• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můj manžel je rom. Jaké máte zkušenosti?

29. října 2015 
No, tak já mám názor ten, že je to obecně 50% geny, 50% výchova a prostředí.... samozřejmě je to hodně idividuální :wink:
6. zář 2009 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čím provokuješ? Už len tým, ako diskutuješ. To čo je za komentár: "vráť sa medzi svoje mníšky!!!" Keby si mala 15 rokov, tak to pochopím, ale keďže máš dve deti, tak predpokladám, že si už dospelá.
6. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
6. zář 2009 ve 13:10 • diddi
mill&, mňa by napríklad zaujímalo, ako sa vzájomne prijali vaše rodiny? ako sa k vášmu vzťahu postavii Tvoji rodičia a ako prijala jeho rodina teba?
6. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim, prenechajte tuto temu tym, co maju manzela alebo ineho rodinneho prislusnika pripadne blizkeho znameho Roma /Cigana. toto nie je tema, kde si mate ventilovat svoje nazory ohladne rasy, genov alebo roznych narodnosti sveta.
dakujem za pochopenie
6. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem bila a ziju s romem naprosto bez problemu mam snim 2 deticky a co setice oslavach je pravda ze se museji bavit oddelene jen nekdy a strasne semi libi ze nedaji dopustit na svoje rodiny a uz vubec na deticky a v dnesnu dobe si bili holky vazi kdyz zije s ciganem a nekrasnejsi je to ze skladaji realne pisnicky dokonce mi slozil muj synacek a jak krasne zpiva neprotahuje. Boze nikdy sem nevedela ze i takove se najdou romsky chlapi jeho rodina me miluje a ja je taky a kdyz je oslava tak placou ze sou radi ze nas maj jo a manzel mi nikdynekupuje boty kvulitomu ze to prinasi nekdy smulu a znamena to rozchod a tak tez to nedelam ani ja mamty nwjuzasnejsi svarove na svete
3. črc 2015 ve 14:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vizinul1 waw na tych botach nieco bude, mne kedysi davno kupil boty moj dlhorocny priatel a par mesiacov na to sme sa rozisli.. mne sa paci ich sudrznost, rodina.. viac k tomu nemam co dodat
3. črc 2015 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prinzesz ano taky tomu verim neni to vzdy sle verim tomu kdyz mi jednou rekl ze by mi chtel koupit boticky a ze se moc boji ze ome prijde . No ma svagrovou muj muz a ta mela manzela s kterym mela maliho klucinu 6 letiho a ver never on ji kupoval kazdy druhy medic boticky protoze milovala boty a tak ji je kupovalbyl to takovej cogan kyery na poveri neveril a nakonec onej prisla ale jinym z pusobem zemrel a tedkom uz je to treti rok co sou bez tatky jeto hodne divne a taky tomu zacinam verit :cry:
3. črc 2015 v 15:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vizinul1 panacku, nikdy som o tom nepocula.. ale nieco na tom moze byt... a zena muzovi moze kupit topanky? inac aj moj muz mi raz davno kupil topanky (este sme spolu len chodili) a potom to bolo medzi nami take ze skoro sme sa rozisli.. topanky som mala raz obute a tak ma odreli, strasne ma boleli nohy z nich.. nakoniec som ich vyhodila..
5. črc 2015 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda ja som cigánka iba zasnem nad tým co som sa dočítala ake vymysli v živote simw nebola na oslave.kde by sedeli ženy a muži osve ani som o tom nikdy nepočula celý život na obycajnom sidlisku normálne chodíme do roboty ako aj ostatný cigáni v našom meste máme také isté problémy ako vy gadžovia áno delíme sa na rumungrov a olasskych to sú ty v dlhých sukniach myslim si.že sú to zabudnutý moslimovia z dávnych čias.ktorý tu zostali.pretože sa na nich veľmi podobajú kultúrou aj výzorom inak v našom meste žije veľa zmiešaných manželstiev a uz sa nad tým ani nikto nečuduje normálne fungujeme
29. říj 2015 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek