Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

sariky
13. pro 2012

@jarkalada Jaru, ja ani nezvetsuji. kouknu a vidim 😀 😝

sariky
13. pro 2012

@jarkalada puzzle uz kupovat nebudeme, mame to lino. oni by stejne z toho puzzle lezly na podlahu a v ohradce vecne zavreny nebudou. toliko k planu 😀 a zas tak tvrdy to lino neni, tak snad budou sikovni a nebudou moc padat 😉

kinguse
13. pro 2012

@jarkalada Jaru,ještě mě napadlo do ty postýlky něco takovýho: http://www.nejbaby.cz/knizka-pro-deti-s-hudbou/... Moc jsem to nezkoumala,ale zkus hledat něco jako měkké knížky.Dela i Lamaze,Fisher Price a i jiný. Já mám něco podobnyho, hraje to,susti, ma to zrcatko,ale naše dorotky to nezaujalo.
Jinak dneska dorazily ty navleky a bude to super,přesně,co jsem si představovala, abysme nemusely jezdit na sankach v ponozkach...což Jaru 😀

zvalentova
autor
13. pro 2012

@ostrava8 jůůů, máme stejný válec 🙂

jarkalada
13. pro 2012

@kinguse hahaha, asi ti zas připomenu ten botník 😀 Vám sem ještě tak někdy dám nějakoku fotku 😀
No už jsme se domluvily, co vlastně chce. Nejdřív myslela hrazdičku přes postýlku. Pak jsem jí ale trochu přesvědčila do vibrač.lehátka s hračkama - ten bude mít větší využití.

sariky
13. pro 2012

pohled do nasi ohradky. ale neodpovida to bohuzel realite, protoze takhle ustlana neni v podstate nikdy a tatinek uspava akorat o vikendu, kdyz je doma 😉

sariky
13. pro 2012

@jarkalada Jaru, vlepila jsem fotku, abys mohla zkoumat 😝 😀

jarkalada
13. pro 2012

@sariky no první pohled padl na tu ikeáckou růžovou deku - máme taky 🙂 Ale hned následoval pohled druhý - máš ňákýho mladýho tatínka, ne? 🙂
Ale spinkaj krásně, to je pohodička. Sis tam měla vlézt taky a spočinout 🙂

zvalentova
autor
13. pro 2012

@sariky
@jarkalada ježiš a jak tam má naklizeno. U nás je to jak po výbuchu, hračky všude. Mladá se naučila krámovat oblečení ze sedačky a je to ještě horší 🙂

jarkalada
13. pro 2012

@zvalentova U nás v ohradě byl taky vždycky čurbes - naházený všechny hračky - aby se neválely všude jinde, takže tam bylo puzzle, kousek koberce, deky a všerůzný hračky jedna přes druhou

kinguse
13. pro 2012

@sariky to není ohradka,ale ohrada!!!!! 😀
@jarkalada mi to nějak nedalo 😀

sariky
13. pro 2012

@jarkalada mladyho? no jak se to vezme. ve srovnani se mnou mladej je 😉 😝 a kolik je tobe, to netusim, takze nemuzu srovnat 😉
Jaru, a kdyz budes detailneji zkoumat, tak Sarinka si drzi sovicku z ikei a pak se tam povaluje medvidek z ikei a dm sustici knizka, sapito chrastitka, lamaze krouzky, fischer-price hracka, no name kousatko a komunisticky chrastitko, ktery jsem omylem rozbila, takze uz ho nemame (k velke skode, protoze to byla Simova nejoblibenejsi hracka). no co uz

kinguse
13. pro 2012

Asi vám holky taky nafotim tu naši ohradku,mate tam všichni taaak naklizeno 😝

sariky
13. pro 2012

@kinguse Gabi nafot. a jak jsem zminila, ta fotka neodpovida kazdodenni realite. ta deka je permanentne nahrnuta v rohu, takze jsme koupili lino a tu deku planuji zrusit, protoze to proste nefunguje. tady ta fotka je tak mesic stara a to susini byli jeste lezaci, takze tu deku nemeli moc moznosti zhrnovat.

jarkalada
13. pro 2012

@sariky no mně zprvu chvilku trvalo, než jsem našla Sárinčinu hlavu 😀 jak jí ma skloněnou, jsem jí nemohla najít 😀

sariky
13. pro 2012

@jarkalada 😀 dneska jsem se tady s vama fakt pobavila 😀
no nic, jdu provest hygienu a pak hura spat. mm je na vanocnim vecirku a ja misto abych sla brzy spat, tak tady s vama zvanim 😉

jarkalada
13. pro 2012

tak jsem si teď hodila do alba naší každodenní realitu ohledně úklidu hraček - zvlášť pro Gábi - aby jí nebylo líto, že je sama, kdo nemá naklizeno 😀
Mám to jen v albu-aby to třeba nepohoršovalo veřejnost 😀

kinguse
13. pro 2012

Ach jo,ted mi vypadla plomba ze zubu 😢 Jak já ty zubaře nesnáším!!!!!! Auauauauaua

jarkalada
13. pro 2012

@kinguse ajajaj, to je nemilé 🙄
já to tu už balím. Dneska jsem se vzbudila z neznámého důvodu v 5:05 a už jsem pořádně do skoro osmi neusnula 😕

ostrava8
14. pro 2012

@jarkalada
@sariky no baby tak to je fakt ohrada ,nebo máš liliputa manžela 🙂 ve srandě 🙂 my se tam vlezeme jen zlomení 🙂 a jak máš uklizno .. jinak s těma kostkama je to hrozně baví a snažím se je vyburcovat ke zvýšené aktivitě 🙂 takže tam provlíklám i knížky, atd, ale má to vždy jen krátké trvání 🙂 Mi se ted malí naučili spát v tom sportáku 🙂 ale nejsem moc ráda kvůli těm zádům :(

ostrava8
14. pro 2012

@jarkalada Jaru tak ta fotka domácnosti je fakt super a ten výraz dětí 🙂 boží .. Kde jste koupili tu mašinku ? ta se mi moc líbí ...

ostrava8
14. pro 2012

@sariky šári já do té ohrádky koupila ten molitan 140x140 a na tom mají náš svatební dar :( beránkovou deku, takže je to hřeje a jak jí zahrnu tak se alespon tak neomlacují o ten spodek ohrádky🙂 a neshrnují jí 🙂 a práskni kolik je tomu tvému manželovi, at máme co závidět 🙂

sariky
14. pro 2012

@ostrava8 Peto, jde o to, ze i kdybych pod ne dala molitan, tak na nej pak musim neco dat (osusku nebo deku) a porad jsem tam, kde jsem byla, tzn porad se budou valet v blinkancich. Sima porad dost ublinkava, furt cekam, kdy se to konecne zlepsi 😒 A ty prikrmy proste nejdou vyprat. Takze pod sebou maji ted to lino (ono je to docela mekky a na dotek se mi to zda i teplejsi nez laminatova podlaha, kt. je pod tim. to lino me pripomina takovou tu gumovou podlozku, co se dava do koupelny. takze berankovou deku bych pod ne fakt nedavala 😉
mm je 31 a meri asi 185, takze liliput neni a troufam si rict, ze to uz neni zadnej zajicek 😀 (btw Peto, myslim, ze ohledne veku neni obecne co zavidet 😉 )

sariky
14. pro 2012

@jarkalada Jaru, to je provokace, ne? 😀 u nas je budicek v 5 na dennim poradku a o spanku do 8 si fakt muzu jen nechat zdat 😀

zvalentova
autor
14. pro 2012

@sariky Šári já nemám nic, dokud jsem měla ležák, měli pod hrací dekou molitan. Teď jsou všude jen ne na dece. Tak jsme pořídili kusový koberec (na které také moc nejsou), ještě pár pěnových puzzle. Stejně jsou nejraději tam kde jsem já, tak se mnou vaří, myjí koupelnu a tak. Dám jim silnější tepláky a víc udělat nemůžu.

sariky
14. pro 2012

@zvalentova taky to tak vidim. akorat ja je mam zatim zavreny v te ohradce, protoze jsme stale jeste neporidili zaslepky do zasuvek, tak musim pockat. navic Sara se jeste ani neplazi (asi je opozdena) a Sima se sice plazi, ale na 4 se jeste nepostavil, tak si myslim, ze jim ten prostor zatim staci (i kdyz me je jasny, ze nikdy nebudou mit dostatecne velky prostor, aby mohli objevovat to, co se jim libi 😉 )

zvalentova
autor
14. pro 2012

@sariky zkus jim dát volný prostor, třeba to pro ně bude nová dimenze a uvidíš jaký udělají pokrok

jarkalada
14. pro 2012

@ostrava8 na mmb, za 750.- + asi 110kč za 50ks míčků. Novej. To měli od nás asi jako jedinou věc k narozeninám.
Nechtěla jsem ty klasický hrací stany - jako je např.ta beruška atd - to by hned zlomili ty laťky.
A aby k tomu byl zároveň /odendavací/ tunel a mělo to víc než jeden východ -okýnka. A jako jediný vyhovovalo tohle. Je to sice černý, představovala jsem si veselejší, ale ono je to vcelku šumák. Nemáme to tu vystavený pořád. Na pár dní to uklidím. Pak vyndám třeba jen tunel, nebo jen tu mašinku. Má to teda úspěch u dětských návštěv.
A lezou oknama, vrchem, splácávaj to -proto jsem chtěla tenhletej skoro nerozbitnej materiál.
Chtěla jsem hodit odkaz, ale už to tam nevidím.
@sariky tak to je o rok mladší jak já a o několik jak můj mm. S nikým jiným pomalu už nepřijdu do kontaktu, proto se mi zdál mladej 😀 🙂
S tím budíčkem jsem si to neuvědomila 🙂) no ale dneska zas - Lukášek byl od pěti nějakej mrzout, tak jsem si dala do postele, se tam rozvalil, usnul, já do sedmi čučela a když v půl osmý zabrala, vzbudila se nadobro malá

jarkalada
14. pro 2012

@sariky @zvalentova taky bych je Šári, vypustila do prostoru. Jestli se ti jen plazí, tak ti do zásuvek hned jen tak nepoleze, tam snad ještě nedosáhne

sariky
14. pro 2012

@zvalentova
@jarkalada holky, ja snad budu muset kvuli vam vysat ten prach a chlupy, kt. se tady vsude vali 😀 😀
ale mate pravdu, novy prostor je treba nekam popostrci. vyzkousim a pak dam vedet 😉