Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

lenny2
15. lis 2012

Tak jsme byli oblečený ven, šáhnu na Lindu, byla jak kamínka, změřila jsem jí a 38,2 ☹ Tak jsme se zas svlíkli a budem doma....
Gábi, Jaru, mám se takovou teplotou znepokojovat, nebo to je běžný?? Jinak jí nic kromě rýmy není.....

sariky
15. lis 2012

@lenny2 jejda Leny, to je neprijemny. nechci nic privolavat, ale abyste nedopadli jak susini 😒 drzim palce, at je Linduska brzy fit!

rychetkami
15. lis 2012

@sariky to jsem si přesně říkala taky, jednak ty tělesný problémy, taky pořád rozebírám, zda to dělám dobře, navíc jsem zvlčela léty sobeckého režimu, kdy jsem se starala jen o sebe...ale hlavně, že je máme.

lenny2
15. lis 2012

@sariky
Jenom to ne! Já mám hrozný trauma, protože mám ten šílenej zážitek, když jim bylo 6 týdnů, skončili jsme v nemocnici, Kryštůfek dokonce na kyslíku, oba zánět průdušek....těžko se mi o tom mluví, ale nebejt tenkrát monitoru dechu....tak nevím. Takže cokoliv jim teďka je, jsem z toho zoufalá!!!

jarkalada
15. lis 2012

@lenny2 tyjo, se z těch nemocí člověk nevyhrabe 😠 No buď teprv na ní něco leze, nebo můžou bejt zoubky. Ale jen tak pro nic za nic teplotu asi nemá 😒
My jsme venku byli asi půl hoďky. Celkem kosa oproti včerejšku. Zas jsme cestou potkali jednu babku, co chodí venčit něco jako vlčáka. Sice ho má na řemenu, ale skáče kolem ní, štěká a je hnusnej. Naštěstí jsem jí včas viděla a uhnula jsem na soukromou cestu. No jak prdlá se ale zastavila na tom rozcestí a čekala asi, co my. Já stála teda o 50m dál a čekala, kdy se pohnou dál, furt čučela, pes vyváděl. Dětem jsem zkrmila deset křupek 😀 pak jí to konečně přestalo bavit a odešla, tak jsem pak taky mohla jít. No nemám tohleto ráda.
V létě jsem kolem ní musela projít, protože nebyla jiná možnost, ale teda nikdy víc. Ani náhubek nemá, ona stojí, on s ní cloumá a ona si jen něco mrmlá pod nosem. I když u nás na vsi se tomu nedá divit, že, Gábi? 😀
Zatím párkrát jsme vyzkoušeli tyhle golfky a hlavně v autě to vypadá, jak kdyby tam oproti kočáru nic nebylo 🙂

jarkalada
15. lis 2012

tyjo, než to napíšu, jste popsaly zas půl stránky mezitím

jarkalada
15. lis 2012

@lenny2 a ještě monitory používáte nebo jsi je už zrušila?

sariky
15. lis 2012

@lenny2 to ti verim. drzim palce, aby to bylo brzy v poradku. ja ty nemoci u deti taky blbe snasim. si pak furt vycitam, kde jsem udelala chybu...

kinguse
15. lis 2012

@lenny2 Leni a těch 38,2 měřeno v zadečku?...po odečtění? 38,2 u miminek není ještě tak vysoká teplota,ale rozhodně to není v pořádku! Může to být k zubům nebo bohužel předzvěst nějaký nemoci..uvidíš,jak se to bude vyvíjet.Pokud by to lezlo nad 38,5,tak určitě srážet čípkama nebo sirupem a můžeš jim i dát studený obklad na zápěstí! S vysokýma horečkama jsem si s Lukym fakt užila!..jednou jsme mastili do nemocnice,když jsem mu naměřila 40,7!,on úplně bezvládnej a když jsem v nemocnici doktorovi řekla,že jestli ode mě nemůže chytit tu angínu (já jí zrovna měla),když je tak zeslabenej,tak na mě tak kouknul a řekl (cituju): Vám se zdá zesláblej???...to by paní vypadal jinak! Tak nevím,jestli jsem divná,když mu celý den lezla horečka na 40st a nešla srazit,ale od tý doby jsem si řekla,že budu radši za "hysterickou matku" než abych něco podcenila!!!!!!

kinguse
15. lis 2012

jinak holky,my máme tyhle golfky ( http://www.kifik.cz/kocarky/kocarky/kocarky-dle... ) a pokud nechcete šetřit jak my,tak pořiďte jiný. Hrozně blbě se s nima jezdí, jsou řekla bych dost nevychytaný,ale co se za tu cenu divím,že?!...a ještě zřejmě polská kvalita!!!! 😀 😀 😀 Jako design celkem OK, ale kvalita fakt nic moc. No,snad nám to na ty občasný výlety a dovolený vydrží,jinak radši najedu do auta kočárem (ale kdybych ho musela furt skládat,tak bych asi taky radši chtěla golfky kvalitnější).

zvalentova
autor
15. lis 2012

@kinguse
@rychetkami @lenny2 kolegyně, asi bych to viděla následovně. Koukej to nafotit a myslím, že většina se všem tady bude hodit 😀

lenny2
15. lis 2012

@jarkalada
Jaru, já čoklům taky nevěřím, ačkoliv mám psy ráda, tak se jich bojím 😉
Golfáče vypadaj good 😉
Jj, monitory ještě používám a budu dokavaď to půjde 😉

lenny2
15. lis 2012

@kinguse
Gábi, 38,2 v zadečku bez odečtení, nevím kolik se odečítá....Linda kejchá, takže si myslím, že to drapla od nás ☹
Na tyhle golfáče jsem taky koukala, jenže já jsem schopná akceptovat jedině černou barvu, jsem na tohle hroznej parchant 🙂 Koukala jsem po Chiccu, Inglesině......

sariky
15. lis 2012

@jarkalada
@lenny2 od te doby, co mam dvojcata, jsem taky vuci psum obezretna, i kdyz je miluju. ale vic, nez psi, me prijdou nebezpecny kocky. ty primo nesnasim. je to trochu paradox, protoze manzel dve chova 😝

jarkalada
15. lis 2012

@kinguse tak já šetřila ještě víc, ty naše stály jen tisíc káčé 😀 uvidím, co vydrží. Zatím se s nima po hladkém povrchu v krámě nebo pěkným asfaltu jezdí ok /nemůžu ale porovnat s jinejma/ Docela i ta sedadla jsou měkká, až mě to překvapilo.
Na těch šutříkách s nima samozř.nejezdím, to bylo jen na foto 😎

sariky
15. lis 2012

@lenny2 z chytre brozurky: teplota v podpazi do 37 a v konceniku do 37,5 je normalni. do 38 v podpazi a do 38,5 v konecniku je zvysena, teplota nad 38 v podpazi a nad 38,5 v konecniku je horecka a ta se musi lecit vzdy! takze z toho vyplyva, ze se odecita 0,5 stupne.

jarkalada
15. lis 2012

@sariky já mám taky psy všeobecně ráda. Ale cizí, který řvou a házej sebou na vodítku teda né

sariky
15. lis 2012

@jarkalada ja te chapu. taky nemam rady vztekliny 🙂 a kdyz vidim psa, tak si ted, co mam dvojcata, davam sakra pozor, aby nevyskocil, nestekal nebo nedej boze nekousal. jsou to "jen" zvirata a do hlavy jim nikdo nevidi. jen jsem chtela rict, ze kocky jsou mnohem vetsi mrchy, ty jsou totiz totalne nevyzpytatelny. u psa vetsinou poznas, ze zuri, u kocky bohuzel ne. ta sekne ani nevis jak 😠

sariky
15. lis 2012

@lenny2 takze podle brozurky by Linduska mela dostat paralen. snad se ji ulevi a bude zdrava!

kinguse
15. lis 2012

@lenny2 přesně jak píše Šárka, v zadečku odečítáš 0,5st!!! a do 38st (po odečtění) je to OK,takže má Linda "jen" zvýšenku...naštěstí!!! Snad se to víc nerozjede!!!!
Jooo a psy teď taky nemusím...a to jsem byla vždy psí milovník,ale teď jim taky nevěřím. Hlavně vidím,jak holky pořád máchaj na ně rukama a pištěj (holká se psi líbí) a to se bohužel psům moc nelíbí!

kinguse
15. lis 2012

@sariky já to pochopila,že má 38,2 bez odečtení,takže má vlastně 37,7 což je OK!

sariky
15. lis 2012

@kinguse jj uz jsem se v tom taky zorientovala. nicmene ja to beru tak, ze pokud je teplota zvysena, tak uz paralen davam, protoze ze zacatku, kdyz meli susini po ocku zvysenou teplotu a ja jim paralen nedala, tak jim ta teplota akorat stoupala nahoru, takze ja davam driv. ale to je na kazdym, jaky ma zkusenosti. ja samozrejme nevim, co je a neni spravne, takze se spis ridim pocitem. a jsem ten typ ustrasene matky, kt. ma strach, ze kdyz ten paralen neda, tak dite pak bude mit horecku a ja si pak vycitam, ze jsem to nechala zajit tak daleko atd..... v tomhle jsem proste blazen 😝

rychetkami
15. lis 2012

@zvalentova jj, ještě se popereme 😀

lenny2
15. lis 2012

@sariky
@kinguse
Holky moje, díky za info, teďja jsem jí měřila, má 38,45, takže sám čípek Panadol a snad se to nerozjede 😉

rychetkami
15. lis 2012

@lenny2 držím pěsti, večer bývají teploty nejvyšší, tak se neboj. Ráno jí klesne🙂

kinguse
15. lis 2012

@lenny2 určitě dej! Třeba to má fakt k zubům. Nebo má virozu od tebe ☹ Leni,tak ať je brzo líp. Ty nemoci jsou strašný! Vždycky ten strach,ta bezmoc,to je fakt hrozný! Já si s Lukym těch nemocí doost užila, hlavně od půl roka trpí na vysoký horečky a většinou mu to vylítne ke 40st! Ze začátku jsem z toho byla vyřízená, teď už aspoň vím,co to obnáší,ale stejně vždycky trpím,aby se to nerozjelo v ty febrilní křeče 😒

kinguse
15. lis 2012

@sariky vůbec nejsi blázen, děláš dobře,když se řídíš vlastními pocity!!! A jak jsem psala, je lepší být za "hysterickou" matku než něco podcenit!!!!

jarkalada
15. lis 2012

@sariky heleď já taky s každou "blbinou" radši jdu k dr., i kdyby pro ujištění, že je to ok nebo normální 😉

lenny2
15. lis 2012

@kinguse
@rychetkami
Holky, díky!
Myslím, že je to vzhledem k tomu, že jsme nachcípaný všichni, viróza.....
Dala jsem ji čípek a usnula mi v náručí, kočička. Člověk by to vzal hnedka na sebe!
Jdu na Ordinaci 😉 papa

rychetkami
15. lis 2012

@lenny2 nojo, zima a choroby, docela se toho bojím...my dneska byli na očkování, měli jsme odklad a místo hexavakcíny máme jen tetra, draci jedou, dali jsme je spát a nějak to na spáneknevypadá, pořá tam lítáme, ještě, že se s manželem střídáme. Jdu na Big bang theory🙂