pritel ma dobrou praci a ten ji asi jen tak nepusti 🙂

majinkaxd
21. kvě 2013

@luciinka001 Hih, :D Já tam byla parkrat a vím že je tam krasne misto :D:D

ange_de_la_morte
21. kvě 2013

@luciinka001 @nicolnik : jéé tak to já jsem proti wám takowý widlák 😀 😀 žijeme we wesničce s 300 obywateli w Olomouckém kraji , máme ti jeden obchod otewřený 4 hodiny denně ( mimo wíkend) a 1 hospoda co otwírá 3 dny w týdnu jen wečer, jo a málem bych zapomněla - každou středu je zde hodinu otewřená knihowna 🙂 🙂 autobus tu jede 4x denně we wšední den a 2x o wíkendu, ale mám to tu ráda, jsem fakt šťastná že jsme koupili statek zrowna tady 🙂

@lucinka_016 : jo tak o šílených snech bych mohla wypráwět 🙂 ale pak to prostě přijde a wšechno jde uplně samo 🙂
@nicolnik : to je skoro jak u nás 🙂 manžel je o 8 a půl roku starší a w létě to bude 5 let od chwíle co jsme se poznali a se stejně starým klukem si to taky neumím předstawit, žádného zodpowědněho neznám, když widím kamarádku co omylem otěhotněla se stejně starým klukem jako jsem já a on prostě je děcko - přijde z práce sedne si k počítačowým hrám, malému se skoro newěnuje, společná procházka s kočárem nehrozí, peníze musí hned odewzdat protože jinak by je utratil za piwo a blbosti, no šílené

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@ange_de_la_morte ja sem taky bydlela s nasima na vesnici a obchod ani hospoda tam neni a autobusy jezdi taky 4x denne a o ikendu ne ..ale mam to tam rada ☹ ale tedka tam nemuzu bohuzel kuli vychazkam :(

aneta0707
21. kvě 2013

@nicolnik tak to sou teda kamaradi 😀
jako kazdej chlap si hlida svoje, to je jasny. jenom nekterej vic a nekterej min. jeste ze my sme na ty stredni ceste. ja nesnasim omezovani a zakazy, tak se se mnou naucil manipulovat jinak 🙂

luciinka001
autor
21. kvě 2013

jako kdyz to tak ctu tak ja teda mlady ucho mam ale neni to vubec tak jak pisete 🙂

ange_de_la_morte
21. kvě 2013

@luciinka001 : si na nemocenské ? to je blbé, jsou to idioti že zrušili ty neomezené wycházky třeba pro těhotné , já jak budu podruhé těhotná taky skončím na neschopence - jako zdrawotní sestra nehodlám riskowat práci w infekčním prostředí w těhotenstwí ... no ale jako je fakt že nemít auto tak bych tady asi chcípla 🙂