Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

jarkalada
29. lis 2012

@eulalie a hlavně, když spí doma v postýlkách, tak se můžu uvelebit na gauči s jídlem a komunikovat se světem 😀

maruja
29. lis 2012

@kinguse prosím Tě rozvař rejži a dej jim z toho kaši ta taky staví. Hodně tekutin i ten odvar z tý rejže, ta mrkev může dráždit 😢

sariky
29. lis 2012

@jarkalada cvaliky nemam. ale je fakt, ze pridanej cukr jsem nesledovala. ale ten nutrilon se fakt prodrazi. susini se ho furt nechcou vzdat a mlicko chcou porad 5x denne. zatim mame zasoby jeste tak na 14 dni a pak chci najet na neco levnejsiho.

sariky
29. lis 2012

@jarkalada Jaru, ted jsem to zkoumala a nerozumim tomu. chemie mi nikdy nesla. na krabici nutrilonu se pise, ze to obsahuje tyto cukry: laktozu, glukozu a maltozu.
na krabici sunaru se pise, ze to obsahuje laktozu, maltodextrin a cukry.
zkousela jsem chvili googlovat, ale moudra z toho veru nejsem 😒 Mam to chapat tak, ze sunar je "skodlivejsi", protoze obsahuje cukry? nechapu 😒

kinguse
29. lis 2012

Holky,jste zlatý!!! Mooooc dík všem, vyzkouším,co půjde!! Aspoň,že dost pijou. Zítra dám vědět,snad to bude lepší!!! A ještě jednou díky,díky,díky!!!! 😉

ostrava8
29. lis 2012

@kinguse gábi vydrž... já nevím napadlo me ješte v porodce jsme dostaly sudokrem, hodne lidi si ho chváli mám doma vzorek, když tak pošlu.je hodne hutný fakt vytváří ten film na pokožce kdybys chtela... božátka malé :/

jarkalada
29. lis 2012

@sariky s chemií na mě nechoď 😀 to netuším

rychetkami
29. lis 2012

@kinguse jsem expert na opruzený zadek, než našemu Márovi zjistili alergii na bílkovinu kravského mléka, měl hnusný průjmy a z nich se mu udělaly opruzeniny opravdu do krve. Pomáhalo mu toto: Bežné použití Sudocrem, 3x denně proložit Pytiolem a až průjem odezní, nasadit Imazol na zahojení ran.

sariky
29. lis 2012

@jarkalada a podle ceho teda poznas, kolik v tom je tech "skodlivych" cukru? asi to radeji nebudu moc zkoumat, protoze bych z toho pak nevybredla a necim je krmit musim 😝

maruja
29. lis 2012

@sariky já akorát vím, že některý cukry jsou líp odbouratelný v organismu, to jsou ty v Nutrilonu, tím pádem je horší Sunar 😉

kinguse
29. lis 2012

@sariky já teda nevím,ale koukala jsem na krabici sunaru a tam cukry nepíšou...teda na ten Sunar complex. Má téměř stejný složení jako Nutrilon!

kinguse
29. lis 2012

@rychetkami tak expertko, díky moc!!! Hned zítra koupím Pytiol. Já si právě říkám,že jim to sice máznu 2x denně tím Imazolem,ale v zápětí se pose...a jde to hned dolů,aniž by to vůbec stihlo zaúčinkovat!
HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...dorazil mm!!! Aspoň trošku vydechnu 😝

rychetkami
29. lis 2012

@kinguse držte se, je to hnus, ty choróby☹ Imazol je na doléčení, Pytiol, to je skutečněj držák.

jarkalada
29. lis 2012

@sariky já jsem konkrétně osobně složení např.toho Sunaru nečetla. To jsem jen někde četla, že o tom psali 😎
Ale asi jak píše Maru. U toho Nutroše jsou asi přírodní, ale když vidím přímo název "cukr" - tak to mě spíš odrazuje.
Ale nevím. Zas tolik tam toho asi taky nebude.
Tak tu už začlo krásně pršet, jestli to do rána zmrzne, to bude žůžo

eulalie
29. lis 2012

UM z DM obsahuje: laktozu, maltozu a glukozu. A odkdy můžu zavést na sváču bílý jogurt. Malá mi nechce jíst ty ovocné přesnídávky, ani banán, tak bych ráda zkusila ten jogurt, ale asi až tak od sedmého měsíce nejdřív, což?

A dnes večer spíme!!! Napapala se, do pěti minut usnula a spí...ZATÍM 😝

maruja
29. lis 2012

@eulalie jogurt asi ještě později tak 8m. my zatím jedem obídky 😉

joyce2
29. lis 2012

Tak já teda nevím. - To vypadá, že jste všichni psa sehnali, jenom mně se to nepodařilo. - Byla jsem včera a dneska ve dvou Tesco marketech a ani v jednom ho neměli, tak jsme zatím bez čoklíka, ale nevzdáváme se. 😀

ostrava8
30. lis 2012

holky tak malý měl v noci 39 C bez odečtu :( ráno už 38,4 . Nasadila jsem mu Panadol B.,myslíte že to může být od zoubku ?? Sem tam pokašle, ale jinak je normální jako vždy, ach jo :( a víkend před námi

sariky
30. lis 2012

@ostrava8 jejda, Peto, snad nepostihla choroba i vas 😠 To je des, at uz jsme konecne vsichni zdravi! doufam, ze je malymu lip a nebude nemocny.

sariky
30. lis 2012

@eulalie to vypada na stejne slozeni jak nutrilon. a jak presne se to mlicko jmenuje? dekuji

ostrava8
30. lis 2012

tak jsme zpátky od Mudr, malým nic nenašla, prý to může být začínající viroza . mám dávat nurofen dle potřeby ...ach jo, ty teploty mě tíží :(

sariky
30. lis 2012

@ostrava8 Peto, drzim palce, at se z toho rychle dostane. hlavne, aby to nesedlo na prudusky. drz se

zvalentova
autor
30. lis 2012

@ostrava8 Peto, to zvladnete, v pondělí bude v poho 🙂

kinguse
30. lis 2012

@ostrava8 ježíš,ty bacili jsou všude 😠 😠 😠 Tak hlavně,ať jste brzo fit a "neserete" se s tím tak dlouho jak my!!!!

Lucka stále teplotu kolem 38st, domluvila jsem se s dr,pokud ji bude mít i zítra,tak bysme se sešly v ordinaci a koukla by na ní,popř.změnila ATB, očividně jí ten Amoksiklav nezabírá! K tomu je opět šíleně zahleněná,ale má to spíš na dutinách, stejká jí to do krku a dusí se těma hlenama. Když jí odsávám,tak skoro nic neodsaju,prostříknu jí to libenarem a občas dám Olynth,aby se jí ulevilo. Už mě štve,jak se jí to táhne.Cpu jí vším možným a nic nezabírá. Aspoň,že se upravil ten průjem,ale pulči maj rudý furt. Mažu pitiolem, rybilkou, indulonou, omývám, koupu v řepíku,tak snad se jim to taky srovná.Jo a taky jsem je zkusila posadit na nočník a jednou se tam vyčůrala Terka a jednou Lucka!...tak jsem tleskala jak blázen. Ale myslím,že jim vůbec nedochází,co maj dělat.Spíš jsem si říkala,jestli by se jim třeba nepovedlo do něj vykadit,aby to neměly na zadku.

sariky
30. lis 2012

@kinguse ty jo, to snad ani neni mozny, ze se ta teplota furt tak drzi ☹ Tak snad uz se to konecne zlomi a budou fit.
jinak po navratu z prochazky zacal Sima chrochtat. tak doufam, ze se mu zas nevrati ryma nebo nejakej bacil 😠

eulalie
30. lis 2012

@sariky Babylove Bio Anfangmilch 1 😉

kinguse
30. lis 2012

holky,tak to se vám musím pochlubit,jak magořím!!! Večer jsem chtěla narychlo vlítnout do Tesca,maj 30% slevy na hračky (i ty zlevněný),tak nejen že jsem dětem nic nekoupila,protože už tam skoro nic neměli,ale koupila jsem aspoň dárek pro kámošku za 220,- a já KRÁVA BLBÁ (s prominutím) jsem ho zaplatila a zapomněla pak v nákupním vozíku!!! 😢 😢 😢 ...by mě ze sebe fakt šlehlo!!! Jo a když jsem přijela domů,tak jsem sáhla na malýho a má už 38st! Tak my se z toho asi nevyhrabem!!!! 😠 😠 😠

No,jinak všem přeju příjemný,pohodový a bacilama nerušený víkend!!!!

jarkalada
30. lis 2012

@kinguse Tak to nas....ere 😖
My byli v Tescu dneska. Nakonec jsme zajeli kuknout na ty vánoční trhy, i když mě tam stejně nic moc nezaujalo. A taky jsme zašli teda do tesca, kvůli těm hračkám. Ale přišlo mi, že tam nic moc, co by se nám hodilo, nemaj. Žádná tatra nebo jakékoliv velké auto, odrážedlo měli jedno, kočárek pro panenky jen takový blbý golfky..
Tak jsem aspoň dětem koupila ty mléčný housky - o kterých se někdo někde na mk zmiňoval, že jsou dobrý.
A jsou fakt takový mírně nasládlý a měkounký, nedrobí tolik jako rohlík.

kinguse
30. lis 2012

@jarkalada ani mi nemluv,jak mě to se.... bych si nafackovala! Já chtěla kouknout na ten stolek od FP a musím říct,že mě teda vůbec nezaujal.Přišlo mi,že za těch 649,- to vůbec,ale vůbec nestojí a aní po odečtení 30% bych prostě do toho nešla!
Jdu chrnět, mm je na večírku,to bude zas noc.Musím ještě zkontrolovat malýho,už mu to leze k 39st,tak mu dám paralen a počkám,než mu to klesne!
Jo,ty houstičky znám,jsou super a dětem většinou hodně chutnaj.Taky už bych je mohla dorotkám koupit a občas kousíček dát. Myslím,že mouku zvládáš dobře,tak snad žádný alergie mít nebudou.Ale všeho z mírou,že?!

kinguse
30. lis 2012

@jarkalada jo,koukala jsi na ty boty Fare? Mně přijdou suprový!!!