Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

jarkalada
14. led 2013

"prodám zimní kombinézu - je teplejší ale spíš s příchodem jara" ??? 😀 😀
nebo nechápu, jak někdo může prodávat, notabene kupovat použité dudlíky! 😝 😕

kinguse
14. led 2013

@jarkalada tak ty dudlíky jsem taky nepochopila! Ty ženský jsou naprosto šílený a prodaly by snad i kalhotky po sobě 😝 A v kočárku se mi samozřejmě taky vzbudí,když začne jedna řvát. Ale až tak po tý hodině. Spí tam mnohem líp než v postýlkách. Většinou to vstávání organizuje Terka,Lucka by byla větší spáč (asi po mamince 😀 ). Tak jsem mm pověřila,ať koupí ohrádku,až pojede z práce. zatím jednu a uvidíme.Ještě mě napadlo,co je dát naproti sobě?

jarkalada
14. led 2013

@kinguse to s těma ohrádkama naproti napadlo mojí mamku. Tak to zkuste a řekni 😀
Já si zas ale říkala, že pokud bych je trošku někde pustila z kopečku - tak aby ten přední nekoukal dozadu.. Nebo i když s nima běhám 😀 po zahradě, tak aby oba koukali dopředu. Ale třeba by to nevadilo 🙂

joyce2
14. led 2013

Tak jsme se včera vrátili z toho Lipna. - Bylo to bájo. - Fakt relax. - Všem, kdo ještě nemáte naplánovanou asp. krátkou rodinnou dovču, moc doporučuju. - Už jsem fakt potřebovala vypadnout. 🙂
A to Lipno teda pro rodiny s dětma ideál. - Hotel, bazén, sjezdovka - všechno na fleku. Na pokoji jsme měli kuchyňskej koutek, dvě postýlky, pohovku idální na tandem kojení a ještě měli k dispozici i vaničku. - Co víc si přát? - Jenom ta cena je na nás dost vysoká, ale zas je za ní asp. kvalita.
Když teď napíšu, jak jsme s mm lyžovali, asi to bude vypadat jako provokace, ale stejně to udělám. 🙂
Mysleli jsme původně, že se budeme na sjezdovce střídat a jeden bude s dětma, ale pak nás napadlo, že by nám mohl kočár se spáčema někdo pohlídat... Takže jsme je vždycky kolem poledne uspali, dali do "školky" a paní nám za tři hoďky, až se vzbudily, dala vědět telefonem, a my jsme hnedka přifrčeli. - Takže jsem v Pá i So byla na sjezdovce s mm a jsem krásně vylyžovaná a zrelaxovaná.
Jestli to Lipno zamrzne, tak tam snad vyrazíme znova. (S vidinou toho, jak s kočárem drandíme po zamrzlým Lipně. 🙂 )

ostrava8
14. led 2013

@joyce2 Jé to je moc fajn ,že jsis to takhle užila ... a tu paní na hlídání, holka já bych asi neměla nervy, ale člověk musí myslet někdy i sám na sebe vid ? ) určitě díky za tip, ale pro nás je Lipno moc daleko, alespon ted na zimu ....

ostrava8
14. led 2013

@jarkalada
@kinguse jé holky to se řeší i nějaké palce u noh ? mi to příjde šílené, když se podívám třeba na herce Vaculíka, jaký má ohlas i s křivýma nohama 🙂 ale holt je jiná doba 🙂

ostrava8
14. led 2013

@jarkalada to si děláš srandu, bože jak lidi chcou zbohatnout na takových věcech .... asi nabídnu použité pleny 🙂 které jsem vymáchala ve vodě a vysušila, značka : vše vyžehleno 🙂 nebo spíše zažehleno ....

rychetkami
14. led 2013

@jarkalada jojo, když jsme kupovali cestovní postýlku z druhé ruky, paní nám jako bonus přibalila dudlíky, evidentně jeté☹

zvalentova
autor
14. led 2013

@rychetkami to asi aby se lépe spalo 😉

zvalentova
autor
14. led 2013

ty woe ženský, jsem úplně v šoku.
Letos v květnu zemřel mamky táta. Pohřeb a náklady spojené s dědictvím, notář všechno je hotov. Zbývalo jen přepsání na katastru z dědy. Volám notářce, proč není schopná to poslat k zápisu, když už dva měsíce mám pravomocné usnesení...
Ona mi odpověděla, že causu bude muset znovu otevřít, protože mamka (53 let) NENÍ jedináček. Někde po světě jí běhá sourozenec. 🤐

kinguse
14. led 2013

tak na nás už taky došlo.Terka má "zatím" 38st,tak jsem zvědavá,co z toho vyleze. Zatím nic jinýho nemá...Peťo,že by potničky 😀 😀 😀
@jarkalada no zatím koupíme jen jednu a uvidíme,jak to půjde. Já si taky říkám,že na tahání na saních by to nevadilo,že jsou proti sobě,ale když by je pak člověk "pustil" z kopce,tak by to tý jedný určitě vadilo!
Jooo, a kdybyste některá chtěla,tak "jetejch" dudlíků tu máme víc než dost, na výběr z mnoha barev a tvarů...zn. VYVAŘÍM 😀 😀 😀

kinguse
14. led 2013

@zvalentova to si děláš srandu,ne??? A mamka o tom asi neví,co?! Tak to je síla!!!

kinguse
14. led 2013

@ostrava8 nevím,jak jinde,ale tady u tý "naší" (viď Jaru 😀 ) se řeší snad i zakroucený nehty!!!!!

rychetkami
14. led 2013

@zvalentova týjo, to je jak z románu...oufám, že to mamka nenese nějak špatně...
ad dudlík - ještě jsme nezkoušeli, jsou to ty dudlíky ve tvaru sloní nohy pro tak roční dítě....to bude spánek s mnoha přátelskými bakteriemi, hiih!

jarkalada
14. led 2013

@zvalentova a jak se to může takhle pozadu zjistit, že má sourozence? Jeslti se můžu zeptat
@kinguse foto z dneška - chvíli se teda vezli. Ale pak oba dolů a tlačit - ale Lukášek je rychlejší, takže Anet za ním pajdala a řvala, že chce ona, a sama 😎
Jak jsem je tak vezla - oba v jedný ohrádce na sobě - tak jsem si představila tu druhou ohrádku naproti - a nataženýma nohama by se tam určitě nevlezli.
Mm musí nutně přidělat tu ohrádku. Ať nepomluvíte ten můj výtvor na přichycení 😀

zvalentova
autor
14. led 2013

@kinguse @rychetkami máma se skoro zhroutila, nemovitost potřebuje prodat co nejdráž, aby zaplatila dluhy

maruja
14. led 2013

@zvalentova 😨 no to bych byla taky v šoku

za kolik je takovej dudlík? že bych pak taky něco prodala: Dudlík po jednom dítěti, dovoluji si říct 100% stav 😀

rychetkami
14. led 2013

@kinguse rehabiliťáci, to je taky téma...já chodím k chlapovi, ten je hodně pinktlich🙂 někdy mám dojem, že moje děti jsou na umření, když je kdokoli vidí v akci, obdivuje, jak jsou šikovní a pak přijdou do šoku, že cvičíme. Ale zas na druhou stranu, u nás to není bez důvodu, hlavně Mára má ten problém, že dovednostmi jde napřed, ale kvalita provedení není úplně stopro.

zvalentova
autor
14. led 2013

@jarkalada můžeš jen z centrální evidence osob a tam má přístup jen Policie a notář a ne jen tak na čumendu, musí mít důvod. Tomu říkám kostlivec ve skříni

jarkalada
14. led 2013

@rychetkami jaká sloní noha? 😀

jarkalada
14. led 2013

@maruja no měli tam dva za 50kč! Když novej od Nuku jsem koupila s mimi kartou za 32,- ! Plus si přičti ještě poštovný - na to jsem ale nekoukala, mě zajímaly kombinézy, nevím, kde se tam vzaly najednou dudlíky 😎

rychetkami
14. led 2013

@zvalentova a dopr.... docela si to umím představit, děda nám umřel taky loni na jaře, mamka je jedináček, ale tento šok se nekonal.

jarkalada
14. led 2013

@zvalentova ahá. No ale proč to nezjišťovali, než vám dali závěť a přišli s tím až teď, když se staráš sama?

rychetkami
14. led 2013

@jarkalada no taková ta skosená savička, neumím to popsat líp🙂 jinak fotka je supr...
@maruja tak 40 kaček, my máme avent, ten vyjde tak na 65, jsme holt fajnofky😀...tak hurá do prodeje, utrhají nám ruce!
My trčíme doma, Marík kašle a má zvýšenou teplotu....

zvalentova
autor
14. led 2013

@jarkalada pochybení ze strany notáře... už se těším na dohady. Zítra jdu za klukama do kanclu načerpat trochu chytrých rad jak s babou zatočíme.

jarkalada
14. led 2013

@zvalentova no teda. To si asi užijete. 😠

kinguse
14. led 2013

@zvalentova no,chudák mamka! Já myslím,že ve 30-ti by to člověk až tak tragicky nebral...i když za této situace,tím myslím řešení dědického řízení, je to tragický vždycky!!!! Tak snad se to pro vás vyřeší co nejlíp!!!
@jarkalada naopak,tvé dá se říct "umělecké" přidělání obdivuju...prostě ŽENSKÁ DO NEPOHODY, umí si poradit se vším 😀 😀

rychetkami
14. led 2013

@zvalentova shodou okolností jsem se v práci zabývala pojistnými události plynoucími z pochybení notářů...určitě po babě chtějte náhrau škody...je nutný to sepsat a předat jí to, ona to pak musí podat na pojišťovnu...teda pokud to uzná.

kinguse
14. led 2013

a dudlíky máme různý druhy, tipy, tvary, barvy...joo,holt nám trvalo dýl,než nám nějakej sedl 😀 😀 😀 Teď už je jim to vcelku jedno,hlavně,že něco dudlaj 😅

jarkalada
14. led 2013

@kinguse 😀 😀
protože než bych se dočkala, až to přidělá on, tak by bylo jaro, víš 😀
A vy máte zatím jen boby? Je musíme taky zkusit koupit