Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

kinguse
12. čer 2012

@sariky taky jsem vyschla a asi už i zarostla 😀 ...chudák manžel! Tak snad to zavádění nějak zvládnu.

sariky
12. čer 2012

@kinguse napodobne 😀 ale vzhledem k tomu, ze jsem si pripadala jak krovak, tak jsem provedla radikalni reseni 😝 a snad ti to pujde lip nez me (budu to muset zkonzultovat s doktorem, protoze takhle ta lecba zrejme nebude fungovat, kdyz se to nedostane poradne tam, kam ma...) 😒

jarkalada
12. čer 2012

@kinguse
@sariky 😀 teda holky, máte zas téma s tím křovím 😀
Jinak o tom předem připraveným mlíku - to kdybych věděla, tak to taky tak dělám a nepatlám se s tím pokaždý nanovo. Ale Dr. i všude psali max. o těch 2 hodinách 😖
Ale v mikrovlnce by se mlíčko ohřívat nemělo - že prý v tom UM se tou mikrovlnkou ničí to správné, co to bříško potřebuje, ta mikroflóra nebo co. Se neumím vůbec vyjádřit, to píšu jak ťaman 😀

jarkalada
12. čer 2012

jo - kdo teda rodil císařem - abysme zůstali u tohoto plnohodnotnému tématu 😀 - holíte si normálně jizvu? Já se toho doteď trochu bojím. Je ale akorát v tý horní půlce chloupků, takže abych to aspoň trochu upravila, musím přes to přejet.
Ptala jsem se na to ještě v nemocnici sestry a koukala na mě jak zjara - proč se chci proboha holit, vy ste jak ty moderní maminy, když to prý někomu vadí, ať se mi tam nedívá, na něco prý ty chloupky tam jsou , tak ať neblbnu.. To mi řekla, jsem si připadala jak debil 😀 A to byla relativně mladá ženská.

sariky
12. čer 2012

@jarkalada k tomu mlicku - to nam prave poradila doktorka, ze se s tim nemame v noci delat, ze to mame udelat do foroty do lednice a pak jen prihrat v mikrovlnce. ja nevim, jestli se tim neco nici nebo ne. v te mikrovlnce se to jen prihreje, neprochazi to varem, takze si myslim, ze by to tak skodlive byt nemelo. navic se mi casto stava, ze i kdyz to delam cerstve, tak nez je prebalim, odsaju atd tak to vychladne a stejne to musim prihrat v mikrovlnce.... A k tomu holeni - jj, jizvu normalne holim (no holila jsem od porodu poprve, jak rikam, byla jsem jak krovak 😀) ale prejizdela jsem pres ni jen zlehka, takze to neni dokonale oholene, ale lepsi nez jak to bylo :-P

lenny2
12. čer 2012

@jarkalada
Holky, tak to máte koukám ( resp. čtu) tu jizvu pěkně nízko, protože mě chlupy až k jizvě vůbec nesahaj. Takže se holim tak jako před porodem i před těhotenstvim. Považuji to za součást hygieny a neumím si pŕedstavit, že se někdo neholí. Dyť ty chlupy jsou nepříjemný.
Já spíš bojuji (když už si tady o tom takhle píšeme) s chutí na sex, absolutně nemám žádný myšlenky. Jestli to je tím, jak je člověk unavenej (kámoška mi tvrdí, že jo a že se to srovná), nebo jak se vše točí jen okolo těch dětí....nevim. Manžel už na to trochu naráží, zatím ve srandě, ale má to vážnější podtext ve smyslu, abych se nad tím trochu zamyslela. Tak nevim no, snad se to srovná a já zase budu mít myšlenky i na něco jinýho než na krmení, přebalování a lítání kolem dětí 😉

sariky
12. čer 2012

@lenny2 ja taky nemam myslenky na intimnosti. nemela jsem teda uz nekdy od 25 tt, to uz jsem mela docela buben a byla jsem vsude bolava a s pribyvajicimi tydny to bylo horsi a horsi, takze nejake hratky neprichazely v uvahu. no a ted jsem 6 tydnu po porodu a jsem tak vycerpana, ze sex je pro me "sproste" slovo 😀 ne, vazne. jednak jsem priserne unavena, druhak mam, jak rikas ty, plnou hlavu deti a vseho, co s nimi souvisi a navic, kdyz jsem vcera po te bobuli zjistila, ze jsem zrejme totalne vyschla, tak si nedovedu predstavit, ze by mi tam nekdo neco strkal. au au au... a navic jsem dole porad nejaka bolava (i kdyz jsem rodila cisarem, tak jak se to telo na ten porod pripravovalo a celou me rozbolavelo, tak ta bolest porad nejak zcela nevymizela). tak doufam, ze se to vsechno srovna (protoze i muj manzel by se jaksi rad miloval....). no jsou to starosti 🙂

jarkalada
12. čer 2012

@lenny2
@sariky no my, pokud bych měla spočítat, kolikrát jsme se od narození spolu k sobě měli - tak ať nejsem škrt - obě ruce by mi na to určitě stačily 😎
A to opravdu nebylo iniciované z mé strany. Já na to fakt nemám ani myšlenky. Jsem ráda, když večer přijde domu, já mu předám děti, aby si je užil, jdu do sprchy, dám spát děti, navečeřím se, trochu poklidím a v jedenáct zalehnu. Sama 😀 a jsem za to ráda, že mě nikdo neruší 😝 😀
Jinak před těhu to bylo v poho, ale teď jsem ráda, když vše přes den udělám, co mám, a na žádnou další činnost opravdu nepomýšlím 😎

lenny2
12. čer 2012

@jarkalada @sariky
Uffff, jste mě uklidnily, už jsem si myslela, že začínám bejt frigidní 🙂

jarkalada
12. čer 2012

@lenny2 v tom případně jsme buď normální, nebo frigidky všechny 😀

lenny2
12. čer 2012

Hodila jsem sem pár fotek 😉

jarkalada
12. čer 2012

téda, vy už jste byly snad všechny u fotografa. Fakt jsou pak moc hezký fotečky. Taky se budem muset někam vydat

lenny2
12. čer 2012

@jarkalada
Jj, stojí to fakt za to 😉

sarri22
12. čer 2012

Ahojky holky, jdu za váma pro radu..v listopadu čekáme dvojčátka a začínáme se dívat po kočárku..mně se líbí Easy walker, který jsem si v jednom obchodě i vyzkoušela, ale v jiném obchodě mi prodavačka řekla (kde Easy walker neprodávají), že je to hodně levná varianta TFK..že TFK je pořádná kvalita..mohly by jste mi prosím napsat vaše názory, pokud tyto kočárky některá máte?..děkuji moc..

ostrava8
12. čer 2012

@sarri22 ahoj tak já sama za sebe ti napíšu máme TFK twin duo a max. spokojenost, ta brzda na madle je nenahraditelná, jednoduché skládání, prostě paráda .. my ho hned brali , opravdu němci to mají vymakané do všech detailů ... ahlavní je že s ním všude vlezeme .. fotky našeho mám v profilu ..

ostrava8
12. čer 2012

Lenny2 moc krásné fotečky, ty jsi taky změnila účes né ? fakt moc krásné miminka a ty náušnicky, ..nádhera je je furt řeším a neumím se rozhodnout .. a ten čas tak letí .. grrrrrrrrrrrrrr

Holky no s tím , co je jen pro děti 🙂 myslím sex .. no my jsme sice 7 týdnu po porodu, je fakt že chut by byla, ale taky mi to tam nějak drhne )))) a nejlegračnější je to, že mi vždy u toho teče mlíko z prsou .. tak se vždy začneme chechtat a je to v tahu ... 🙂 tož táááááák 🙂

jo a to holení - kámoška má jizvu holila se přes ní a trochu jí asi uřízla .. říkala že z ní krvácela ... tak bacha ... já se na to chystám zítra ... naštěstí mi to tak rychle neroste , no nic, jdu vařit tak papá

lenny2
12. čer 2012

@sarri22
Ahoj, nevim teda kolik stojí TFK, ale Easy Walker za 35.000,- nepovažuju za levnou variantu 😀 Pod pojmem levná varianta si pŕedstavuju něco trošku jinýho 😉 My EW máme, jsem spokojená, ale kdybych se měla znova rozhodnout, volila bych Bugaboo Donkey (mrkni na youtube, je tam kvanta videí), ten se mi líbí hodně.
Kdybys sháněla zimní kombinézky, mám dvě bíloučké od Nextu, my jsme narozený v únoru, takže jsou minimálně používané a mimča v nich vypadají jako medvídci 😉 Je mi líto je prodat zvlášť, protože dvojčata v nich vypadaj suprově 😉

kinguse
12. čer 2012

@sarri22 ahoj,já jsem taky vlastníkem TFK a taky jsem spokojena!!! Jediny,co mě štve,že i kdyz ma celkem velký kosík,tak se do nej blbe leze,ale zas tak hrozny problém to není!!!Takze za mě doporučuju!
Holky,tak my meli s mm sex naposled loni v srpnu....se to úplne stydím napsat.Ale nějak se nemůžu přemoct 😝 Bych asi potřebovala nejaký povzbuzovadlo 😀 A k tomu ty blby záněty,no snad se to všechno srovná!

lenny2
12. čer 2012

@ostrava8
Ahojky, díky 😉 Prosím tě, jak se vůbec jmenuješ, přijde mi ujetý tě oslovovat Ostravo 😀
Ještě jste nenapíchli ouška? S těma naušničkama jsem fakt spokojená, fakt ty webovky jak jsem tenkrát psala vřele doporučuju 😉
Jj, nechávám si teďka rust zase na mikádko, krátký mě už nebavěj 😉

veronika.m
12. čer 2012

@sarri22 mám buggaboo donkey a fakt bych nikdy nemenila. Super vypada a jezdí se a nim skvěle.

sarri22
12. čer 2012

@lenny2 no právě mě taky zarazilo, jak při takové ceně to může být levná varianta..jinak jak budeš mít čas, tak mi nafoť ty kombinézky a já na ně mrknu..ještě nemám koupenou ani jednu věc.. 🙂

Holky, děkuji vám všem za názory..právě jsem dneska na netu zjistila, že teď v červnu má být výstava kočárků pro dvojčata v Brně, tak jsem si říkala, že se tam asi zajedeme podívat..

lenny2
12. čer 2012

@sarri22
Ok, určo pokud to zítra stihnu, tak ti je nafotim 😉 Jsou suprový 😉 Už víš co čekáte, holčičku a kluka? Mám kvanta vyřazených věciček a právě zimních, tak kdybys měla zájem ještě o něco, tak není problém. Hoď mi do zprávy tvůj mail a já ti fotečky pošlu 😉
EW je super, ale musím říct, že ceně moc neodpovídá a vzhledově mi tenkrát přišel good, jenže pak jsem viděla ten Bugaboo a litovala jsem, źe jsem ho před tím neznala. Jestli ti muzu doporučit, nemá smysl to kupovat za tyhle prachy nový, já když vidím, že nám jsou 4 měsíce a skoro se nevejdeme do korbiček, tak je to škoda! Je kvanta inzerátu, kde ho maj po jedněch dvojanech a za polovičku 😉 Co se týče autosedaček, máme Cybex Aton a maximální spokojenost 😉

leeela
12. čer 2012

Tak za nás Easy Walker 🙂 se super, krásnej a skladnej 🙂 jen me ted štvou ty plastenky na korbicky jak jsou zvlášť tak se strašně špatně nandavaji....ale na sportak uz je jen jedna tak to snad bude dobrý 🙂
Jinak abych doplnila 'statistiku' během tehu jsme se milovali asi třikrát a po porodu asi taky - nějak není chut ani sila :( ale manžel to nese zatím celkem dobře....
Jizvu holim normálně a uz pomalu začínám mít i citlivější kůži na dotek uz to není jak kdybych holila ' cizi' telo :D

A mám dotaz, kdy vašim prckum zacali rust zoubky???? Me by to snad ani nenapadlo, ale včera jsme byli u zname a Nika dostala jeden ze svých záchvatu ona koukla do pusy a pry se ji klubou zoubky a já to moc nepoznám 😀 Ale je pravda, ze si poslední dobou porad strka rucicky do pusinky a ma tam takový jako dvě tenké bílé carecky 🙂

jarkalada
12. čer 2012

@leeela Anetce první zub v 5 měsících,ale měla to v pusince nateklé už dlouho, než vylezl. Teď jich má pět, dva další musí být snad už do zítra. Lukin je zatím spokojený jen s jedním 😎

lenny2
12. čer 2012

@leeela
Ahoj, tohle já teďka taky řeším, máme 4 měsíce a děti slintaj úplně neskutečně a ruce furt v pusince. Někdy mám pocit, že když papaj, že jim vadí dudák od flašky, jako by měly citlivý dásničky. Zatím jsem žádnej klofák nenašla, ale je fakt, že to úplně detailně nejde zkoumat, protože jak jim néco dělám na obličeji, tak se jim to nelíbí. Tak jsem jim nakoupila kousátka a uvidíme 😉 Ty od Aventu jsou super😉

sarri22
12. čer 2012

@lenny2 jasně, jak budeš mít čas, tak to vyfoť..mailík Ti pošlu..no do minulého týdne jsme čekali holčičky, ale v pátek jsem byla na ultrazvuku a zjistilo se, že našim holčičkám narůstli pindíci.. 🙂 ..takže na 90% čekáme 2 chlapečky, ale že se ještě uvidí na tom velkém ultrazvuku ve 20. týdnu..tam jdu za 14 dnů..

lenny2
12. čer 2012

@sarri22
Wow, tak to je dobrej převrat 🙂
Hnedka jak budu mít chvilku, nafotim, postahuju a pošlu 😉

sariky
12. čer 2012

@ostrava8 ja mam jizvu uz hodne zhojenou, tak se snad neporezu. a fakt jsem to spis jen tak presudlala a ne nijak poctive holila, takze v poho. vsak se neboj, kdyz budes opatrna, tak se nic nestane 😉

sariky
12. čer 2012

@kinguse jak rikam, my jsme na tom podobne :-P ...a ted kdyz jsem ta vyschla studna, tak se taky nechcu nechat osmirglovat 😀

sariky
12. čer 2012

@leeela ja mam porad pocit, ze to bricho neni moje. a pry to kolem te jizvy uz nikdy citlivy tak, jako driv nebude. tak uvidime.