Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

ostrava8
11. pro 2012

holky tak jsem vyfasovaly něco jako ant. bere se to po 12ti hodinách, a za týden kontrola Udělala nám i prevenci ,takže k dnešnímu dni mají malý : 75 cm /9,75 a malá 72 cm / 9,2 kg. Mazec, ale už se tak "nezvěčujou" 🙂

lenny2
11. pro 2012

@zvalentova
Zuzi, objevila jsem bodýnka s klokanama 😀 a maj ho ještě zelený 😀
http://www.benito.cz/body/dlouhy-rukav/body-tup...[id-TK.210248.OR12].html

sariky
11. pro 2012

@ostrava8 teeeda, to jsou obrici 😉 hlavne, aby byli brzi fit!

zvalentova
autor
11. pro 2012

@lenny2 Leni ty jsou suprový 🙂

jarkalada
11. pro 2012

Právě psali naši, že sem ve čtvrtek pojedou s károu pro ty stromky, tak že zároveň přivezou ty sáňky. Že nebudou čekat do Vánoc - kdyby nebyl sníh, ať se užijou teď.
To jsem zvědavá, jak je na ně naložím 😀

zvalentova
autor
11. pro 2012

@ostrava8 fíha, takoví čahouni, než vás doženeme budete o 5 velikostí napřed 🙂

jarkalada
11. pro 2012

@ostrava8 no hezké míry, ale už ti opravdu tak rychle nepřibíraj 🙂
My máme teď ve 14ti měsících asi 10kg rovných 😀

lenny2
11. pro 2012

@zvalentova
Já myslím, že je musíš mít!!!! 😀
Právě jsem tam objednávala dětem punčocháče, maj fakt suprácký a za docela good ceny, hlavně ty termo 😉

zvalentova
autor
11. pro 2012

@lenny2 budeš tam něco brát? Nutně je musím mít, spíš ale vezmu triko 80, mám strach že bodyčko 74 si zahraje jen párkrát

jarkalada
11. pro 2012

@lenny2 ty punčocháče - sháním taky, nějaký fakt teplý. Máš s těma termo už zkušenost, že fakt hřejou?
Bodýnka s klokanem jsou krásnej nápad 😀

zvalentova
autor
11. pro 2012

@lenny2 už jsem s nima mluvila a klokany objednávám 🙂

lenny2
11. pro 2012

@zvalentova
Já objednala punčocháče 😉 Vzala jsem 86 😉 Koupila bych tam kvanta bodýnek, ale dotáhla jsem jich teďka kvanta z toho Londýna, to bysme neunosili 😉

lenny2
11. pro 2012

@jarkalada
Jaru, s těmahle zkušenost zatím nemám, ale tvářej se kvalitně, tak uvidíme......
Jinak zejtra mi přijdou sedátka do vany, frknu jim to pod strom 😉

jarkalada
11. pro 2012

@lenny2 myslíš, že už vám 86. bude? My teď máme tak těch 80-86. Ale asi záleží na konkrétním zboží

lenny2
11. pro 2012

@jarkalada
Ale jinak obecně, Jaru ty termo fakt hřejou, nějaký doma pro děti mám a je to lepší, než obyč., ale víš co, já mám ty mega teplý kombinézy a fakt to byl dobrej kauf, fakt tady mrzne, děti dám v punčocháčích a slabým bodýnku do kombinézy, fusak, nánožník a vytahuju je po dvou hodinový prochajdě z kočáru teplý 😉

lenny2
11. pro 2012

@jarkalada
No bodýnka už máme 80.....

lenny2
11. pro 2012

@zvalentova
Chci pak fotky klokanů v klokaních ohozech 🙂

jarkalada
11. pro 2012

@lenny2 bodýnky máme taky větší, ale ty punčocháče jim byly vždycky podle uvedený velikosti veliký. Jestli jak se natáhnou? No uvidíš, třeba to bude odpovídat. 😎
Právě taky sháním nějaký fakt teplý punčocháče. Protože takhle jim dám obyčejný, na to jsou ještě třeba tepláčky nebo nějakej overal a pak teprv dávám kombinézu.
Ale zas nemám fusak. Zabalím je do teplejch dek a přes to nánožník.
Taky teda byly zatím vždycky teplý 😀

lenny2
11. pro 2012

@jarkalada
No, to já právě nechtěla je oblíkat do tisíce vrstev, tak jak jsou doma, hodím je do kombinéz a do 10minut jsme venku 😉
Co mě, ale neskutečně s.... je to, jak se blbě jezdí s tím kočárem po tom sněhu, nevím jak jiný kočáry, ale já se s tím EW neskutečně dřu ☹ Jedna prochajda venku a neskutečně ze mě leje ☹
No ať už ty bílý srajdy slezou, dneska jsem vzpomínala jak jsem se v létě vyvalovala po zahrádkách a příští léto už si to bohužel neužili páč budou už lítat a já si v klidu někde neposedim 🙂

veronika.m
11. pro 2012

Ahoj holky,

Takže dnes 8-měsíční prohlídka Nicolas 9600g a 75cm a Sebastian 9450g a 77cm. Holky nevím kam ty chlapi rostou. Jinak jsou kluci takový linejsi. Ještě úplne nalezou spis se tak nějak plazi v prostoru cca 5metru čtverečních takže mám zatím pohodu. 😉 jinak dneska sem jim dala poprvé jogurt, Holandii s probiotickou kulturou, a super snedli jeden dohromady tak pohoda. Jinak z jídla ji všechno, teď zkusím i těstoviny dala sem jim jednou kuskus a to jim jelo. Přijde mi ze je jim úplne jedno co to je hlavně ze je to jídlo. Ale ovoce s tím je boj to absolutne nechtějí domácí to jenom kupovany potvory maly 😀

@lenny2 Leni tak si představ ze sem nakonec musela tu kombinezku vyměnit za větší. Vzala sem prve tu na 12 měsíců ale to je velikost 74 a bylo jim to úplne akorát a když sem je dala do kočáru tak už jim pnuli ty konce nohavicek. Takže sem vzala na 18mes a to je vel 80 a to jim je super. My hlavně máme hadry vel 80 něco 86 😀

@zvalentova zuzi si fakt borec s tím kojenim a tvoje malinka je teda ciperka to ti povím. 😀 nedáme někdy sraz? Někde?

kinguse
11. pro 2012

@jarkalada to mi přijde zajímavější! Ale ten FisherPrice se mi zdálo,že za tu cenu toho moc neumí! Ten Fisher maj ještě větší na 4nožkách a ten je podstatně lepší,ale taky podstatně dražší 😝
tak jsem dneska prolezla net a objednala holkám nějaký návleky na zimu! http://www.promaledobrodruhy.cz/eshop/nepromoka... Sice by se mi líbilo tohle: http://www.promaledobrodruhy.cz/eshop/detske-zi... , ale 660,- bych za to fakt nedala a to ještě x 2. I u těch 380,- jsem se kroutila, ale něco prostě potřebujou,tak to budou mít k Ježíšku..jistě to patřičně ocení 😀 😀 😀

lenny2
11. pro 2012

@veronika.m
Veru, tak to je hustý, to jsou cvalíci 😉 Tak hlavně, že ti to vyměnili, kdo by to byl řekl, že to bude malý....my máme taky vel. 80/86 (jak co, třeba od Zary i 92) a ty kombinézky na 12m jim jsou v pohodě....
Ale jinak jsi s nima spokojená?

lenny2
11. pro 2012

@kinguse
Gábi, asi se zeptám jak debil, ale na co ty návleky jsou??

jarkalada
11. pro 2012

@kinguse jen aby byly ty návleky fakt dostatečně teplý, když by pod nima byly jen třeba punčocháčky a ponožky? Za tu cenu ale asi jo 😎 tak snad holky nebuou mrmlat, že dostaly pod stromek měkkej dárek 😀
Já usilovně na netu hledám něco na ty naše nožky

jarkalada
11. pro 2012

holky- nějaký tip ? - zaboha si nemůžu vzpomenout, pod jakým slovem bych to měla hledat - segra má 3m mimi. Představovala by si něco na postýlku, za co by si sám mohl brnkat, tahat ručičkama, dívat se na to. Ale né kolotoč - ten je jen na pozorování 😀

kinguse
11. pro 2012

@lenny2 @jarkalada oni jsou vyteplený fleesem. Ale úplně teplý nejsou,každopádně jsou na nějaký capáčky,ale nepromokne to. Leni,já to chci,abych,když je dám na boby nebo sáňky,aby neměly holý nohy! Ty kombinézy co mám už nemaj ty capáčky,jsou dole normálně nohavice. Takže mi jde hlavně o to,aby měly nohy v teple a suchu!
@jarkalada Jaru a co nějakou tu spirálu na postýlku? Dej si do vyhledávače spirála na postýlku a najde ti to x druhů v různý cenový relaci!

jarkalada
11. pro 2012

@kinguse zkusím, dík. Kolotoč jako takovej nechce, hrazdičku na zem taky ne - aby ho starší prý nezašlápla. Tak něco mezi tím do postýlky. Kouknu na to.
Teď tu dozdobuju, jestli se to tak dá nazvat 😀 😝 linecký a fakt mě to vůbec nebaví

maruja
12. pro 2012

@stanpetr já jsem kvůli tomu letos nedala fusak. Mají body, punčochy, svetr,kombinézku a dvě deky, jednu slabší na nohy a pak rozloženou rychlozavinku a tahám je teplí. Do sporťáku půjdou až se tam Adam nevejde i tak, má 7kg a 70cm tak už to nebude zas tak dlouho trvat 😉

zvalentova
autor
12. pro 2012

@veronika.m sraz určitě, sice než oblíknu děti, někam dojedu tak je poledne, ale určitě moc ráda. Reálně až v lednu, teď je honička 🙂

sariky
12. pro 2012

@veronika.m teeeda, dalsi obrici 😉 ve srovnani s ostatnima jsou moji susini proste susini 😝
Veru, my taky jeste nelezeme. Sima se sice plazi, ale Sara ani to nezvlada. nejdak nechape, ze musi hybat nohama a ne jen natahovat ruce. tak snad ji to taky dojde, aby nebyla moc opozdena....

holky, kdyz se tady resi jogurty, kdy se teda ma zacit a jaky jogurt se ma dat? resp s cim a kdy jste zacly vy? ja jsem susinum vcera rozmixovala par piskotu do jablek a ted cekam reakci, ale zatim to vypada, ze asi dobry. tak snad to tak bude. i kdyz u nas tezko rict, susini jsou porad necim oblezli 😒