Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

lenny2
25. pro 2012

@jarkalada
Dostali je až dneska u našich 😉 Ale je to tady samej led, tak čekáme až napadne 😉

lenny2
25. pro 2012

@jarkalada
Jaru, právě, že ne, ten čokl je vůbec nezajímá ☹

jarkalada
25. pro 2012

@lenny2 fákt? ale Lindulka se na něj aspoň na fotce pěkne usmívá 🙂 Tak třeba až budou trošku starší. U nás se docela líbí - samozřejmě néé tolik jako ta pořád omílaná sekačka 😎
Ale občas s ním přijdou, samy si už mačkaj ten nosík nebo ouško. Nebo na něj lehnou a ono to prostě něco hraje a smějou se tomu. Ale taky jen chvíli, pak zas jdou na něčem drandit.
Tady sníh nemáme vůbec žádnej, spíš to vypadá na příchod jara. Ještě, že jsme je "užili" aspoň ty dva dny, dokud byl sníh

lenny2
25. pro 2012

@jarkalada
No ani ten hrnec od Fisher Price je nebaví ☹ Asi jsou na to ještě malý, přijdou si na to dýl 😉
Paradox je, že dostali dary za tisíce a největší úspech má panenka baletka za 160,- a dálkový ovladač od Fisher Price asi taky za 200,- 😀 😀

lenny2
25. pro 2012

@jarkalada
Jo, Jaru a to není Lindi s tím psem, to je Štofa 😀

jarkalada
25. pro 2012

@lenny2 jé tak to se omlouvám, nějak automaticky jsem si spojila červený punčocháčky s holčičkou a oni je maj oba 🙂)

jarkalada
25. pro 2012

@lenny2 no to neva, zatím si s těma hračkama můžou jen tak házet a třeba časem přijdou na jejich smysl 😀

lenny2
25. pro 2012

@jarkalada
V pohodě, ono jsem už podobnou odezvu měla na FB 🙂
To maj sobí pyžamka, šli jsme ke stromu už vykoupaný 😉

lenny2
25. pro 2012

@jarkalada
Jo, oni si na to přijdou 😉 Přikládám to tomu, že jsou zavalený haldama novejch hraček, že to nestačej vstřebávat

jarkalada
25. pro 2012

@lenny2 🙂
U nás se rozbalovaly dárečky po jejich odpoledním spaní a svačině. Dvě hoďky si tu s nima hráli, pak dostali večeři - šli do postýlek. A my se navečeřeli až potom - jinak by to nešlo

jarkalada
25. pro 2012

@lenny2 jo a zkusili jsme dneska ráno banánovej Sunar - a vypili ho jakoby nic 😉

lenny2
25. pro 2012

@jarkalada
Já je vykoupala jako klasicky, dala jsem je do židliček, dostali kaši a my se mezitím co trávili najedli mega rychlostí a pak jsme šli ke stromu už navečeřený 😉 Ale chvíli si hráli, něco porozbalovali a pak začli řvát, že chtěj spát, tak si zbytek dovybalili ráno 😉

lenny2
25. pro 2012

@jarkalada
Banánovej Sunar je u nás No.1 🙂

jarkalada
25. pro 2012

@lenny2 u nás právě v židličkách vydrží maximálně po tu dobu, co do nich aktivně šťouchám jídlo, nebo jen chvilinku si samy něco cpát do pusy. Ale jakmile jsou z nich venku, tak i když jsou čerstvě najezený, tak by po nás furt lezli a dožadovali se dalšího jídla. Dneska mi třeba snědli takhle skoro půlku kapra! 🙂) Jsem je nakrmila, dala dolů, já si šla ohřát jídlo a už jsem si ho v klidu nesnědla - a to tu měli hraček fůru. Jídlo je pro ně přednější 😝

lenny2
25. pro 2012

@jarkalada
To já tohle řeším iPadem a šmoulama, pak mi v nich tak tu hoďku vydržej 😉

jarkalada
25. pro 2012

@lenny2 tak to naši třeba u tv vydrží jen na znělku Večerníčka, pak na znělku zpráv na Nově - jak jsou předtím ty hodiny,to vždycky kroutí ručičkou,jako že tikaj a pak vydrží sledovat celý Počasí 😀 ale jináč je to nijak nebere. Teda Anet by se byla schopná dívat dýl, ale to jí zas nenechávám. Ta by se nejradši jen cpala a koukala na tv 😀

lenny2
25. pro 2012

@jarkalada
Já to praktikuju celkem denně, hlavně ráno, když vypijou Sunar a já si potřebuju dát sprchu, zcivilizovat se, nasnídat a trochu to tady pofackovat, tak potřebuju, aby byli připoutaný a tak jim pustím ty šmouly a mám tak tu hoďku pokoj 😉 A pak to vždycky pustím jednomu, kterej čeká až se ten druhej vykoupe, páč jsem tady denně na koupání sama, tak to takhle musím řešit......

jarkalada
25. pro 2012

@lenny2 tyblááho-to ti vydrží v těch židličkách připoutaný? Já i když je připoutám, tak když si usmyslí, že už to stačilo, tak se kroutí, různě stáčej...pak si tam někam i občas zamotaj nohu...takže u nás nepoutám 😀 je to víc v klidu. Když je krmím, tak je mám na očích. Když dojí, jdou ihned dolů.
Oni jak se natahujou na ten tác a honí si tam různě jídlo po něm, tak ty kšíry stejně potřebujou mít víc navolno - takže kdyby chtěli, snadno se z nich vyvlíknou

lenny2
25. pro 2012

@jarkalada
No vydržej úplně v klidu, ale musej mít ty šmouly 🙂 Když uznaj, že už tam trávěj moc dlouhou dobu, začnou kňučet, ale to už mám většinou všechno hotový 😉 Takhle to praktikujeme od malička 😉

jarkalada
26. pro 2012

@kinguse Gábi, jak holkám děláš ten Sunar s tou kaší? Kolik odměrek necháš mlíka a kolik kaše a jaký? Mléčný nebo nemléčný?
Jo a o tom dárku ... já dostala chlebník 😀

kinguse
26. pro 2012

@jarkalada ahoj Jaru, já ráno dávám 210ml vody, do toho 3odměrky jakýkoli mléčný kaše a 4odměrky sunaru, večer vypijou jen 180ml,tak to maj 3 a 3. Nemá to samozřejmě vliv na lepší spánek,ale řekla bych,že je to určitě sytější než jen mlíko.A hlavně po mlíce občas ublinkly,po tomhle nikdy! Jooo a chlebník taky dobrej 😀 Doufám,že ne nerezovej,ten mám už delší dobu a je úplně na ho... vypadá hrozně!
@lenny2 ty jooo, ty vaše děti jsou ale zahrabaný takovýma darama 😀 Musíš jim do dávkovat,když toho maj tolik,tak ani neví,s čím začít 😀 A neboj,ono je to časem začne zajímat. Já mám za to,že ten pejsek je psanej od 18měsíců,ne? U nás taky žádnej velkej zájem. A děti máte mooooc krásný!!!!

jarkalada
26. pro 2012

@kinguse jj, přesně, nerezovej 😀 http://i.cdn.nrholding.net/15721119/800/600/0.jpg
zatím jsem ho viděla jen vytištěnej na obrázku - samozřejmě ho byl kupovat na poslední chvíli, takže ho neměli a musel objednat.
No já nerez a podobný povrchy čistím dětskejma vhlčenejma ubrouskama, ty se mi na to osvědčily nejlíp 🙂))
Jo a dostala jsem dvě pouzdra na foťák / to jsem si tedy o to napsala, nemám 🙂 ), jenže se Ježíšci nějak nedomluvili. Takže to jedno jsme byli dneska vrátit a místo toho jsem Anetce za ty peníze koupila panenku, zpívá 3 český písničky 🙂
To mlíko tak zkusím udělat. Lukášek už zas začíná mít hlavně ráno hlad. Dopije flašku /taky dělám z 210ml vody/ a chce ještě, takže přidělávám kaši. Takhle namíchaný, jaks psala, by mu to mohlo snad stačit.

jarkalada
26. pro 2012

@kinguse jo a cos teda vlastně přála, teda krom těch náhradních dílů na auto? 😀

joyce2
26. pro 2012

@sariky Díky moc za radu. Už to ohřívám po kouskách. - Dávám ze skleniček a někdy vařím a zamražuju. Zatím docela dlabou.

joyce2
26. pro 2012

@jarkalada
@kinguse
Taky jim asi brzy budeme večer dávat kaši. - Mlíka vypijou takhle večer třeba i víc než 300 ml (MM a UM), a to mi přijde až dost, tak si říkám, že kaše by je víc zasytila a nemusely by toho pít takový kvanta.

lenny2
26. pro 2012

@kinguse
Díky Gábi, dorotky jsou taky ouźasný 😉 A jsou si strašně podobný!!!

kinguse
26. pro 2012

@jarkalada přála jsem si stěrku na okna Karcher http://www.karcher.cz/cz/Vyrobky/Home__Garden/i... Tak holt jindy! 😖
@lenny2 Leni,díky,ale každá je fakt jiná. Ale pravdou je,že spousta lidí říká,jak si jsou podobný a nám to vůbec nepřijde!

Jinak holky, v neděli jsme odjeli od tchánovců a v pondělí začala tchýně se švárou zvracet, prý něco špatnýho snědli, dneska jsme odjeli od segry a večer psala,že neteř dostala průjem a zimnici,jak když to na ní hodí...mě zas picne,jestli to zas chytíme 😠 Už jsme si dali s mm slivovici na desinfekci, dětem zas nasadím lactobacily.

jarkalada
26. pro 2012

@kinguse jééé, já myslela nějaký dyjamanty třeba 😀 Tu má známá a chválí si jí
taky vám ten Sunar tak pění, i když ho opatrně míchám lžičkou? a o dost hůř se rozpouští než ten Nutrilon, musím ho míchat nadvakrát. To jen takový poznatek, ale dětem chutná. Teď večer jsem jim zkusila dát 5 odměrek ještě Nutrilonu a 2 odměrky kaše, tak je to snad víc zaplácne.
Ale zkusím koupit ten obyč.bez příchutě. Tenhle banánovej mi spíš přijde jako nějakej dezert 🙂 Mně osobně to voní teda krásně a i to vcelku chutná. Ale tak to spíš jen na zpestření, aby mi pak pili obyčejný mlíko, si myslím.
@joyce2 týýýjo, 300ml? To mi vypil občas Lukin, ale to už jsem ho brzdila, aby neprasknul 😀 To bych fakt přidala kašičku

kinguse
26. pro 2012

@jarkalada mě se teda vůbec špatně nemíchá! Já to hlavně nemíchám,ale do flaštičky dám vodu, nasypu odměrky sunaru a kaše, zašroubuju flašku normálně s dudlíkem a prstem přidržím dírku na dudlíku a promixuju a vůbec se pucky neudělaj a krásně se vše rozpustí!!!!
Jooo diamanty, ty jsou naprd, tohle mi aspoň ulehčí práci. Já mám právě taky kámošky,co to maj a hrozně si to chválí. Okna umytý za půlku času!

kinguse
26. pro 2012

@joyce2 ty vado, 300ml by do sebe dorotky asi v životě nedostaly! Pro ně je těch 210ml max!!! A když jsem do těch 9-ti měsíců kojila,tak ani nevím,kolik pily,ale ke konci se nakojily a ještě se dožadovaly a prso ale nechtěly,tak jsem musela přidat mlíko a postupně se odstavily úplně...což mě trošku naštvalo, chtěla jsem vydržet s kojením ještě přes zimu,ale na druhou stranu si říkám,že i těch 9měsíců je fajn! 😉