• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Narodila se nám dvojčata v roce 2012

3. dubna 2014 
"prodám zimní kombinézu - je teplejší ale spíš s příchodem jara" ??? :grinning: :grinning:
nebo nechápu, jak někdo může prodávat, notabene kupovat použité dudlíky! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
14. led 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jarkalada tak ty dudlíky jsem taky nepochopila! Ty ženský jsou naprosto šílený a prodaly by snad i kalhotky po sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: A v kočárku se mi samozřejmě taky vzbudí,když začne jedna řvát. Ale až tak po tý hodině. Spí tam mnohem líp než v postýlkách. Většinou to vstávání organizuje Terka,Lucka by byla větší spáč (asi po mamince :grinning: ). Tak jsem mm pověřila,ať koupí ohrádku,až pojede z práce. zatím jednu a uvidíme.Ještě mě napadlo,co je dát naproti sobě?
14. led 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse to s těma ohrádkama naproti napadlo mojí mamku. Tak to zkuste a řekni :grinning:
Já si zas ale říkala, že pokud bych je trošku někde pustila z kopečku - tak aby ten přední nekoukal dozadu.. Nebo i když s nima běhám :grinning: po zahradě, tak aby oba koukali dopředu. Ale třeba by to nevadilo :slight_smile:
14. led 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se včera vrátili z toho Lipna. - Bylo to bájo. - Fakt relax. - Všem, kdo ještě nemáte naplánovanou asp. krátkou rodinnou dovču, moc doporučuju. - Už jsem fakt potřebovala vypadnout. :slight_smile:
A to Lipno teda pro rodiny s dětma ideál. - Hotel, bazén, sjezdovka - všechno na fleku. Na pokoji jsme měli kuchyňskej koutek, dvě postýlky, pohovku idální na tandem kojení a ještě měli k dispozici i vaničku. - Co víc si přát? - Jenom ta cena je na nás dost vysoká, ale zas je za ní asp. kvalita.
Když teď napíšu, jak jsme s mm lyžovali, asi to bude vypadat jako provokace, ale stejně to udělám. :slight_smile:
Mysleli jsme původně, že se budeme na sjezdovce střídat a jeden bude s dětma, ale pak nás napadlo, že by nám mohl kočár se spáčema někdo pohlídat... Takže jsme je vždycky kolem poledne uspali, dali do "školky" a paní nám za tři hoďky, až se vzbudily, dala vědět telefonem, a my jsme hnedka přifrčeli. - Takže jsem v Pá i So byla na sjezdovce s mm a jsem krásně vylyžovaná a zrelaxovaná.
Jestli to Lipno zamrzne, tak tam snad vyrazíme znova. (S vidinou toho, jak s kočárem drandíme po zamrzlým Lipně. :slight_smile: )
14. led 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@joyce2 Jé to je moc fajn ,že jsis to takhle užila ... a tu paní na hlídání, holka já bych asi neměla nervy, ale člověk musí myslet někdy i sám na sebe vid ? ) určitě díky za tip, ale pro nás je Lipno moc daleko, alespon ted na zimu ....
14. led 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada
@kinguse jé holky to se řeší i nějaké palce u noh ? mi to příjde šílené, když se podívám třeba na herce Vaculíka, jaký má ohlas i s křivýma nohama :slight_smile: ale holt je jiná doba :slight_smile:
14. led 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada to si děláš srandu, bože jak lidi chcou zbohatnout na takových věcech .... asi nabídnu použité pleny :slight_smile: které jsem vymáchala ve vodě a vysušila, značka : vše vyžehleno :slight_smile: nebo spíše zažehleno ....
14. led 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada jojo, když jsme kupovali cestovní postýlku z druhé ruky, paní nám jako bonus přibalila dudlíky, evidentně jeté:frowning2:
14. led 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rychetkami to asi aby se lépe spalo :wink:
14. led 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty woe ženský, jsem úplně v šoku.
Letos v květnu zemřel mamky táta. Pohřeb a náklady spojené s dědictvím, notář všechno je hotov. Zbývalo jen přepsání na katastru z dědy. Volám notářce, proč není schopná to poslat k zápisu, když už dva měsíce mám pravomocné usnesení...
Ona mi odpověděla, že causu bude muset znovu otevřít, protože mamka (53 let) NENÍ jedináček. Někde po světě jí běhá sourozenec. :zipper_mouth:
14. led 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na nás už taky došlo.Terka má "zatím" 38st,tak jsem zvědavá,co z toho vyleze. Zatím nic jinýho nemá...Peťo,že by potničky :grinning: :grinning: :grinning:
@jarkalada no zatím koupíme jen jednu a uvidíme,jak to půjde. Já si taky říkám,že na tahání na saních by to nevadilo,že jsou proti sobě,ale když by je pak člověk "pustil" z kopce,tak by to tý jedný určitě vadilo!
Jooo, a kdybyste některá chtěla,tak "jetejch" dudlíků tu máme víc než dost, na výběr z mnoha barev a tvarů...zn. VYVAŘÍM :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova to si děláš srandu,ne??? A mamka o tom asi neví,co?! Tak to je síla!!!
14. led 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 nevím,jak jinde,ale tady u tý "naší" (viď Jaru :grinning: ) se řeší snad i zakroucený nehty!!!!!
14. led 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvalentova týjo, to je jak z románu...oufám, že to mamka nenese nějak špatně...
ad dudlík - ještě jsme nezkoušeli, jsou to ty dudlíky ve tvaru sloní nohy pro tak roční dítě....to bude spánek s mnoha přátelskými bakteriemi, hiih!
14. led 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova a jak se to může takhle pozadu zjistit, že má sourozence? Jeslti se můžu zeptat
@kinguse foto z dneška - chvíli se teda vezli. Ale pak oba dolů a tlačit - ale Lukášek je rychlejší, takže Anet za ním pajdala a řvala, že chce ona, a sama :sunglasses:
Jak jsem je tak vezla - oba v jedný ohrádce na sobě - tak jsem si představila tu druhou ohrádku naproti - a nataženýma nohama by se tam určitě nevlezli.
Mm musí nutně přidělat tu ohrádku. Ať nepomluvíte ten můj výtvor na přichycení :grinning:
14. led 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kinguse @rychetkami máma se skoro zhroutila, nemovitost potřebuje prodat co nejdráž, aby zaplatila dluhy
14. led 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova :fearful: no to bych byla taky v šoku

za kolik je takovej dudlík? že bych pak taky něco prodala: Dudlík po jednom dítěti, dovoluji si říct 100% stav :grinning:
14. led 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse rehabiliťáci, to je taky téma...já chodím k chlapovi, ten je hodně pinktlich:slight_smile: někdy mám dojem, že moje děti jsou na umření, když je kdokoli vidí v akci, obdivuje, jak jsou šikovní a pak přijdou do šoku, že cvičíme. Ale zas na druhou stranu, u nás to není bez důvodu, hlavně Mára má ten problém, že dovednostmi jde napřed, ale kvalita provedení není úplně stopro.
autor
@jarkalada můžeš jen z centrální evidence osob a tam má přístup jen Policie a notář a ne jen tak na čumendu, musí mít důvod. Tomu říkám kostlivec ve skříni
@rychetkami jaká sloní noha? :grinning:
@maruja no měli tam dva za 50kč! Když novej od Nuku jsem koupila s mimi kartou za 32,- ! Plus si přičti ještě poštovný - na to jsem ale nekoukala, mě zajímaly kombinézy, nevím, kde se tam vzaly najednou dudlíky :sunglasses:
14. led 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova a dopr.... docela si to umím představit, děda nám umřel taky loni na jaře, mamka je jedináček, ale tento šok se nekonal.
14. led 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova ahá. No ale proč to nezjišťovali, než vám dali závěť a přišli s tím až teď, když se staráš sama?
14. led 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada no taková ta skosená savička, neumím to popsat líp:slight_smile: jinak fotka je supr...
@maruja tak 40 kaček, my máme avent, ten vyjde tak na 65, jsme holt fajnofky:grinning:...tak hurá do prodeje, utrhají nám ruce!
My trčíme doma, Marík kašle a má zvýšenou teplotu....
14. led 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jarkalada pochybení ze strany notáře... už se těším na dohady. Zítra jdu za klukama do kanclu načerpat trochu chytrých rad jak s babou zatočíme.
14. led 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova no teda. To si asi užijete. :angry:
14. led 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova no,chudák mamka! Já myslím,že ve 30-ti by to člověk až tak tragicky nebral...i když za této situace,tím myslím řešení dědického řízení, je to tragický vždycky!!!! Tak snad se to pro vás vyřeší co nejlíp!!!
@jarkalada naopak,tvé dá se říct "umělecké" přidělání obdivuju...prostě ŽENSKÁ DO NEPOHODY, umí si poradit se vším :grinning: :grinning:
14. led 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova shodou okolností jsem se v práci zabývala pojistnými události plynoucími z pochybení notářů...určitě po babě chtějte náhrau škody...je nutný to sepsat a předat jí to, ona to pak musí podat na pojišťovnu...teda pokud to uzná.
14. led 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dudlíky máme různý druhy, tipy, tvary, barvy...joo,holt nám trvalo dýl,než nám nějakej sedl :grinning: :grinning: :grinning: Teď už je jim to vcelku jedno,hlavně,že něco dudlaj :sweat_smile:
14. led 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse :grinning: :grinning:
protože než bych se dočkala, až to přidělá on, tak by bylo jaro, víš :grinning:
A vy máte zatím jen boby? Je musíme taky zkusit koupit
14. led 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek