Mladé maminky, snažilky, těhulky

luciinka001
20. kvě 2013

Ahojky holky tak jsem vyrtvorila forum kde muzeme kecat my mlade snazilky,tehulky ale uz i maminky a sbirat tak informace 🙂 V kolikatem jste tydnu ? 🙂)

terrytess
21. kvě 2013

@luciinka001 Malej je Toník (po tátovi, už pátej v pořádí 😀 ) teď si vyberu chlapečka pro změnu já 😀 😠

ange_de_la_morte
21. kvě 2013

@aneta0707 : před 5 lety bych si nikdy nemyslela že budu takhle brzo wdaná a mít dítě, ale pak jsem potkala swého nyní už manžela , o něco poději jsme se k sobě nastěhowali, wzali se a nakonec i koupili statek , takže když už jsem měla skwělého chlapa a zázemí w podobě bydlení tak jsme najednou začala strašně toužit po miminku, i když ještě nemám dodělanou školu stejně jsme se začli snažit, prostě jsem to cítila, nebyl to rozum ale silný mateřský pud 🙂 ... ale myslím si že bude super že až děti už budou docela samostatné tak my budeme pořád ještě dost mladé abych si dál užíwaly žiwota, nawíc mi přijde fajn že budu swým dětem po fyzické stránce pořád stíhat - klidně pojedem společně na snowboard, jezdit na koních a já to budu pořád zwládat, w 45 už to tgřeba nebude tak růžowé

@sarriku : já jsem úzkostliwá 🙂🙂 no wěkem to asi nebude 🙂

@aklora : to máme skoro stejně staré dětičky 🙂 náš malý má 4 měsíce

michaela_2
21. kvě 2013

@luciinka001 jé ahoj my se známe 😀

Mě je 23. let, mám 16. měsíční holčičku, takže poprvé jsem otěhotněla v 21. Teď jsem v 17. týdnu a čekáme druhého kulíška - zatím to snad vypadá na chlapečka 🙂.

Stejně jako tady někdo psal, před pár lety by mě ani nenapadlo, že zrovna já budu vdaná a mít děti takhle brzy, asi i proto byli všichni z okolí trošku šokovaní zezačátku 😀 . Ale já jsem taková, že se rozhoduji spíš podle toho jak to cítím než podle rozumu 🙂)

luciinka001
autor
21. kvě 2013

jee holky pekne se mi to tady rozrostlo 😵 😵 to je super! 🙂 no ja sem vzdycky miminko chtela brzo a kazdej mi rika ze to je dobre a doktori i rikaj ze maj v sanusech a tak hodne paru nad 25 co jim miminka nejdou a musej podstupovat ty debilni procesy...takze ja sem spokojena a strasne se uz tesim 🙂

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@michaela_2 jojo zname! 🙂 to je faaajn 😵

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@terrytess no ja vetsinu jmen taky vybiram a pritel jen dosouhlasi :D takze to mam jednoduchy 😀 ale teda kdyz se mu nejaky jmeno nelibi tak to rekne 😀

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@sarriku urcite budes mit taky co nejdriv miminkoo 🙂 ja to kazdymu preju..je to poklad! 😵

nicolnik
21. kvě 2013

Čaute ženy, je mi 19 a něco, momentálně maturuji. Kvuli své těžké nemoci krve, chci zabřeznout co nejrychleji, jak jen to pujde, takže vás všechny budu sledovat a vstřebávat poznatky!🙂

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@nicolnik moc ti to preju 🙂 vzdyt to vis

Jo jinak sem koukala ze nam trosku pozmenili nazev a podskupinu(jelikoz sem to zadala spatne) 😀 aspon uz vime kde to je 😀

nicolnik
21. kvě 2013

@luciinka001 Já sem to hledala přes tvůj profil, jinak bych to asi nikdy nenašla:D

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@nicolnik no protoze jsem tele 😀 ale jako ja bych to snan nenasla ani tedka jak to zmenily :D nejdriv sem myslela ze to je zas jina diskuze 😀

nicolnik
21. kvě 2013

@luciinka001 můžu se jenom zeptat, ty jsi opravdu mlaďoučká u vás to bylo asi neplánované, že?🙂

lucinka_016
21. kvě 2013

@ange_de_la_morte to právě mám takové stavy jak ty píšeš..ale pak si zas řeknu, že to všechny zvládly, tak já taky..ale zase to někdy začne a pořád nad tím uvažuju a vrtá mi to v hlavě..přece jenom to je malinký drobeček, který si o nic neřekne..ještě mám ted docela bujnou fantazii a v noci se mi zdají šílené sny a to mi přidává k panice 😠

@aneta0707 ahoj, já mám 22, od maturity jsem pracovala, mám milujícího přítele,sice o 11 let staršího, ale už to mě vedlo k tomu mít brzo miminko, navíc já jsem na děti ujetá a chtěla jsem mít děti brzo 🙂 práci jsem měla, bydlíme spolu a tak jsme to spečetili miminkem 🙂

prcek91
21. kvě 2013

zdravím..🙂 je mi 21 a jsem v 18t.t...:)

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@nicolnik bylo ja sem ti myslim psala i k tvy kratky zprave jak to bylo myslim 🙂 ja sem od listopadu nepapala prasky a najednou se to povedlo 🙂 nechali sme to nahode protoze predtim jsem je uz nemela a 4 mesice nic ..takze jsem si odpracovala asi rok a pul a pak sem je vysadila a za dva mesice se to povedlo..nemysleli sme na to ani sem si nehlidala kdy a jak spolu budem spat ..proste uplne vypustili a pak to bylo krasny prekvapko ty dve carky..mela sem mit menstruaci asi kolem pulky unora a nedostala jsem ji ale porad sem cekala az do 2.3. a to uz tam byli dve.. 🙂

lucinka_016
21. kvě 2013

@luciinka001 Luci to je jak u nás 😀 já byla taky bez prášků, a úplně jsme vypustili všechno a řekli že se stane co se má stát :D a bum

aneta0707
21. kvě 2013

@lucinka_016 tak to je hezky 🙂 jeste treba svatba a bude vse komplet 😀 nahodou je hezky kdyz si rozumej starsi a mladsi 🙂 ja ysem s manzelem o 21 let a uz 2 deti ma, ale ne maly, jak rika : udelal si na stary kolena znova radost

nicolnik
21. kvě 2013

@luciinka001 krásný!!!🙂

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@lucinka_016 no ono na tom neco bude bych rekla :D kdyz se na to nemysli a jede se ten zivot dal..je to pak rychlejsi.. 🙂 ale ne kazdymu se zadari .)

prcek91
21. kvě 2013

my jsme se na to nejdřív soustředili jak blbý..:D manžel ten by nejradši 10krát denně jen aby už měl dvě čárky..:D a já mu říkám nejsem stroj a ty máš unavený spermie..:D máš tejden útrum..:D a holky po tom tejdnu jsme do toho museli vlítnout...:D

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@nicolnik ja sem tomu porad neverila a prisla jsem z prace a pritelova mamka me primo donutila si test udelat 😀 a byli tam dve..no ja myslela ze zkolabuju 😀 tedka tam byla jeste odd pritelovyho brachy holka a vsichni na me koukali a ptali se co a tak sem utekla vedle do mistnosti a brecela 😀 mela sem v hlave zmatek 🙂

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@prcek91 no to je taky parada !! :D

nicolnik
21. kvě 2013

@lucinka_016
@aneta0707 My jsme s přítel o 9 a půl,oslavili jsme 5ti leté výročí a teda,když si představim,že bych byla se stejně starym klukem třeba, tak na mě jdou mrákoty:D ale né každý 20 letý, je třeštiprdlo🙂

nicolnik
21. kvě 2013

@luciinka001 ty jo já tě obdivuju, v 17cti, ale je vidět, že máš i rodinu která tě podporuje, to u nás by nic takového nebylo....

prcek91
21. kvě 2013

@luciinka001 :D :D jo někde se začít musí..:D a jak na to reaguje vaše okolí holky?? jako že jste tak mladé a už v očekávání..:D ohledně mě to je děsná katastrofa, dle všech si takhle ničím život nejdřív svatba ve 20.. a pak v 21 otěhotní a ve 22 bude rodit.. občas se musím smát když mě probírají báby který měli děti v 15 -16 a bylo to normální..🙂

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@nicolnik mas pravdu ne kazdy 20ti lety je trestiprdlo...mymu pritelovi je 21 a je to naprostej tatik k pohledani..uz kdyz jeho mamka mela malyho brasku tak on vstaval k nemu v noci a dal mu najist nebo napit aby mamka nemusela..nemam strach ze by se o me a o malyho/malou nepostaral 😵 doma mi pomaha...chodi do prace a jeste doma vari uklizi 🙂 je to moje zlaticko

lucinka_016
21. kvě 2013

@aneta0707 ale to vůbec nevadí, mě to teda nepříjde..on je pořád takový puberťák a rozumíme si skvěle, a svatba? no tak snad si mě vezme jednou 😅 hodně lidí do nás hučelo, že se musíme vzít, když jsem oznámila, že jsem těhotná..babičky, tetičky ze staré školy mě chtěly mít vdanou, ale mě to úplně odradilo, se přece nebudu vdávat jenom pro to, že jsem těhotná, mě to přišlo jak by si mě musel vzít z nutnosti že mě zbouchnul..tak jsme říkali, že počkáme až bude mít malá tak 2 ročky, ať si tu svatbu pořádně užijem! 🙂 Tyjo a 21 let, to máte super, hlavně že vám to klape 😵

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@nicolnik me bude 20 😝

luciinka001
autor
21. kvě 2013

@prcek91 no ja sem prave i brecela na zacatu ze jsem nevedela co nasi ..pritelova mamka ta se tesila ale moji mamce je 38 tak prece jenom je jeste mlada 🙂 ale tedka postupem casu se strasne tesii a tatka je jak vymenenej 🙂 uz planuje kde bude na zahrade houpacka a kde piskoviste...a jeste kdybych mela kluka tak by se s prominutim posral protoze jsme jen dve holky se segrou a jemu se kluka nepodarilo 😀

lucinka_016
21. kvě 2013

@nicolnik taky si neumím představit, že bych byla s někým v mém věku :D to jsou takový paka nevyzrálý :D