Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

zvalentova
autor
27. lis 2012

@lenny2 páč teda ne všechna dvojčata.... máme auto, uvažuji o hrnci, kostky, klíče .... 😀 😀

lenny2
27. lis 2012

@zvalentova
Matko tyrane, okamžitě leť pro čoklouše, bez něj nemůže Kačí s Kubou bejt 😀

lenny2
27. lis 2012

Holky, sledujte tohle, no to se mi stát, tak je po mě:
http://www.novinky.cz/koktejl/285959-lide-krice...

zvalentova
autor
27. lis 2012
lenny2
27. lis 2012

@zvalentova
Ano ano, přesně tenhle má Linda v růžovym a Štofa s Mickey Mousem, maj je v lékárně a v DMku, ale podstatně dražší

dooriska
27. lis 2012

@maruja kolem 60ml

kinguse
27. lis 2012

tak holky,mooooc vás všechny zdravím. Čoklouš je fakt za pěťo!!!! http://www.akcniletaky.com/letak-tesco--nabidka... Jsem pěkně nasr....,když jsem koupila "jetýho" za 570,- 😠 Takže se tam zítra jeďte o něj poprat. Kdybych věděla, kdy tam ty hračky naváží,tak tam fakt pojedu dřív. Myslím,že o ně bude boj 😀 To byla paráda,když jsem tam měla kámoše nákupčího,to bych měla vždycky všechno,takhle už mám smůlu!!!!....mě taky pěkně naštval,že odsud odešel!

@zvalentova Zuzi,mě holky taky kolem toho 6.měsíce tiranizovaly častým kojením, v podstatě ve dne v noci,tak mi dr doporučila,abych je strikntně přestala v noci kojit.Ale že nesmím povolit,že jednou dám a jednou nedám,pak jsou z toho zbytečně zmatený. Tak jsem to někdy od 7.měsíce zavedla a začly spát ještě hůř než předtím 😝 Tak nevím,co je lepší,jestli je kojit i v noci,nebo k nim vstávat 10x za noc a nedát jim kromě vody nic jinýho!

Jinak jsme byly opět u dr, Lucka měla pořád horečku mezi 38-39st,tak dostala taky ATB,už měla nález na průduškách ☹ Zuby to prý určitě nejsou,tak se jich asi nedočkáme. Přestávám koukat do pusy a třeba se někdy objeví 😀 Taky nás měřila a vážila, odpo jsme měly jít do poradny,tak to vzala jedním vrzem. Lucka má v 10-ti měsících 73cm a 7140g a Terka 72cm a 6790g!...to jsme proti těm vaším obříkům pěkný skřitci,co? 😀 Byla jsem s nima sama a měla jsem co dělat. Vždycky se mnou jezdí mamka,tak je to víc v pohodě. Hlavně je to dost dřina to všechno odnést 😝 Ale to všechny znáte,že?!

kinguse
27. lis 2012

@jarkalada tak to jsi holka statečná!!!! Mě jedna osmička čeká v lednu a pak někdy únor nebo březen tu poslední,ale to se musím objednat na tu stomatochirurgii,tu mi musí vysekat,mám jí blbě rostrlou 😝
@eulalie ahoj Veru,jasně,vítej v partě!!!!!

kinguse
27. lis 2012

jo a taky tam maj za dobrý ceny Lamaze (od 224,-). Celkově dost dobrej leták,tak jukněte!!!!

ostrava8
27. lis 2012

holky pro všechny at se trochu zasmějete

ostrava8
27. lis 2012

ale můj favorit 🙂

sariky
27. lis 2012

@zvalentova Zuzi, susini je maj taky ty hrnecky, ale neumi z nich pit 😉

sariky
27. lis 2012

@kinguse Gabi, to je hruza. drzim dorotkam palce, aby se z toho konecne vyhrabali. susini se "lecili" v podstate tri tydny. je to des ty rymy, teploty a vubec vsechny detsky neduhy 😠
a dorotky jsou krasne drobounky 😉 docela koukam, ze i susini vazi vic nez ony (i kdyz na cm vedete vy) 😉 a to jsou susini tady v te parte "tloustiku" hubenouri 😝
a krome detske dr chodim se susinama taky vsude sama. zrovna dneska jsem byla na rehabilitaci. jeste ted dycham jak kobyla a jsem uplne zpocena. nez je clovek vybali a zabali a prepravi a poponese, tak se fakt nadre jak kun 😒

sariky
27. lis 2012

@jarkalada Jaru, a proc sis tu neschopenku nenechala napsat? 😕 😝 😎

sariky
27. lis 2012

@eulalie vitej mezi nama 🙂

jarkalada
27. lis 2012

@kinguse já právě byla dnes na tý stomatochirurgii. Objednací doba byla 4 měsíce! Docela se mi na tom sále viditelně opět klepaly nohy 😀 , jak jsem z toho byla posr... .Měla jsem tu osmu jakoby kolmo k těm ostatním zubům a né úplně vylezlou. Nakonec ji vydolovaly /"y"-samé ženské tam/ asi za 15 min. ¨
A opravdu jsem při tom myslela i na tady ty děti a jejich trápení se zoubkama, abych radši neslyšela to okolo 😎
A to mi včera mm povídíá, že by se zašel v pátek podívat na ty vánoční trhy a že si dáme grog. Haha-prý ve čtv.-pátek budu mít největší otok a můžu mít i stavy jako na angínu. Takže se konce týdne už nemůžu dočkat 😠
Jó, dnes dorazil ten "náš" pejsek -a vše v pořádku, takže jsem spokojená a jdu ho uklidit, jinak bych pro ně na Vánoce nakonec nic neměla, když jim všechno dám, jakmile to přijde 🙂

jarkalada
27. lis 2012

@sariky jako že bych jí dala doma mm, ne? 😀

kinguse
27. lis 2012

@jarkalada tak to ti přeju,ať to zvládneš co nejlíp! Já byla na tý stomatochirurgii s jedno osmou před 3rokama, chytla jsem oboustrannej zánět a to jsem fakt myslela,že se pose.... 😝 Taky jsem si pak řekla o brufen 600!!! Si pamatuju,že to bolelo jako kr... ☹ Hlavně ti to nesmí nastydnout,aby si do toho nechytla ještě zánět!!!! Tenrkát jsem měla opravdu 3dny neschopenku a byla jsem úplně hotová,tak ti přeju,ať se co nejdřív fit! Snad ti mm pomůže,abyses dala trochu do kupy, ty 3dny byly nejhorší,pak už to šlo! To budu muset na tu chiru zavolat,abych to měla někdy na ten únor/březen.

zvalentova
autor
27. lis 2012

@sariky já právě pořídila od Aventu kouzelnou hubičku na lahev a také z ní neumí 😉

zvalentova
autor
27. lis 2012

@kinguse no právě, to jsem zavedla od pátku a je to ještě horší. Předtím se budil jen jeden, teď už oba a řvou.
Teď právě zvažuji totální změnu. Místo kaše nakojit kolem 18.00, nějaké hraní, koupání bla bla, kolem 19.00 jak jsou zvyklí dát flašku s Nutrilonem a doufat...

jarkalada
27. lis 2012

@kinguse jenže si to mám ledovat-tak jak zabránit tomu, aby to nenastydlo?

sariky
27. lis 2012

@jarkalada Jaru, me na otoky po trhani osmicky docela dobre zabiral wobenzym. a nic jsem neledovala.

jarkalada
27. lis 2012

@sariky a to je jen na otoky nebo zároveň proti bolesti? Se v těch lékách nevyznám

sariky
27. lis 2012

@jarkalada to je bohuzel jen na otoky. na bolest musis zobat nejakou jinou dobrutku. ale ten wobenzym fakt zabira na ty otoky. mam s tim zkusenosti (dvakrat mi rezali pusu, plus ty zuby, takze vim, ze to funguje). akorat je to teda strasne drahy a musi se toho brat strasne moc zaraz. je to holt neco za neco 😒

kinguse
27. lis 2012

@jarkalada ledovat jo,ale nesmí ti tam nafoukat! Leduješ to zvenku!
@zvalentova a proč dáváš na noc Nutrilon? Proč jen nekojíš? Já v tom 7.měsíci dala večer kaši a pak za cca půl hodiny jsem ještě nakojila a šly spát. Odnaučení nočního kojení je boj a ne vždy se to lehce podaří....nám to taky moc nešlo. Ale všude byly rady tipu: začít na víkend, musí k ni vstávat mm,z něj necítí to mlíko.Hlavně vydržet. Všem to trvalo cca 3dny a začlo jim dítě spát celou noc?!!!!...tak nevím,kde byla chyba? 😒

jarkalada
27. lis 2012

@zvalentova Zuzi, nebylas teď na půl vteřinky ve Víkendu?? 🙂

zvalentova
autor
28. lis 2012

@jarkalada jo??? Tohle vůbec nestíhám sledovat. Co tam bylo?

jarkalada
28. lis 2012

@zvalentova ale povídali tam o kočárkách, pak nějaký testovali a byl tam záběr několika mamin na ulici s kočárky. A na vteřinu jsem si tam všimla zelenkavého dvojkočárku podobného vašemu a paní měla /asi/podobné vlasy jako ty, ale obličeje jsem si nevšimla, to byla fakt ani né sekunda 😎
Ale bůhví, kdo to byl 🙂

sariky
28. lis 2012

ahoj holky. tak jsme uspesne majitele cokla od fischera :-P v jednom z brnenskych tesc byl posledni (resp prodavacka ho nekde vyhrabala, protoze vsechny regaly se zlevnenyma hrackama byly vybrakovany). no tak aspon neco 😉

sariky
28. lis 2012

@jarkalada Jaru, co pusa? dobry?