Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

lenny2
2. lis 2012

@zvalentova
Dám 😉 Ale jsem zralá na panáka, mám výčitky jak prase, bulim tady od tý doby co jsme přijeli, byla jsem na něj dost nerudná, že je vzteklej a on přitom chudáček měl volení ucha!!!! Jsem hrozná matka, nepoznám na vlastním dítěti, že ho něco bolí!!!!!!!!

lenny2
2. lis 2012

@rychetkami
No, naštěstí mám taky manžela, kterej nás komplet zajistí a já budu mít rodičák v podstatě pro svoje účely, navíc mám svých peněz taky v pohodě dost, ale prostě ten náš stát, to je prasárna, na dvojčata jeden rodičák, dyť to je jak nějaký sci-fi, jak to maj dělat rodiny, který jedou na knop???? Šílenost!!!!!

lenny2
2. lis 2012

@zvalentova
Zuzi, oprava: bolení, ne volení - ten iPad už mě taky dlouho sr.....nebude, asi napíšu do Apple 😀 😀

sariky
2. lis 2012

@lenny2 jejda to je neprijemne. tak drzim palce, aby byl Krystufek brzy fit!

lenny2
2. lis 2012

@zvalentova
Zuzi, já už krmim solo, holt jednoho začnu dřív, než ten druhej začne řvát hlady, když jsem je krmila naráz, byla jsem královnou batikovanejch bodýček, žíhanejch punčocháču a nervy my tekly potokem 😀

jarkalada
2. lis 2012

no, tak já s tou osmičkou měsíčně, mm. je o pár tis. míň, než je průměrný plat, k tomu 11tis.hypo + další účty a jídlo a ještě aby zbylo na dodělání kolem baráku. Asi jsem si měla udělat víc záhonků se zeleninou na příští rok 😀

jarkalada
2. lis 2012

@lenny2 s tím ouškem jsem se ptala dr., jestli mám šanci to poznat. A říkala, že menší děti si na ouška nešahaj, že prostě pláčou. Poznat to snad jde jedině, že bych si všimla zduřené uzlinky za uchem. Kdyby mi to neřekla, tak to taky nevím, po čem mám koukat. No hlavně ať už je brzo fit 🙂

sariky
2. lis 2012

@rychetkami no jak to tady tak posloucham, tak je to svym zpusobem zahul pro vsechny. vim, ze se to vzdycky nejak "udela" ,aby dvojcata netrpela, ale uz ted me to dost tizi, protoze ted s materskou si rozhodne nemuzeme nejak vyskakovat a s rodicakem to bude asi peklo. a nase dluhy splatime (snad) az nekdy za straaaaaasne dlouho (pres 20 let) takze ja si o nejakym setreni pro sebe muzu jen nechat zdat....

sariky
2. lis 2012

@zvalentova me se neosvedcilo ani solo krmeni - proste je nedokazu uhlidat, aby si po kazde lzicce nestrcili automaticky ruku do pusy, aby to neplivali na sebe, kolem sebe, nepatlali vsude.... uz jsem se smirila s tim, ze ten jidelni kout je jak u prasat a batikovany je uplne vsechno. ja jsem rada, ze to vecer vymyju z vlastni hlavy. jesteze nosim bryle, jinak bych uz asi i oslepla 😀

rychetkami
2. lis 2012

@lenny2 pravda, neumím si představit, jak bych fungovala jako samoživitelka. Náš stát...no jen bych se rozčilovala, nikdy jsem nenadávala na poměry, ale tohle je moc i na mě, kradení ve velkém je zde normou a politici si dávají jako heslo !my krást nebudeme"...sakra, to by mělo být přece normální! No to jsem se rozohnila.
A nenervuj sekvůli tomu, žes nepoznala to ouško, jsi matka, ne pánbůh!

rychetkami
2. lis 2012

@sariky no je to náročný, kdyby nebylo těch hypoték na bydlení, to by byl život!

lenny2
2. lis 2012

@sariky
Šári, funguje, když jim dáš do ruky jinou čistou lžičku, budou strkat do pusy jí a daj pokoj 😉 Fakt to zabírá, odzkoušeno 😉

lenny2
2. lis 2012

@jarkalada
Jaru a vy jste taky měli nemocný ouško?

kaluc2
2. lis 2012

@rychetkami to máš pravdu,manžel má dvě sestry a ty váží v rozmezí 90-100kg a on váží 75kg.Oni jsou po taťkovi a manžel po mamince.Náš Matyášek je krátký a kulatí se a Kryštůfek je dlouhý a chudý a přitom jí stejně,možná o kapáneček víc Maty.

kaluc2
2. lis 2012

@lenny2 no,to je mazec.Já taky měla dobré peníze,ale bohužel všechno bokem.Když jsem přešla na marodění,tak to byl taky velký skok,ale nějak se člověk tomu musí přispůsobit.Ať je Kryštůfek co nejdřív v pořádku.Nejhorší je,když jim něco je.

kaluc2
2. lis 2012

@zvalentova už se na to moc těším!!!!!!!!!!!!§ 😀

kaluc2
2. lis 2012

@lenny2 Aspoň,že ty chlapi máme.Nedovedu si představit být svobodná matka v této době.

sariky
2. lis 2012

@lenny2 vyzkousim. ale obavam se, ze si budou do pusy strkat tu puvodne cistou lzicku a jelikoz maji v pusine neustale zbytky jidla, tak to bude mit asi stejny vysledek jako kdyz si do pusy strkaji ruce 😉

ostrava8
2. lis 2012

holky tak se hlásíme .. máme malý 9,3 kg a 74 cm a malá má 8,9 kg a 71 cm v utery nas čeká očkování,,, chtěla dnes, ale zatrhla jsem 🙂 nebyla jsem připravená . příští týden tu budu mít mamku, tak mi když tak pomůže ...

jarkalada
2. lis 2012

@lenny2 neměli. Ale tenkrát jsem tam s ním nemocným šla a ptala jsem se mj.jestli to nemůže být zánět stř.ucha-tak mi vysvětlila, jak to kdyžtak poznám

ostrava8
2. lis 2012

@lenny2 Leni výčitky neměj, jak jsi to mohla poznat? všechny bychom jednaly stejně... dívej se dopředu ýe malý je už z toho venku... pohlad ho za nás

sariky
2. lis 2012

@ostrava8 teeda, vy jste velci 🙂 ja jdu se susinama k dr pristi tyden, tak jsme zvedava na nase miry. ale predpokladam, ze jsem tak o 2 kg lehci a tak 8 cm mensi 🙂
a ocka se neboj - ja jsem prvni horecku po ocku taky zvladla sama 😉

jarkalada
2. lis 2012

@ostrava8 tak to vážíte stejně jak my, ale my jsme asi o 3 cm delší 😀

jarkalada
2. lis 2012

@ostrava8 heleď, ale já byla taky tak do dvou let velmi "pěkňoučká", a vyrostla jsem z toho 😉

jarkalada
2. lis 2012

@zvalentova u nás pokus o zabavení s čistou lžickou nefunguje-naopak si jí tam furt strkaj a nechěj pak nic ode mně. Pak si jí stejně omatlaj, takže není čistá a šermujou s ní všude kolem, takže svinčík stále stejný a ještě to zdržuje 😀

sariky
2. lis 2012

holky, kt. krmite sunarem 2 - jaky davate typ? ja zatim davam nutrilon 1 extra a pomalu prejdu na nutrilon 2, ale kvuli penezum jsem si rikala, ze bych na tu "dvojku" uz presla na neco levnejsiho. koukala jsem na stranky sunaru a prijde mi to trosku chaoticky, nevim, co mam vybrat. s cim mate zkusenosti a co chutna vasim dvojcatum? diky

ostrava8
2. lis 2012

@sariky šári a kolik stojí ta dvojka ? já kupuji bebu 2 a ted jsem jí kupovala 600 gr za 190 kč , ale měla jsem kupony z DM 🙂 jestli chceš kupony na nutrilon, tak ti je pošlu, já je mám k ničemu . je tam sleva 50 kč

sariky
2. lis 2012

@ostrava8 kupujeme to pres mall.cz a ted meli na nutrilon 2 akci, takze jedno 800 g baleni vyslo na 299 kc. normalne to tam prodavaji za 349 kc. je to fakt drahy, protoze susini si porad nezvykli na prikrmy a porad chcou mliko, takze krmim 5x denne, takze piksla nam vydrzi necely 3 dny. mesicne se to pak splha skoro k 5000 kc. tak jsem si rikala, ze zkusim neco levnejsiho. u te "dvojky" uz na tom nutrilonu netrvam.

sariky
2. lis 2012

@ostrava8 akorat se chci rozhodnout pro jednu znacku a nestidat to podle ceny v akcich, aby z toho pak treba nemeli nejaky zazivaci potize nebo aby nezacli stavkovat kvuli jine chuti. vsichni vychvaluji sunar, tak jsem si rikala, ze bych zkusila ten sunar. ale na webu jsem nasla hodne druhu a nejak se nedokazu zorientovat, kt. je "nejlepsi"....

ostrava8
2. lis 2012

@sariky jasně s těma značkama souhlasím.. my furt jedeme na tom jednom, vyrábí to Nestle tak snad to je OK. ale jak říkam, hod mi do IP tvou adrs a zašlu ti ty kuponky jesli chceš...