Mladé odhodlané snažilky

glock
30. lis 2011

🙂 Ahoj holky, hledám další mlaďounké snažilky na pokec a porovnávání zkušeností. Je mi 18, ale na mateřství jsem připravená a dokonce s přítelem již nakupujeme do výbavičky, kdyby se náhodou už zadařilo, přítel je starší než já. Zatím se snažíme 3 měsíce a já doufám, že najdu děvčata, která se nebejí být mladou maminkou a nehledí na opovržené obličeje ostatních........

maturantka
1. pro 2011

Jéé tak to tě vítám mě je také 18 let a snažíme se 1 měsíc doufám, že to brzy vyjde. 3.12 má přijít MS doufám, že nepřijde mrcha jedna 🙂 a určitě nás tu je i více takhle mladých 🙂

maturantka
1. pro 2011

@glock Heled a jak to máš se školou?? Jinak mi už také nakupujeme mě je 18 a příteli 26 🙂

akdar1
1. pro 2011

Omlouvám se za dotazy...ale, toto uvažování nějak nechápu ☹ To už máte dostudováno? Praxe v zaměstnání nulová? Co na to budou říkat rodiče ? Už jste si užily svého volného života bez větších starostí a obav za druhé? Mateřská žádná, rodičovská na dnešní ceny skromná?

ciernavila
1. pro 2011

ja mam babatko teraz v tridsiatke a je mi luto ze som ho nemala uz skor, kazdy ma ine poslanie, niekto karierovat niekto mat mozno casom aj velku rodinu... Ked som mala 17 som sa trapila ze nemam este vlastne dieta lebo ako by to brala rodina a robila som si aj VŠ potom, ale vobec som si to naplno neuzivala, miesto toho som sa starala o deti cudzich aby som si to vykompenzovala a pritom som od tych 17 az doteraz tuzila po vlastnom.... Ja tie 18 tky podporujem, niekto ma pracu a karieru ci skolu pred a potom deti ale kludne sa to da zvladat opacne, poznam viac takych ludi. Kamoska maturovala tehotna a teraz zas karieruje a venuje sa svojim konickom aj s dcerou ktora je uz velka. Niektori to odkladaju a odkladaju a potom zistuju ze uz je im tazke otehotniet kvoli veku. Ja som si porobila skoly aj ine vzdelavania a jazyky a nakoniec sa venujem aj tak niecomu kde mi VS ani nebolo treba ale bavi ma to. Materstvo je najkrajsie poslanie, tomu sa nevyrovna ani post prezidenta 😀

tamarila
1. pro 2011

@akdar1
@ciernavila
Taky to vidím tak že je na každé kočeně kdy si pořídí mimčo. Každej je připravenej jindy a má jinou představu o životě. Mě je 31 a čekám první, a taky bych se nezlobila mít ho dřív. Mladý mamky jsou super, a myslím že i pro děti je to lepší, nejsou tak moc řešivý jak my starší vyplašený maminy 🙂 Držím palce holky ať vám to vyjde. Vždyť v generaci našich mamek byl věk 18 - 20 běžnej pro dítě, a taky jsme vyrostli ve zdraví. Není potřeba za každou cenu dodržovat dnešní trend . Kariéra, bydlení, zajištění - a pak se honit jestli se povede dítě 🙂

akdar1
1. pro 2011

Já je nekritizuji! Je na každém, jak se ve svém životě zařídí... Jen mě zajímalo, co je k takovému velkému rozhodnutí vede...

maturantka
1. pro 2011

@akdar1 Tak myslím, že Vám do toho vůbec nic není je to věc naše....A jestli se to bude nebo nebude líbit našim rodičům tak to mi je opravdu jedno. Je to můj život a udělám si ho takový jaký chci. Na dítě se už cítím, ačkoli mi je 18. A jak tu bylo řečeno nemusím jed podle trendu. Mít miminko až ve 30-ti. Prostě chci být mladá maminka jako byla moje matka, ač jí bylo 19 vychovala nás všechny dobře 🙂 Takže asi takhle milá slečno či paní 😠

majatob
1. pro 2011

holky, ja vam fandim 😵 ja jsem mela prvni dite "az" v 21 letech, nemeli jsme dostudovano, praci, bydleni, nic... ted mi bude 25, prcci mi tu behaji tri, skoly dodelavame, muz ma praci, ktera ho bavi, vydelava dost na to aby jsme se meli dobre a opravujeme si domek 😵 na nejaky velky cestovani nejsme ani jeden, ale i se dvema malyma detma a tretim v brise jsme zvladli cestu do Skotska a bylo to bajecny 🙂 proste...je to jen na vas jak si to udelate... drzim palce 🙂

maturantka
1. pro 2011

@ciernavila Přesně tak každý se na to cítí v jiném věku 😉 Naprostej souhlas 🙂

maturantka
1. pro 2011

@majatob JJ na tebe jsem koukala. To musí být parádní mít doma takové mrňousky a po tak krátké době. To musí být ted super kámoši , když jsou od sebe takto krátce 🙂

majatob
1. pro 2011

@maturantka no jak kdy, nekdy by se laskou snedli a z toho se rezou jak kone 😀 ale je to super, nemenila bych 😵

maturantka
1. pro 2011

@majatob jooo to znám...já mám měla 2 sestry a ty od sebe byly roka a furt se řezaly :D:D::D.....jako mám je furt a k tomu nám před 3 ma rokoma přibla ještě třetí segra do party 🙂

glock
autor
1. pro 2011

Tak holky, nedáme se dřív to bylo normální, chci být mladá maminka, ne utahaná 40, která si skoro ani neví rady s dětma a cokoliv udělají, tak jsou na ně protivný....Se školou to mám tak, že mám dodělanou a jelikož jsem pracovala od 16, tak mateřská se mě dotkne 🙂 což je super, nebyla jsem brigádnice, ale měla jsem normální smlouvu, takže honička, ale pro rodinu vše. Nejsem karierní pošahanec 😉

ilonne
1. pro 2011

Holky nic proti vám, ale já si rozhodně nepřijdu v 33 stará a utahaná. Miminko jsme si pořídili poté, co jsme dodělali VŠ, zajistili si místo v práci a pořídili byt a věděli, že do budoucna naše děti zajistíme a jako karierní pošahanec si taky nepřijdu.
Takže já vám určitě fandím, ať vám to vyjde, jak si přejete, ale taky važte slova.

glock
autor
1. pro 2011

Dneska je to 10 dní od vynechání, čárky zatím nejsou, ale o víkendu tam už možná budou 😀 Nečekala jsem na tuto diskuzi, když jsem ji zakládala, že budou takové ohlasy, ale jsem moc ráda..... 🤐

glock
autor
1. pro 2011

Tato diskuze je pro ty, kteří po tom touží.........a jak píše tamarila, není nutné dělat karieru, zajištovat apod. 😉 Každý to má jinak.

ilonne
1. pro 2011

@glock Jenže za dob našich matek se staral stát, teď se musí každý postarat sám 😉 .

maturantka
1. pro 2011

@ilonne Já tedy nikoho neodsuzuji, ať si to každý udělá jak chce 😉

@glock Tak to fandíím ,ať // najdeš 🙂. Já mám dostat 3.12 MS, ale teď teda nevím kdy budu testovat, když se ti po 10 dnech vynechání nic neukázalo 😒

maturantka
1. pro 2011

@ilonne To sice ano,ale když člověk chce a má nato finance tak může i v takto brzkém věku 😉

nikol_bl
1. pro 2011

Holky, já vám děsně fandím 😀 Já jsem odmaturovala a chtěla rodinu, manžela jsem měla, ale všichni mě nutili na VŠ, kterou teď dělám, a NEJSEM šťastná. Měla jsem si dupnout 😉 už dodělávám poslední ročník a hurá na rodičovskou. Mě kariéra nezajímá a nikdy to tak nebude. Takže mladinký maminky, mateřství zdar! 😀

glock
autor
1. pro 2011

Tak třeba mám jen nízkou hladinu hcg....mám i nějaké příznaky, pálení žáhy, svědili mě prsa, po ránu mi je šoufl, ale možná je to sugesce, nevím, ale zatím to tak je 🙂 Kolem toho 22-23.11 jsem měla příznaky na ms, ale nic 😀 😀

glock
autor
1. pro 2011

Díky nikol bl, přesně taková jsem já, maminkovat

maturantka
1. pro 2011

@glock Mě teda také svědí prsa, ale jen občas a zdá se mi že mi trochu vyrostli a jsou pevnější. A ted třetím dnem mě hrozně bolí záda, ale jesltli to má vliv na těhotenství to nevím + mám trošku nafouklí podbříšek tak nevimm...

glock
autor
1. pro 2011

@maturantka Mě záda taky pobolívají, třeba budeme těhulkovat spolu 🙂

maturantka
1. pro 2011

@glock No mě bolí vždy večer, zle mi bylo jen jedno ráno a ten podbříšek je zvětšený a prsa jsou pevnější a větší 🙂... tak nevím no 🙂

glock
autor
1. pro 2011

@maturantka Ty jo, třeba si, to by bylo fajn ne? 🙂 Dneska se mě přítel zeptal, jestlli nejsem v to, že mám nějaký nafouklý bříško 🙂

maturantka
1. pro 2011

@glock Taky mám nafouklé břicho 🙂 a furt bych něco jedla 😀

glock
autor
1. pro 2011

@maturantka To já taky, jsem jak otesánek, heled poslala jsem ti interní zprávu, tak na to jukni, jdu koukat na Ulici 🙂

maturantka
6. pro 2011

Notakkk holkyy je to nějak dlouho klid... 😒 Kdepak jste???

glock
autor
27. kvě 2012

🙂