Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

zvalentova
autor
14. lis 2012

@joyce2
@kinguse
@ostrava8
@maruja
@lenny2 holky u nás také vzrůšo ☹ Kačabnici rostou zuby a tak špatně jí, má zvýšenou teplotu, budí se každou chvíli a protože má Kuba spaní jako na vodě, je hnedka vzhůru. Včera jsem se sprchovala až po směně v půl jedné v noci a usínala s županem, abych byla hnedka v pohotovosti. Doufám, že se klofáky brzy ukážou a bude spát tak jako dřív.
Tlačím do sebe vitamíny, abych byla ok, jen se děsím co přinese manžel domů z báječných kanceláří pro 2500 zaměstnanců ☹

sariky
14. lis 2012

ahoj holky, tak ve zkratce - u nas noc strasny - dvojcata se "dusila" soplem a hlenama, takze jsem odsavala, to je rozzurilo a nemohli pak spat, tak se furt prevalovali, pobrekavali, knourali, chrochtali, kaslali....... takze jsme si toho vetsiho prudila vzali k sobe do postele a chudak Sarinka zustala na samotce v postylce. celou noc jsem "spala jen na jedno oko", protoze jsem furt chodila kontrolovat, jestli se neudusili, prikryvat, hladit, konejsit... no strasny. furt odsavam, furt jsou zahleneni a maji porad teplotu, tak teda nevim. navic Sara mela ted rano prisernej hysterak a vubec nesla utisit - ani v naruci, tak mi jich je strasne lito. uvidim do zitrka a kdyztak povalime k dr. zatim je lecim paralenem a odsavam a prostrikavam nos sprejem (zatim ho nemaji zabarvenej, tak by tam infekce byt nemusela).
Leny, drz se, at jsi brzy fit. ja jsem pred cca 3 tydnama taky 2 tydny byla nemocna a bylo to fakt hnusny - cloveku je mizerne a jeste pecovat o dvojcata. nakonec jsem skoncila na antibiotikach. ted byl nachrmlanej manzel, tak to dvojcata chytla asi od neho a me uz taky skrabe v krku. fakt super vyhlidky.
holky, drzim vsem palce, at jsme vsichni zdravi!!!!

sariky
14. lis 2012

posilam slibenou ve sportaku 🙂

zvalentova
autor
14. lis 2012

@sariky Šári to je peklo, drž se 😉
Už se nemůžu dočkat jara, zima je pro děti mazec.

zvalentova
autor
14. lis 2012

holky dneska jsem prvně svařila jablka a dala jako sváču. Kuba zblajznul celý kelímek od Aventu (když jsem ho zvážila tak to bylo 170gr) , Kačka tak půlku a ještě po mě házela trpitelské pohledy. Snad jim to šmakovalo 😎

maruja
14. lis 2012

@lenny2 tak to je mě teda líto 😒 já chrchlám děsně, hlavně v noci se bojím, abych nevzbudila děti, to by ještě scházelo 😝

maruja
14. lis 2012

@sariky moc pěkný 😉 drž se

lenny2
14. lis 2012

@sariky
@zvalentova
Šári, to je strašný, ať jsou miláčkové brzo fit, nenááááávidim zimu!!!!! Krásná fotečka, jsou to kočičáci 😉
Zuzi, zkusilas ten Calgel? Já dávala Štofoj na noc Panadol, když mu rostly klofy a docela to zabralo, má to lehce anestetický účinky!
Jinak jsem přiobjednala dalších 24 dílků pěnovýho puzzle, tzn., že už jjich mám 48 ks 30x30, je to tady jak v obřím dětským koutku, stálo mě to už 2600,-, ale děti jsou happy a já je tam můžu beze strachu nechat volně se pohybovat a je od nich neskutečnej klid 😉 Jo a Kryštof už sedí uplně sám bez opory 😉

rychetkami
14. lis 2012

@sariky krásná fotka, máme úplně stejný kočár, jak typ, tak barvu, tak doufám, že draci budou stejně pěkní. AZtím se vejdou do korbiček, ačkoli Mára je obřík, po víkendovém domácím měření cca 69 cm a 7,8kg🙂
Nám se choroby zatím vyhýbají, ale to je asi tím, že já s dětmi chodím jen po venku a manžel pracuje doma,takže nikam nejdeme. Tedy jediný neduh mám já, ty záda šílený, ale RHB doktor mi trochu pomohl a cvičím doma, manžel je zlatej, díky němu mám čas na to cviko, jinak by ze mě byl invalida.

jarkalada
14. lis 2012

@lenny2 u nás to taky vypadá spíš na dětský obývák 😎 A to je vcelku rychlík s tím sezením. Teprv někdy před týdnem ses ptala, kdy se posadí sám a už to umí 🙂

maruja
14. lis 2012

@jarkalada jj dětskej obývák to je přesné, někdy si nemám ani kam sednout a to je zatím sama, až tu budou tři tak nevím jak to bude vypadat

lenny2
14. lis 2012

@jarkalada
Ji, Jaru, je teďka nějakej až moc rychlej 😀 Za to Lindi je líná jako veš 😀 Ale už se taky pokouší 🙂

lenny2
14. lis 2012

@jarkalada
Jaru, mám dilema, už má Anet nějakou panenku? Zvažuju, že už by byl možná čas k Ježuchoj nějakou obstarat, ale otázkou je, jestli ještě není brzo, bude jí necelých 11 měsíců......

jarkalada
14. lis 2012

@lenny2 Leni, nemá, jezdí s traktorama 😀
Doma vlastně žádnou ani nemáme. Na chalupě si jim minule líbil ten starej malej kočárek, oba ho tlačili, bylo v něm mimi - panenka - a tu tam teda vždy poctivě nandali, když to překlopili. Hlavně teda Luk. povídá krásně "mimi", nebo "mimi není" 😀
Ale nijak extra si s ní nehráli. Maximálně občas ukázali, kde má nos nebo oko, ale jinak je nezajímala.
Spíš je baví jezdit s autama po zemi, stavět komíny, teď už zaplaťpánbů i ty knížky si rádi prohlížej, hudební pianko nebo vlastně veškerý hudební hračky. Máme takovej ten aktivity stoleček-jsou tam zpívající žáby, volant, telefon, točící kroužky. Když maj náladu, lezou okýnkama do toho stanu, co dostali na narozky.
Takže u nás by asi zatím panenka neobstála. Ale i my se segrou i moje neteř, jsme si s panenkama moc nehrály, až pak někdy v 11 letech s barbínama, jak se zamilovala do Kena, ale to už jsme byly velký 😀
Ale třeba by se zrovna vaší Lindě nějaká líbila. Anetka má takovýho mazlivýho pejska usínáčka a toho je schopná tahat všude. Kdyby měla od začátku panenku, třeba by na ně měla jinej "názor", nevím 🙂

maruja
14. lis 2012

holky, kdy se mimina začla zajímat o toho druhého? Jako kdy si začali povídat a tak? Naši se do sebe pořád obracej, pak nadávaj 🙂 pak je každej na jedný straně deky a nadávaj zase 🙂

jarkalada
14. lis 2012

@maruja si to nějak neuvědomuju, ale asi nějak kolem toho půl roku se začali vnímat, přinejmenším už přes sebe i lezli, to už určitě.
Tak jsem tu teď půl hodiny tvořila odstaveček pro tu rodinku, kt. jsem hlídala kluky. Šílený, jak se to rychle zapomíná 😠
A to maji stále nápad, že nás někdy navštíví. To abych si předtím zařídila nějakej intenzivní kurz 😕

maruja
15. lis 2012

@jarkalada dík, přes sebe už lezou, ale právě se otáčej do sebe a pak ječej 🙂 takže ječej skoro furt 😀

sariky
15. lis 2012

ahoj holky. tak dneska jsem se susinama sla k dr a Sima to uz ma na pruduskach, takze oba nakonec skoncili na antibiotikach. v utery jdeme na kontrolu a do te doby nemam chodit ven. se z toho domaciho vezeni zblaznim. ale hlavni je, aby byli zdravi. nejhorsi je asi ta ryma - chudaci jsou zahleneni a nejde to ani odsat. ale verim, ze ted uz to bude dobry.

sariky
15. lis 2012

@rychetkami diky za pochvalu. moji susini jsou mensi nez tvoje dvojcata, ale v kombinezach se do tech korbicek uz proste nevesli. lezeli tam jak sardinky, tak jsme prestaveli na sportak a je to pro ne pohodlnejsi.

sariky
15. lis 2012

a diky za podporu vsem, jste zlaty 😉

sariky
15. lis 2012

@lenny2 diky za pochvalu, Leny 🙂 btw taky uz se tesim na jaro, ta zima je hnus.
btw to uz je Linda "zrala" na panenku, ne? nejaka sikezni hadrova by se ji urcite hodila 😉

sariky
15. lis 2012

@zvalentova Zuzi, dneska jsem s dr probirala moznou alergii na lepek, tak pry se nejcasteji projevuje "rychlym prujmem", ale ze pupinky taky byt muzou. takze pristi tyden zase vyzkousim a kdyz se ta vyrazka znovu objevi, tak se to bude nejak resit. co vy? druhy pokus bez reakce? doufam, ze jo 😉

sariky
15. lis 2012

@zvalentova no susini ted asi taky blbe ji kvuli tem zubum. Simovi pry rostou dalsi 4. tak to bude za chvilu velkej zubejda 🙂 Ja jsem jim na to zadny pripravky nedavala, okusuji si hracky a kousatka dle vlastni potreby. Sare se to prorezalo strasne rychle, u Simy to trosku trvalo, ale myslim, ze to taky docela slo. uvidim, jakou rychlosti se bude prorezavat ten zbytek....

lenny2
15. lis 2012

@sariky
Šári, chudáčkové malý, ať jste zase brzy fresh!!!! Dej jim za mě pusinku 😉
Já tu zimu nenávidim, nechápu jak můžu žít na horách 😀 Rozhodla jsem se, že na jaře koupím golfáč 😉
No, má už od Lamaze panenku Emilku, ale to není ono, pomejšlim si už na nějakej vyšší level 🙂 Chci jí vlastně já, nebo Lindi??? 😀 😀

sariky
15. lis 2012

@ostrava8 Peti, susini skoncili nakonec na antibiotikach, tak doufam, ze ted uz se to bude jen lepsit. nemoci u malych jsou fakt des ☹

sariky
15. lis 2012

@lenny2 diky, Leny. ja to taky tak mam - vidim nejakou hracku a uplne se do ni zamiluju a nutne ji potrebuji susinum koupit 😀 Na panenky jsem prave uz taky koukala 😝 Sarinka si ale zatim vystaci s plysakama a hadrovyma hrackama, zatim vsechno jen ozuzlava nebo s tim mlati o zem 🙂
fakt jdes do golface jo? no ja jsem si naivne myslela, jak to bude super, az nebudu muset v aute vozit korbicky, ze tam bude vic mista a ono prd velebnosti. ten sportak je jakejsi neskladnej, takze ted mam plnej kufr sportaku a nedam tam uz fakt nic 😠 Ale do golface se mi nechce kvuli penezum. je to ohrana pisnicka, ale asi radeji investuji do neceho "uzitecnejsiho". treba do mrkaci panny 😀

sariky
15. lis 2012

@kinguse teda Gabi, dorotky maji ty zuby asi nejaky nenabrouseny nebo co, ze jim to furt neleze ven 😉 Dr rikala, ze to chce hodne masirovat, aby se ta dasen "uvolnila". me to prijde sadisticky, protoze je to boli, ale mozna se to pak fakt prorizne rychleji a bude klid. ale nervy ani odvahu na to nemam. susini maji uz 2 horni klofy a Sara me neustale kouse 😀

zvalentova
autor
15. lis 2012

@sariky zatím jsem druhý pokus nedělala, ale už asi vím čím to bylo. Včera to měla také a z jídla to být nemohlo. A ve finále to vypadá na punčocháče.

lenny2
15. lis 2012

@sariky
Jj, asi si tím budu plnit svoje tajné dětské sny 🙂
Do golfácě jdu, nehodlám do obchoďáků, k našim a na vejlety tahat tohle obří monstrum, sporťák si nechám na svoje procházky apod. a golfáč na tyhle přejezdy. Taky už chceme v létě k moři a tam teda EW tahat nebudu, to by mi švihlo 😉
Já teda šíleně bojuji s věcma po dětech, mám už 4 obří Ikeácký krabice vyřazenejch hadrů a moje původní myšlenka, že to budu vesele prodávat na mimibazaru je fuč, páč na to nemám čas a holky v mým okolí, který jsou těhu a rády by si to koupily, tak, ale zase očekávaj, že jim to budu dávat po dvacetikoruně a to mi přijde teda škoda.....nakupovala jsem dětem samý značkový hadry, dala jsem za to fakt fůru peněz a když tŕeba nabídnu bodýnka od Nextu za 80,-, tak mi to nepřijde moc a holky to prostě nechtěj ☹ Nebo mám teplákovky od Benettonu, Guessu apod. a strašnej zájem o to je, ale prostě mi za to nikdo nechce zaplatit ☹ To než to dávat jako charitu, tak si to raději nechám a třeba někdo hodně blízkej bude čekat mimčo, tak mu to dám.....nebo jedna známá si to vśechno chtěla ode mě půjčit, no k čemu mi to je, když mi to vrátí opraný a zničený a to uź to tuplem neprodám ☹ Jo, lidi jsou vychcaný ☹

lenny2
15. lis 2012

@zvalentova
Zuzi, jak Kubik?