Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

sariky
3. led 2013

@joyce2 pocasi tady dneska taky stoji za prd. vcera bylo hnusne, tak jsem byla s malyma cely den doma a dneska jsem se hecla a sla s nima ven a krasne jsme zmokli 😠
a nejsi v tech naladach sama, taky mam obcas pocit, ze bych se nejradeji sbalila a utekla od vseho pryc 😉
btw k te veci do sportaku - my to mame, koupili jsme ojetej EW a to nam pani k tomu dala jako bonus, tak to tam mame uz tedka i kdyz jsou ve fusaku. myslim, ze na leto to bude prakticky, ze kdyz si to zaspini nebo propoti, tak to vyperu a bude to prijemnejsi nez ten samotnej sportak. ale nevim, jestli bych to kupovala zvlast, kdybysme to nedostali jako bonus 😝

sariky
3. led 2013

@maruja
@joyce2 ja ovesny vlocky nenamacim. normalne to hodim do vody, kratce povarim a pak rozmixuji a mekky je to dost i tak.

maruja
3. led 2013

@sariky já nedělám jen ovesný, ale i pšeničný a žitný, kukuřičný, amarantový, pohankový 😉

joyce2
3. led 2013

@maruja A kde na to ty vločky kupuješ? - V nějaké zdravé výživě, nebo tak někde?
Asi to vyjde o dost levněji, než dělat ty instantní, že jo?

sariky
3. led 2013

@maruja no to je pak jasny 😉 ja jsem se zatim na nic jinyho, krome ovesnych vlocek, nezmohla 😝

maruja
3. led 2013

@joyce2 jj ve zdravý výživě a 250g stojí 18Kč

joyce2
3. led 2013

@maruja Tak tomu říkám rozdíl v ceně. - Tak to bych taky potřebovala zkusit - už jen kvůli tý ceně - i kvůli kvalitě. - Teď jenom zjistit, kde to sehnat tady poblíž.

maruja
3. led 2013

@joyce2 mají to i v Albertu a Kauflandu u cereálií 😉

sariky
3. led 2013

@joyce2 ja osobne s tim nemam zkusenost, ale kamaradka nakupuje pres http://www.countrylife.cz/bio-e-shop a pochvaluje si to, tak zkus mrknout, treba to neni uplne od veci...

zvalentova
autor
3. led 2013

@ostrava8 u nás je to to samé. Na den dávám látkovky a už jsem volala distributorovi, že mi asi poslali špatnou várku. Pleny jsou ok, jen náš mladík je učůránek. Nejraději spí na boku a to mi protečou všechny pleny. Když v noci alespoň jednou nepřevlíkám, tak to nejsem já 😉

zvalentova
autor
3. led 2013

@joyce2 jj, používám je a jsem spokojená, teď na zimu paráda 🙂
Mám tyhle v zeleném http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=54746052&tab=4

sariky
3. led 2013

@zvalentova
@ostrava8
jak to tak posloucham, tak tem nasim chlapum ten jejich pindour komplikuje zivot v podstate od narozeni 😀

maruja
3. led 2013

@zvalentova náš Drak taky spí na levým boku a pak má flek od kolene do podpaží 😀

zvalentova
autor
3. led 2013

@sariky
@maruja naše máma to říká už leta, jakmile se vylíhne s pindíkem, je to potíž hned od narození 😎

maruja
3. led 2013

@zvalentova a to se snažím toho pinďoura tam pěkně narovnat 🙂

joyce2
3. led 2013

@sariky Bezva, díky za odkaz.

joyce2
3. led 2013

@sariky
@zvalentova
Díky za vyjádření k těm podložkám. Ještě to promyslím, ale kloním se k tomu je pořídit. - Nevěděla jsem, že něco takovýho existuje, a pořád mi přišlo divný, že teď ležely na matraci a pak je hodím do sporťáku jenom tak...
Holky jsou zdá se zatím v korbičkách spokojený, i když tam mají minimální možnost pohybu... Ale kvůli tomu místu pak asi nebude zbytí. - Když je takhle teplo, jsou ve fusaku do autosedačky a to je ok, ale kdyby přišla zima a měly být v tom teplejším, bude to horší. - Jak byly ty mrazy tak jsem je tam takhle měla našlapaný, ale ideál to nebyl a když uvážím, že od té doby zas o něco poporostly...

lenny2
3. led 2013

Náš první přejezd s golfáčema 😉

sariky
3. led 2013

@lenny2 Leny, ty golfky jsou tak fesny, ze snad i ja, zarputila odpurkyne vyhazovani dalsich penez za dalsi kocar, o tom snad budu uvazovat nebo co 😝 😉

zvalentova
autor
3. led 2013

@lenny2 ty seš potvora, řeším každou korunu a ty si semka hodíš vymazlený golfky 😎
Nakládat EW do auta je moje smrt, do obchoďáků odmítám jezdit s takovým kolosem... dost o nich uvažuji.

sariky
3. led 2013

@zvalentova Zuzko, vidime to stejne 😀 😀 😀 Ja se snad dam na modleni, aby susini zacli chodit a ja jsem tu tunovou karu mohla poslat dal 😝

lenny2
3. led 2013

@sariky
@zvalentova
Kočky moje, ty golfky to je jak, když vám někdo opráší křídla, je to tak lehký, v kufru u auta jako skoro by nic nebylo, žádná vosíračka s těžkým krumplem, najednou vidim v autě i dozadu, no prostě tenhle kup, to byl nejlepší nápad, kterej mě napad 😀 Fakt doporučuju 😉

kinguse
3. led 2013

@lenny2 Leni,golfáčky úžasný a ty kombošky jsou taky super!!!! Mě strašně štve,že jsem se unáhlila a koupila ty Easy go...jako designem se mi líbí moc,ale prostě těch 81cm je fakt problém!!! Takže už pomalu koukám po bazárkách na nějaký cosatto 😀 (nový už by mi fakt neprošly)

kinguse
3. led 2013

@lenny2 mě se s tím TFKáčkem jezdí skvěle. Do auta mi to nevadí nakládat,jen tam najíždím,takže nemusím skládat,ale do města,na nákupy,dovolený jsou prostě ty golfky k nezaplacení!!!

lenny2
3. led 2013

@kinguse
No, tak tyhle Cosatto jsou ještě užší než EW 😉 Jako manipulace, když je plně naložen mojema téměř desetikilovejma "miminkama" horší, přece jen EW a jeho kola jsou špica, ale mám-li to právě jen na tyhle věci jako do auta, na nákup, dovča, tak jsem fakt happy 😉
Jinak s komboškama jsem nepředstavitelně spokojená!!!!

kinguse
3. led 2013

@lenny2 já nevím proč,ale prostě jsem si myslela,že ten 1cm nebude vadit,že tam určitě bude nějaká vůle,aby projela dveřma 80cm,ale prostě ten jeden blbej cenťák šíleně vadí....no blbá,no! 😠

lenny2
3. led 2013

@kinguse
Hele, to by mi taky nenapadlo, že 1 cm může hrát roli, to je prekérka, to chápu! Leda tyhle prodat a koupit nějaký užší....
Přiznám se, Gábi, bez mučení, že u těhlech golfek jsem šla po designu, kterej je fakt nepřehlédnutelnej a na první pohled mě uchvátil a jiný už jsem nechtěla, až druhořadě jsem řešila parametry.....a naštěstí i po týhle stránce je to ok 😉

jarkalada
3. led 2013

@lenny2 golfky vypadaj super! s tím skladováním v autě to je rozdíl, na manipulaci taky. Ale jen po hladkým povrchu. O Vánocích jsme s nima neuváženě vyjeli na náměstí po těch kočičích hlavách a to jsem teda trnula, kdy odpadnou kolečka 😀
U těch našich jsou vlastně všechny ty parametry, co tady popisujou, stejný.A jsou taky určitě o něco užší než těch 80cm.
Taky máme extra sklápěcí stříšky, chtěla jsem polohování nožiček atd.
Jen ten design je u těhlech o něčem jíném, fakt pěkný 🙂
A kombinézky vypadaj teploučce. A máš jen jedny, nebo i nějaký jiný na příp. převlečení?

kinguse
3. led 2013

@lenny2 já už pomalu koukám,neboj 😀 Tady bohužel paní píše používaný,ale nijak bližší popis a foto,tak aby to za 4tis nebyl brak. Do jara času dost,teď bych je stejně nekupovala. Ale to víš,že budu koukat. 😉 Dík!!!!